Přejít na obsah


Fotka

Skrýšotlač


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
742 odpovědí na toto téma

#701 chodak

chodak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 7:25

Dobrý den, mám dotaz ohledně Skrýšotlače. Vím, že autor na svých stránkách píše, že vývoj byl ukončen, i to, že došlo ke změně na stránkách GC.com. Přesto se chci optat, zda vám Skrýšotlač funguje - mě se nelze přihlásit (včera to ještě šlo). Děkuji
  • 0

#702 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 8:47

Nefunguje ani mně a nebude fungovat, dokud ho autor neupraví (jestli teda ještě bude mít chuť a náladu...)
  • 0

#703 kuzi

kuzi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 21:10

Dnes vyšel upravený a funkční skýšotlač. Bez záruky na funkci a údržbu do budoucna po dalších případných změnách atd. Takže kdo potřebuje, sosejte na známém místě. :)
  • 0

#704 chodak

chodak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 7:51

Výborně opět funguje, moc díky.:)
  • 0

#705 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 8:43

Vyprdnete se na skrysotlac a zaplatte si premium.B)
  • 0

#706 chodak

chodak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 8:55

rasg napsal/a:
Vyprdnete se na skrysotlac a zaplatte si premium.B)


V současné době zkouším PM (zatím jen na 30 dní zdarma) a vygenerovat si PQ je opravdu hezká věc, ale jak z něho získat papírovou přehlednou verzi jakou nabízí Skrýšotlač stále nevím. Pokud tedy si potřebuji nějakou keš vyluštit - tak listing vygenerovaný Skrýšotlačem je přehledný i jsem si zvykla pokud jdu do terénu mám vytisknuté úvodní tabulky o jednotlivých keších (se základníma údaji) do kterých si popřípadě dělám ještě poznámky. I po odlovení keše a zalogování si uchovávám listing dané keše, včetně posledních cca 5 logů (vč. mého) ve wordu a opět k tomu využívám Skrýšotlač.
  • 0

#707 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 9:30

chodak napsal/a:

rasg napsal/a:
Vyprdnete se na skrysotlac a zaplatte si premium.B)


V současné době zkouším PM (zatím jen na 30 dní zdarma) a vygenerovat si PQ je opravdu hezká věc, ale jak z něho získat papírovou přehlednou verzi jakou nabízí Skrýšotlač stále nevím. Pokud tedy si potřebuji nějakou keš vyluštit - tak listing vygenerovaný Skrýšotlačem je přehledný i jsem si zvykla pokud jdu do terénu mám vytisknuté úvodní tabulky o jednotlivých keších (se základníma údaji) do kterých si popřípadě dělám ještě poznámky. I po odlovení keše a zalogování si uchovávám listing dané keše, včetně posledních cca 5 logů (vč. mého) ve wordu a opět k tomu využívám Skrýšotlač.


Proč to dělat jednoduše když to jde dělat složitě. To vše co děláš, a mnohdy dost komplikovaně, bys v GeoGetu dělal mnohem jednodušeji a vše bys měl na jednom místě. Papírový přehled nějaké oblasti si můžeš vytisknout přes HTML export (a případně do něj jednoduše dokuchat další údaje), listing i s logy (běžně tvůj a 5 posledních) ti zůstává v databázi - můžeš kdykoliv prohlížet nebo vytisknout, ke keším si můžeš dělat poznámky, řešení, další (finální) waypointy - a zase to máš na jednom místě. Při tisku keše přímoz GeoGetu se tvé poznámky a waypointy samozřejmě zahrnou do výpisu.
Když si v GeoGetu vygeneruješ mapu, tak si můžeš zvolit její podklad (mnohdy je užitečnější OpenStreetMap nnebo české turistické než Google) a máš tam ikony i na finální waypointy. Případně si to celé nahraješ na flešku a spustíš v internetové kavárně.
  • 0

#708 chodak

chodak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 9:40

Děkuji za rady, zkouším se s Geogetem zkamarádit, ale moc mi to nejde, snad to zvládnu. :(
  • 0

#709 pospici

pospici

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2011 - 0:03

Ahoj všem. po neštastné situaci ze skrýšotlačem (byl to výborný SW) jsem se rozhodl zkusit investovat trochu času do studia visual basicu a taky přispět troškou do mlýna. Vytvářím miniprojekt pro stahování keší z www.geocahcing.com. http://sourceforge.n...cts/webcaching/ zatím je to ideová alfa verze (0.2/2011)která má spoustu chyb a moc toho zatím neumí, ale budu se snažit je odstranit a dodělat. Pokud budete mít připomínky nebo nápady určitě nezůstanou bez odezvy... Je to můj první program takže bu'dte prosím schovívaví...:)
  • 0

#710 tuxidou

tuxidou

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2011 - 12:36

edemsi napsal/a:
Zdravím,ročně každý z nás investuje nemalé peníze do geocachingu, tak proč nemotivovat majitele skrýšotlače nějakým ročním poplatkem za údržbu a vývoj.
Dost dobře nechápu proč byl FREE, obvzlášť pokud nemá adekvátní náhradu.


On sice byl (a je FREE), ale driv, dokud byl jeste vyvijen tam byl odkaz na PayPal a "donate", takze jsi mel moznost ho podporit.
Ja osobne jsem se rozhoupal podporit autora az v dobe, kdy odkaz zmizel a kratce pote se objevilo info, ze konci s aktivnim vyvojem. Presto jsem se pokusil autorovi tohoto skveleho softu vnutit nejake €, ale nenechal se presvedcit :-(
Kazdopadne diky Martinovi za jeden z nejlepsich SW, ktery pro GC znam!
  • 0

#711 tuxidou

tuxidou

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2011 - 12:41

kuzi napsal/a:
Dnes vyšel upravený a funkční skýšotlač. Bez záruky na funkci a údržbu do budoucna po dalších případných změnách atd. Takže kdo potřebuje, sosejte na známém místě. :)


Ahoj, diky moc za znovuvzkriseni CP! Koukal jsem jak blazen, kdyz jsem to vcera nahodou na strankach CP zjistil a doufal jsem, ze si puvodni autor zastaveni vyvoje rozmyslel :-)

Ten soft mi tak chybel, ze jsem jeden cas zacal uvazovat, ze se kvuli nemu naucim JAVU :-)

Jestli budes mit cas a chut se CP dal venovat, doporucuju na strankach obnovit moznost prispet na dalsi vyvoj programu, uz jsem se hlasil Martinovi, ale odkazal me na tebe - myslim ze by proti tomu nic nemel...
  • 0

#712 tuxidou

tuxidou

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2011 - 13:02

pospici napsal/a:
Ahoj všem. po neštastné situaci ze skrýšotlačem (byl to výborný SW) jsem se rozhodl zkusit investovat trochu času do studia visual basicu a taky přispět troškou do mlýna. Vytvářím miniprojekt pro stahování keší z www.geocahcing.com.

http://sourceforge.n...cts/webcaching/

zatím je to ideová alfa verze (0.2/2011)která má spoustu chyb a moc toho zatím neumí, ale budu se snažit je odstranit a dodělat. Pokud budete mít připomínky nebo nápady určitě nezůstanou bez odezvy...

Je to můj první program takže bu'dte prosím schovívaví...:)


Ahoj, diky za novy sw, ale oproti CP ma pro mne jednu velkou nevyhodu - pobezi asi jen na Windows.
Zkusil jsem kvuli nemu nainstalovat na Linuxu MONO, ale nefunguje. Dodatecne jsem zjistil, ze MONO nyni podporuje jen max. VB.NET 8.0.0.0 (2005) on .NET 3.5 a tohle bude ve VB 10...
At si kdo chce co chce proti Jave rika, ale programy v Jave nastesti bezi vsude :-)

Konec spamu fora, jdu si ulovit nejakou cache ;-)
  • 0

#713 kuzi

kuzi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2011 - 12:11

Ahoj, pokud se vam od posledni verze z kvetna zdalo, ze Vam nekdy schazeji konce listingu, tak se Vam to nezdalo... ;) Chyba opravena, aktualni verze je ke stazeni.
  • 0

#714 tkimitkiy

tkimitkiy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 16:30

Netušíte někdo, proč se v poslední verzi vůbec netahají logy? Je to tím, že změnili na GC.com ten vzhled? Díky!
  • 0

#715 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2011 - 23:30

Objevila se nová verze ;-)
  • 0

#716 milmas

milmas

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2011 - 14:21

Ahoj,skrysotlac mi prestal tahat souradnice :(. Je chyba u me nebo v Metrixu?
  • 0

#717 baluu

baluu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2011 - 21:15

Chyba není jen u tebe, jsem na tom stejně.
  • 0

#718 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2011 - 0:27

Vzhledem k tomu, že poslední verze Skrýšotlače vyšla už 7.10., a mezitím Groundspeak provedl několikery změny, tak...

Mimochodem "Upozornenie: vývoj programu bol ukončený a je pravdepodobné, že už nebude fungovať správne po úpravách stránok geocaching.com. Ďakujeme vám za porozumenie a jeho doterajšie používanie a prajeme ľahký prechod k inému podobnému programu. "
  • 0

#719 milmas

milmas

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2011 - 8:48

Tak tohle jsem vedel:

Vzhledem k tomu, že poslední verze Skrýšotlače vyšla už 7.10., a mezitím Groundspeak provedl několikery změny, tak...

Mimochodem "Upozornenie: vývoj programu bol ukončený a je pravdepodobné, že už nebude fungovať správne po úpravách stránok geocaching.com. Ďakujeme vám za porozumenie a jeho doterajšie používanie a prajeme ľahký prechod k inému podobnému programu. "


A tohle jsem potreboval vedet:

Chyba není jen u tebe, jsem na tom stejně.


Takze diky vsem,(nekterym vice,nekterym mene...) :D
  • 0
Nachystej mi uzenace,na snidani sem zpatky. Lovime kesky(a moc nas to bavi),ne body...

#720 baluu

baluu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2011 - 8:53

Ona podpora a vývoj neexistuje už asi rok a mezi tím se objevilo několik nových verzí. To bude asi ten důvod, proč je pořád pár lidí, kteří tento prográmek používají.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama