Přejít na obsah


Fotka

Jesterka jako nalepka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
601 odpovědí na toto téma

#201 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2007 - 15:08

Ahoj Bo.T.L., si dame az se uzdravim nekde sraz, do Tabora jezdim hrat sachy, a neboj, s temi mymi keskami mi pomahali samozrejme dospeli. Ja jsem jen "vedouci tymu". A nebo se potkame u nejakeho pokladu. Keseru jsme uz potkali spoustu. Jen se vetsinou chovaji dost nesmele a nevis jestli to nejsou mudlove. No ja mam nekolik kontrolnich citatu, ktere v jejich blizkosti s patricnym durazem pronesu. Reakce je vetsinou okamzita. Nedovedes si predstavit ten poprask v plnem obchode lidi, jehoz zamestnanci udelali krasnou kesku v Popradu, kdyz sem na otazku Co si zelas chalan, na cely obchod zakricel: Kosti matky zeme. To byla jejich napoveda. Hahaha. Byli ze me uplne vedle. Ja to taky nemam rad, kdyz kluci o vsem rikaji, co to stoji, ale LiboroviH jsem to asi mel napsat soukrome, tady na foru to kazdej vidi a on to stejne nepochopil. Hele na ty kanoi to je fakt dost dobry!! Ja bych tam nelez ani za nic.
  • 0

#202 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2007 - 15:16

Ahoj Crocky, to fakt neni spatnej napad, psat to na tu jesterku z druhe strany, uz to sem psat nebudu, ale tu fotku sem ty posli, treba jako inspiraci, at to ostatni vidi, nez to nekam placnou taky. Uzdravit se musim do patku, abych o vikendu mohl jet "kesovat". Jen se budu muset vic oblict. Vidis, kdyz jsem marod, mam vic prispevku a hned jsem pry spammer. Ahoj a diky za prani.
  • 0

#203 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2007 - 21:08

Dávám sem dvě úplně obyčejné fotky, jak jsme s manželkou nalepili ještěrky. Někomu možná pro inspiraci, jinému pro radost...

Přiložené miniatury

  • dsc_2304.jpg

  • 0

#204 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2007 - 21:08

A ještě druhá.

Přiložené miniatury

  • dsc_2305.jpg

  • 0

#205 Daja172

Daja172

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2007 - 19:37

Tak už jí mám taky na geovozítku

Přiložené miniatury

  • dscf0291.jpg

  • 0

#206 dusivka

dusivka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2008 - 7:50

Omlouvám se za offtopic - ale potreboval bych poradit, kde se da najit logo GC (ty ctyri ctverecky) ve vysokem rozliseni, nebo ve krivkach. Diky
  • 0

#207 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2008 - 9:14

Logo ve vetsim rozliseni najdes zde: http://www.geocachin.../logousage.aspx, prevest do vektoru si ho muzes treba timhle: http://vectormagic.com/
  • 0

#208 MAO

MAO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2008 - 6:32

Vložený obrázek
  • 0
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

#209 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2008 - 10:37

Tak jsem tu po dlouhe dobe zpatky a s velikou zmenou: Samolepici jesterka zcela zdarma pouze na post@vvtisk.cz. A fakt za ni nic diky sponzorovi neplatite. Blizsi podminky na e-mailu. :o Vojtik.
  • 0

#210 Asek

Asek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2008 - 11:16

Tak já teda taky :-). Ještěrku jsem získal výměnou v gekoní kešce u pražské zoo někdy loni.

Přiložené miniatury

  • jesterka_1.jpg

  • 0

#211 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2008 - 20:33

Tak já přidám samolepku na mém největším TravelBugu TB214P8 moje GEOvozidlo (trackovací číslo ze snímku odstraněno). Jedná se o originál licencovanou samolepku tuším 16cm zakoupenou za oceánem. Můžete ho někde třeba potkat.

Přiložené miniatury

  • mojegeovozidlo.jpg

  • 0

#212 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2008 - 20:48

Bo.T.L. napsal/a:
Tak já přidám samolepku na mém největším TravelBugu TB214P8 moje GEOvozidlo (trackovací číslo ze snímku odstraněno). Jedná se o originál licencovanou samolepku tuším 16cm zakoupenou za oceánem. Můžete ho někde třeba potkat.


Tohle bych si chtěl discovernout! Vlastně jsem ho viděl (Kometa - Zlatodoly, pamatuješ?), ale to mě tenkrát nenapadlo, že je trackovací :D
  • 0

#213 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2008 - 11:37

Teda Bo.T.L. to je dost dobry, travelac velkej jak auto! To ti chvalim. No a kdo si to chce taky podobne ozdobit, tedy jen jesterkou, piste na na post@vvtisk.cz. Samolepici jesterka pro kazdeho zcela zdarma pouze diky diky sponzorovi. Opravdu za ni nic neplatite. Blizsi podminky na e-mailu. :) Vojtik
  • 0

#214 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2008 - 21:16

TB-Auto je fakt dobry napad. Můžou s tím být docela pěkný zážitky... Našla jsem, kde je to ke koupení, tak se rada podělím: http://www.cache-adv...ducts.asp?id=11 http://www.coinswag....ommingsoon.html
  • 0

#215 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2008 - 15:14

Samolepici jesterka pro kazdeho zcela zdarma, piste pouze na post@vvtisk.cz. Diky bohatemu sponzorovi opravdu za ni nic neplatite.:) Blizsi podminky na uvedenem e-mailu. Vesele hledani s ojesterkovanym geovozidlem preje :) Vojtik A nenadavejte mi, ze to tu stale opakuju. Fakt z toho mam jen radost z vasi radosti. V podstate jediny, kdo si na tom masti kapsu, je CESKA POSTA:(
  • 0

#216 tomasCR

tomasCR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2008 - 19:17

Vojtik napsal/a:
A nenadavejte mi, ze to tu stale opakuju.
Fakt z toho mam jen radost z vasi radosti.
V podstate jediny, kdo si na tom masti kapsu,
je CESKA POSTA:(

Tak hlásím že ještěrka dorazila vpořádku a jen co se udělá zase hezky tak ji lípnu.
Jestě jednou díky Vojtikovi :-)
  • 0

#217 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2008 - 19:42

V podstate jediny, kdo si na tom masti kapsu,
je CESKA POSTA

To je taky jediný důvod, proč ji ještě nemám :| Ve dvou trafikách jsem byl a ani v jedné nebyly znáky :(
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#218 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2008 - 21:56

polerok napsal/a:

V podstate jediny, kdo si na tom masti kapsu,
je CESKA POSTA

To je taky jediný důvod, proč ji ještě nemám :| Ve dvou trafikách jsem byl a ani v jedné nebyly znáky :(

jj, už jsem na to taky narazil, že trafiky prostě známky nevedou, protože se jim to nevyplatí a prý už jen pošta nebo doprodej. Minule jsem scháněl známky a oběhal jsem půlku Vinohradský, než jsem narazil na trafiku se známkama :( Fakt je česká pošta už tragická :@
  • 0

#219 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2008 - 22:23

Fakt je česká pošta už tragická

Přesně a to nemluvím o tom, že jít na poštu, znamená koledovat si o infakt. Páč co tam jdu, tak se nas**u :|
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#220 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2008 - 14:10

Samolepici jesterka pro kazdeho zcela zdarma, piste POUZE na post@vvtisk.cz. Na jiny zpusob komunikace nereaguju. Diky bohatemu sponzorovi opravdu za ni nic neplatite. Blizsi podminky na uvedenem e-mailu. Vesele hledani s ojesterkovanym geovozidlem preje :) Vojtik
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama