Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

c:geo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1991 odpovědí na toto téma

#101 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 20:34

kacersmoula napsal/a:
(...) nemám v něm připojení nastálo ale pouze Wifi doma.(...) ale nemám mapu. Buď jsem slepý nebo nevim, proste mi to ukážeuloženou kešku ale nikde odkaz na mapu. Ptám se tedy jak na to, jestli se někdo s tímto problémem setkal nebo jsem na to šel špatně. Mobil mám krátce (týden) a ještě sem se s ním úplně nesžil :D.


Viz odpoved AlfGang. Ale - opet: Android bez dat je ... ponekud nevyuzity system.
Navic, mapy se ti budou stahovat - pokud nepouzijes nejake offline, ale to pak vubec pada nejvetsi klad c:geo.

Zkus jiny program, pac c:geo je primarne - imho - online aplikace, v tom tkvi jeji sila.

Sice nevim co mas za operatora, ale data by mela byt v radu stokoruny.
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#102 kacersmoula

kacersmoula

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 22:50

Díky za radu, zatim jsem zjistil ze mi ten c:geo postaci v offline mapach, ale kdyby me GC chytl tak bych si do budoucna poridil interne v mobilu.
  • 0

#103 Pavelmidi

Pavelmidi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2011 - 9:33

kacersmoula
pokud chceš lovit offline tak na c:geo zatím zapomeň a zkus Locus, je tam uplně všechno už nebudeš potřebovat žádný další program, mapy si nahraješ, keše naimportuješ a můžeš vyrazit a navíc je i rychlejší , doporučuji pro OFFLINE lov
  • 0
co se dnes posere , zítra bude dobrý HTC Wildfire, Locus,Geoget II

#104 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 20:20

Presne jak radi predchudce - pokud ma byt provoz jen Offline tak urcite kaslat na C.Geo a zkusit LOCUS na mobilu a GEGOET v pocitaci (krom jineho i vylusteny mysterky, hezky udelany waypointy s moznosti zorazeni ceho potrebujes ) - je to uzasna kombinace a mapy si tym muzes dat jaky potrebujes --pripadne jak podrobny potrebujes. Samozrejme pri vhodnem exportnim scriptu lze GEOFET vyuzivat i pro C:Geo. Navic LOCUS umi suprovost jmenem Field notes :-)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#105 labyorkie

labyorkie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2011 - 10:53

Zdravím, nemáte někdo problém s poslední aktualizací c:geo, že se nejbližší keše nezobrazují od nejméně vzdáleného po nejvíce, ale že jsou přeházené? Já tento problém mám a moc se mi to tedy nelíbí :(
  • 0

#106 dema

dema

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2011 - 13:15

@labyorkie nebude to tym, ze si pripojeny a tahas kese cez wifi? vybehni von, zapni gps a tahaj cez datove sluzby a potom napis :)
  • 0

#107 labyorkie

labyorkie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2011 - 19:53

Jojo, tahám to doma přes wifi, ale nikdy jsem s tím neměla problém, vždy mi je to ukazovalo dle vzálenosti - nyní mi zobrazí první, která je vzdálená 500m, druhá 300m, třetí 400m... a to právě až po poslední aktualizaci.
  • 0

#108 dema

dema

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2011 - 21:32

jaj tak, no neboj ked vyjdes von, zapnes gps a vojdes do ulozenych kesi tak budu zoradene podla vzdialenosti a sorry za ten muzsky rod v mojom predchadzajucom prispevku
  • 0

#109 labyorkie

labyorkie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2011 - 23:25

V pohodě, neomlouvej se, nemůžeš vědět co jsem zač :) jinak mě jde právě o to že se mi to zobrazí u funkce najít nejbližší. Když pojedu někam do neznáma, kde ty keše nemám uložené, a takhle chaoticky se mi zobrazejí, tak budu v tom muset listovat a dle vzdálenosti hledat která je ta nejbližší. A navíc když dám zobrazit další, tak těch prvních několik (te nevím kolik jich je) tak se mi do těch dalších zobrazených zase zamotají a to tak že ta co se mi zobrazila první je tedka třeba pátá atd. No je v tom fakt chaos :(
  • 0

#110 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 9:11

přeji pěkný den, měl bych prosbu - jsem týden uživatelem androidího telefonu a tedy nově nainstalovaného c:geo, takže ujišťuji informace kde se dá. Nemohl bych poprosit o radu, zda by se daly někde pro c:geo stáhnout do off-line režimu mapové podklady pro česko, rakousko, švýcarsko a francii? díky moc a případně by mi taky pomohla informace jaké mapy do tohoto režimu c:geo schroustá (tedy soubory *.????) omlouvám se, nejsem v této oblasti žádný expert. dík
  • 0

#111 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 9:39

Mrkni na Locus, online/offline mapy jake chces, prace s keskama bezproblemova. Na kesovani offline v cizich zemich idealni. Kor treba ortofoto ve meste:-)
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#112 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 11:31

Díky za tip - už zkouším něco stahovat. Já se to časem naučím, ale začátky jsou dost těžký.
  • 0

#113 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 9:08

A přidám ještě jeden dotaz. Získal jsem nějaké off-line mapy, které by pro c:geo měly fungovat, ale může mi někdo poradit, jak c:geo přesvědčit, aby jako "aktivní mapu" použil tu off-line uloženou? dík
  • 0

#114 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 9:27

KIM-PA napsal/a:
A přidám ještě jeden dotaz.
Získal jsem nějaké off-line mapy, které by pro c:geo měly fungovat, ale může mi někdo poradit, jak c:geo přesvědčit, aby jako "aktivní mapu" použil tu off-line uloženou?
dík


MAm dojem, ze c:geo tohle neumi - umi maximale offline pouzity ty mapy co si sam nakesoval ( tady by mozna slo ty mapy dat do nejakyho adresare nakesovanejch). Ale lze v c:geo pouzivat pro mapy a dokonce i navigaci LOCUS a ten uz offline umi bez problemu
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#115 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 10:50

Mam pocit, ze c:geo umi pouze online mapy. Nicmene neni problem si v c:geo dat moznost navigovat skrz Locus. Jinak ten pracuje s mapama ve formatu sqlitedb. Mapu v tomto formatu si muzes celkem snadno vytvorit pomoci programu Mobile Atlas Creator. Mnozstvi podporovanych map je opravdu paradni. Pak uz je to jen o velikostech uloziste:-)
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#116 srdce ze zlata

srdce ze zlata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 16:30

Ahoj vespolek, Mam malinkaty problem, C:Geo mi docela obstojně funguvala ale s poslednimi dvěma aktualizacemi se objevuje to že když dám aktivní mapu tak se mi nezobrazí vůbec žádné keše a to i tam kde jsem si naprosto jist že jsou Když dám najít nejbližší (a naťukám tam ten otravnej kód) tak mi je to najde. Dotazy : Jak to zfunkčnit? minulou verzi jsem odinstaloval a zase nainstaloval a nějak se to rozeběhlo ale teď se bez Capshy nebo co je to nehnu a je to strasne otravny ... neda se to nejak obejit? Dik Ludek
  • 0

#117 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 16:49

srdce ze zlata - zrovna dnes jsem dělala aktualizaci c:geo a tak jsem to teď vyzkoušela a mně se na aktivní mapě kešky ukáží. Sice to chvilinku trvalo, ale zobrazily se.
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#118 srdce ze zlata

srdce ze zlata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 17:09

No možná je problém v tom že nevím jak souhlasit s licenčními podmínkami groundspeeku ... když na to kliknu tak se mi zobrazí ale kde řeknu že snimi souhlasím?
  • 0

#119 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 17:13

Zkus v c.geo dát menu - nastavení, ale nevím, jestli je to přímo ono, já to nastavila na začátku a od té doby ne.
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#120 srdce ze zlata

srdce ze zlata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 14:23

Tak vyřešeno - v menu je tlačítko zakázat/povolit aktuální polohu - jeho smysl sice nechápu ale když je povolená tak to funguje.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama