Přejít na obsah


Fotka

Stator 1.7.1


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
261 odpovědí na toto téma

#161 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 578 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2019 - 15:39

Určite nie, je to nová čistá inštalácia pre známych.
Pre istotu som pozrel a nie je to tam. Štatistika sa nahráva priamo na statistik.geocaching-sk.sk
  • 0
Balin50

HW: Sansung S22 + ADrake+, Garmin Monterra

#162 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2019 - 16:13

Vlevo od toho policka pro ID na gc.cz je tlacitko se zatocenou sipkou. Klikni na nej a policko vy se melo vyplnit spravnou hodnotou.

 

EDIT: aha, nejde o ID, ale o login. Tak to neni veci Statoru. Mas tam soubory groundspeak.config.pas a geocaching-cz.config.pas.

Tady gorde promin, ale zadny soubory se upravovat nemusej. Staci mrknout do spravce pluginu, najit tam geocaching.cz a nastavit.


  • 0

#163 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2019 - 18:28

To je preci jedno, jakym zpusobem to nastavis, jestli jako  textovy soubor nebo jako konfiguracni soubor pluginu. Ja nepsal jak ma ty soubory upravit, jen ze informace jsou z techto souboru a pokud v nich nejsou, nemuze je mit ani Stator.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 12 únor 2019 - 18:28

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#164 waldi.cz

waldi.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2019 - 18:30

viz moje predchozi odpoved. Navic mi pripada, ze mas nejaky problem s nastavenou cestinou. Ten Busy dialog by to mel vypisovat spravne.

 

Problém s češtinou mám, i když nevím proč. 

 

Používal jsem GG dříve a teď jsem si zaplatil premiové členství, tak jsem si chtěl GG nainstalovat a vygenerovat GeoPuzzle. 

Mám téměř čistou instalaci českých Win10 a hned po instalaci GG vidím, že má GG s češtinou problémy.... ale jak to opravit jsem nezjistil. 

 

instalaci GG jsem nechal standardní, doplňek jsem instaloval z odkazu https://www.geoget.c...kript:geopuzzle pomocí tlačítka, vše proběhlo. 

Ale když chci Stator použít, tak skončí s chybou :-(

 

https://prnt.sc/mj4kpx


  • 0

#165 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2019 - 18:32

Soubory Start.html a End.html:

 

  1. pokud jsou soubory v adresari profilu, pouziji se
  2. pokud tam nejsou a cilem statistiky je gc.cz, pak se pouziji soubory s adresare Common
  3. pokud v 1. soubory nejsou a cilem je FTP, hlasi se chyba. To je proto, ze na vlastnim FTP se ocekava, ze soubor bude jiny nez implicitni, proto se nepouzije ten z Common adresare

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#166 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2019 - 18:33

Problém s češtinou mám, i když nevím proč. 

 

Používal jsem GG dříve a teď jsem si zaplatil premiové členství, tak jsem si chtěl GG nainstalovat a vygenerovat GeoPuzzle. 

Mám téměř čistou instalaci českých Win10 a hned po instalaci GG vidím, že má GG s češtinou problémy.... ale jak to opravit jsem nezjistil. 

 

instalaci GG jsem nechal standardní, doplňek jsem instaloval z odkazu https://www.geoget.c...kript:geopuzzle pomocí tlačítka, vše proběhlo. 

Ale když chci Stator použít, tak skončí s chybou :-(

 

https://prnt.sc/mj4kpx

 

Nemas spravne nastavene Win. Koukni na https://www.geoget.c...:spatna_cestina


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#167 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2019 - 18:56

@DrakMrak: GC46A68 - tato by asi taky měla být vyřazena z challenge odznáčku, je to klasická mysterka :)


  • 1

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#168 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2019 - 19:45

@DrakMrak: GC46A68 - tato by asi taky měla být vyřazena z challenge odznáčku, je to klasická mysterka :)

jj asi utekla, přidej si do CalcBG nastavení a já to tam dám v updatu to pak už bude

jo už jsem ji tam přidával takže bude...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#169 hkstaripraha

hkstaripraha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2019 - 23:51

V novém Statoru chci rozšířit svojo statistiku o serie(Challenge Brdy), ale nepodařilo se.
Použil jsem modul BookmarkComposer, ale v parametru Bookmarks= nemám nic na výběr? a nevím jak ho tam vložit? Díky za radu.


  • 0

....................................
XIAOMI Mi 9T + c:geo
GARMIN eTrex 32x + BaseCamp(MapSource), GeoGet 2.12.0.829 + VasaM,Topo Czech 2015 Light (Topo Czech 2011 Pro)


#170 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2019 - 23:59

V novém Statoru chci rozšířit svojo statistiku o serie(Challenge Brdy), ale nepodařilo se.
Použil jsem modul BookmarkComposer, ale v parametru Bookmarks= nemám nic na výběr? a nevím jak ho tam vložit? Díky za radu.

Keše které chceš dostat do Bookmark Composeru musíš mít v GeoGetu o TAGované a to tak, že jméno tágu musí být: Bookmark a Hodnota nějaké jméno které si pro nějakou skupinu Keší zvolíš.

 

Takže mám třeba:
Bookmark / Earth CZ
Bookmark / CZ Highlander Cache
Bookmark / CZ Challenge caches
atd...

Dokonce jedna keš může mít více Tagů Bookmark s různými hodnotami

No a Bookmark Composer si pak Bookmarky zobrazí v položce Bookmarks a tam si můžeš vybrat.

 


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#171 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2019 - 6:42

Nestaci tento navod? V tom pripade dej vedet, co tam chybi nebo neni jasne, doplnime to.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#172 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2019 - 8:16

Mám návrh na úpravu/nový modul. Teď mám pro každou moji kešku zvlášť graf s vývojem počtu nálezů, ale zajímavé by bylo i mít všechno tohle v jednom grafu. samozřejmě s tím, že si můžu vybrat keše, které chci zobrazit.

 

Mám v plánu se do toho pustit sám, ale na tohle už se musím ponořit více do programování, protože doteď jsem úpravy modulů bastlil v poznámkovém bloku (nekamenujte mě :D). Ale třeba by to pro vás byla otázka pár minut, tak se s tímto přáním nejdřív svěřuji sem :)


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#173 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2019 - 8:28

Mám návrh na úpravu/nový modul. Teď mám pro každou moji kešku zvlášť graf s vývojem počtu nálezů, ale zajímavé by bylo i mít všechno tohle v jednom grafu. samozřejmě s tím, že si můžu vybrat keše, které chci zobrazit.

 

Mám v plánu se do toho pustit sám, ale na tohle už se musím ponořit více do programování, protože doteď jsem úpravy modulů bastlil v poznámkovém bloku (nekamenujte mě :D). Ale třeba by to pro vás byla otázka pár minut, tak se s tímto přáním nejdřív svěřuji sem :)

No ten modul pro grafy vlastních keší jsem kdysi vypotil já jako samostatný blok. Pak se to integrovalo do Statoru něco na tom udělal Gord a další (kolem grafů) a něco zase já...
Není to úplně triviální modul pracuje s poměrně velkým balíkem dat a musí je vzorkovat, musí z toho vyhazovat různé groundspeakoviny - je tam přípravná fáze zpracování dat a pak vlastní generování grafu... přiznám se, že po těch letech co to nějak funguje :D by to byl i pro mě ponor do neznáma.
Skládat několik keší dohromady no úplně nevím ... každá keš začíná jinak jen konečný stav je stejný aktuální datum.

 

p.s. bude se narážet na limity grafů tuším... naráželi jsme na ně taky...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#174 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2019 - 8:35

Mám návrh na úpravu/nový modul. Teď mám pro každou moji kešku zvlášť graf s vývojem počtu nálezů, ale zajímavé by bylo i mít všechno tohle v jednom grafu. samozřejmě s tím, že si můžu vybrat keše, které chci zobrazit.

 

Mám v plánu se do toho pustit sám, ale na tohle už se musím ponořit více do programování, protože doteď jsem úpravy modulů bastlil v poznámkovém bloku (nekamenujte mě :D). Ale třeba by to pro vás byla otázka pár minut, tak se s tímto přáním nejdřív svěřuji sem :)

 

A myslis, ze my ty moduly matlame v nejakem klikacim nastroji? Ne, pouzivame take prosty textovy editor. Ja konkretne PSPad :-)


  • 2

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#175 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2019 - 8:39

Přesně jak píše Drak. Pokud chceš do jednoho grafu vynášet hodnoty nálezů v čase všech svých založených keší, narazíš rychle na limit Google Image Chart. Nechci tě zrazovat, ale už s grafem jedné keše jsem si docela užil. Musel bys grafický výstup významně zjednodušit (nezobrazovat disable stavy, hrubá časová osa apod.). Taky bys zobrazovanou množinu vlastních keší musel omezit na malé jednotky.


  • 1

#176 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2019 - 8:40

Mám návrh na úpravu/nový modul. Teď mám pro každou moji kešku zvlášť graf s vývojem počtu nálezů, ale zajímavé by bylo i mít všechno tohle v jednom grafu. samozřejmě s tím, že si můžu vybrat keše, které chci zobrazit.

 

 

 

Myslis tedy jeden graf a vnem nekolik ruznych car, kazda kumulativne zobrazuje pocet nalezu jedne kesky v case?

 

Nerikam, ze to nejde, ale je treba upozornit, ze pocet hodnot do jednoho grafu je omezen. Bude tedy potreba s ohledem na zivot vsech kesi a pocet kesi v grafu spocitat krok na ose x a podle toho zadavat data pro graf. Klidne se toho chop, budu rad, kdyz nekdo posili nase vyvojarske rady.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#177 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2019 - 8:52

Jo taky nechci zrazovat jen tuším některá úskalí... hlavně ty limity a množství zpracovaných dat jde to proti sobě.


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#178 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2019 - 12:17

Díky za reakce :) Tak možná to také jen píšete v poznámkáči, ale aspoň víte, co tam píšete.

 

A co se týče limitů Google Chart, jak to zvládá graf vývoje nalezených keší? Tam mi přijde, že těch dat je mnohem víc, obzvlášť když mám nálezy rozděleny podle typu. 

Třeba se k tomu někdy dokopu a hlavně najdu dostatek času na to nějaký takový graf zkusit udělat. Když už jsem si přetvořil jiné moduly, tak bych to mohl zvládnout taky :)

 

Ještě k motivaci. Moje první keška je multinka v lese a sbírá nálezy pomalu. Oproti tomu další mysterku jsem založil o pár let později v Brně a tam to šlo rychle nahoru na trojnásobek počtu nálezů té první - až to skončilo archivací. A právě tohle prolínání bych tam rád viděl :) Tedy časová osa od založení první keše po dnešek a podle dat založení by tam přibývaly další čáry (respektive do data založení by byly hodnoty rovny nule). Klidně v takovém případě oželím i zvýraznění disable, postačí "jen" označení archivace.


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#179 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2019 - 12:27

Pokud myslys kumulativni nalezy podle typu kese, tak to je presne ten pripad, ktery narazi na limity. A nemysli si, ze budes mit min dat. Tohle je jen par typu kesi, ty muzes mit i desitky car (tj. zpracovavat desitky kesi, treba to zkus udelat pro Routu :-)).

 

Pokud se do toho vrhnes, jsem ti k dispozici, klidne se pak ptej.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#180 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2019 - 12:57

Když už chcete nějaké grafy a statistiky běží na jiném serveru, tak ten by mohl umět PHP a šlo by využít nějakou knihovnu na kreslení grafů v tom PHP - např. https://jpgraph.net/download/
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama