Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.10.3 - Pedro

geoget

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
163 odpovědí na toto téma

#21 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 507 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2019 - 7:57

Jak může aplikace běžet a nebýt v procesech? To je přeci v moci operačního systému, ne aplikace.
  • 0

#22 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2019 - 7:59

Vždycky se GG při aktualizaci sám ukončil. V posledních verzích ne, protestoval, že je spuštěný. Po ručním shození ale instalace proběhla v pořádku. Dělám to ale na jiném stroji s jinou verzí windows, uvidím, až to budu instalovat zpět na desítky. Pokud to nepůjde samo, je to v podstatě jedno.


  • 0

#23 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2019 - 8:05

Netusim, ale tak se to chovalo. Pripadalo mi, jestli to nedelal server od mapy, ale moc jsem to nezkoumal.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#24 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2019 - 8:15

Co to znamená, jak se to projevovalo?

 

No, dal sem z Geogetu aktualizovat. Vyzval me k ukonceni beziciho Goegetu a pak vyskocila chyba. Omlouvam se, nezapsal jsem si to :-( Kdyz jsem stahnul rucne a dal aktualizaci, tak ok. Nejak jsem to neresil, muj ntbk je obcsa nevyzpytatelny :-)


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#25 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2019 - 9:38

No mě aktualizace jak doma, tak v práci, proběhla bez problémů, v obou případech na Win 7 x64


  • 0

#26 zdf

zdf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2019 - 12:38

Kesky zalogovane v noci. Jenze ja je logoval ve dne. Nekde se to posunulo o 12 hod. Cas sedi s casem v logu kesek, jen tam je ten 12hod posun. 

 

Stalo se mi to samé, logy posunuté o 12 hod.

Teď když je nová verze, jak se to v GEOGETu opraví?


  • 0

#27 lnavrat

lnavrat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2019 - 12:40

automatizovane nevim:) ja to udelal u tech par logu rucne pravym tlacitkem a Nastavit nalez.


  • 0

#28 zdf

zdf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2019 - 12:57

Zkusil jsem keše v GG označit a dát trvale smazat. Potom jsem dal vyhledat nové nálezy: Databáze - Import - Aktualizovat vaše logy, ale přidali se mi jenom dvě keše.

Předtím jsem měl chybné datumy a časy, ale všechny nálezy. Teď mám u dvou správný čas, ale ostatní nálezy chybí :( Ani opakování importu nepomohlo. Jak to opravit?


  • 0

#29 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 507 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2019 - 13:02

Staci postizene kese oznacit, a hromadne na nich zrusit nalez. Pak dat "aktualizaci vasich logu". Pokud to je ale za obdobi vetsi nez posledni mesic, pak je nutne dat volbu "Stahnout vase logy", aby to projelo vsechny od zacatku.


  • 0

#30 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2019 - 13:47

Jak může aplikace běžet a nebýt v procesech? To je přeci v moci operačního systému, ne aplikace.

To se mi taky jednou stalo. Aplikace nebyla v procesech, přesto tam nějak visela. Pak jsem ji našel a odstřelil na záložce Podrobnosti ve Správci úloh Win10
  • 0

#31 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 507 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2019 - 14:07

Jo aha, takhle to myslis.

 

Ono se driv jako "procesy" nazyvalo to, co je v "Podrobnosti". A to co se dnes nazyva "procesy", se driv nazyvalo "Aplikace".

 

Takze me kdyz se rekne, ze to nebylo v procesech, tak predpokladam, ze to neni videt v tech "podrobnostech". Do te nynejsi zalozky "Procesy" ani nechodim, protoze tam neco chybi naprosto bezne. Netreba se tim trapit.


  • 1

#32 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2019 - 18:03

v1/geocaches [400] Bad Request
Object reference not set to an instance of an object.
Co je tohle za chybu - že by nedělní přetížení serverů?
  • 0

#33 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 507 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2019 - 18:53

To může být naprosto cokoliv. Já to třeba umím vyvolat tím, že se pokusím BM účtem aktualizovat plný listing na PMO Kesi.
  • 0

#34 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2019 - 19:13

Tak tím by to mohlo být.
  • 0

#35 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2019 - 13:57

Nevím, jestli tohle půjde nějak ošetřit, ale nastíním problém.
Už když se testovalo, tak jsem přišel na to, že když se stahuje posledních padesát kešek, tak když v tomto případě třeba na 10 kešce dojde limit, tak se nestáhne ani těch 10 kešek, na které by limit ještě měl stačit. Zároveň když takto skončí stahování s hláškou, že došel limit, tak je špatně počítadlo kešek, které ještě jsou k dispozici na stažení (nacházím tam čísla od plného limitu 16000 kešek, přes nějaká menší čísla až po nulu.) Takže když mi takto skončí stahování, tak já si stáhnu ručně jednu kešku, tím se mi "opraví" počítadlo kešek ke stažení, vidím, že mohu stáhnout třeba ještě 15 kešek, tak si ručně těch patnáct kešek označím a bez problémů je stáhnu, čímž vyčerpám limit až na nulu.
Tak se chci zeptat, jestli by buď nešlo u Groundspeaku reklamovat, že se těch poslední 10 kešek nestáhlo (ve starém API se stáhly všechny kešky až do úplného vyčerpání limitu, tak nevím, proč by to tak nemělo fungovat i v novém, nebo jestli by tahle ruční práce nešla nějak "automatizovat".

Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 02 červenec 2019 - 13:58

  • 0

#36 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2019 - 14:46

Když si vyexportuji seznam keší ve formátu Geoget v2 (Extended PQ GPX) a ten naimportuji do nové prázdné databáze nepřenese se mi datum posledního nálezu. Ten samozřejmě v původní databázi obsažen je. Nejsem si jistý od kdy se tak děje, ale domnívám se, že to není déle než měsíc.


  • 0

georabbits.cz.png

Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci  Locus


#37 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 507 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2019 - 16:07

Když si vyexportuji seznam keší ve formátu Geoget v2 (Extended PQ GPX) a ten naimportuji do nové prázdné databáze nepřenese se mi datum posledního nálezu. Ten samozřejmě v původní databázi obsažen je. Nejsem si jistý od kdy se tak děje, ale domnívám se, že to není déle než měsíc.

 

V posledni verzi jsem tam zavlekl chybu, kdy se to nenastavuje pro nove kese importovane z GPX. V pristi verzi to napravim.


  • 1

#38 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2019 - 14:19

Mám pořád hrozný problém z nové mapy vyloudit ten velký popisek, kde je odkaz na kešku. Klikám jako blázen kolem toho červeného puntíku, pořád se mi zobrazuje ten malý popisek, ale než se doberu toho velkýho, tak to je vždycky hrozná doba. Je na to nějaký fígl?
  • 0

#39 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 507 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2019 - 14:46

jednak se tam zobrazuje ta bublina, kde se nikam neklika, staci mysi najet nad bod.

 

A az kdyz se na bod klikne, tak vyskakuje okenko s podrobnejsimi informacemi. To mas na mysli?

 

Oboje vykonava zivy dotaz na databazi, takze kdyz je databaze nebo disk vytizeny jinou praci, muze to reagovat spozdene. Neni to tento pripad?


  • 0

#40 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2019 - 15:59

Ne to není ten případ, počítač mi kromě Geogetu nic jiného nedělá a já klikám jako blázen pořád dokola okolo té kešky a informace se né a né zobrazit
  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama