Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

c:geo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1991 odpovědí na toto téma

#1741 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2021 - 15:02

ru68: reagoval jsem naprosto korektne na tvoji poznamku 8:27. Nic jsem nedoporucoval a nic jsem ti nevnucoval. Zadneho popuzovani, at ctu svuj prispevek zpredu dozadu, opacne nebo jakkoli jinak, si vedom nejsem. Pokud jsem byl mimo tema, tak jsem reagoval na tvuj prispevek, ktery byl tedy podle tebe take mimo, a tedy nevim, proc tolik vasni. Vic nemam co dodat. Je to zbytecne rozcilovani.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1742 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2021 - 15:13

GG lze používat s lecčím. Problém je ten, že jsou tady přispěvatelé, kteří začnou vidět rudě, když si tu někdo dovolí napsat, že GG nepoužívá, protože dle jeho názoru přináší jen práci navíc. Taky jsem to kdysi napsal a strhla se podobná mela.

Přečti si ty příspěvky #1731 a #1732 znovu, prosím. Fakt trváš na tom, co jsi tu napsal?

 

Vzteklost je tu na přesně opačné straně, a zcela zbytečně. Ve skutečnosti jde jen o to, že tu RU vytahuje tak dávné osobní křivdy, že už si na ně ani nikdo nepamatuje... žasnu.


  • 3

#1743 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2021 - 16:20

Ach Bože...


  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#1744 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2021 - 16:31

HaLuMa:

Osobní křivdy? Vzteklost? :-)

Eště přidej ženskou hysterii a povel "uklidni se". To taky bývá v diskuzích, kde nejsou k mání relevantní argumenty, oblíbená hůl na psa. :-)

 

Nefér jednání, kdy se jinak posuzují pravidla hrající pro to, co tlačím, a jinak pro to, proti čemu tlačím, jsou osobní křivdy hodné okamžitého zapomenutí, rozumím. Zatímco projevy osobní alergie na jakoukoli pochvalnou zmínku o konkurenční aplikaci ničím osobním nezavánějí.

 

 

Gord:

A co tedy se tady odehrává od prvního příspěvku Arneho? Netvrdím, že píšeš ty konkrétně popuzujícně, ale ani si nemyslím, že bych popuzujícně odpovídala já tobě. Ale jak jinak mám tedy chápat neustálé omílání geogetu v reakcích na můj dotaz výslovně jen a pouze na c:geo, než jako nabízení mi geogetu? A poté, co napíšu, že bych byla ráda, aby to ustalo, tak tradá - znovu, se rozjede kolotoč přesvědčování mě o něčem, včetně invektiv od HaLuMy?

 

Takže ano, pamatuju si a nevidím důvod nepamatovat si a neozvat se, a znovu, nechci nic víc, než jen ve vláknu o c:geu klidnou diskuzi pouze o c:geu. Co jsem napsala, na tom si stojím. Kdo chce číst a chápat, pochopí, kdo chce bojovat, holt bojuje.

 

Hezký den všem, jedu si pro jednu keš v rámci okresu. :-)


  • 2

#1745 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2021 - 18:40

Zpět k tématu. C:geo (zatim) v nekolika betaverzích obsahuje velké změny. Chci vás tímto jen upozornit na to, že až vás vyzve k aktualizaci, aktualizujte.
Ale po aktualizaci vás čeká projít si velmi pozorně následný proces nastavením adresářů. Jedná se o to, že se appka přizpůsobila Androidu 11 (a dalším) a proto je nutné appce povolit pristupy do adresářů na externím úložišti (paměťové kartě)
Není treba z toho mít žádný strach, na celý proces je připraven průvodce. Naprostá většina uživatelů, která už data na kartě má, jen odsouhlasí nalezené dosud používané umístění.
Ti, kdo nemají dosud umožněný přístup na kartu, ti si zvolí umístění adresářů tak, jak potřebují. Je tomu věnovat pozornost a být důslední, abyste si neudělali guláš v souborech.

Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 29 březen 2021 - 19:12

  • 4

#1746 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2021 - 18:40

Kdybyste tady ty a někteří další neustále netlačili geoget i přes jeho odmítání byl by klid. Do vláken označených geoget nelezu, ale nevyhne se mi to ani jinde a ano, už jsem na to alergický.

 

Asi tak: jsem zvyklý na práci se svým kladívkem, tak mií přestaňte vnucovat svou paličku.


  • 1

#1747 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2021 - 19:21

Phrkt: Ale na jasnou otázku, kterou bys mne definitivně setřel, jsi odpovědět nedokázal. Není divu, protože mne obviňuješ z věcí, které se tu nestaly.

Hele, RU67, zjevně máš semnou nějaký osobní problém, opravdu by bylo lepší si to semnou vyříkat v poště, než obtěžovat veřejné vlákno. Přijemeš moji nabídku?


  • 0

#1748 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2021 - 7:10

Mám s tebou ten problém, co jsem tu už popsala, plus cca to, co napsal phrkt, ale na interku samozřejmě odpovídám a běžně jí komunikuju, s tím nemám problém.


  • 0

#1749 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2021 - 7:12

Zpět k tématu. C:geo (zatim) v nekolika betaverzích obsahuje velké změny. Chci vás tímto jen upozornit na to, že až vás vyzve k aktualizaci, aktualizujte.
Ale po aktualizaci vás čeká projít si velmi pozorně následný proces nastavením adresářů. Jedná se o to, že se appka přizpůsobila Androidu 11 (a dalším) a proto je nutné appce povolit pristupy do adresářů na externím úložišti (paměťové kartě)
Není treba z toho mít žádný strach, na celý proces je připraven průvodce. Naprostá většina uživatelů, která už data na kartě má, jen odsouhlasí nalezené dosud používané umístění.
Ti, kdo nemají dosud umožněný přístup na kartu, ti si zvolí umístění adresářů tak, jak potřebují. Je tomu věnovat pozornost a být důslední, abyste si neudělali guláš v souborech.

A když jedu ještě pořád v Androidu 6 a nepoužívám kartu, musím něco přenastavovat, nebo jen zaktualizuju a dál zatím nic řešit nemusím?


  • 0

#1750 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2021 - 12:10

Po aktualizaci tím procesem musíš projít taky. Stačí se jen proklikat několika kroky, ale je potřeba tomu věnovat trochu pozornosti, kdyby appka náhodou nabídla jiné umístění adresářů. U mě to proběhlo v naprostém pořádku a co jsem si přeložil FAQ, naprostá většina dalších taky (pokud se v tom nešťourali a neudělali si vlastní vinou maglajz)


  • 0

#1751 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2021 - 12:13

Mě chodí skvěle, dobrá práce :)
  • 0

#1752 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2021 - 12:19

Měl bych ještě jednu technickou poznámku: kdo používá mapová témata (např. z osm.paws.cz), je víc než dobré je po stažení jen nakopírovat do adresáře s tématy (nevím jestli je to nutné, ale já si vytvořil ještě adresář s názvem tématu), nechat balík zazipovaný (nerozbalovat ho). Když ho totiž necháte zazipovaný, téma se potom podstatně rychleji načítá přes mapu.
Ale tady prosím pozor, protože si nepamatuju, jestli to už šlo v poslední veřejné verzi, nebo až v následných betaverzích. Ale to každý uvidí sám, jestli se mu stažené téma objeví v nabídce.
Osobně používám téma z balíku Paws 4 LE
Menu nabídky potom vypadá treba takto:

Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 30 březen 2021 - 12:25

  • 1

#1753 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2021 - 19:44

Aha, za tuto informaci dík, to slyším prvně. Já to vždy rozzipovával a kopíroval do mobilu. Vždy to chvíli trvalo, není divu, když to obsahuje tuny malých souborů. :) Používám Paws_4.zip. Zkusím to příště nechat v ZIPu.

 

EDIT: aha, tak bohužel, v a:Drake ZIP soubor v dialogu pro výběr tématu vidět není. On potřebuje XML...


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 30 březen 2021 - 19:55

  • 1

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#1754 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2021 - 20:01

Já používám _S z toho důvodu, že je tam menší font popisků.
  • 1

#1755 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2021 - 21:51

Také jsem musel zip rozbalit. Jinak to c:geo nevidělo. Ale možná je ten rozdíl verzemi, jak bylo zmíněno. 


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#1756 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2021 - 15:03

Měl bych ještě jednu technickou poznámku: kdo používá mapová témata (např. z osm.paws.cz), je víc než dobré je po stažení jen nakopírovat do adresáře s tématy (nevím jestli je to nutné, ale já si vytvořil ještě adresář s názvem tématu), nechat balík zazipovaný (nerozbalovat ho). Když ho totiž necháte zazipovaný, téma se potom podstatně rychleji načítá přes mapu.

Potvrzuji, že to tak funguje. Stačí adresář (např. "styly" ) a do něj nahrnout nerozbalené zipy. Dík za radu.


  • 1

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°


#1757 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2021 - 8:16

C:geo opět funkční po úpravách na GC. Aktualizujte
  • 0

#1758 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2021 - 8:25

Jenom doplním, že mi aplikace zatím nenabídla aktualizaci po svém spuštění přímo na hlavní obrazovce. Je tedy nutné udělat to ručně zajítím na Google Play.
  • 0

#1759 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 591 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2021 - 8:36

Potvrzuju, po aktualizaci vše Ok.
  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#1760 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2021 - 10:56

Jenom doplním, že mi aplikace zatím nenabídla aktualizaci po svém spuštění přímo na hlavní obrazovce. Je tedy nutné udělat to ručně zajítím na Google Play.

Diky, potvrzuji funkcnost, uz nabizel aktualizaci i primo v aplikaci.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama