Přejít na obsah


Fotka

Oregon 700

garmin návod

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
85 odpovědí na toto téma

#61 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 507 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2016 - 6:54

S tou cenou mas recht, me se zjevne podarilo vygooglit nejakou jejich jinou stranku, asi starou, kde sice byla cena, ale popis uz ne.

Budiz, cena odpovida americke cene,s topo pro je to docela ferove, nicmene i s tim desetitisicovym limitem na waypointy se mi to zda cele predrazene. Vzdyt jen prepsali jedno cislo ve firmware, ktere uz leta drzi nesmyslne nizko, aby mohli "inovovat".
  • 0

#62 Luckyn

Luckyn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2016 - 9:49

Někdo třeba ocení informace o prvním testu výdrže Oregona 750

Baterie GP2700 čerstvě nabité.

Oregon 750, spárovaný s iPhone 6 (několik příchozích notifikací) dále spárovaný s hrudním pásem a také se senzorem Tempe (měření teploty)

Venkovní teplota v době testu cca 25 stupňů.

Po celou dobu byla GPS zapnutá se zobrazením mapy. (občas prohlížení v mapě)

Pořízeny 4 fotografie.

Tohle vše Oregon 750 vydržel něco málo přes 9 hodin provozu.


  • 1

#63 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2016 - 21:37

Luckyn> Máš ho ještě k dispozici? Mohl bys prosím zkusit, jestli se při stahování Pocket Query z gc.com stáhne i listing, logy a hint? Čekal jsem s vydáním článku, až se začne prodávat, a za měsíc to už Garmin mohl opravit. Dříve se tyto informace neuložily, musely se pak stahovat individuálně pro každou vybranou keš.


  • 0

#64 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2016 - 21:41

Je u nás v prodeji i verze 700 bez PRO?


  • 0

#65 Luckyn

Luckyn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2016 - 8:23

Luckyn> Máš ho ještě k dispozici? Mohl bys prosím zkusit, jestli se při stahování Pocket Query z gc.com stáhne i listing, logy a hint? Čekal jsem s vydáním článku, až se začne prodávat, a za měsíc to už Garmin mohl opravit. Dříve se tyto informace neuložily, musely se pak stahovat individuálně pro každou vybranou keš.

Ahoj jak jsem Ti psal ve zprávě, nejsem momentálně PM na geocaching.com. Takže PQ nevytvořím... :(


  • 0

#66 zdf

zdf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2017 - 11:36

Kdyby si chtěl někdo koupit Oregon 700, tak si nejdřív přečtěte toto http://www.geocachin...ap-62/?p=544169 a pár příspěvků nad.


  • 0

#67 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2017 - 14:50

Mel jsem 450, 600,600 a take 700. V nedeli jsem ji prodal s plnou vybavou, folii atd.. za 8000. A mozna se vratim k 600 .-)


  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#68 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2018 - 9:22

Mel jsem 450, 600,600 a take 700. V nedeli jsem ji prodal s plnou vybavou, folii atd.. za 8000. A mozna se vratim k 600 .-)

Můžu se zeptat proč? Plánuju nákup nové navigace. 450ka pomalu odchází. Rozhoduju se mezi 600 a 700.


  • 0

#69 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2018 - 15:28

Je tu prosím někdo, kdo vlastní O700? Jaká je spokojenost?

 

Odchází mi O450 a uvažuji o koupi nové GPS a rozhoduji se mezi O600 a O700 (bude to dárek, takže rozdílnost ceny neřeším).

 

Nenašla jsem téměř žádné recenze na O700, takže netuším, jesli se "povedla" nebo ne. O600 má recence vcelku dobré a rozdílnost jsem zatím postřehla pouze v tom že 700 má WIFI.

Předem díky za postřehy


  • 0

#70 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2018 - 8:34

Jelikož se mi pádem z kola rozbil displej O600 koupil jsem si 700. Mírný pokrok je znát, líbí se mi dvě věci:

- notifikace z mobilu, vidím SMS, emaily atd. co mi chodí na mobil aniž bych musel zastavovat,

- párkrát už jsem se vyskytnul mimo oblast s dopředu staženým GPX, tak stačí jen zavelet a on-line přiskáčou keše na aktuálně zobrazenou mapu.

Jinak obě GPS používám skoro stejně. WiFi nemám zapnuté, jedu přes BT z mobilu. Doporučuju koupit 700, zpátky bych už nechtěl.


  • 0
Vložený obrázek

#71 dinosfamily

dinosfamily

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2018 - 11:55

mám opakovaně problém s O700, samovolně se vypíná, při první reklamaci mi napsaly že byl poškozený soubor, zřejmě keška, ted se vypne když se chci připojit na wifi. nemá někdo stejný problém?  děkuji

edit, vyřešeno - hard reset


Tento příspěvek byl upraven od dinosfamily: 30 srpen 2018 - 6:16

  • 0

#72 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2018 - 17:05

 

- párkrát už jsem se vyskytnul mimo oblast s dopředu staženým GPX, tak stačí jen zavelet a on-line přiskáčou keše na aktuálně zobrazenou mapu.

 

Tvoje věta (viz výše) mě zaujala, mohu prosím poprosit o radu,jak na to?

 

Zkoušela jsem stáhnout pár keší (jen tak na zkoušku) pomocí Geocaching Live, což se mi i podařilo, ale u multinky nemám jednotlivé stage, což je blbé.

 

Postup (O700):  Geocaching Live -- Geocache List --- zde vyberu určitý "List" (Záložku - v tomto případě mám Pomocná, kde mám 5 keší různých druhů) --- Synchronizace -- napíše hlášku "Basic geocache details downoloaded
Descriptions, hints and logs will now be downoaded in thebackground"
.

Poté jdu do "Poklady" -- a keše tam jsou. Tradičky jsou tak jak mají být, ale u multiny nejsou jednotlivé zastávky.

Předem díky za radu


  • 0

#73 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2018 - 7:35

Nikdy jsem nezkoušel. Nejvíc mi vyhovuje 1 keš na 5 km jízdy na kole, dřív než po 2km zastavuju mimořádně a to už mám pocit, že keše kazí celkový zážitek. Jelikož keší je většinou mnohem víc, některé tradičky blíž sebe vynechávám a jiné typy keší mě v případě nadbytku nezajímají. Poslední dobou se mi ani moc nestává, že by tradičky došly i při opakovaných návštěvách.


  • 0
Vložený obrázek

#74 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2019 - 9:03

Hm, tak první a zřejmě "tradiční" problém s Oregonama, nyní s O700.

Nefunkční "vypínací" tlačítko. Mačkám ... mačkám .... a nic, nereagující. GPS vypnu pouze vyndáním baterek.

 

Pozn. jsou zde dvě tlačítka (hlavní a "pomocné"), která mají fce - jeden stisk (to funguje), dva stisky (to funguje) a dlouhý stisk = vypnout GPS (pouze u hlavního) a toto nefunguje.

 

Dle mého je to to samé, co měla O450, tam to je běžné, u O700 jsem doufala, že to nenastane ... a nastalo.

 

O700 mám od září 2018, takže je v záruce. Používala jsem jí každý víkend, skoro celou zimu. 

 

----------------------------------------

 

Závěr: Reklamace úspěšně vyřešena - Výměna přístroje za nový


  • 1

#75 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2019 - 14:00

Ahoj, včera jsem se snažila "vytunit" Garmin Oregon 700.
Nešlo mi (stejně jako mám u Oregonu 600) nastavit VZHLED => POZADÍ, tzn.dát obrázek do pozadí profilu (rozuměj "aktivit") pod ikonky a palubní desku (pokud si nastavím ten klasický vzhled).
Jde jen nastavit den/noc/automatický režim. Když dám noc, tak je to fajn, tmavý podklad, ale jsou tmavé i mapy. Jinak "den" je bílé pozadí. U 600 lze nahrát obrázek, ale zde jsem tu možnost nenašla.
Opravdu to nejde? Řešil to někdo? Dík. :)


  • 0

#76 lemrousek

lemrousek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2019 - 17:28

Ahoj,
máte prosím někdo podrobnější návod na Garmin Oregon 700, než je přložená knížečka? Přijde mi, že tam většina věcí vysvětlená není.
Na internetu jsem našla nějaký rozklikávací návod, ale nešel stáhnout jako celek.

A ještě se chci zeptat na jednu funkci: když GPS zapnu a přejíždím mezi jednotlivými profily (turistika, cykloturistika, lov, rybolov, lezení...), tak u všech profilů po kliknutí na spínací tlačítko rozbalím další menu (dlaždice ikon pro Nastavení, Označit trasový bod, Mapa, Oznámení), jen když chci spustit toto menu u profilu Poklad, tak se GPS vypne – máte to taky tak nebo to je chyba? Rozbalí se vám u Profilu Poklad taky nabídka?
(pokud sem jde připojit i video, můžu poslat video)
 

Děkuju!


  • 0

#77 milan.k

milan.k

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2019 - 17:48

Ahoj,
máte prosím někdo podrobnější návod na Garmin Oregon 700, než je přložená knížečka? Přijde mi, že tam většina věcí vysvětlená není.
Na internetu jsem našla nějaký rozklikávací návod, ale nešel stáhnout jako celek.

Nevím, jestli to není jen ta přiložená knížečka, každopádně jsem našl tohle: https://www.kasa.cz/...doc_3571734.pdf


  • 0

#78 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2019 - 9:09

Jak poznáte, že je O700 po záruce?

Snadno.  :angry:

 

 

oregon02.jpg

 

 

A postupně se to horší... Začal kus jednoho řádku, bez zjevné příčiny. Chovám se k tomu slušně, 60CSx co mám 12 let furt funguje...


Tento příspěvek byl upraven od h0--: 21 říjen 2019 - 9:10

  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#79 lemrousek

lemrousek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2019 - 17:21

Moc PROSÍM kdo jste kupoval letos nový Oregon 700, jaký má software, firmware?

Mám svůj Oregon na reklamaci a protože jim to nešlo opravit, vyřešili to tak, že mi tam hodili nějaký starý soft (sami mi to řekli).

Já jsem ale volala do dTestu a proti takové opravě mám právo protestovat.

Jaký software tam byl původně?
Moc děkuju za rychlé odpovědi!


  • 0

#80 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2019 - 23:15

Já mám nový přístroj po reklamaci od letošního června.

Co mám ale "vevnitř" neumím najít. Napiš, kde a jak hledat a dám Ti vědět, co tam mám.

 

Mj. v PC mám Garmin Expres, který mi "cosi" automaticky (tedy musím mu dát "souhlas") zaktualizuje, mohlo by to být možná ono.

Nyní verze: 4.70


Tento příspěvek byl upraven od zirafka183: 05 listopad 2019 - 23:48

  • 1





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:garmin, návod

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama