Přejít na obsah


Fotka

Jesterka jako nalepka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
601 odpovědí na toto téma

#161 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2007 - 10:01

Třeba na eventu - geodrakiáda v Praze parkovalo okolo Vypichu několik aut polepených ještěrkama :D A nejen ještěrkama.
  • 0

#162 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2007 - 11:54

no jesterka na aute je takova bezna, myslel jsem nejake exotictejsi pouziti.:P
  • 0

#163 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 10:11

Ahoj, napsali mi do listingu, ze si jesterku nalepili na vidlici u kola.
  • 0

#164 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 12:23

My jsme si objednali 2 jesterky - jelikoz nevime presne, ktera barva nasemu auticku bude sluset vic. Druhou jesterku mam v planu nalepit na vchodove dvere k bytu. Bydlime v dome, kde je plno duchodcu, kteri maji jako hlavni napln dne drbarnu a smirovani, tak kdyz nalepim na dvere jesterku a nad to napis POZOR, mohlo by byt okolo nasich dveri docela volno a ticho...:-)
  • 0

#165 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 12:31

Numira napsal/a:
My jsme si objednali 2 jesterky - jelikoz nevime presne, ktera barva nasemu auticku bude sluset vic. ...


Nezávisle na barvě laku je optimální černá reflexní. Na světlém laku je černá bez problémů viditelná, na tmavém laku díky reflexní změně barvy na stríbrnou taky.
Ty černé reflexní jsem si nechal udělat u kamaráda v reklamce.
  • 0

#166 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 12:55

no ale kam sis je nalepil jinam, nez na auto?
  • 0

#167 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2007 - 11:28

dneska mi napsal geocacher z Prahy, ze si jesterku nalepil na futral na brejle, ma troje, tak aby vedel, ktere si ma brat na loveni kesi ssebou :P
  • 0

#168 toty_cz

toty_cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2007 - 12:50

To je pech!Dnes me prisly jesterky a ja mam auto v servisu :@ a nahradni dily jsou nekde na ceste. Tak jsem alespon jednu jesterku placnul na NB. (fotka pouze z mobilu).

Přiložené miniatury

  • dsc00115m.jpg

  • 0

#169 dusivka

dusivka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2007 - 16:11

Nemel by nekdo k poslani jesterku ve krivkach? Diky Tomas dusivka@centrum.cz
  • 0

#170 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2007 - 16:33

dusivka napsal/a:
Nemel by nekdo k poslani jesterku ve krivkach? Diky

Tomas

dusivka@centrum.cz

Na straně 4 tohoto vlákna je odkaz - v příspěvku Darquera
  • 0
Sylvia999

#171 puk68

puk68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2007 - 21:05

Vojtik napsal/a:
Ahoj hledaci jesterek na autech,
tak to mi povezte kam si lidi ty kvanta jesterek lepi, kdyz ne na auta? Zaznamenali jsme je na lodi, skolnim sesitu, na tasce, kocarku, pyciglu, postovni schrance i dverich do domu. Jestli znate jeste nejaka exotictejsi mista pro umisteni jesterky, dejte mi vedet, nebo to napiste sem. Jesterek je porad dost. Kdo si chce vybirat barvu a mnozstvi, pak jedine na post@vvtisk.cz.
Podrobne informace kazdemu zaslu.
S pozdravem "Lepte je vsude" vsechny zdravi Vojtik


Na autě vypadá dobře a na termosce taky ..
  • 0

#172 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2007 - 22:22

ještěrky jsem doplnil o geo podložky z GCS (69Kč/ks):

Vložený obrázek
  • 0

#173 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2007 - 22:39

Bo.T.L. napsal/a:
Nezávisle na barvě laku je optimální černá reflexní.


Já jsem taky pro černé reflexní foto výše :D:D:D
  • 0

#174 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2007 - 10:51

Pro Kapitola: minuly tyden k nam zase prijel zakaznik s poskozenym autem, nebyla to sice jesterka, ale potapec, a opet sedreny az na plech. bylo to k placi :( /a to nevim, co stoji prelakovat pate dvere na novem terennim mercedesu/. Odreli mu to vecer na parkovisti u restaurace:(. Pres den totiz ta reflexka neni tak napadna.
  • 0

#175 keksik

keksik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2007 - 14:20

LiborH napsal/a:

Basin napsal/a:
Sám jsem si tady přes fórum koupil ještěrku a nalepil jsem si ji na auto. Ale ještě jsem neviděl žádné další auto s touto nálepkou.

Už jste někdo viděli auto s nalepenou ještěrkou?

Jo, naše :)


Já jsem zatím taky viděl jen to svoje, ale nebejt toho, že jsem si ještěrku pořídil od Basina, tak jsem taky ještě jiný auto takhle zkrášlený neviděl ;)

Přiložené miniatury

  • renda.jpg

  • 0
Make the world a more interesting place with caching.
Garmin Dakota 20+Topo Czech 3.1 Pro, Nokia 700 + HG Arcao

#176 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2007 - 21:30

Vojtik napsal/a:
Pro Kapitola: minuly tyden k nam zase prijel zakaznik s poskozenym autem, nebyla to sice jesterka, ale potapec, a opet sedreny az na plech. bylo to k placi :( /a to nevim, co stoji prelakovat pate dvere na novem terennim mercedesu/. Odreli mu to vecer na parkovisti u restaurace:(. Pres den totiz ta reflexka neni tak napadna.


Chapu. Kamaradce taky nekdo objel novou Mazdu 6 korunou na parkovisti pred praci a nekoupi si proto priste stareho trabanta. Co ja vim jestli se jim priste nezalibi normalni samolepka nebo znak Skoda nebo nebudou nutne potrebovat neco jineho z meho auta (zatim asi 6x), ted uz mam radost kdyz ho najdu kde jsem jej nechal . Rozumim te vystraze budu velmi nastvany pokud se neco podobneho stane, ale nehodlam na tom nic menit. Kazdopadne diky za upozorneni.
  • 0

#177 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2007 - 8:20

Ahoj Kapitola, ja se nesnazim nijak zatracovat ty reflexky, jsou efektni, ale asi nejak vic pritahujou nekale zivly k autu. Proto v nasem sortimentu nejsou. Kdyz clovek nema auto v poradne garazi, asi se nema pokouset osud. Reflexni samolepka jej signalizuje i na 200 metru a vice.
  • 0

#178 AgentJ

AgentJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2007 - 9:11

tyhle jesterky asi nikam nalepit nepujdou, presto by nemely chybet zadnemu kacerovi-symbianistovi :D
http://www.symbianpo...mata/142-theme/
http://www.symbianpo...mata/144-theme/
  • 0

#179 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2007 - 9:18

Vojtik napsal/a:
...ja se nesnazim nijak zatracovat ty reflexky, jsou efektni, ale asi nejak vic pritahujou nekale zivly k autu....

Já jiné než reflexní nechtěl, proto jsem si je musel sehnat jinde. A zatím mi nikdo ani jedno z vozidel s reflexní ještěrkou nukradl ani nevykradl... ;)
Možná ty krádeže nejsou kvůli nálepce, ale kvůli profláklým značkám aut, které se buď snadno vykrádají, nebo je po dílech z nich velká poptávka. Reflexní ještěrka je podle mého v tom opravdu zcela nevinně.
  • 0

#180 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2007 - 12:08

Vojtik napsal/a:
...
ja se nesnazim nijak zatracovat ty reflexky, jsou efektni, ale asi nejak vic pritahujou nekale zivly k autu. Proto v nasem sortimentu nejsou. Kdyz clovek nema auto v poradne garazi, asi se nema pokouset osud. Reflexni samolepka jej signalizuje i na 200 metru a vice.


Vzhledem k tomu, že jsi zde již podruhé zmínil informaci odrazující od reflexních samolepek, které já nabízím, nedá mi to nereagovat.
Upozorňuji, že se prodejem samolepek neživím, nechal jsem si u kamaráda z reklamky udělat několik desítek kusů samolepek v černé barvě obyčejných a reflexních a několik šedo/stříbrných reflexních, které jsem pak nabídl zaslat či osobně předat geokolegům, kteří projeví zájem a nechce se jim induviduálně si nechat samolepky vyrobit a nijak svou nabídku zde nepropaguji.
Po objevení se zprávy odrazující od reflexních samolepek jsem se samozřejmě v reklamce zeptal, jestli se s podobným problémem setkávají (není to žádná malá reklamka) a bylo mi řečeno, že se spíš než o zájem o samolepku jedná o obecný vandalismus a nemají žádné informace od zákazníků, kteří mají na autě cokoli z reflexní fólie, že došlo k poškození jejich vozidla z tohoto důvodu. Jednou nalepenou samolepku totiž nelze odstranit bez jejího poškození/zničení.
Zmíněná samolepka ještěrky je reflexní do té míry, že mění podle úhlu pohledu či dopadu světla barvu z černé antracitové na šedo/stříbrnou a že by na sebe nějak jinak výrazně upozorňovala se mi nezdá... a na 200m? ... to už se mi zdá přehnané.

Bo.T.L.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama