Přejít na obsah


Fotka

Geokalendář 2008


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
301 odpovědí na toto téma

#241 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2007 - 12:54

choze napsal/a:
Co jsem měl možnost vidět komunikaci mezi GCshopem a JPAgeo, tak mi připadla trochu zvláštní, spíše v neprospěch CWG na kalendáři.

No, nevím, co je na ní zvláštní, nic zvláštního na ní nevidím. Honza reagoval na nerozhodnost CWG ano x ne (cca 1 hlas), která tu byla a požadavku, že když se rozhodlo CWG ano, tak je potřeba s majiteli CWG jednat a mít jejich souhlas. Připomínkoval jsem, že by měl být v mailu majitelům aktuální design kalendáře, aby se majitelé CWG mohli lépe rozhodnout a to už si napamatuju zda Honza jako doporučení připsal.

choze napsal/a:
Jakmile anketa skončila, poslal jsem její výsledky GCshopu a nějak se mi nezdá, že by s nimi nic nedělali. Nevím. Na co by se potom ta anketa dělala?
Dále jsem poslal (tuším v pondělí) GCshopu přímo screenshot výsledků ankety (se jmény) a to si myslím, že je dostatečný důkaz souhlasu s použitím CWG. Jestli se k vám tento obrázek dostal nebo ne, netuším.

Obrázek se k nám nedostal, dostalo se k nám jen to, že všichni souhlasí ať to pošlem

choze napsal/a:
Osobně se mi to ale nezdá, protože pak by vyšla veškerá práce kolem CWG na kalendáři vniveč a to by přece nikdo nechtěl...

Říkám fakta, v čase 13:39 24.10.07
nikdo z nás nic neobdržel. Kromě mejlu s ničím nepodloženým vyjádřením, že všichni souhlasí, které v tomto případě nemá pro nás žádnou váhu, nehledě na tom, že se asi nezakládá na pravdě.
Pokud v tom zaslání a zveřejnění souhlasů vidíte jakýkoliv problém není přece nic jednoduššího než aby ti majitelé CWG co je chtějí v kalendáři vzali foťák vyfotili ho a poslali k vám.... a nemusí se tu řešit to, že někdo něco blokuje
  • 0

#242 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2007 - 13:17

Ochranu CWG chápu, to není třeba dál řešit. Vidím to z mé strany, kdy mi najednou, těsně před koncem termínu na vzhled kalendáře, bylo sděleno, že je třeba na použití CWG souhlasů. Proto jsem udělal anketu, jako nejrychlejší možné řešení a její výsledky postoupil. GCshop dnes není online a tak bych dál už tuto diskuzi nerozvíjel a počkal na jejich vyjádření.
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#243 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2007 - 19:58

choze napsal/a:
Vidím to z mé strany, kdy mi najednou, těsně před koncem termínu na vzhled kalendáře, bylo sděleno, že je třeba na použití CWG souhlasů. Proto jsem udělal anketu, jako nejrychlejší možné řešení a její výsledky postoupil.
GCshop dnes není online a tak bych dál už tuto diskuzi nerozvíjel a počkal na jejich vyjádření.


Já tomu tedy moc nerozumím.... termíny hoří, CWG je odhlasováno, že ANO, anketa ze souhlasy majitelů proběhla... tak proč už nejsou její výsledky tady? Pokud anketa skončila a ty máš možnost vidět, kdo souhlasí, tak v následujících minutách po jejím skončení bych to být tebou dal tady do fóra.... Honza nebo já bych to vyzobal a do nějakých 30 minut máte originály CWG v mejlu.... pořád nevím, kde je problém? Místo toho se nic několik dní neděje a pak se tu takhle diskutuje. A dnes? Jen další den zbytečně pryč...
  • 0

#244 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2007 - 20:18

Není problém: Mion, kybliku, HaLuMa, GCS Team, PlachtaS Team, solsais, Dain & Olik, Grazl, Dorcadion, Vitek team CZ, abakus, Grako, Sunny.Plzen, Qnik, McHa, Hroch, Smisek, mamina, Dommi, chemic77, Sahib-CZ, juramara, Leroj, zlobr, asteris, Wexicek, radim.skotnica, Vodnik60 team, Honzik&Pavlinka, tadyŤutík, helut, Darquer, hamik85, Jedla-bedla, sberac, Lisak, Hanysek & Hanculka, Werki, Chevees, Cort Cz, malahavranice, tbkark, Petr-x, island968, MichalS & Flower, midlan, Minja, junet, Javar, psmolda, Numira Další CWG jsou eventové, odsouhlasené tady ve fóru. Ovšem nevím, v jakém stavu je zadání kalendáře do výroby...
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#245 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2007 - 20:34

choze napsal/a:
Ovšem nevím, v jakém stavu je zadání kalendáře do výroby...

Prosím Poníka, JPAgeo a Chozeho aby si přečtli mail, který jsem jim dnes zaslal. V případě, že mail nebyl doručen, prosím o upozornění a přepošlu ho znovu.
Šablona je hotova, CWG se ale mohou přidat.

PS: zveřejněný seznam obsahuje i naše označení, a to i přesto, že vlastní CWG nemáme. Vysvětlení je v emailu, o kterém jsem psal výše.

Marek J.
  • 0

#246 AgentJ

AgentJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2007 - 20:42

kalendare mi proplaci firma, proto mam 2 dotazy: a) dostanu kalendar i s paragonem ? B) cena na nem uvedena bude cena konecna nebo tech 220 ? chtelo by to aspon nejakej nahled, at mam aspon neco v ruce drive nez to objednam ;) EDIT: B) = bé konec závorky...mozna by to chtelo pozmenit interpretaci smajlu :)
  • 0

#247 mrakomor

mrakomor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 7:02

Podle textu ta cena konečná není, ale je maximální, může se snížit. Přebytky člověk může buď nechat jako příspěvek na geocaching.cz, nebo si nechat poslat zpátky na účet.
  • 0

#248 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 8:52

choze napsal/a:
Není problém:
Mion, kybliku, HaLuMa, GCS Team, PlachtaS Team, solsais, Dain & Olik, Grazl, Dorcadion, Vitek team CZ, abakus, Grako, Sunny.Plzen, Qnik, McHa, Hroch, Smisek, mamina, Dommi, chemic77, Sahib-CZ, juramara, Leroj, zlobr, asteris, Wexicek, radim.skotnica, Vodnik60 team, Honzik&Pavlinka, tadyŤutík, helut, Darquer, hamik85, Jedla-bedla, sberac, Lisak, Hanysek & Hanculka, Werki, Chevees, Cort Cz, malahavranice, tbkark, Petr-x, island968, MichalS & Flower, midlan, Minja, junet, Javar, psmolda, Numira

Další CWG jsou eventové, odsouhlasené tady ve fóru.


Koukám a vidím, že je problém:( Z uvedených nicků je jich v katalogu 23. Takže mnoho lidí zřejmě hlasovalo aniž by měli CWG. Je také pravděpodobné, že někteří z nich mají CWG, ale neposlali vzorek pro katalog a tím nesplnili podmínku pro použití vzoru CWG.
Pokusíme se (za vás...) sehnat souhlas dalších majitelů, tak abychom se dostali na počet 53...



.
  • 0

#249 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 8:59

sám za sebe..CWG nemám:-( ... když jsem hlasoval nechal jsem se ukvapit a nepromyslel to co se stane...
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#250 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 9:10

Ponik napsal/a:
Pokusíme se (za vás...) sehnat souhlas dalších majitelů, tak abychom se dostali na počet 53...
.


Děkuji!
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#251 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 9:34

- Mohou být v kalendáři i slovenské CWG?
- Zatím jsme v rychlosti kontaktovali další majitele... hlavně ty, kteří mají ICQ a jsou dostupní, jeden nesouhlasí ostatní souhlasí takže počet CWG pro kalendář je v současné době 44ks vč. eventových.
-Prosíme ty, kteří nehlasovali v anketě a ani nebyli kontaktováni, aby se nám ozvali, nebo sem napsali souhlas. Pokud máte někdo trochu času pokuste se kontaktovat další o nichž víte že CWG mají.
  • 0

#252 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 9:49

kontaktoval jsem adp. a ten souhlasi s pouzitim jak sveho osobniho, tak s eventoveho CWG (Certova stena) Doufam, ze to staci takhle zprostredkovane
  • 0

#253 Atip

Atip

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 9:55

Nejak mi hlasovani uniklo, tak posilam souhlas s pouzitim CWG do kalendare sem do fora. Petr z ATIP
  • 0

#254 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 10:04

super, díky za pomoc ....takže 47
  • 0

#255 cyne

cyne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 10:30

mam otazecku na GCShop, nebude moznost koupit ten kalendar primo v prodejne co se v ni prodavaji veci gcshopu v praze (22.cz)? nechce se mi vyuzivat sluzeb CP.
  • 0

#256 Grazl

Grazl

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 10:39

Sypu si popel na hlavu a moc se omlouvam ....... taky jsem se nechal unest pri hlasovani o CWG, zodpovednost se v tu chvili nekam vyparila :(
  • 0

#257 MichalS & Flower

MichalS & Flower

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 11:17

Taky CWG RoadRunners za náš tým souhlasím ... a ještě se to rýmuje :D
  • 0

#258 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 11:29

MichalS & Flower napsal/a:
Taky CWG RoadRunners za náš tým souhlasím ... a ještě se to rýmuje :D


super 49
  • 0

#259 volfi

volfi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 11:51

Atip napsal/a:
Nejak mi hlasovani uniklo, tak posilam souhlas s pouzitim CWG do kalendare sem do fora.

Petr z ATIP


Jsem na tom zrovna tak, hlasovani jsem prosvihl. Samozrejme souhlasim s pouzitim sveho CWG

A plati to samozrejme i pro CWG event U Lakomce

volfi
  • 0

#260 Hroch

Hroch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 12:13

Souhlas s uveřejněním mého CWG Hroch asi máte, tak přidávám ještě souhlas s uveřejněním našeho týmového CWG Czech Hunters.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama