Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

c:geo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1997 odpovědí na toto téma

#201 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1865 příspěvků(y)

Publikováno 10 May 2011 - 9:28

labyorkie - ráda jsem pomohla. ;) Já pak často dohledávám kešku podle toho zadaného bodu - souřadnic - že si tam k tomu nahodím radar, který jsem si nainstalovala k c:geo a zatím spolehlivost perfektní, většinou mě dovede na metr ke kešce. :)
A přesně jak píšeš, mám vypočítané souřadnice u kešky, ke které patří, takže to využívám jak u mysterek, tak u multin. ;)
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#202 EiPa

EiPa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 17 May 2011 - 17:13

Zdarec, posledni dobou, kdyz jsem pripojenej pres data (T-mobile) a dam zivoou mapu nebo vyhledat nejblizsi cache, tak c:geo hleda a hleda a nic.... A pres wifi to funguje. Nestava se to nekomu taky? Dikec
  • 0

#203 Homer a Marge

Homer a Marge

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2011 - 7:45

Ahoj, potřebuje c:geo nějaké mapy nebo si je stahuje? Vždy když chci dát aktivní mapu tak to celé spadne. Mapy samozřejmě žádné nemám. Díky
  • 0

#204 petezdara

petezdara

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2011 - 7:55

c:geo si mapy stahuje.... bohuzel..
  • 0

#205 Medcin

Medcin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2011 - 8:12

Ahoj - přes minimálně tři nové verse mi stále nefunguje šipka k nejbližší keši na mapě. Funguje to někomu nebo je tato fíčura vypnuta?
  • 0

#206 Homer a Marge

Homer a Marge

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2011 - 10:06

Tak pak nechápu včem je problém, vždy když chci zapnout mapu tak je to dole, muže na to mít vliv že nemám zaplou GPS tudíš je bez signálu?
  • 0

#207 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1040 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2011 - 10:32

vaše problémy vyřeší když zkusite na kešování aplikaci Locus a k němu Addon locus4geocachaing od Arcaa. Má vychytane mouchy a je rezistentni proti změnám na gc.com. Umí import,export,offline mapy,aktivní mapu(50 kesek načítá pouze cca 3 vteřiny) práce s body zájmu mnoho dalšího. speciální fičurka: oproti c.geo můžete použít gps bluetooth modul a ušetřit tak v terenu až třetinu výkonu baterie.
  • 0

#208 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1040 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2011 - 10:36

pokud by chtěl někdo konkrétní radu s aplikaci Locus stačí se obrátit na mě nebo tvůrce Arcaa.
  • 0

#209 wadesss

wadesss

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2011 - 16:16

Zdravím.Nainstaloval jsem Locus a locus4geocachaing.Vypadá to moc dobře,zatím jsem si s tím je chvilku hrál.Měl bych dotaz.Zřejmě to možné nebude,ale přesto se zeptám dá se nějak nastavit,aby addon locus4geocachaing vyhledával dle nicku a vynechal mnou nalezené?No já jen abych nehledal již jednou ulovené:P
  • 0

#210 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1040 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2011 - 16:25

wadesss napsal/a:
Zdravím.Nainstaloval jsem Locus a locus4geocachaing.Vypadá to moc dobře,zatím jsem si s tím je chvilku hrál.Měl bych dotaz.Zřejmě to možné nebude,ale přesto se zeptám dá se nějak nastavit,aby addon locus4geocachaing vyhledával dle nicku a vynechal mnou nalezené?No já jen abych nehledal již jednou ulovené:P

Zatím to možné není ale zato to má obrovskou výhodu. funguje to za každé situace které vytváří grounspeak svými častými změnami.
  • 0

#211 wadesss

wadesss

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2011 - 16:27

Dík za rychlou odpověď.Tak nějak jsem si to myslel.
  • 0

#212 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1040 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2011 - 19:08

wadesss napsal/a:
Dík za rychlou odpověď.Tak nějak jsem si to myslel.

a již nalezenou keš znovu hledat nebudeš. pokud budeš mít pochybnosti tak klikni na:Zobrazit celý listing a pokud máš správně nastaveny prohlížeč internetu rak se ti listing zobrazí celý do dvou vteřin a to i v případě omezeného Fup. (Htc wildfire;O2; opera mini)
jinak tě možná potěší že není nutné Addon zapínat ale vybranim místa v mapě aktivujes nabídku a v nastavení(ozubená kolečka ikona)najdeš ikonku geocachingu a už to jede :)
  • 0

#213 dema

dema

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2011 - 21:52

funguje vam v cgeo pri logovani podpis s pridanim cislovania nalezov? dnes som chcel zalogovat a neslo mi to. neviete kde je chyba? dik
  • 0

#214 DAMSI

DAMSI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 13 June 2011 - 14:47

Ahoj, mam potíž.V c:geo mam asi 350 keší +- a aplikace je už celkem pomalá.Resp. když dám zobrazit na mapě LOCUS tak to dlouho trvá něž si předaj data.Krásně by to řešilo, kdyby tam byl tak jednoduchá a přitom užitečná funkce ,,zobrazovat xx nejbližších keší,, jako tomu je u všech ostatních aplikací.C:geo je soft dobrej ale ještě by to chtělo krapet dotáhnout.:| Stále jsem názoru že je to to nejlepší na GC neboť geoquack je zatim v plenkách, ofiko aplikace je težká bída a LOCUS je zkrátka na mapy a tak by to i mělo zustat ale ještě by to chtělo poladit kompletní funkci filtru.;)
  • 0

#215 fireman.cz

fireman.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 17 June 2011 - 14:11

Ahoj, začal jsem používat C:GEO a měl bych pár otázek. Jaký používáte navigační radar? Zkoušel jsem vložený radar, aplikaci jménem "radar" a radar od Locusu. Zajímalo by mě jestli je mezi nimi nějaký rozdíl v přesnosti a pokud ano, jaký program je na tom nejlépe. Moje druhá otázka se týká souběžně geogetu, kde si udržuju seznamy keší, fotky a veškeré podrobnosti. Zajímalo by mě, zda je možné při přenesení keše do Geogetu a doplnění keše o vypočítané finální souřadnice(tzn. že si tam přidám waypoint) přenést vyexportovaný GPX soubor i s novými waypointy do C:GEO. Když jsem to zkoušel šli pouze originální waypointy. Samozřejmě to jde ručně, ale takhle by to bylo lepší. Díky za odpovědi...
  • 0

#216 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 17 June 2011 - 14:35

fireman.cz napsal/a:
Ahoj, začal jsem používat C:GEO a měl bych pár otázek. Jaký používáte navigační radar? Zkoušel jsem vložený radar, aplikaci jménem "radar" a radar od Locusu. Zajímalo by mě jestli je mezi nimi nějaký rozdíl v přesnosti a pokud ano, jaký program je na tom nejlépe.
Moje druhá otázka se týká souběžně geogetu, kde si udržuju seznamy keší, fotky a veškeré podrobnosti. Zajímalo by mě, zda je možné při přenesení keše do Geogetu a doplnění keše o vypočítané finální souřadnice(tzn. že si tam přidám waypoint) přenést vyexportovaný GPX soubor i s novými waypointy do C:GEO. Když jsem to zkoušel šli pouze originální waypointy. Samozřejmě to jde ručně, ale takhle by to bylo lepší.
Díky za odpovědi...


1) Radar - http://market.androi...e.android.radar
Mam s nim jen ty nej zkusenosti ... Jak na byv. G1, tak ted na LG Optimus One.

2) Geoget a Android - zkus geoquack http://www.geocachin...881#post_286881
Pracujes primo s db geogetu, podobne jako je pro WM PocketDrake.
Ve vyvoj (mozna uz je) je i synchronizacni makro pro GG ...
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#217 Spacici

Spacici

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2011 - 15:07

Ahoj, pls potreboval bych trosku poradit - dnes mi dorazil telefon s androidem, ale nevim si rady s programkem c:geo. - co jsem tu procetl, tak to vsem jede skoro bez problemu, ale ja asi delam neco spatne... - po stazeni a nainstalovani c:geo + stazeni radaru mi nejde navigovat.....kešky si stahnu (20 v okolí), na mape vidim, ktere mam hotove, ale po zmacknuti menu se mi ukaze pouze Zapsat navstevu, Obrazky, Otevrit v prohlizeci, Share cache. Nevite nekdo, kde delam chybu? Díky za rady Mirek
  • 0

#218 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1040 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2011 - 15:29

smirin napsal/a:
Ahoj,

pls potreboval bych trosku poradit - dnes mi dorazil telefon s androidem, ale nevim si rady s programkem c:geo.

- co jsem tu procetl, tak to vsem jede skoro bez problemu, ale ja asi delam neco spatne...
- po stazeni a nainstalovani c:geo + stazeni radaru mi nejde navigovat.....kešky si stahnu (20 v okolí), na mape vidim, ktere mam hotove, ale po zmacknuti menu se mi ukaze pouze Zapsat navstevu, Obrazky, Otevrit v prohlizeci, Share cache.

Nevite nekdo, kde delam chybu?

Díky za rady
Mirek

máš v menu telefonu nastavenou GPS zapnuto? z jakého módu davas "navigování"? zkus to přes aktivní mapu. Co máš za telefon?
  • 0

#219 Spacici

Spacici

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2011 - 15:50

Telefon mam Vodafone ZTE 945

GPS mam zapnutou
Pres aktivni mapu - jeste to tolik neovladam pokusim se najit a otestuji.
Navigovani davam po kliknuti na kesku - zobrazi se mi listing a pak davam tlacitko menu.

Stahl jsem si i aplikaci Locus a tam to jde, ale porad je zasekly radar (sipecka se nehybe).



WAW napsal/a:

smirin napsal/a:
Ahoj,

pls potreboval bych trosku poradit - dnes mi dorazil telefon s androidem, ale nevim si rady s programkem c:geo.

- co jsem tu procetl, tak to vsem jede skoro bez problemu, ale ja asi delam neco spatne...
- po stazeni a nainstalovani c:geo + stazeni radaru mi nejde navigovat.....kešky si stahnu (20 v okolí), na mape vidim, ktere mam hotove, ale po zmacknuti menu se mi ukaze pouze Zapsat navstevu, Obrazky, Otevrit v prohlizeci, Share cache.

Nevite nekdo, kde delam chybu?

Díky za rady
Mirek

máš v menu telefonu nastavenou GPS zapnuto? z jakého módu davas "navigování"? zkus to přes aktivní mapu. Co máš za telefon?


  • 0

#220 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1040 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2011 - 17:41

Aha a co vyplněné přihlašovací údaje v nastaveni C:gea? někdy taky pomůže obyčejný restart telefonu. ostatně ten by se mel dělat u některých typů mobilu preventivně 1x denně.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama