Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

c:geo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1997 odpovědí na toto téma

#141 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2011 - 8:32

KIM-PA napsal/a:
Tak se mi objevil novy problem.
Kdyz zapnu Aktivni mapu, tak se mi zobrazuji vsechny kese, i jiz odlovene.
V nastaveni mam samozrejme zaskrtnuto nezobrazovani vlastnich a nalezenych kesi.
Zkusil jsem odinstalovat a znovu nainstalovat,ale bez uspechu.
Jeste nedavno to bylo Ok.
Nemate nekdo napad co s tim?
Diky


Tak uz to funguje. Ale proc,to tedy nevim.
  • 0

#142 DAMSI

DAMSI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2011 - 8:59

DAMSI napsal/a:
Ahoj, prosím o pomoc.
Za boha nemůžu přijít na to jak logovat keše offline.Dám vždy uložit log a pak v HYSTORY loguju pouze po jedný.Nelze to provést hromadně?A za druhý když je zaloguju, tak furt zůstavaj v HYSTORY a je to tak zbytečně nepřehledný.Je to necnost programu nebo jsem jen natvrdlej.Díky.;)


Opravdu toto nikdo neřešil? :(
  • 0

#143 Ceico a Martinka

Ceico a Martinka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2011 - 10:57

DAMSI napsal/a:
Ahoj, prosím o pomoc.
Za boha nemůžu přijít na to jak logovat keše offline.Dám vždy uložit log a pak v HYSTORY loguju pouze po jedný.Nelze to provést hromadně?A za druhý když je zaloguju, tak furt zůstavaj v HYSTORY a je to tak zbytečně nepřehledný.Je to necnost programu nebo jsem jen natvrdlej.Díky.;)



Nejde to hromadne.
Uloz si cache do offline zoznamu, ked ju najdes, normalne zalogujes (vratane trackables ak nejake mas) a tuknes na "save" v casti "offline log" (alebo tak podobne ak to mas v inom jazyku). Ked si znovu na wifi (mas signal, whatever), zobrazis si offline ulozene cache a pri kazdej mas (tusim cervenu) ciarku - klik na kes > menu > log visit > post log

Uz sa to tusim riesilo na FB stranke c:geo ze preco to nejde hromadne a pokial si pamatam, tak autor mal problemy so stabilitou, kedze telefony maju dost obmedzene systemove prostriedky.
  • 0

#144 Ali2

Ali2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2011 - 11:10

KIM-PA napsal/a:

KIM-PA napsal/a:
Tak se mi objevil novy problem.
Kdyz zapnu Aktivni mapu, tak se mi zobrazuji vsechny kese, i jiz odlovene.
V nastaveni mam samozrejme zaskrtnuto nezobrazovani vlastnich a nalezenych kesi.
Zkusil jsem odinstalovat a znovu nainstalovat,ale bez uspechu.
Jeste nedavno to bylo Ok.
Nemate nekdo napad co s tim?
Diky


Tak uz to funguje. Ale proc,to tedy nevim.


Asi chyba gc.com, me to v te dobe blblo i na jejich google mape web rozhrani.
  • 0

#145 DAMSI

DAMSI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 8:22

Ceico a Martinka napsal/a:

DAMSI napsal/a:
Ahoj, prosím o pomoc.
Za boha nemůžu přijít na to jak logovat keše offline.Dám vždy uložit log a pak v HYSTORY loguju pouze po jedný.Nelze to provést hromadně?A za druhý když je zaloguju, tak furt zůstavaj v HYSTORY a je to tak zbytečně nepřehledný.Je to necnost programu nebo jsem jen natvrdlej.Díky.;)



Nejde to hromadne.
Uloz si cache do offline zoznamu, ked ju najdes, normalne zalogujes (vratane trackables ak nejake mas) a tuknes na "save" v casti "offline log" (alebo tak podobne ak to mas v inom jazyku). Ked si znovu na wifi (mas signal, whatever), zobrazis si offline ulozene cache a pri kazdej mas (tusim cervenu) ciarku - klik na kes > menu > log visit > post log


Uz sa to tusim riesilo na FB stranke c:geo ze preco to nejde hromadne a pokial si pamatam, tak autor mal problemy so stabilitou, kedze telefony maju dost obmedzene systemove prostriedky.


Jasný tak to dělám, ale je to dost slabí když chci logovat cca 30keší :(
Kdyby to alespoň umělo field notes jako to dělá třeba LOCUS.:(
U týhle aplikace vidím totiž jeden velkej nedostatek.Je škoda že není v placené verzi, kde je podpora a motivace! Rád bych za ní zaplatil.Stojí za to!
  • 0

#146 Ceico a Martinka

Ceico a Martinka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2011 - 21:28

DAMSI napsal/a:
Je škoda že není v placené verzi, kde je podpora a motivace! Rád bych za ní zaplatil.Stojí za to!



V platene verzii ani nikdy nebude, kedze autor sa tak rozhodol.
Ja autorovi raz za cas posielam donations cez paypal a budem v tom pokracovat.

A o chybajucej podpore a motivacii by som urcite nepisal.

Ak aplikaciu aktivne pouzivas, sam vidis ako casto mas novy update, pridanu novu funkciu alebo upravenu celkovu performance.

Viac info tu:
http://www.facebook....roid.geocaching
  • 0

#147 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 13:21

Tak jsem narazil znovu na tentýž problém, a zdá se že je to vážnější než jsem si myslel. Jde o zobrazování keší v obrazovce AktivníMapa - zde se mi nyní zobrazují všechny keše, bez ohledu na to, jestli je mám odlovené (i když jak jsem psal mám zaškrtnuté nezobrazování). Dnes jsem se díval na stránky GC, a vypadá to, že dochází natvrdo ke změně mapy, a asi se musí v nové podobě mapy pokaždé znovu zaškrtnout nastavení pro ulovené keše aby se nezobrazovaly. Pokud se to neudělá, a skočí se na starou mapu, i tady se ukážou všechny keše včetně odlovených. Tak tedy nevím - podaří se s tímto v c:geo něco udělat?
  • 0

#148 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 13:27

Obávám se, že se s tím zatím ani moc dělat nedá, tak to vývojáři nechají být, dokud se GC.com zase neuklidní.
  • 0

#149 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 13:34

No asi se to dá očekávat - pravda je, že na vlastní funkčnost to nemá sebemenší vliv, jen je to nepohodlné a nepříjemné, pokud je člověk v pohybu a kouká kde co kolem je. v GC asi dostali záchvat jarního úklidu
  • 0

#150 Ceico a Martinka

Ceico a Martinka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2011 - 12:21

c:geo pouziva "live map" na daleko viac veci ako len zobrazovanie - inak by musel ist cez neporovnatelne viac stranok. na live map su zakladne info o keske (meno, gc kod, D/T...) - nove mapy tuto info nemaju. podla vyjadrenia GS by mali stare mapy znovu fungovat, ale az po udrzbe a posilneni systemu 4. maja >> http://bit.ly/iiVycA "search nearby" stale funguje a zobrazuje iba este nenajdene kesky. Je to menej prehladne ako mapy, ale funguje.
  • 0

#151 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 8:14

ahoj máte někdo informaci zdali bude ještě v aktivní mapě fungovat možnost nezobrazovat nalezené keše? "jinak si to musíme pít z těch rozpálenejch kelímku a to se fakt nedá" :)
  • 0

#152 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 8:34

Mam obavu, ze GC se chce odriznout od tech Google mapovejch podkladu a kacery zkratka motivovat k pouzivani te jejich mapy. Takze se bojim, ze na tech puvodnich mapach to uz nepujde nikdy. Co se tyce rychlosti --resp. pomalosti C.Geo - ta je dana tim, ze C:geo pri vyhledavani stahne kompletni listng blizkych kesi ..pokud tam budou kese s par radky textu je to OK, pokud tam jsou slozite listingy s obrazky a pripojeni je na urovni GPRS je to opravdu na masli. Navic buh vi jak vse bude fungovat po dnesnim Upgreatu na GC.com :(
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#153 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 8:51

kua. kvůli ty aktivní mapě sem vyplazl 4litr za wildfire. kua. :(
  • 0

#154 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 9:04

Dobesch napsal/a:
Co se tyce rychlosti --resp. pomalosti C.Geo - ta je dana tim, ze C:geo pri vyhledavani stahne kompletni listng blizkych kesi ..pokud tam budou kese s par radky textu je to OK, pokud tam jsou slozite listingy s obrazky a pripojeni je na urovni GPRS je to opravdu na masli.

Navic buh vi jak vse bude fungovat po dnesnim Upgreatu na GC.com :(

dobře a když už se tedy listing stahuje celý proč HP musím potom stahovat znova tlačítkem Dlouhý popis? C:geo začíná byt silně not use friendly tak doufám ze nedopadne jako Locify
  • 0

#155 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 12:51

Co si pak taha to vi buh. Treba oficialni Klient stahne okolni kese rychle, ale pak nacitani podrobnosti je pri blbym signal na dlouho a navic i kdyz ma souradnice dokud si nestahne vetsinu podrobnosti tak ti nedovoli navigovat ke kesi ..nastesti jsou souradnice videt a tak se daj prepsat do Locusu. Ale jinak viz vlakno k Locusu. Tam to zacina vypadat zajimave
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#156 Galileo297

Galileo297

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 5:48

Ahoj. Tak jsem dneska hned skusil jak slape program po aktualizaci servru geocaching.com. Bohuzel je nekde chyba.Po par sekundách (5s) aplikace spadne. Skusil jsem mit mobil v režimu Letadlo (tudiž oflain) a aplikace nespadla. To vypada jako by si něco nového natahla z geocaching.com a asy to nějak nepobrala. Má stimto někdo nějaké skušenosti a co pomůže? Počkat na novou verzi nebo reinstal C:geo? Díky všem za radu.
  • 0

#157 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 7:11

Ano, padá to i na Desire HD. Nehledě na to, že tu chvilku, než celá aplikace spadne, stále ukazuje nalezené kešky jako nenalezené.
  • 0
Tuž tak:

#158 Galileo297

Galileo297

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 7:13

tak mě aspon za tu chvilku ukazal kesky jako nalezene , tak jak to ma být , ale byla to jen chvylka , tak opravdu nevim coje jeste v pr...:o
  • 0

#159 Medcin

Medcin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 7:16

Ahoj, taky mi to v aktivní mapě ukazuje moje a nalezené. Ale co víc - najednou mi zmizelo okýnko ukazující k nejbližší keši a já nevím, jak jej znova zaktivovat.
  • 0

#160 Galileo297

Galileo297

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 7:23

Medcin napsal/a:
Ahoj,
taky mi to v aktivní mapě ukazuje moje a nalezené. Ale co víc - najednou mi zmizelo okýnko ukazující k nejbližší keši a já nevím, jak jej znova zaktivovat.


Tobě to nepada? Co maš za mobil a soft?
Nebo už to funguje?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama