Přejít na obsah


Fotka

Stator 1.7.1


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
261 odpovědí na toto téma

#141 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2019 - 13:43

Já vím, že je ten odznak poněkud kontroverzní a jisté úchyly nutí do logů cpát přes Ctrl-V nejrůznější bláboly. Jsou ale i tací, kteří sice asi taky mají v logu bláboly (abych nebyl nějak nafoukanej), ale píšou je ručně a pokaždý jiný. Protože maj asi nějakou takovou potřebu. Pro ně (mi) ten odznak prosím volitelně zachovej. Díky... :)

Zatím je volitelně :) normálně OFF
Jen avizuji, že ta diskuze vznikla i na mezinárodní úrovni... a díky tomu jak někteří fungují jsem tomu nakloněn...


  • 1

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#142 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2019 - 14:04

Diky, Draku, za neutuchajici praci na odznackach (pro me je to srdci nejblizsi statistika). Mozna by se mohly do vyloucenych kesi z challenge dat i tyto: GC1JK5B, GC46A68, GC45DR4.

GC1JK5B proč by tato měla být vyloučená ? Nic s challenge keší tam nevidím. Nemá to být nějaká jiná ?

 

.... jo ták, viditelné finální souřadnice shodné s výchozími? Ale to asi script takto nekontroluje, ne? To by muselo být ve vyjímkách daleko víc keší.

 

GC45DR4 je plnohodnotná challenge keš


Tento příspěvek byl upraven od georabbits.cz: 11 únor 2019 - 14:10

  • 0

georabbits.cz.png

Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci  Locus


#143 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2019 - 14:11

GC1JK5B proč by tato měla být vyloučená. Nic s challenge keší tam nevidím. Nemá to být nějaká jiná ?

 

.... jo ták, vyditelné finální souřadnice shodné s výchozími? Ale to asi script takto nekontroluje, ne? To by muselo být ve vyjímkách daleko víc keší.

No není to challenge keš ale vlastně v seznamu být nemusí nemá to v názvu takže se nevybere ale nevím proč byla v CZ Challenge odtud už jsem ji vypral
Zatím to vybírám jen podle toho, že to je MYSTERKA a má v názvu CHALLENGE mínus vyloučené takže tam se nedostane...
Porovnávat počáteční waypointy to je problém někdo je tam má, někdo nemá, někdy je to kousek jinde to bych se nedohledal...
Ještě nad tím přemýšlím berte to jako první výkop... není to úplně triviální protože to je tak od groundspeaku :D


  • 1

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#144 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2019 - 14:13

GC45DR4 je plnohodnotná challenge keš. To je nějaký renonc, ne ? :)


  • 0

georabbits.cz.png

Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci  Locus


#145 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2019 - 14:18

GC45DR4 je plnohodnotná challenge keš. To je nějaký renonc, ne ? :)

asi jo...
koukám na to ...

má to i ověřovák :) nějakej renonc


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#146 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2019 - 14:32

Omlouvam se za sve renoncy, byl jsem asi zbytecne rychly s odpovedi.

GC1JK5B - spletlo me to, ze jsem v GG mel jeste starsi verzi jmena teto kese, drive se totiz jmenovala "ZAMEK / LOCK / Challenge cache".

GC45DR4 - moje chyba, ma tam byt.


  • 0

#147 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2019 - 14:36

GC45DR4 je plnohodnotná challenge keš. To je nějaký renonc, ne ? :)

 

Podle mě to plnohodnotná challenge je. V podmínce se píše:

 

Návštěvu této keše si můžete zapsat v případě, že jste kdykoliv v minulosti našli alespoň 25 keší, které Vás přivedly na místo, odkud vidíte na Vltavu.

 

A to je, pokud se nemýlím, běžná podmínka challenge.


  • 0
Zastavte zeměkouli, chci vystoupit

#148 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2019 - 14:41

Vpohodě :) ono je to s těmi challengemi někdy docela opruz... nicméně takové povědomí, že by tenhle odznak být měl bylo už dýl... takže možná to ještě dozná nějaký vývoj je to první výkop ;)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#149 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2019 - 14:59

K autorovi - dlouho, vlastně od začátku co ten odznak generuju, jsem byl na 42 slovech +-1. Teď to asi bude pomalu klesat, protože často loguju z telefonu, což sice znamená bezprostředně, ale stručněji, neumím jedním prstem telegrafovat. Takže pro mě je tento odznak takovým ukazatelem, jestli náhodou nelenivím už moc. Pravda, nemá vypovídací hodnotu. Když popíšu týden lovení a zkopíruju to ke všem z celého týdnu, nebo když budu ke každé keši psát, jak se mi dobře hledá, když prší... Jsou i tací, co píšou univerzální blábol a přímo v něm přiznávají, že je to kvůli odznaku.


  • 0

#150 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2019 - 15:31

Jinak k BadgeGenu
----
- změnil se rozsah u LAB keší ... kdysi to nějak historicky vzniklo a nikdo netušil jak to s Labkama bude tak malinko přitvrdily (Diamant je za 100)

Ahoj, všiml jsem si že LAB cacher není popsaný na tvém webu.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#151 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2019 - 18:40

Ahoj, všiml jsem si že LAB cacher není popsaný na tvém webu.

asi jsem to ještě neopravil :) jdu to poladit a myslím tam není ani ten Challenge ... dopravní zpoždění


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#152 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2019 - 18:42

K autorovi - dlouho, vlastně od začátku co ten odznak generuju, jsem byl na 42 slovech +-1. Teď to asi bude pomalu klesat, protože často loguju z telefonu, což sice znamená bezprostředně, ale stručněji, neumím jedním prstem telegrafovat. Takže pro mě je tento odznak takovým ukazatelem, jestli náhodou nelenivím už moc. Pravda, nemá vypovídací hodnotu. Když popíšu týden lovení a zkopíruju to ke všem z celého týdnu, nebo když budu ke každé keši psát, jak se mi dobře hledá, když prší... Jsou i tací, co píšou univerzální blábol a přímo v něm přiznávají, že je to kvůli odznaku.

Ten univerzální blábol je poslední dobou celkem děs... je to co chvilku, dozvíš se kde kdo byl co ulovil ale o své keši nic...

Trochu už to štve lidi nejen u nás :D proto ta diskuze


  • 1

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#153 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2019 - 20:04

GC1JK5B - spletlo me to, ze jsem v GG mel jeste starsi verzi jmena teto kese, drive se totiz jmenovala "ZAMEK / LOCK / Challenge cache".

Ona nejen že měla v názvu slova Challenge cache, ona to jednu dobu challenge keš byla. Pro splnění výzvy bylo nutno retrievnout ten TB. Možná je to na hraně pravidel, nevím.

Ale já jí jako challenge odlovil a tak jí tak chci mít i ve statistikách.

Tedy dobře, že mezi výjimkami není  :)


  • 0

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#154 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2019 - 20:20

Ona nejen že měla v názvu slova Challenge cache, ona to jednu dobu challenge keš byla. Pro splnění výzvy bylo nutno retrievnout ten TB. Možná je to na hraně pravidel, nevím.

Ale já jí jako challenge odlovil a tak jí tak chci mít i ve statistikách.

Tedy dobře, že mezi výjimkami není  :)

Tak stačí ji do vyloučenejch přidat nebo odebrat a je to... :) každej jak ji odlovil

Ikdyž teď se tam nepřidá nemá kouzelné slovíčko challenge v názvu :/


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#155 dandu1

dandu1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2019 - 12:05

Při aktualizaci na novou verzi se objevuje tato hláška: (v předchozí verzi tam nebyla)

11:59:07.571  ERR: Soubor neexistuje: D:\GPS\GeoGet\data\script\Stator\Profiles\Dandu1\Start.html
12:00:21.659  ERR: Soubor neexistuje: D:\GPS\GeoGet\data\script\Stator\Profiles\Dandu1\End.html

 

Možná to ničemu nevadí, protože se statistika vygeneruje v pořádku do souboru Statistics.html


  • 0
DANDU1

#156 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2019 - 12:25

A máš tam ty soubory Start a End?

Je to hlavička a patička, která obalí vygenerované HTML a udělá z toho validní HTML stránku. Když se to nahrávalo na GS, nebylo to třeba, pokud na vlastní stránku, je to nutné. Tyto soubory jsou v nějaké společné složce, bylo třeba je překopírovat do profilu a př. upravit (např. nastavit barvu pozadí). Ale možná už to teď není nutné. Podívej se na zdrojový kód stránky, jestli začíná a končí tak jak má.

 

Tak jsem se podíval a vidím, že to správně nemáš. Prohlížeč si to domyslí, dost často ale při tom třeba zmrší češtinu, u tebe vidím, že to máš u strany a ne uprostřed (pokud to tak nechceš). Nakopíruj si ty soubory do svého profilu.


  • 0

#157 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2019 - 13:20

https://www.geoget.c...tator-publikace

 

Hlavní možnost umístění statistiky je sem, na gc.cz. Tam nemusíš dělat nic, vše je připraveno na jedno kliknutí. Pokud chceš mít statistiku na vlastním webovém prostoru (fakt to už není potřeba!), musíš si hlavičku a patičku překopírovat do profilu. Jak ses v dokumentaci dočetl... ;)


  • 0

#158 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 578 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2019 - 14:05

zvláštne je, že som nič nekopíroval a funguje

http://www.statistik.../pionierka.html


  • 0
Balin50

HW: Sansung S22 + ADrake+, Garmin Monterra

#159 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2019 - 15:15

Hlavičku i patu tam máš. Opravdu ve svém profilu nemáš ty dva soubory?


  • 0

#160 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2019 - 15:21

Musíš je tam mít zdřívějška. Nebo tvoříš statistiku na gc.cz a pak výsledný soubor nahraješ na statistik.geocaching-sk.sk. Jiná možnost není...


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama