Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching = java aplikace určená pro geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1646 odpovědí na toto téma

#21 baluu

baluu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2007 - 21:23

Bez GPS funguje na N6230 zrejme bez problemu.

Pri pokusu o pouziti s BT339 bohuzel ne - po volbe "S GPS modulem" nastala vyjímka:java.io.ioexception, po volbe "GPS Informace" chyba aplikace - detaily:Illegal Argument java/lang/IllegalargumentExceptionInvalid BD address


  • 0

#22 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2007 - 21:37

Tak bohuzel-na me Motorole V300 ani ne 2s po startu je aplikace nasilne ukoncena s hlaskou "Chyba aplikace". Skoda skoda, to ani nevypada ze by to bylo jen tim, ze nepodporuje Bluetooth, tezko rict...

  • 0

#23 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2007 - 14:50

Dnes jsem vydal novou verzi aplikace, je zde opraveno mnoho chyb, pridáno filtrování keší a ukládání jména a hesla, ale hlavně byla vydána verze Handy Geocaching light, která poběží na většině telefonů.

Více zde

 


  • 0

#24 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2007 - 18:54

Výborně! Už mi to na N6230i funguje! Díky. Ještě to vyzkouším v terénu.

  • 0

#25 PlachtaS Team

PlachtaS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2007 - 21:41

Nádhera, i mně už to začalo "chodit", mám jen obyčejnej SiemensC75 a o to víc jásám. Díky. Přijedeš-li 17.3. na 3.Plzenecký geopotlach, ňáký to pivko máš "u mne!"  


  • 0

#26 zlobr

zlobr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2007 - 23:19

Vyzkoušeno na Sony Ericsson K500i a je to prostě super. Díky moc.

  • 0

#27 DJ-team

DJ-team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2007 - 23:41

beta verze mi na N9300 padala. Mám BT modul Nokia LD-3W, plná verze 1.0 mi bez modulu běhá, děkuju! Při pokusech o spouštění s modulem mi zamrzá a padá. Budeš-li mít zájem o pokusného králíka s komunikátorem, hlásím se.

Ještě jednou díky, i bez modulu to je praktické a rychlé.


  • 0

#28 ok1in

ok1in

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2007 - 3:18

geodestil:

Dnes jsem vydal novou verzi aplikace, je zde opraveno mnoho chyb, pridáno filtrování keší a ukládání jména a hesla, ale hlavně byla vydána verze Handy Geocaching light, která poběží na většině telefonů.

N

 Na mojí N5140 to pracuje bezchybně, díky za moc užitečnou pomůcku!
 


  • 0

#29 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2007 - 3:58

Ja jsem objevil u light verze chybu pri hledani nejblizsich cachi. Problem je se souradnici N-vypada, ze ji to predava o 1 misto posunutou. Napr.pri zadani 50°05.000 to najde vysledky nejblizsich cachi, jako bych zadal 50°50.000, pri zadani 50°00.700 jako bych zadal 50°07.000. U souradnice E jsem problemy neobjevil.
Podrobnosti chyby jsem poslal autorovi mailem.

  • 0

#30 tomczech

tomczech

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2007 - 9:14

geodestil:

Dnes jsem vydal novou verzi aplikace, je zde opraveno mnoho chyb, pridáno filtrování keší a ukládání jména a hesla, ale hlavně byla vydána verze Handy Geocaching light, která poběží na většině telefonů.

Více zde

 

Skoda ze to nejde s tim GPS na N6230.Ale chci se zeptat co to GPS v tom programu dela:jenom stahne souradnice nebo je v tom i compas?


  • 0

#31 ghamik

ghamik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2007 - 14:07

Jo něco takového se mi stalo taky. Byl jsem kousek od Unhoště, dal jsem hledat nejbližší keše a vyhledalo mi to samé keše kdesi u Ústí nad Labem.

 


  • 0

#32 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2007 - 9:42

tomczech:

Skoda ze to nejde s tim GPS na N6230.Ale chci se zeptat co to GPS v tom programu dela:jenom stahne souradnice nebo je v tom i compas?

Jenom to stahuje souradnice a dalsi informace (nadmorska vyska, satelity, presnost atd.) a umoznuje prumerovani.To spojeni s BT GPS modulem jsem nepsal sam, pouzil jsem nejaky open-source kod. Kdyz je ted aplikace taky open-source, nikomu nebranim aby se na kod kouknul a treba navrhl reseni, ktere by fungovalo na vice telefonech (nebo napr. na vestavene GPS Siemensu SGX75)

 

 Jinak vypada to ze v light verzi je opravdu chyba, posunute souradnice, do patku to opravim.
 


  • 0

#33 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2007 - 10:12

Hlásím funkčnost pod K750i...

 

A k funkčnosti - nemám připomínek, ale přijde mi škoda, že už jednou stažené informace se nekešují. Když jsem si to proklikával, vždy se znovu stahovaly podrobnosti ke kešce... 


  • 0

#34 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2007 - 11:37

V light verzi byla skutecne chyba v prepocitavani souradnic, uz je to opraveno, muzete stahovat opravenou verzi ze stranek destilapps.wz.cz

  • 0

#35 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2007 - 14:33

geodestil: V light verzi byla skutecne chyba v prepocitavani souradnic, uz je to opraveno, muzete stahovat opravenou verzi ze stranek destilapps.wz.cz

Vyborne, uz funguje zcela korektne. Diky moc! 


  • 0

#36 Spook

Spook

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2007 - 17:36

Nokia N73 + LD-3W bohuzel nejde. Bez gps je to ok

  • 0

#37 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2007 - 16:06

Tak light verze jede na moji Nokii 6600, ale bohužel standardní verze ne :-( Určitě by se hodilo hledání podle klíčového slova..

  • 0

#38 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2007 - 23:42

Oznamuji vydání nové verze aplikace - Handy Geocaching 2.0!

V nové verzi je spousta nových vlastností a bylo opraveno spoustu chyb. Asi největší novinka nové verze je navigace přímo ke keši!

Více na http://destil.bloguj...caching-2-0.php
 


  • 0

#39 ghamik

ghamik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2007 - 0:29

Zdravím! Tak jsem zkusil nainstalovat do své Nokie E50, vyplnil údaje v nastavení, poté se aplikace zeptala jestli se může připojit k netu, to jsem jí povolil, následně se pokusila připojit k BT modulu (Nokia LD-3W) a skončilo to hláškou "Neočekávaná vyjímka, zavřít aplikaci?" Když jsem dal že ne a zkusil to znovu, prošlo to a úspěšně stáhlo data o nejbližších keších. Narazil jsem při té příležitosti na jednu chybku - zahrnulo to do seznamu i "MikroNanoPiko", která je už delší čas disablovaná... Když jsem použil volbu "Navigovat", vyskočila hláška "nepřijímám data" a za chvilku opět hláška o neočekávané vyjímce. Ale opět při dalším pokusu už to bylo OK. Chtělo by to ještě maličko doladit ale až to bude ve finálním stavu, asi už při hledání nepoužiju nic jinýho! Díky za kus dobré práce! Zítra zkusím podrobněji otestovat v terénu - myslím tu navigaci ke kešce.

 


  • 0

#40 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2007 - 8:14

Disablovane kese to ma zobrazovat, stejne jako server GC.com. V nazvu okna by to ale melo byt zmineno.

Jsem rad ze uz to jakztakz funguje, vetsi kompatibilitu s Nokia LD-3W muzu zajistit jedine tak, ze by mi nekdo ten modul pujcil domu a ja to primo na nem testovat. 


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama