Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

c:geo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1997 odpovědí na toto téma

#161 hallstone

hallstone

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 05 May 2011 - 7:37

Potvrzuji že i mě to nejde, aplikace od včerejška padá skoro ihned po spuštění. Mám HTC desire HD, předtím vše šlapalo úplně bezvadně
  • 0

#162 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 05 May 2011 - 7:41

No tak, po kazdy zmene na gc.com maj vsechny neoficialni softy problem ... a po kazdy je tady spousta prispevku na tohle tema. Z vyjadreni Carnera na FB: "Today I will have a lot work. But I will adapt c:geo for new GC.com website as soon as possible. Please, be patient. It could take some day!". Tak vydrzte. PS Zkuste sledovat (mate-li) c:geo na FB ci twitteru a budete mit inforamce.
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#163 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 05 May 2011 - 9:54

Teď jsem aktualizoval aplikaci a šlape to.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#164 Galileo297

Galileo297

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 05 May 2011 - 10:08

BellaUH napsal/a:
Teď jsem aktualizoval aplikaci a šlape to.



Jak jsi aktualizoval aplikaci? Na marketu byla poslední 2.13
  • 0

#165 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 05 May 2011 - 10:21

Galileo297 napsal/a:

BellaUH napsal/a:
Teď jsem aktualizoval aplikaci a šlape to.



Jak jsi aktualizoval aplikaci? Na marketu byla poslední 2.13


Jak asi? Jako vždy, přes market. Nevím jakou jsem měl předchozí verzi, ale teď tam je 2.13.1
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#166 hallstone

hallstone

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 05 May 2011 - 10:21

opravdu, na marketu se dá aktualizovat a teď šlape zas perfektně
  • 0

#167 Galileo297

Galileo297

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 05 May 2011 - 10:29

hallstone napsal/a:
opravdu, na marketu se dá aktualizovat a teď šlape zas perfektně



Tak jsem to aktualizoval a už to nepadá, ale za to to nemůže stáhnout celi listing , ale to bude asy tim, že na tom autor ještě asy pracuje , takže vyjde nejspiš ještě jedna aktualizace.
  • 0

#168 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 05 May 2011 - 11:12

Z FB: Because current version of c:geo is crashing right after start, I decided to push 2.13.1. Just because I think something is better than nothing. It's available on Market. It might not crash on start. But it's not fully functional yet. It's unable to load cache details! But you probably can search for caches, use live map and use caches from GPX imports or previously stored. Fully functional version will come later. Ve zkratce: c:geo uz nepada po startu, umi vyhledat kese, muzete pouzit zivou mapu, pouzit data z gpx nebo jiz ulozena - ale nejdou stahnout detaily.
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#169 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1040 příspěvků(y)

Publikováno 05 May 2011 - 13:05

jo Brazajar: ve zkratce řečeno je to na houby. hledat se s tím nedá......obzvlaste multi. 2 nefunguje tlačítko vyhledat nejbližší
  • 0

#170 MAO

MAO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 05 May 2011 - 16:33

A co cekate? GS kompletne prekopal web a carnero taky normlane pracuje, dejte mu cas a on to zas da do kupy...
  • 0
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

#171 simko.zero

simko.zero

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 05 May 2011 - 16:54

Přesně, včera během noci měnili GC celý web, dneska ráno byl přístupný update c:gea, sice nefunguje pořádně jak má ale už je vidět moc velké zlepšení
  • 0
I find U

#172 Galileo297

Galileo297

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 06 May 2011 - 6:01

Tak jsem si právě stáhnul další aktualizaci c:geo , je tam malé zlepšení , ale pořád se mi nenačte celí listing. Chybí nápověda,listing,logy a tak.Jedině co tam mám , tak je nějaké info vzdalenost , terén a tak. Prosím , napište jak to vypadá u Vás.
  • 0

#173 MAO

MAO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 06 May 2011 - 6:38

Stačí dát refresh kešky a jede to v pohodě, já teda ani refresh dělat nemusel ale jak píše carnero If you have 2.13.2 and you can't see some parts of cache details, try to hit "refresh" button to force c:geo to load them again. c:geo has small cache to avoid exceeding data traffic and load on GC.com side that is (maybe) showing you partial details downloaded by previous version. tak by to mělo pomoci ;-)
  • 0
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

#174 Galileo297

Galileo297

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 06 May 2011 - 6:52

MAO napsal/a:
Stačí dát refresh kešky a jede to v pohodě, já teda ani refresh dělat nemusel ale jak píše carnero If you have 2.13.2 and you can't see some parts of cache details, try to hit "refresh" button to force c:geo to load them again. c:geo has small cache to avoid exceeding data traffic and load on GC.com side that is (maybe) showing you partial details downloaded by previous version. tak by to mělo pomoci ;-)


tak jsem skusil ten refrech ,no moc to nepomohlo.Nactlo se treba uz popis a napoveda a jeden log,ale na jinne kešce to nepomohlo. Tak nevim co se děje,jestli maj bordel na gc.com nebo je přetížený?
Kéž by tofungovalo tak jak před aktualizací:| HTC vildfire c:geo 2.13.2
  • 0

#175 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 06 May 2011 - 7:23

Galileo297 napsal/a:
tak jsem skusil ten refrech ,no moc to nepomohlo.Nactlo se treba uz popis a napoveda a jeden log,ale na jinne kešce to nepomohlo. Tak nevim co se děje,jestli maj bordel na gc.com nebo je přetížený?
Kéž by tofungovalo tak jak před aktualizací:| HTC vildfire c:geo 2.13.2


Hele, clovece, dej autorovi cas. Ma svou praci,a na c:geo dela ve svym volnym case - viz jeho web. Navic, je c:geo ZADARMO.
Kazda zmena na gc.com znamena, ze vsechny NEOFICIALNI klienti prestanou fungovat - navic o poruseni ToU nemluve.

Pokad chces mit vzdy moznost fungovat - je tu ofic. placena aplikace Groundspeaku. Pokud nechces platit za ofic. aplikaci, musis pouzit tu NEOFICIALNI a vzdycky po zmenach na gc.com cekat. Deje se to i s GCzII pro WM a dalsimi.

A mas i treti moznost - byt PM a vyuzivat PQ, a vzdy budes mit aktualni data - a klidne je pouzit v c:geo.
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#176 Galileo297

Galileo297

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 06 May 2011 - 7:28

Samozřejmě , že vim , že má vlastní práci a toto dělá ve vlastním čase. Tato aplikace se mi moc líbý a klidně bych si ji i koupil. Co se týká andriod marketu , tak jsem na tom už jednou uvažoval , ale nemám placení přes internet nebo co to potřebuje.
  • 0

#177 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 06 May 2011 - 7:43

Galileo297 napsal/a:
Samozřejmě , že vim , že má vlastní práci a toto dělá ve vlastním čase. Tato aplikace se mi moc líbý a klidně bych si ji i koupil. Co se týká andriod marketu , tak jsem na tom už jednou uvažoval , ale nemám placení přes internet nebo co to potřebuje.


OT:
Abych rekl pravdu - nechapu moc logiku Androidiho telefon bez datovyho tarifu. Navic, dneska prece stoji (dle operatora) od 75-asi 200 za mesic.. To prece neni tak moc. A ver mi, ze geocaching s daty na mobilu je jednodussi: najdes lehce kese v okoli, zalogujes, muzes logovat/prohlizet ukoly TB/GC .... no, je to na kazdyho uvazeni.
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#178 Galileo297

Galileo297

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 06 May 2011 - 7:51

Já mám datový tarif od Vodafona , ale myslel jsem stim placením v marketu přes internet.Když vše fungovalo OK tak jsem dělal spostu věci přes mobyl.Logoval jsem hledal kešky c:geo , psal jsem TB/GC prostě vše co se týká geocachingu. Proste mám rád tuto hru. Ty aplikace z marketu se nedaji asy nijak jinak získat než nějak placením kartou přes net?
  • 0

#179 JiHaj

JiHaj

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 06 May 2011 - 8:15

Taky jsem včera měl problémy s padáním aplikace, bohužel jsem nezvolil cestu aktualizace, ale odinstalace a opětovné instalace. Teď po dnešní aktualizaci běhá vše jako po másle, jenom všechny bývalé uložené (vyřešené) kešky čekající na odlovení jsou sice na SD kartě, ale nezobrazují se v "uložené". Pomožte prosím třeba lehkým nakopnutím.
  • 0

#180 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 06 May 2011 - 8:38

Galileo297 napsal/a:
Já mám datový tarif od Vodafona , ale myslel jsem stim placením v marketu přes internet.Když vše fungovalo OK tak jsem dělal spostu věci přes mobyl.Logoval jsem hledal kešky c:geo , psal jsem TB/GC prostě vše co se týká geocachingu. Proste mám rád tuto hru.
Ty aplikace z marketu se nedaji asy nijak jinak získat než nějak placením kartou přes net?


Ted ti nerozumim. Market - vsechny aplikace, jak placeny, tak i neplaceny. Je na tobe, kterou pouzijes.
Navic, market ma i webovou verzi - https://market.android.com/ ... tam si aplikaci vyberes, a sama ti prijde do tel (pokud jsi v tel market aktivoval). Ale to jsme silne OT - kdyztak mam v kontaktech majl ci icq.
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama