Přejít na obsah


Fotka

Novy server pro Adventure Lab a plugin pro GG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1513 odpovědí na toto téma

#801 madbin

madbin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2020 - 17:12

Jako vaidator jsem pouzil pretazeni do firefoxu. Hlasi to i GSAK pri importu. Evidentme jde o nejakou diakritiku, v hyperlincich, moc jsem to nezkoumal...


  • 0

Martin > Madbin > Voyager Reviewer


#802 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2020 - 17:34

Jj, probematicky znak, ktery se nevyskytuje v zadanem kodovani. Zvlastni je, ze ty validatory problem neodhali.

 

Tohle opravime, to neni problem.

 

Tech souboru bez <url> mame asi 170. Takze tohle se urcite nebude delat rucne a je otazka, zda ma smysl na to neco napsat (i kdyz to nebude nic sloziteho). Prosim, na co to potrebujes?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#803 madbin

madbin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2020 - 18:44

Napsal jsem si takovou malou aplikaci pro android, ktera umi primo pracovat s databazi gsaku, takze si tam muzu pekne zobrazit vsechny kese i labky. Bylo by fajn, kdybych z ni mohl odskocit primo do aplikace na labky. K tomu potrebuji bud to url, nebo aspon ten lab guid. Rikal jsem si, ze si ho vezmu z toho url, ktere se do gsak db importuje, jenze to neni vsude. Z tech extension tagu pro geoget, to do gsaku nemam jak dostat, protoze nejsem schopen modifikovat proces importu tak, aby cetl i hodnotu atributu v xmlnodu (hodnotu samotneho xmlnodu pri importu naparsovat mohu, ale ne pokud potrebuji vzit hodnotu co je v xml atributu)

 


  • 0

Martin > Madbin > Voyager Reviewer


#804 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2020 - 18:53

Rozumim. Nebudu to tu vic rozvadet, rad bych si popovidal pres SZ.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#805 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2020 - 20:52

Pro aktualizaci databaze docela uspesne pouzivam QTHLokator (ten aktualizuji jako poslední), kde neni to je nové, kde je to je stare.

 

Pozor! k nekolika labkam pronikly informace, co tam nemaji byt (RTF, +)


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 09 listopad 2020 - 21:26

  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#806 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2020 - 7:08

Ja k takovym vecem pouzivam primo datum a cas posledni aktualizace (databazova polozka dtupdate2). To neni zavisle na dalsich cinnostech po importu a jestli (ne)mam nainstalovany nejaky plugin.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#807 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2020 - 13:29

Musím poděkovat za aktualizaci, v a:Drake LABky fungujou skvěle a to jak přepnutí do ofic.aplikace, tak i na bonusovku. To jsem ani nečekal, že to někdy půjde. V té ofic. LABkové aplikaci mne štvaly mapy, na kterých není nic vidět. Tak se budu moci donavigovat v pořádné mapě v a:Drake a teprve v místě LABky se přepnu a nebudu muset hledat v tom chaosu zelených bublin. No super to mne potěšilo.


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#808 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2020 - 13:38

Dekujeme za pochvalu.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#809 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2020 - 16:37

Koukni na Github, tvrdí tam, že to není pravda, že to způsobují velká písmena v názvu a prý odkud se bere "-0" v GC kódu. Já bych odpověděl a snažil se vysvětlit, jenže po anglicky nevládnu ani trochu a z překladače to nikdo nepochopí.

 

Uz se mirne rozepsali o duvodech, vazne to vypada na nejakou chybu pri parsovani xml.

 

Vzhledem k poslednim upravam (predelani na CamelCase od gorda) uz ale neni oprava nutna k plne funkcnosti gpx souboru z labgpx.cz. Kdyz uz ale bylo nahlaseno, bude vhodne v c:geo projektu doresit a trosku ho tim vylepsit, treba na to narazi i jinde.


  • 0

#810 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2020 - 19:38

Dekujeme za pochvalu.

 

Rovnez se pripojuju, luxusni prace. A pridam dalsi odkaz, ktery potesi - https://github.com/c...mment-724825236, i u c:geo pochvalili, co je labgpx zac :-).


  • 0

#811 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2020 - 20:22

Ano četl jsem to. Sice kostrbatě přes translator ale pochopil jsem, že je projekt českého serveru s gpx zaujal.
Rovněž jem šel na odkazované vlákno, kde řeší přímé tahání souřadnic Labek do mapy c:geo. Myšlenka asi dobrá, jenže díky neustálým změnám ze strany GC by se to asi dost těžko udržovalo v chodu.
Pro mě je výhodnější vaše "česká cesta", která je univerzální napříč appkama a ano, teď už ten problém s názvy je vyřešen a opět díky vám.
Reklama na Githubu zdá se padla na urodnou půdu, minimálně projekt zaujal jednoho z toho týmu.
  • 0

#812 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2020 - 21:06

Tak jsem dnes vyzkoušel lovit LABky v Milíčovským lesu s upraveným GPX a byl jsem nadšen. V a:Drake jsem se donavigoval až na místo a tam po 5-ti tuknutích jsem byl v oknu pro odpověď.

 

Tuknu na: Listing

Tuknu na: Otevření serie v oficiální aplikaci                    ...na chvíli problikne les zelených bublin

Tuknu na: Start / Obnovit

Tuknu na: Zobrazit detaily

Tuknu na: Odpovědět                                                      ...a mohu odpovidat.

 

Úplně se člověk vyhne skoro slepé mapě a pobíhání po okolí, aby ho aplikace pustila k odpovědi a hledání která ta zelená bublina je začátek serie. Byl jsem nadšen, děkuji za tu práci


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#813 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 756 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2020 - 12:10

teď jsem si stáhnul labky LAB_Museum_of_Geocaching.0a928b2e-4d0c-425f-85a0-df6e6686dcde.gpx a v otázkách chybí znaky s diakritikou
<groundspeak:long_description html="True"><![CDATA[CZ: U kad tradiky znme msto, kde ji mme hledat - sta se pouze rozhldnout a najt j. Kolikrt pome npovda, kter je v tomto ppad PAEZ.<br>
Edit: A ještě bych měl otázku, dá se někde zjistit, které labky mám zalogované? Koukal jsem do GeoGetu a nějak hodně mi jich tam chybí a nevím teď které všechny to jsou.

Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 11 listopad 2020 - 12:15

  • 0

#814 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2020 - 12:20

Edit: A ještě bych měl otázku, dá se někde zjistit, které labky mám zalogované? Koukal jsem do GeoGetu a nějak hodně mi jich tam chybí a nevím teď které všechny to jsou.

 

 

 

https://labs.geocaching.com/logs


  • 0

#815 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2020 - 12:21

Tyhle dve serie (Museum of Geocaching, Terezin - Labs: Vojsko - Troops - Armee) jsou nejake proklete. S nimi byly potize od pocatku. Kdy zmizely znaky s diakritikou v prvni z nich netusim. Ja mam data z brezna a uz tam nejsou.

 

Dekujeme za upozorneni, ale serie je archichovana. Opravdu ji potrebujes?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#816 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 756 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2020 - 12:30

No potřebuji jí, abych si jí naimportoval do GeoGetu a označil jako nalezenou, takže to, že tam chybí diakritika mě zas až tak trápit nemusí.

 

A děkuji Dejwymu za odkaz.


Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 11 listopad 2020 - 12:45

  • 0

#817 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2020 - 12:52

A ty, co ti v GG chybi jako nalezene, u nich se ti ty nalezy "ztratily"? A pokud ano, predpokladam, ze po aktualizaci daty, ktere jsme upravovali v pondeli. Pak by to byly serie, kde se zmenilo cislovani a ggt s nim jsem sem daval. Druha vec je, ze jsem radil aktualizovat jen nenalezene serie.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#818 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 756 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2020 - 13:17

Hmm, tak mi součty nesedí, klasických kešek mám 3906, lab kešek z odkazu co mi poslal Dejwy mám 110, a profil mi ukazuje jen 4015 místo 4016 a to mi v tom ještě falíruje Vlakem do Libčic - v přehledu nalezených labek se tato série ukazuje, ale mám u ní nulu, přitom jsem jí na jednom eventu v Libčicích odlovil a není smazaná (mezi smazanými labkami se neukazuje), tak nevím jak to u Groundspeeku počítají...


  • 0

#819 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 756 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2020 - 13:18

A ty, co ti v GG chybi jako nalezene, u nich se ti ty nalezy "ztratily"? A pokud ano, predpokladam, ze po aktualizaci daty, ktere jsme upravovali v pondeli. Pak by to byly serie, kde se zmenilo cislovani a ggt s nim jsem sem daval. Druha vec je, ze jsem radil aktualizovat jen nenalezene serie.

Ne, ty série jsem v GeoGetu vůbec neměl - zapomněl jsem si je tam nahrát v okamžiku, kdy jsem je odlovil
  • 0

#820 TARATARATA

TARATARATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2020 - 13:28

dejwy: Děkuji moc za ten odkaz na přehled nalezených labek!!!

 

Mám k tomu dotaz, jestli se na tento přehled dá dostat přímo z profilu.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama