Přejít na obsah


Fotka

Jesterka jako nalepka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
601 odpovědí na toto téma

#141 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2007 - 7:28

GEO-TOM-CAT napsal/a:

LiborH napsal/a:
Tak díky PedroviKV a jeho plešivecké kešce máme geomobil taky označkovaný. Díky


Dobra znacka ? to ti pridelil PS ne :)

Hezká, že, tu mi přidělil nějakej Fotošop od Adobeho :):):)
  • 0

#142 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2007 - 7:46

LiborH napsal/a:
Tak díky PedroviKV a jeho plešivecké kešce máme geomobil taky označkovaný. Díky



To je ta reflexní černá co jsem mu posílal, nebo nějaká jiná?
  • 0

#143 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2007 - 9:02

Bo.T.L. napsal/a:

LiborH napsal/a:
Tak díky PedroviKV a jeho plešivecké kešce máme geomobil taky označkovaný. Díky



To je ta reflexní černá co jsem mu posílal, nebo nějaká jiná?

Řekl bych, že je normálně černá (nebo netuším, jak může být černá reflexní). Vyzved jsem jí z keše na Plešivci a bylo tam info o stříbrnejch a černejch. O reflexních ani slovo.
  • 0

#144 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2007 - 9:14

LiborH napsal/a:

Bo.T.L. napsal/a:
To je ta reflexní černá co jsem mu posílal, nebo nějaká jiná?

Řekl bych, že je normálně černá (nebo netuším, jak může být černá reflexní). Vyzved jsem jí z keše na Plešivci a bylo tam info o stříbrnejch a černejch. O reflexních ani slovo.


Posílal jsem mu pár kousků černejch reflexních velikosti 15cm a tuším jednu stříbnou. Rozdíl mezi obyčejnou a reflexní můžeš poznat podle barvy, kterou mění podle úhlu pohledu a nebo jejím nasvícením (viz fotky, které jsem v tomto vlákně přiložil).
  • 0

#145 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2007 - 12:22

Bo.T.L. napsal/a:

LiborH napsal/a:

Bo.T.L. napsal/a:
To je ta reflexní černá co jsem mu posílal, nebo nějaká jiná?

Řekl bych, že je normálně černá (nebo netuším, jak může být černá reflexní). Vyzved jsem jí z keše na Plešivci a bylo tam info o stříbrnejch a černejch. O reflexních ani slovo.


Posílal jsem mu pár kousků černejch reflexních velikosti 15cm a tuším jednu stříbnou. Rozdíl mezi obyčejnou a reflexní můžeš poznat podle barvy, kterou mění podle úhlu pohledu a nebo jejím nasvícením (viz fotky, které jsem v tomto vlákně přiložil).

No jo teď na ty tvoje fotky koukám jako vejr. To se budu muset večer jít kouknout na geomobil s čelovkou. Tuto skrytou fíčuru jsem ani ve snu nepředpokládal. Ale když jsem to tam lepil, tak to vypadalo jako obyč černá, tak nevím. Kouknu a dám vědět.
  • 0

#146 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2007 - 12:30

LiborH napsal/a:
...No jo teď na ty tvoje fotky koukám jako vejr. To se budu muset večer jít kouknout na geomobil s čelovkou. Tuto skrytou fíčuru jsem ani ve snu nepředpokládal...


Pozná se to i za světla. Stačí se na samolepku podívat z jiného úhlu a mění barvu tak jak je na fotkách. PedroKV si nechával sám dělat obyčejné černé velikosti tuším 21cm. Já jsem mu posílal pár kousků reflexních 15cm. Které použil do keše netuším.
  • 0

#147 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2007 - 12:42

Bo.T.L. napsal/a:

LiborH napsal/a:
...No jo teď na ty tvoje fotky koukám jako vejr. To se budu muset večer jít kouknout na geomobil s čelovkou. Tuto skrytou fíčuru jsem ani ve snu nepředpokládal...


Pozná se to i za světla. Stačí se na samolepku podívat z jiného úhlu a mění barvu tak jak je na fotkách. PedroKV si nechával sám dělat obyčejné černé velikosti tuším 21cm. Já jsem mu posílal pár kousků reflexních 15cm. Které použil do keše netuším.

Tak to mám asi ty černé, protože myslím, že je větší než 15cm a asi bych si i všim, že je jiná - lepil jsem to na sluníčku. . Ale to neva, i černá ještěrka je hezká :)
  • 0

#148 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2007 - 20:36

V keši na Plešivci byly nereflexní varianty, reflexní jsem chtěl pro sebe, ale zatím jsem je neumístil ani sobě, ani švagrovi. Zatím mám na autě dvě 21cm a možná je tam nakonec i nechám..
  • 0

#149 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2007 - 9:39

Jesterky mame porad. Velice dekujeme vsem, kteri o samolepici jesterky projevili zajem. Nyni zase expedujeme do 3 dnu. Jesterka je delky 145 mm ve 30 barvach, kryta montazni folii, za cenu Kc 25,- vcetne DPH. Tisteny navod pro aplikaci prilozen. Doprava po cele CR zajistena. KAZDY PATY KUS ZDARMA!!! Podrobnosti pouze na post@vvtisk.cz. Stejnou jesterku budu davat i do mnou nalezenych kesi, tak kdo chce usetrit, dojde si pro ni tam. Vojtik.
  • 0

#150 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2007 - 7:54

Tak mi od BOTLa prisly reflexni cerne jesterky a jedna se mnou na me tmave zelene octavce od vcerejska jezdi a takhle to vypada. Na obrazku jsou fotky s bleskem a vpravo dole bez blesku za bezneho osvetleni. Podobne jako s bleskem to vypada po osvetleni svetlomety za sera. PS. Fotky za moc nestoji jsou porizeny v podvecer za drobneho mrholeni

Přiložené miniatury

  • p1010935.jpg

  • 0

#151 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2007 - 10:05

Kdyžtak koukám na tvoji SPZ, napadlo mě přelepit hvězdičky Evropské unie a dát tam reflexní čtverečky ve 4 barvách GC.. Spolu s nápisem CZ by to mohlo být efektní a jasné. A také nepředpisové.... :-)
  • 0

#152 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2007 - 13:22

A kam bych dal svoje logo???? :D:D:D
  • 0

#153 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2007 - 14:32

kapitola napsal/a:
...
Na obrazku jsou fotky s bleskem a vpravo dole bez blesku za bezneho osvetleni. Podobne jako s bleskem to vypada po osvetleni svetlomety za sera.
mrholeni


Koukám, že umístění samolepky máme stejné. Před nalepením jsem porovnával jaká poloha bude optimální a tahle se mi zdála vzhledem k pozici ještěrky (esíčko) nejideálnější.
  • 0

#154 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2007 - 11:24

Ahoj decka, dekuju za velky zajem o jesterky. Skuro jsme nestacili odesilat. ZMENA: nyni po hlavni sezone sleva. Jedna jesterka za tri postovni znamky. V kazde zasilce jesterka nebo jesterky ZDARMA. Vice na post@vvtisk.cz. A kdo je chce mit uplne zadarmo, dojde si pro ne do mnou nalezenych kesi. Tedy pokud se tam samozrejme vejdou. Jeste jednou diky za zajem. Vojtik
  • 0

#155 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2007 - 16:54

Vojtik napsal/a:
...
A kdo je chce mit uplne zadarmo, dojde si pro ne do mnou nalezenych kesi. Tedy pokud se tam samozrejme vejdou.
Jeste jednou diky za zajem.
Vojtik

Jednu zelenou samolepku jsem nalezl v kešce GCZ1TX. To je ta samá, co nabízíte? Neměla přepravní folii. Pro porovnání jsem do keše vložil jednu ztěch, které jsem si nechal sám vyříznout.

Přiložené miniatury

  • hpim1923.jpg

  • 0

#156 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2007 - 7:24

Ahoj Bo.T.L., Jesterka Tebou nalezena neni opatrena prenaseci montazni folii, tedy je vhodna pro mokry zpusob montaze. Nami nabizene jesterky jsou vzdy, tedy pokud klient zamerne nezvoli etikety bez folie, opatreny prenaseci montazni folii nebo papirem a navodem k aplikaci vyrobku. Tvar je s laskavym svolenim Darquera asi stejny, jako tvuj. Je jen optimalizovany pro vysokou rychlost rezu. Na vysledku se to neprojevi. Vojtik
  • 0

#157 Basin

Basin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2007 - 20:33

Sám jsem si tady přes fórum koupil ještěrku a nalepil jsem si ji na auto. Ale ještě jsem neviděl žádné další auto s touto nálepkou. Už jste někdo viděli auto s nalepenou ještěrkou?
  • 0

#158 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2007 - 21:13

Basin napsal/a:
Sám jsem si tady přes fórum koupil ještěrku a nalepil jsem si ji na auto. Ale ještě jsem neviděl žádné další auto s touto nálepkou.

Už jste někdo viděli auto s nalepenou ještěrkou?

Jo, naše :)
  • 0

#159 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2007 - 21:28

Basin napsal/a:
Už jste někdo viděli auto s nalepenou ještěrkou?

První a zatím poslední auto s nalepenou ještěrkou jsem vyděl u PedraKV, v době kdy jsem ještě o ní vůbec nevěděl. Ale hned jsem věděl o co jde :).
  • 0

#160 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2007 - 8:52

Ahoj hledaci jesterek na autech, tak to mi povezte kam si lidi ty kvanta jesterek lepi, kdyz ne na auta? Zaznamenali jsme je na lodi, skolnim sesitu, na tasce, kocarku, pyciglu, postovni schrance i dverich do domu. Jestli znate jeste nejaka exotictejsi mista pro umisteni jesterky, dejte mi vedet, nebo to napiste sem. Jesterek je porad dost. Kdo si chce vybirat barvu a mnozstvi, pak jedine na post@vvtisk.cz. Podrobne informace kazdemu zaslu. S pozdravem "Lepte je vsude" vsechny zdravi Vojtik
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama