Přejít na obsah


Fotka

Skrýšotlač


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
742 odpovědí na toto téma

#681 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 15:43

Přes upozornění, že Skrýšotlač se nebude už dále vyvíjet, objevila se verze z dnešních 10:22 ;)
  • 0

#682 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2011 - 0:23

Jarous1 napsal/a:
Přes upozornění, že Skrýšotlač se nebude už dále vyvíjet, objevila se verze z dnešních 10:22 ;)


Mám nějakých 688 kešek a skrýšoatlas mi (i v této poslední verze) najde jen 618 keší.... naposledy jsem ho úspěšně použil kolem Vánoc a vše bylo ok....

Dělá to taky někomu? Dá se s tím něco dělat?

Díky
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#683 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2011 - 0:32

PaTTrick napsal/a:

Jarous1 napsal/a:
Přes upozornění, že Skrýšotlač se nebude už dále vyvíjet, objevila se verze z dnešních 10:22 ;)


Mám nějakých 688 kešek a skrýšoatlas mi (i v této poslední verze) najde jen 618 keší.... naposledy jsem ho úspěšně použil kolem Vánoc a vše bylo ok....

Dělá to taky někomu? Dá se s tím něco dělat?

Díky

hmm...musím přiznat, že od té doby, co jsem přešel na geoget, problém prakticky nemám. Tak co tak asi poradit?
  • 0

#684 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2011 - 0:35

dr.vota napsal/a:
hmm...musím přiznat, že od té doby, co jsem přešel na geoget, problém prakticky nemám. Tak co tak asi poradit?


už jsem měl několikrát snahu přejít na geoget, ale nějak jsem vždycky zaseknul a neuměl se vymotat ...... :(
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#685 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2011 - 0:44

PaTTrick napsal/a:

dr.vota napsal/a:
hmm...musím přiznat, že od té doby, co jsem přešel na geoget, problém prakticky nemám. Tak co tak asi poradit?


už jsem měl několikrát snahu přejít na geoget, ale nějak jsem vždycky zaseknul a neuměl se vymotat ...... :(

Učit se, učit se, učit se... V.I.Lenin
  • 0

#686 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2011 - 8:59

sobikovi napsal/a:

PaTTrick napsal/a:

dr.vota napsal/a:
hmm...musím přiznat, že od té doby, co jsem přešel na geoget, problém prakticky nemám. Tak co tak asi poradit?


už jsem měl několikrát snahu přejít na geoget, ale nějak jsem vždycky zaseknul a neuměl se vymotat ...... :(

Učit se, učit se, učit se... V.I.Lenin

Není lepší motivace, než nedostatek času a potřeba mít s sebou na cestách po cizích zemích komplet offline listingy, ale bez hory papírů :D
  • 0

#687 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2011 - 20:53

bez ohledu na mojí snahu a motivaci učit se... .dějě se výše popsaný postup i někomu jiné či vám funguje skrýšotlas bez problémů?
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#688 zir37

zir37

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 14:33

Mně teď už zase Skrýšotlač docela funguje. Akorát napoprvé nerozezná a nedokáže vyfiltrovat mnou nalezené kešky a ten export (GPX PQ) je asi tak 10x větší, než býval (asi 20 kešek má 1,8 MB, dřív něco pčes 100kB). Výše popsaný postup nedokážu posoudit, protože tolik kešek sem nikdy nestahoval, nanejvíš tak 30. A že můžu přejít na GeoGet a všechno bude bez problémů vím, ale nechce se mi, tak to sem ani nepište.
  • 0
Zkuste si dobrovolný anonymní test pro začátečníky, nové zakladatele keší, nebo pro pokročilé kačery.

#689 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 21:31

Opět se objevila nová verze, z dnešních 19:27 ;)
  • 0

#690 PetrJih

PetrJih

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2011 - 16:36

Testoval jsem ji,ale neodfiltruje nalezene kesky atd.Bohuzel :-( asi budeme muset verit,ze tento programek skoncil.
  • 0

#691 PetrJih

PetrJih

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2011 - 15:10

Dalsi nova verze z 13.2. odfiltruje nalezene,roztridi podle typu,akorat se me zda,ze neumi odfiltrovat archivovane kesky.Bylo by super,kdyby programek znovu ozil ... Velke diky tvurcum ;)
  • 0

#692 mpistora

mpistora

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 246 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2011 - 21:54

Už jsem to napsal do vedlejšího vlákna, kde se hledá Nástupce Skrýšotlače, ale patří to spíše sem a je to důležité, tak to zopakuji:

Ještě je tu naděje, že se najde někdo, kdo by chtěl ve vývoji, resp. údržbě Skrýšotlače pokračovat.
Na http://www.geocachin...eme=3&theme=587 je nabídka:

mk.b (bubbles.sk) - 23.1.2011 11:07
(trochu oneskorene pisem) zdrojove kody su k dispozicii (sice nic moc), keby mal niekto zaujem pokracovat, moze ma kontaktovat

Nenašel by se tady nějaký javista?
  • 0

#693 Doly

Doly

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2011 - 10:05

Tak nám zase jede Skrýšotlač. Vyšla nová verze. Mnohokrát děkuji.:)
  • 0

#694 PetrJih

PetrJih

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2011 - 10:19

Je tam verze ze 13.2. cislo 1215.Nic novejsiho nevidim,bohuzel tahle verze neumi odfiltrovat kesky mimo provoz ...
  • 0

#695 Doly

Doly

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2011 - 12:44

ale už odfiltruje ty nalezené. Což je promne podstatné.
  • 0

#696 edemsi

edemsi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 17:49

Zdravím,ročně každý z nás investuje nemalé peníze do geocachingu, tak proč nemotivovat majitele skrýšotlače nějakým ročním poplatkem za údržbu a vývoj. Dost dobře nechápu proč byl FREE, obvzlášť pokud nemá adekvátní náhradu.
  • 0

#697 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 19:55

edemsi napsal/a:
Zdravím,ročně každý z nás investuje nemalé peníze do geocachingu, tak proč nemotivovat majitele skrýšotlače nějakým ročním poplatkem za údržbu a vývoj.
Dost dobře nechápu proč byl FREE, obvzlášť pokud nemá adekvátní náhradu.


byl jsem uživatelem Skrýšoatlase a postupně jsme přešel na Geoget... chtělo to trochu přinutit se, přečíst si něco (zvlášt když chceš experimentovat) a nyní to funguje, takže nesouhlasím s tím, že nemá adekvátní náhradu.....

Nevím na co si ho přesně používal, ale pokud je na statistiku v profilu a nechceš se učit nic moc nového a studovat návody, tak doporučuji GASP od Satana.....
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#698 edemsi

edemsi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 4:32

PaTTrick napsal/a:

edemsi napsal/a:
Zdravím,ročně každý z nás investuje nemalé peníze do geocachingu, tak proč nemotivovat majitele skrýšotlače nějakým ročním poplatkem za údržbu a vývoj.
Dost dobře nechápu proč byl FREE, obvzlášť pokud nemá adekvátní náhradu.


byl jsem uživatelem Skrýšoatlase a postupně jsme přešel na Geoget... chtělo to trochu přinutit se, přečíst si něco (zvlášt když chceš experimentovat) a nyní to funguje, takže nesouhlasím s tím, že nemá adekvátní náhradu.....

Nevím na co si ho přesně používal, ale pokud je na statistiku v profilu a nechceš se učit nic moc nového a studovat návody, tak doporučuji GASP od Satana.....




Proč bych se měl učit když chci řídit auto, jak na programovat řídící jednotku auta,naco tam jsou jednotlivá čidla jaké mají mít hodnoty a k čemu slouží ?
Já to umim a co ty!
Proč bych se měl učit co nepotřebuji a v životě nepoužiji.
  • 0

#699 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 6:51

edemsi napsal/a:
...Dost dobře nechápu proč byl FREE, obvzlášť pokud nemá adekvátní náhradu.

To není pravda.
Má několik více než adekvátních "náhrad" a některé i zadarmo pro uživatele, jako třeba Geoget, nebo za peníze GSAK...a nedá se to komfortem a možnostmi srovnat (taky jsem dřív používal ST).
A že se nechceš učit nic jiného, no to už je tvůj problém. Buď to potřebuješ a pak se to budeš muset naučit, nebo to asi nepotřebuješ.
A nebo si najmi někoho, kdo ten Skrýšotlač bude vyvíjet a udržovat, třeba jen pro tebe.
  • 0

#700 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 7:46

edemsi napsal/a:
Dost dobře nechápu proč byl FREE, obvzlášť pokud nemá adekvátní náhradu.


Tuto poznamku jsem tedy nepochopil. Proc by mela byt existence nejakeho free programu podminena (ne)existenci jakehokoli podobeho programu?

edemsi napsal/a:
Proč bych se měl učit když chci řídit auto, jak na programovat řídící jednotku auta,naco tam jsou jednotlivá čidla jaké mají mít hodnoty a k čemu slouží ?
Já to umim a co ty!
Proč bych se měl učit co nepotřebuji a v životě nepoužiji.


Prelozim do cestiny: proc bych mel cokoli delat, kdyz je pro me pohodlnejsi, aby to udelali jini. Ale kdyz chces ridit auto, musis se naucit, kde je brzda, kde je spojka ... Ale ne kazde auto ma spojku, kazde auto ma jine umistenou diru, kterou se tam leje palivo (a ne do vsech jsou paliva stejna), i ta cidla musis pochopit, zjistit co ktere znamena ...

Jestlize ses naucil skrysotlac a autor jej prestal udrzovat, nezbyde ti nez se naucit ovladat neco jineho, cim bys jej nahradil. Nahrady tu jsou, i kdyz pracuji jinak a vetsinou toho delaji mnohem vic. Jak vis, ze "to vic" nepotrebujes kdyz jsi to nevyzkousel? Treba se ukaze, ze je to pro tebe uzitecne.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama