Přejít na obsah


Fotka

Nepoctivci v geocachingu aneb mlčet není dobré


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1846 odpovědí na toto téma

#1521 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 8:28

jaká je pravděpodobnost, že si někdo vzpomene, že přesně před čtyřmi roky našel keš, která je momentálně ztracená, a ten den neodlovil nic jiného ve městě ani okolí?

 

 

Pardubicky podjezd - graffiti (GC2HB2D) has a new log:
  • Logged by: XSpider
  • Log Type: Found it
  • Date: 09/19/2016
  • Location: Pardubický kraj, Czechia
  • Type: Traditional Cache
Log:

Díky za keš.


  • 0

#1522 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 9:17

Nulová. On si nic pamatovat nemusí, má na to script. Stejně to dělá slovenský Schmollkof.


  • 1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#1523 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 9:38

o víkendu jsem mu napsal ohledně toho nálezu, odpověď žádná, asi je to jasné 


  • 1

#1524 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 9:54

o víkendu jsem mu napsal ohledně toho nálezu, odpověď žádná, asi je to jasné 

 

Boze, pokud ma nekdo potrebu takto podvadet, to je tak trapny! 

Mam nejaky kesky na watchlistu a kdyz je par mesicu disable, tak se tyto logy zacnou rojit......

Dost me to taky vadi. Prijde log, ze kes nalezena, a ja pak koukam, ze pred pul rokem :-(


  • 2

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#1525 doodle_cz

doodle_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 9:55

o víkendu jsem mu napsal ohledně toho nálezu, odpověď žádná, asi je to jasné 

 

V tomhle pripade bych mu to smazal rovnou bez ptani.


  • 0

#1526 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 10:33

To je stejné, jako sledovat logy na této keši: GCVTWY.

Před několika lety jsem nabízel autorovi, že obnovím 1. stage, která vede k výpočtu finálky. Nechtěl. Od té doby přibylo pár logů, že stále chybí (DNF nebo WN), letos jsem ji hledal opět a stejně jsem ji nenašel (stage jsem našel již před 10 lety, takže nemusí být přesně, ale výpočet se nezměnil), ale stále se vesele loguje finálka, kterou prostě nikdo nemohl poctivě odlovit...

 

Nepočítám s tím, že by mělo tolik lidí snad 8 let staré údaje z postupové stage, která už je tolik let ztracená...


  • 1

#1527 doodle_cz

doodle_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 11:12

To je stejné, jako sledovat logy na této keši: GCVTWY.

Před několika lety jsem nabízel autorovi, že obnovím 1. stage, která vede k výpočtu finálky. Nechtěl. Od té doby přibylo pár logů, že stále chybí (DNF nebo WN), letos jsem ji hledal opět a stejně jsem ji nenašel (stage jsem našel již před 10 lety, takže nemusí být přesně, ale výpočet se nezměnil), ale stále se vesele loguje finálka, kterou prostě nikdo nemohl poctivě odlovit...

 

Nepočítám s tím, že by mělo tolik lidí snad 8 let staré údaje z postupové stage, která už je tolik let ztracená...

 

Shodou okolnosti jsem tam v lete byl a na miste zjistil, ze tenhle bonus existuje. Kese jsem mel odlovene, bonusove cislo zapsane jen u jedne z nich.. poprosil jsem ownera, jestli by mi je nemohl poslat. Poslal mi (az vecer, takze nakonec neodloveno) rovnou jak na finale. Odlovit s cistym svedomim se tedy jiste da, ale faktem je, ze u drtivy vetsiny logujicich kese se tenhle postup predpokladat neda.


  • 1

#1528 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 14:29

Shodou okolnosti jsem tam v lete byl a na miste zjistil, ze tenhle bonus existuje. Kese jsem mel odlovene, bonusove cislo zapsane jen u jedne z nich.. poprosil jsem ownera, jestli by mi je nemohl poslat. Poslal mi (az vecer, takze nakonec neodloveno) rovnou jak na finale. Odlovit s cistym svedomim se tedy jiste da, ale faktem je, ze u drtivy vetsiny logujicich kese se tenhle postup predpokladat neda.

 

Souhlas, původní owner keš předal a současný S1 neobnovil. Také jsem to řešil telefony na původního a pak i současného ownera, já tedy úspěšně.


  • 0

#1529 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 17:21

jaká je pravděpodobnost, že si někdo vzpomene, že přesně před čtyřmi roky našel keš, která je momentálně ztracená, a ten den neodlovil nic jiného ve městě ani okolí?

XSpidera znám osobně, několik let jezdil s mými dětmi na Terezínské hry a bojovali spolu o Poklad pevnosti Terezín...jako do člověka nevidíš, ale podvod tohohle typu by mě u něj fakt překvapil, nevypadal na to.


  • 0

#1530 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 18:36

XSpidera znám osobně, několik let jezdil s mými dětmi na Terezínské hry a bojovali spolu o Poklad pevnosti Terezín...jako do člověka nevidíš, ale podvod tohohle typu by mě u něj fakt překvapil, nevypadal na to.

Mě už takhle překvapilo lidí...

Zrovna včera jsem hrál jedno wherigo, kde se s dost vysokou pravděpodobností dá z logbooku (jo, toho papírového) vytušit, kdo ho fakt hrál a kdo ne. To bylo hezký, jak se mi krásně potvrzovalo, co si dávno myslím nebo vím... Na stranu druhou bylo i fajn vidět, že větší část jsou poctiví hráči  :)


  • 0

#1531 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2020 - 20:22

To je zase dneska den. Seedcorp našel mojí novou kešku publikovanou 9. září s 22 nálezy a pochopitelně už je na finálkách. To znamená, že jeden 22 kačerů je podvodnické hovado. Věru tohle je opravdu motivace k další činnosti.


  • 0

#1532 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2020 - 21:02

Pozor na ukvapené soudy. 

To tam mohl dát někdo, kdo ještě nezalogoval, nebo dokonce ještě ani nenašel.


  • 3

#1533 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2020 - 21:25

Byl tam seedcorp.


  • 0

#1534 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2020 - 21:50

A to jakou? Pro zajímavost? Pod None ani pod Lubbez co máš uvedeno v profilu zde se mi nedaří najít tvůj profil na gc.com...


  • 1

#1535 TARATARATA

TARATARATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2020 - 22:02

None: Docela Ti rozumím. Když jsem podle pořadí keší a přesných časů nálezů jednoznačně poznala jak probíhal lov poslední skupinky na mých keších v Podolí, taky jsem z toho měla divný pocit. Na otázku "PROČ?", která mě neustále napadá si neumím odpovědět :-(


  • 0

#1536 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2020 - 7:27

A to jakou? Pro zajímavost? Pod None ani pod Lubbez co máš uvedeno v profilu zde se mi nedaří najít tvůj profil na gc.com...

Není mou povinností zde na serveru uvádět svůj nick z gc.com, ale při nálezu keše "procházka za pejskem" je owner-tedy já- uvedený. Nemyslím si, žes na finálky dal souřadnice této keše, byť tvoje návštěva na libovoné mysterce je hodna prověření, ale již někdo před tebou mi děkoval za pěknou tradičku. :-) Byl jsi však jediný z 22 lidí který nedokázal napsat ani to dík za kešku. Samozřejmě jde o hov....no, já se z toho nijak nehroutím. Poděkovat za něco, v podstatě cokoli je normální elementární známka slušnosti a tu ty zřejmě postrádáš.


  • 3

#1537 doodle_cz

doodle_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2020 - 7:55

No, nedalo mi to a podival se na seedcorpovy nalezy, abych se k te kesi nejak doklikal. A tech archivek, co pred par dny zalogoval a ktery uz roky nikdo nevidel.. k smichu :-)


  • 7

#1538 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2020 - 7:56

No, nedalo mi to a podival se na seedcorpovy nalezy, abych se k te kesi nejak doklikal. A tech archivek, co pred par dny zalogoval a ktery uz roky nikdo nevidel.. k smichu :-)

 

Holt je to takovy Indiana Jones ceskeho geocachingu :wacko:


  • 1

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#1539 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2020 - 9:20

To je zase dneska den. Seedcorp našel mojí novou kešku publikovanou 9. září s 22 nálezy a pochopitelně už je na finálkách. To znamená, že jeden 22 kačerů je podvodnické hovado. Věru tohle je opravdu motivace k další činnosti.

Jo, pozor na ukvapene soudy. Z ceho usuzujes ze ji seedcorp nasel? Z FI logu na netu?

 

Jinak nechci ti brat zbytky iluzi, ale pred seedcorpem tam uz bylo minimalne 8 elitnich finalkaru.


  • 5

#1540 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2020 - 9:46

Na finálkách prý už týden jsou odpovědi na táborské LABky, které měly původně být publikované 9.10. a teď publikované nebudou. Nevím jaké tam byly (měly být) otázky, ale je to zajímavé ne?


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama