Přejít na obsah


Fotka

Jesterka jako nalepka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
601 odpovědí na toto téma

#181 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2007 - 12:15

Nevim jak daleko je videt, nejzdim sam za sebou. A kradeze byly v dobe bez nalepek.
  • 0

#182 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2007 - 12:16

AgentJ napsal/a:
... zadnemu kacerovi-symbianistovi :D
http://www.symbianpo...mata/142-theme/
http://www.symbianpo...mata/144-theme/


Ani jedno z témat není ještěrka zední, která je použitá v logu GC.CZ. Bohužel nejsem symbianista, ale WMista. B)
  • 0

#183 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2007 - 13:27

Ahoj Bo.T.L. ja se nijak nezlobim, ze nabizis reflexni jesterky, sam pises, ze sis nechal udelat jen nekolik desitek kusu, to znamena, ze konkurence pro me nejsi. Ale taky jsem nikdy nepsal, ze bylo poskozeno auto s reflexni JESTERKOU, vzdy to byl jiny tvar /ufounek, losik, potapec .../, ale vzdy reflexni. Ta ma totiz tu smutnou vlastnost, ze opravdu dobre drzi a pri strhavani se na rozdil od obycejnych folii vetsinou poskodi podklad. Souhlasim s tebou i s tvym kamaradem z reklamky, ze jde o obecny vandalismus. O samolepku jesterky opravdu v techto pripadech neslo. No a tu vzdalenost jsem vycetl z katalogoveho listu spolecnosti 3M pro reflexni foli Oralite weiss 610 series. Vidis, ze nic neponecham nahode. Tak uz na me nevrc. Spis mi napis, zda vis, kam si to tvi kamaradi nalepili. Na jaka neobvykla mista. Ahoj.
  • 0

#184 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2007 - 14:04

Vojtik napsal/a:
Ahoj Bo.T.L.
... ale vzdy reflexni. Ta ma totiz tu smutnou vlastnost, ze opravdu dobre drzi a pri strhavani se na rozdil od obycejnych folii vetsinou poskodi podklad. ... tu vzdalenost jsem vycetl z katalogoveho listu spolecnosti 3M pro reflexni foli Oralite weiss 610 series. ... Tak uz na me nevrc. Spis mi napis, zda vis, kam si to tvi kamaradi nalepili. Na jaka neobvykla mista. Ahoj.


Rozhodně tu nechci vyvolávat žádný flame ;) a je dobré rozlišovat o jaký reflexní materiál se jedná. Prostě se mi při pohledu na reflexní samolepku na mém autě nezdálo, že by na sebe nějak extrémně upozorňovala. Kamarád z reklamky mi ukazoval několik druhů reflexní fólie i nějaké nové vícevrstvé typy, které nejsou tak tvrdé a lépe se vyřezávají (na obyčejnou stačí jeden řez nože v ploteru na reflexní klidně i čtyři). Samolepka samozřejmě není z reflexní fólie 3M, takže údaj z katalogového listu 3M nemusí přehánět (ale tak malý obrázek bych na 200m na autě asi těžko nějak výrazně zaregistroval).
Na jaká neobvyklá místa si kdo nalepil samolepku nevím, neznám zde v okolí žádného geokolegu s ještěrkou. Osobně jsem pouze viděl ještěrku na Darquerově geovozu (autor předlohy), na standardním místě u pátých dveří.

Bo.T.L.
  • 0

#185 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2007 - 8:18

Nekde nahore se pise o telefonech a uz je to tu: prvni jesterka nalepena na vecku, sice ze dvou kusu, ale kdyz se telefon otevre, je zase pekne cela, ty jo!:D
  • 0

#186 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2007 - 9:41

Pro zlíňáky - ještěrku si můžete objednat i tu http://www.autonalepky.cz/ za 69,- a budou je pry nabizet i na e-bay. zdarec japonec
  • 0

#187 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2007 - 10:46

weselka, weselka, to si snad delas srandu? Jesterku za 69,- plus pripadne postovne 60,-? Ja je davam do pokladu, kam se vejdou, zadarmo, kdo si prijde do našich provozoven taky zadarmo a vetsi mnozstvi pri objednavce na post@vvtisk.cz za 3 postovni znamky kus. Mas nejaky rusky ceny, ne?
  • 0

#188 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2007 - 11:58

Vojtik napsal/a:
weselka, weselka, to si snad delas srandu? Jesterku za 69,- plus pripadne postovne 60,-? Ja je davam do pokladu, ...


Já tohle neřeším. Kdo chce vezme samolepky od Tebe, kdo chce vezme si samolepky odemně 10,-/ks černá obyčejná, 30,-/ks černá reflexní. Neživí mě to, takže za kolik a od koho kdo samolepky bude mít je mi celkem fuk.
Předloha ve vektorové grafice je zde dostupná, takže si samolepku může nechat udělat každý sám.
  • 0

#189 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2007 - 13:05

Ahoj Bo.T.L., my dva uz to spolu preci vyreseny mame, spis me zaujal ten vyse uverejneny web, ze jim to neni hanba prodavat za tu cenu? Hele, hledas kese i kdyz je snih?
  • 0

#190 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2007 - 14:02

Vojtik napsal/a:
Ahoj Bo.T.L.,
my dva uz to spolu preci vyreseny mame, spis me zaujal ten vyse uverejneny web, ...


Já se ptal na ty ceny kamaráda v reklamce a ono je velké rozpětí cen podle kvality fólie a značky. Bohužel né vždy je ta kvalita ocenitelná skutečně vysokou cenou a laik to pozná. Já jsem šel cestou nejmenšího odporu a nechal jsem si udělat samolepky takové běžné a doufám že né shity. Měla by to být folie s životností minimálně 3roky ve venkovním prostředí. Již jsem s tím byl asi 3x v myčce a je to pohoda. Ty reflexní se hůře vyřezávají (asi 10 se jich opravdu nepovedlo) a ještě se kamarádovi zlomil nůž. Tak jsem rozdal asi 20ks reflexní fólie v páskách.
PedroK mi psal, že mu v reklamce řekli za reflexní samolepku ještěrky 200,-/ks (asi šlo o fólii 3M), tak jsem mu poslal 5ks těch co jsem si nechal udělat za 30,-/ks. Já jsem ty reflexní dával taky do cache (sice byly trošku poškozené při řezání ... většinou utržený kousek drápku), jednu jsem nalepil na cache přímo (viz galerie v mém profilu). Ty obyčejné dávám do kešek když se tam vejdou.
V zimě také chodím na cache (minulý rok zima moc nebyla, tak ještě nevím jaké to je). Včera jsem měl docela hustý DNF při pokusu o FTF na jezu v Plané nad Lužnicí. Zatím nikdo jiný nelogoval GC17BKP, takže stále čeká na FTF. ;)
  • 0

#191 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2007 - 14:16

[quote]Vojtik napsal/a:
weselka, weselka, to si snad delas srandu? Jesterku za 69,- plus pripadne postovne 60,-?



Není to moje firma, jak jsem dostal tak předávám. Já získal dvě z kešky a už mi to stačí. Kdo chce koupí kdo ne koupí jinde :)
  • 0

#192 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2007 - 9:58

Tak mam dalsi zajimave misto k nalepeni jesterky - skolni penal - a vubec skolni pomucky. Jaka mate k nalepeni jesterky zajimava mista Vy?
  • 0

#193 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2007 - 12:02

Vojtik napsal/a:
Tak mam dalsi zajimave misto k nalepeni jesterky - skolni penal - a vubec skolni pomucky.
Jaka mate k nalepeni jesterky zajimava mista Vy?

Nevím jak ostatním, ale na mne ty tvoje příspěvky už delší dobu působí jako oibyčejný SPAM za účelem dosažení komerčního zisku.

A kdybych ještěrku ještě neměl a chtěl si ji pořídit, tak speciálně tvé nabídce se vyhnu obloukem kvůli tomu neustálému vnucování:). Zkus se zamyslet nad rčením, že "někdy méně znamená více".

Toť můj osobní názor B)
  • 0

#194 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2007 - 13:47

Vojtik napsal/a:
...


Jo, jo ... omlouvá tě snad tvůj věk ;). Prostě my dospělí :) se na to někdy díváme jinak.
  • 0

#195 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2007 - 13:55

No možná by sis měl můj příspěvek přečíst pořádně, než takto odpovíš. Rozhodně nikoho neurážím a nejsem sprostý. Zatímco tys mě hned (netuším proč) zaškatulkoval mezi nějaká 2 procenta B). Já jsem pouze vyjádřil svůj názor a na něj mám nárok, nemyslíš? Ono pokud by sis ten můj příspěvek přečetl pořádně, tak bys tam možná nepřehlédl dobře míněnou radu pro blaho tvého kšeftu s ještěrkami, Ale ty se raději hned naježíš. Tvoje chyba... Takže shrnuto: nezávidím ti ani kšefty, ani dětské úspory ani tvé podnikání :P
  • 0

#196 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2007 - 13:59

Vojtik napsal/a:
Jeste tu byl jeden odstavec, ale ten jsem po precteni tvych prispevku v jinych forech smazal.

Jo a toto jsem nějak nepobral - můžeš to nějak rozvést?
  • 0

#197 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2007 - 14:10

Diky Bo.T.L., myslim, ze jsi taky poznal, ze do tehle zabavy se penize jen cpou, z nas to nikdo nedela pro zisk, za ty penize, co jsme za ne v Rakousku koupili privesky, tuzky, zviratka a dalsi veci do pokladu bych mel krasnou velkou stavebnici. Ale lito mi to neni. Ke kazdemu pokladu taham kybl od bramburku plny veci na vlozeni nebo vymenu. Kdyz si pak ctu listing z me GC139XT, tam si taky byl, a kolika lidem jeste udelala radost. Chystala se skoro pul roku ve trech lidech a bez ohledu na namahu a penize. Ale otravit se nenecham a zjara chystam dalsi podobne prekvapko.
  • 0

#198 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2007 - 14:48

Ahoj LiborH, tak znovu: precti si muj prispevek pomalu a v klidu, mas tam odpovedi na vsechny sve dotazy. Nebud vztahovacny a kdyz nezavidis /ono ani neni co/ tak me nech napokoji. Soused, co me dnes prinesl ze skolni jidelny obed, protoze mam chripku nebo co, si cetl si tve prispevky a ten odstavec mi vlastne smazal on, rika, ze te odhadl presne - je sice uz v duchodu, ale cely zivot dela lekare. Tak tomu snad rozumi.
  • 0

#199 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2007 - 14:50

Vojtik napsal/a:
Diky Bo.T.L.,

myslim, ze jsi taky poznal, ze do tehle zabavy se penize jen cpou, z nas to nikdo nedela pro zisk, za ty penize, co jsme za ne v Rakousku koupili privesky, tuzky, zviratka a dalsi veci do pokladu bych mel krasnou velkou stavebnici...
Kdyz si pak ctu listing z me GC139XT, tam si taky byl, a kolika lidem jeste udelala radost...
Ale otravit se nenecham a zjara chystam dalsi podobne prekvapko.


Já bych k tomu řekl asi tolik: "Když něco budeš opakovaně zdůrazňovat, ... kolik to všechno stojí peněz a tak" ... tak tím spíš naštveš...
... Jo ta cache je fakt dobrá (tedy ten úkryt :D)
Myslím, že otrávit tě nikdo nechce ...

P.S. Ten tvůj věk ... no nevím nevím ...
  • 0

#200 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2007 - 14:52

Ahoj Vojtíku, já mám od Tebe 2 samolepky, obě na autech (manželka a já). Jestli chceš, pošlu Ti fotku. Myslím si, že v tomto vláknu jde o mezi Tebou a Liborem o nedorozumění, svět dospělých je prostě někdy drsný, nemá smysl to dál rozmatlávat. Bylo by lepší, kdyby ses trošku stáhnul se svými častými dotazy, napiš třeba na rozdávané ještěrky prosbu, ať Ti nálezce nebo kupec pošle fotku nalepené ještěrky. Měj se a uzdrav se z chřipky Jirka
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama