Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

a:Drake 6.00 - Bonifác


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
558 odpovědí na toto téma

#481 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2022 - 11:48

Luďkovi a jeho spolupracovníkům musím poděkovat že tuto užitečnou aplikaci stále drží při životě.

 

 


  • 2

#482 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2022 - 17:00

Mám teď nějaký problém s mapami. Zaktualizoval se mi Android, mám teď verzi 12 (nejsem si jist, jestli před tím jsem měl 11, nebo jestli to byla jen aktualizece té 12) a přestaly se mi mapy+kešky zobrazovat - mám bílou plochu na mobilu. Když jsem zkusmo zatrhnul používat starý systém map, tak se mapy i kešky zobrazily, když jsem kliknul na mapu v menu, tak se začalo kroutit kolečko v pravém horním rohu, že načítá kešky, které se mi napoprvé zobrazily na té bílé ploše, ale když jsem hnul se zoomem, tak se objevila i mapa. Včera a předevčíram vše fungovalo normálně a když jsme se vrátili z toho dvoudenní lovu série Letem světem, tak jsem doma udělal všechny aktualizace, co mi mobil nabízel a teď to mám takto rozbitý. Dokáže mi někdo poradit co s tím? Mapy mám v adresáři a:Drake v podadresáři mapsVector a a:Drake jak starý 6.08 tak nový 6.10


  • 0

#483 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2022 - 17:13

Tak po včerejšku musím zklamaně říct, že a:Drake je u mě zcela nepoužitelný - prvním problémem jsou mapy a druhý problém je, že neustále padá. Asi budu muset vyzkoušet Locus, ten snad bude fungovat lépe. V tomto okamžiku nerad opouštím a:Drake, ale nic jiného mi nezbývá. Nicméně pokud by autor měl zájem, tak jsem ochoten s ním spolupracovat na odstranění těchto vad.


  • 0

#484 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2022 - 20:08

Tak po včerejšku musím zklamaně říct, že a:Drake je u mě zcela nepoužitelný - prvním problémem jsou mapy a druhý problém je, že neustále padá. Asi budu muset vyzkoušet Locus, ten snad bude fungovat lépe. V tomto okamžiku nerad opouštím a:Drake, ale nic jiného mi nezbývá. Nicméně pokud by autor měl zájem, tak jsem ochoten s ním spolupracovat na odstranění těchto vad.

Jako tester nebo developer?


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#485 hungar07

hungar07

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2022 - 5:32

mněl jsem obdobný  problém ,akorát mně to blikalo už po spuštění a několik krát jsem musel ťapat na ikonu map než se to chytlo , dal jsem to z interního uložiště z sd to nefungovalo , zatím vše ok , :)


  • 0

#486 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2022 - 8:40

No spíš jako tester, abych měl nějakou verzi, která bude logovat chyby (ale třeba i špatné chování, nemusí o být jen nějaká chyba, jako třeba ta mapa, tam se nezobrazí žádná chyba jen, se neukáže, kešky jsou zobrazeny, jen ta mapa jaksi chybí) a já ti je pak předám


Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 16 květen 2022 - 9:04

  • 0

#487 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2022 - 8:41

Testerů je dost, ale vývojářů se nedostává a to je ten zásadní problém.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#488 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2022 - 9:59

No jestli se nepletu, tak je to vlasně Java, v čom se to vyvíjí a s tou zatím nemám žádné zkušenosti, ale třeba bych se to nějak naučil, záleží na tom, jestli mi poskytneš kód, abych se ne něj mohl podívat a mohl jsem si ho u sebe zkomplovat a zkoušet, čím jsou ty problémy způsobené.

 

UPDATE: fuj, to jsem tam měl ale překlepů...


Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 16 květen 2022 - 10:00

  • 0

#489 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2022 - 15:56

Jinak mě by stačil kód bez připojování na API, to já nevyužívám, já to používám pouze offline, aktuální data si beru s GeoGetu a když mám někde nějaký problém, tak si rovnou otevírám stránku na GC.com


  • 0

#490 pjiy

pjiy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2022 - 17:30

Ahoj, máte zkušenost ve verzi 6.10 s obrázky? Ony nikdy nefungovaly moc hifi, ale teď nejsou v listingách ani v galerii vůbec, je tam jen placeholder s tou univerzální ikonkou, příp. název a jinak prázdno. Dokonce je to tak, že se po aktualizaci keše z API obrázek na vteřinku objeví, pak zabliká a nahradí se tou univerzální ikonou. Zuřivé blikání listingu při stahování listingu s více obrázky přes API platí stále (to bylo i ve starších verzích AD).

Neřešilo se něco podobného už pro tuhle verzi, nějak to nemůžu najít?  

Budu přecházet z Androidu 9 zřejmě na 12, tak jsem zvědavý, co bude. Problém s právy je mi jasný, je to tragedie, ale co naděláme. Z toho důvodu si ostatně pořizuju aspoň 128 či 256GB paměti, abych tam příp. mohl mít soubory vícekrát a nemusel řešit sdílení více aplikacemi.


  • 0
Všechno je možný.

#491 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2022 - 17:46

Ja v listingu obrazky vidim (ve verzi 6.10).


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#492 pjiy

pjiy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2022 - 19:14

Rád to svedu na svoji konfiguraci, ale kam koukat. Přikládám krátký ScreenRecord (pokud se to podaří), kde

1. mám otevřenou hlavní obrazovku keše Zbloudilá geostřela

2. Přepnu se na listing kde je místo obrázku ta podivná ikonka (zřejmě obrázku)

3. Smažu offline soubory

4. Přepnu se zpátky na hlavní obrazovku keše a znovu na listing.

5. Obrázek (v obrovské velikosti) se na cca 1 vteřinu objeví (zřejmě stáhne), pak aniž se čehokoliv dotknu zmizí a vše se vrátí do původního (podivného) stavu.

 

 

Přiložený soubor (y)


  • 0
Všechno je možný.

#493 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2022 - 6:55

Mam zapnuta data, vyhledam kesku Zbloudila geostrela, zobrazim listing a do nej se mi bez dalsich kroku nactou celkem rychle (zalezi na rychlosti pripojeni, jsem ted na wifi) 3 obrazky a ty mi zustanou zobrazene porad. Pri nacteni kazdeho z obrazku mi listing problikne, to je pravda. Podle me je to zpusobeno tim, ze se zobrazeni "preformatuje".

 

Kdyz vymazu offline soubory je to stejne jako od zacatku (to jsem je take nemel nactene).

 

Je dost mozne, ze je to zavisle na verze Androidu pripadne dalsi nadstavby nad nim.Mam A10 (QP1A) s MIUI 12.0.5. Vic asi nepomuzu.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#494 pjiy

pjiy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2022 - 20:54

Tak chyba nalezena, používal jsem pořád developer verzi a tam to ještě nebylo opravené (Luděk psal poznámku o obrázcích dřív někde v tomhle vláknu). A stažení Bety z Google Play nešlo, protože číslo verze je stejné. Pomohlo tedy odinstalovat, znovu nainstalovat z GooglePlay a je to OK.

Ještě k tomu blikání listingu při stahování obrázků, ono je někdy v listingu těch obrázků třeba 20 a v terénu pak čekám minuty a minuty, než se listing uklidní, je to nepříjemný. Na wifině doma je to samozřejmě bleskovka, ale na nějakém  LTE, Edge v lese je to horší.


  • 0
Všechno je možný.

#495 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2022 - 21:25

Ještě k tomu blikání listingu při stahování obrázků, ono je někdy v listingu těch obrázků třeba 20 a v terénu pak čekám minuty a minuty, než se listing uklidní, je to nepříjemný. Na wifině doma je to samozřejmě bleskovka, ale na nějakém  LTE, Edge v lese je to horší.

Nastavení - Keš - Listing - Povolit stahování a ukládání obrázků

Když jsi na blbém signálu, tak si to prostě vypni. Místo obrázku je pak link "Obrázek byl zakázán", Ťuknutím na něj se obrázek stáhne a ukáže.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#496 pjiy

pjiy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2022 - 21:29

Výborně, díky, to je zcela vyhovující.


  • 0
Všechno je možný.

#497 geoborg

geoborg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2022 - 19:02

Zdravím. Nedaří se mi zprovoznit off mapy od pawse. Nedaří se mi je zkopírovat do adresáře AD ani přes total comandera. Při kopírování nejde otevřít složka AD, i když je vidět. Samsung s 20. Android 12. Poradí někdo?
  • 0

#498 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2022 - 20:03

Prave jsem dostal novy sluzebni telefon s A12. Soubory jsem tam kopiroval z pocitace, primo do spravneho adresare v mobilu. Mozna by to slo spravcem souboru v mobilu, ale zkousel jsem to jen pomoci X-plore a i kdyz mu udelim prava, tak A12 ty prava nejak neuznava. Ale z PC je to v pohode.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 30 červen 2022 - 20:10

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#499 hungar07

hungar07

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2022 - 5:09

mně to děla Xiaomi taky nový android už to tam nechce  :D ,jedině přes PC sem to tam dostal


  • 0

#500 geoborg

geoborg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2022 - 5:57

Zdravím. Podařilo se někomu rozhodit offline mapy na Samsung s 20 android 12? Nedaří se mi je nakopírovat do složky AD ani v telefonu ani na SD a když zvolím jiné úložiště, tak se v AD mapy nezobrazi.....
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka