Přejít na obsah


Fotka

Oregon 700 x Android

android garmin

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 tor47h

tor47h

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2021 - 17:38

Ahoj, zkoušel jsem hledat a nic nenašel, tak se zkusím zeptat:

Podařilo se někomu funkčně a jednoduše zprovoznit posílání bodů, případně gpx do Oregona z Androidu ? Bez kabelu. Ať už pomocí ANT nebo BT ? Ano, mám Garmin Connect, chodí notifikace, stahují se aktivity a já nevím co ještě... Spojení je funkční. Ale najdu si ale třeba jen bod v Google mapách a chci ho poslat do Oregona - není jak. Jo, ruční přepis souřadnic :wacko:

V autonavigaci takhle používám Smartphone Link - najdu, pošlu. Jednoduchý, funkční. Přijde mi, že celý Connect je o všem možném, jen ne o plánování tras. Pro Gpsmap 64 je Garmin Explore, ale u něj není O 700 podporovaný :angry:

Hledal jsem i mezi IQ appkami, ale taky nic. Jen pro hodinky.

Moc prosím o nakopnutí správným směrem.

Díky.


  • 0

#2 Sovic13

Sovic13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2021 - 3:29

Ahoj, do Oregona 700 posílám GPX trasy pomocí aplikace Wikiloc: https://www.youtube....h?v=E65eq3k8Bhs , mám sice iPhone, ale pro Android je postup stejný. Postup je asi takový - stáhneš aplikaci Wikiloc do mobilu - vytvoříš účet (nemusí platit premium stačí free verze) - přes aplikaci Garmin Connect - Obchod Connect IQ nainstaluješ Wikiloc i do Oregona (možná bude potřeba manuálně vyvolat synchronizaci v Garmin Connect - zařízení) - na Oregonu zvolíš Connect IQ - Wikiloc - požádá tě to o znovupřihlášení v aplikaci Garmin Connect na mobilu do služby Wikiloc, po úspěšném přihlášení, které se potvrdí i v Oregonu (aplikaci v GPS nevypínej). Už stačí jakýkoli GPX soubor v telefonu otevřít pomocí aplikace Wikiloc, naimportuješ ji, pojmenuješ a zvolíš Send to your Garmin - v GPS zvol Retry a stáhne se daná trasa (najdeš jí v Track Manageru).


  • 0

#3 tor47h

tor47h

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2021 - 20:00

Ahoj a díky. Na Wikiloc jsem narazil a zkoušel, jen do jednoduchosti má daleko.

Spíš než plánování tras hledám nějaký způsob sdílení bodu - souřadnic.

Zhruba tak: něco najdu v googlu/seznamu na mobilu, vytáhnu souřadnice a pošlu nějak do Garmina.

To mě hněte na slavném Connectu, taková blbost není možná.


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:android, garmin

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka