Přejít na obsah


Fotka

Návrat virtuálek

groundspeak

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1637 odpovědí na toto téma

#1481 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2021 - 10:12

GC88Z4Y Brnensky hradebni okruh / Brno's city walls

 
 

 

 

 


  • 0

#1482 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2021 - 22:15

GC88Z1X Virtual Rewards 2.0 - Gallas a Clam-Gallas

 
 

 

 

 


  • 0

#1483 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2021 - 23:12

GC8918Q Virtualni letadlo pro AERO
  • 0

#1484 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2021 - 13:54

GC8906Y Brdské vrcholy ⛰️
  • 0

#1485 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2021 - 22:51

Nemáte někdo čirou náhodou virtuálku, kterou byste chtěli poslat dál? Jako vánoční dárek by se mi velmi líbila... :-)


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#1486 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2021 - 6:17

Take bych nepohrdnul :o)
  • 0

#1487 emichalek

emichalek

    eMichalek

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2021 - 15:00

Ja se teda taky hlasim :)
  • 0

#1488 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2021 - 18:20

Karlos26 ji chtěl založit. Začátečník. Nevěděl, že se normálně založit nedá.
  • 0

#1489 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2021 - 14:40

Mám dotaz do pléna. Jaký máte názor na přesun a úplnou změnu tématu virtuálky? Je virtuálka u které zmizel fyzický hlavní předmět a téma celé virtuálky. Obecně archivovat virtuálku mi přijde škoda.


  • 0

#1490 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2021 - 16:13

Hodně složité téma.
Pokud se nezmění DT, tak by mi to nevadilo.


  • 0

#1491 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2021 - 17:03

Hodně složité téma.
Pokud se nezmění DT, tak by mi to nevadilo.

No tak DT by se pravděpodobně změnilo. Ale hlavně by to byl přesun z jednoho konce republiky na druhý.


  • 0

#1492 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2021 - 17:12

No tak DT by se pravděpodobně změnilo. Ale hlavně by to byl přesun z jednoho konce republiky na druhý.

Moc dobře víš, že pokud to půjde, konkrétně v tomto případě se mně to líbit nebude, ale chápu, že situace se změnila, sbohem Český ráji  :wacko:...


  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#1493 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2021 - 17:54

Myslím, že jako u jakéhokoliv jiného typu keše, toto není možné. Dovolím si připomenout třeba konec GCN692,


  • 0

#1494 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2021 - 18:40

Mám dotaz do pléna. Jaký máte názor na přesun a úplnou změnu tématu virtuálky? Je virtuálka u které zmizel fyzický hlavní předmět a téma celé virtuálky. Obecně archivovat virtuálku mi přijde škoda.

Zrovna v tomto případě mi to nepřijde jako takový problém ponechat ji tam, kde je. Socha je sice pryč, ale arboretum funguje dál... Mírně změnit název, předělat úkol a hotovo. ;)


Tento příspěvek byl upraven od M13JP: 19 prosinec 2021 - 18:52

  • 5

#1495 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 221 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2021 - 19:32

Problém ji ponechat na místě není vůbec žádný! Arboretum tam je a je to hezké místo. Listing stačí upravit zcela nepatrně a určit cokoliv jiného k focení. Zmizení nějaké sochy vidím jako záminku získat virtuálku a použít ji úplně podle svého. V procesu adopce vybízí majitel hry, aby adoptovaná keš zůstala pokud možno zachována v co nejvíce v původní podobě (mám dvě keše od RaRocha a jednu od consula, je to pro mě čest, že mě oslovili, nikdy bych nic podobného zde zamýšlené změně neprovedl a kdybych třeba přestal hrát a svoje keše archivoval, tak tyhle bych si nechal dál, nebo by se musel najít někdo s pro mě opravdu plnou důvěrou - beru to jako zcela seriózní závazek).

O předmětnou virtuálku jsem měl taky zájem (Český Ráj je pro mě srdeční záležitost, začal jsem tam lézt na začátku 80. let, tak proto), bohužel jsem byl druhý...


  • 6

#1496 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2021 - 8:40

Tak asi všichni cítíme, že je rozdíl v adopci kešky 8 a víc roků staré a adopcí kešky, která ještě nebyla publikována. ;) Sám jsem dvě takové starší zachránil.

Když už jsem tu virtuálku ale takhle publikoval, měla by tak zůstat. Byl to jen takový víkendový nápad, uznávám, že ne úplně šťastný. Určitě zůstane tam kde je s nějakou úpravou.


  • 2

#1497 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 221 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2021 - 9:52

Šlo o to vyjádřit svůj názor a ne se přesvědčovat, tak jsem svůj vyjádřil a pro mě v tom žádný rozdíl není, jestli je keš stará 8 let, nebo ještě nevyklubaná. Původní autor ji někam posadil a přál si, aby tam zůstala a i nyní by se mu uvažovaná změna nelíbila. A to doporučení Groundspeaku, aby keš při adopci zůstala pokud možno beze změny, také nijak nezohledňuje stáří keše, platí pro všechny bez rozdílu.

 

Ale každý má svůj pohled, pouze ho vyjadřuji, nic víc.


  • 0

#1498 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2021 - 12:48

Myslím, že jako u jakéhokoliv jiného typu keše, toto není možné. Dovolím si připomenout třeba konec GCN692,

Tam v tom bylo ještě něco trochu jiného. Jistá osobní ublíženost a truc. A nemyslím Samanův ani revírníkův.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#1499 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2021 - 13:33

Tohle bylo ještě před začátkem mého kešování, ale teď jsem si prošel logy a zarazil mne zástup kačerů, kteří se, když už byla webka na původním místě nefunkční, vyfotili před euroškolou vlastními silami a zalogovali. Jsem sám, komu to přijde jako podvod ?


  • 0

#1500 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2021 - 13:53

Tohle bylo ještě před začátkem mého kešování, ale teď jsem si prošel logy a zarazil mne zástup kačerů, kteří se, když už byla webka na původním místě nefunkční, vyfotili před euroškolou vlastními silami a zalogovali. Jsem sám, komu to přijde jako podvod ?

Neznám detaily, ale třeba to v době nefunkčnosti webky, bylo povolené ownerem. Kdyby mu to vadilo, tak by ty logy smazal, ne?


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:groundspeak

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama