Přejít na obsah


Fotka

Skrýšotlač


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
742 odpovědí na toto téma

#81 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2008 - 9:13

Už to tu bylo řešeno několikrát - málo paměti pro Javu. Projdi si příspěvky a dozvíš se. A nebo přímo na stránkách Skrýšotlače.
  • 0

#82 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2008 - 9:46

MedoMys napsal/a:
Už to tu bylo řešeno několikrát - málo paměti pro Javu. Projdi si příspěvky a dozvíš se. A nebo přímo na stránkách Skrýšotlače.


prochazel jsem prispevky... a hned v uvodu mojeho postu jsem psal, ze jsem pri spousteni z prikazoveho radku pridelil 1024MB pameti...
nacetlo se mi 75 kesi, pak to hodilo nekolik chybovych hlaseni, viz predchozi post a pak se to zas na chvili rozbehlo...

na tom stroji nejelo nic jineho, volne pameti zustalo jeste halda...

tyhle hlasky mi to vyhazuje nahodile....
budu zkouset dal...
dik M.
  • 0

#83 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2008 - 13:01

MildaPajda napsal/a:

MedoMys napsal/a:
Už to tu bylo řešeno několikrát - málo paměti pro Javu. Projdi si příspěvky a dozvíš se. A nebo přímo na stránkách Skrýšotlače.


prochazel jsem prispevky... a hned v uvodu mojeho postu jsem psal, ze jsem pri spousteni z prikazoveho radku pridelil 1024MB pameti...
nacetlo se mi 75 kesi, pak to hodilo nekolik chybovych hlaseni, viz predchozi post a pak se to zas na chvili rozbehlo...

na tom stroji nejelo nic jineho, volne pameti zustalo jeste halda...

tyhle hlasky mi to vyhazuje nahodile....
budu zkouset dal...
dik M.

Chceš toho po Skrýšotlači moc.
Doporučuji Ti zaplatit si Premium Member. Před týdnem jsem obnovova a díky nízkému kurzu dolaru jsem zaplatil něco málo přes 450 korun.
Tvůj uvedený požadavek pak vyřešíš za pět minut a dosaneš na e-mail plnohodnotý soubor gpx. No ve Tvém případě by jsi to musel rozdělit na 4 části. Je to daleko pohldnější neš se trápit se Skrýšotlačem.
Pokud chceš mít v GPS 1600 keší a hledat je, tak se Ti Premium Member vyplatí.
  • 0

#84 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2008 - 14:28

jde o to, ze bydlim kus od Praglu, ale dojizim za praci. Rodice mam v severnich cechach a dost casto cestuju po pobockach nasi firmy po cele republice, takze jsem si vyexportoval CSVcko z cacheprinteru. Nikdy ale dopredu nevim kam a kdy pojedu, takze nemuzu presne sledovat co, kdy, kde a jak,... mam to proste jako "prilezitostny konicek" .. ;) o PremiumUser jsem zatim neuvazoval... Dekuju za pomoc.
  • 0

#85 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2008 - 23:26

gerdik napsal/a:
...
Pokud chceš mít v GPS 1600 keší a hledat je, tak se Ti Premium Member vyplatí.


No mne PM dost zklamalo. Možnosti definice PQ jsou nepříjemně omezené (max. 500 keší, neumí vybrat jen změněný listing za posledních x dní, keše nalezené ... kačerem za posledních...dní a podobně). Přesto jsem přesvědčen, že při této ceně se PM vyplatí.
  • 0

#86 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2008 - 23:42

ProKesTom napsal/a:

gerdik napsal/a:
...
Pokud chceš mít v GPS 1600 keší a hledat je, tak se Ti Premium Member vyplatí.


No mne PM dost zklamalo. Možnosti definice PQ jsou nepříjemně omezené (max. 500 keší, neumí vybrat jen změněný listing za posledních x dní, keše nalezené ... kačerem za posledních...dní a podobně). Přesto jsem přesvědčen, že při této ceně se PM vyplatí.

To máš pravdu, bylo by co vylepšovat.
Na svém počátku geohledače jsem si každý listing kopíroval a upravoval ve Wordu. Pak jsem poznal Skrýšotlač (najít keš na mapě, zadat označení keše, upravit listing).
A pak jsem si zaplatil PM. Složité multy a mystery keše si ještě tisknu (obvykle přes Skrýšotlač - nebo přímo z listingu v PDF).
ALE JINAK, JINAK pokud někam jedu vytvořím si během několika minut PQ dané oblasti, přesunu do PDA (GPSsonar - pro zobrazení listingu; SmartMap a TomTomu) a Garmina.
Pokud mám přímou trasu - nacpu keše do Bookmark listu a zase si nechám poslat PQ + ...
NIC NETISKNU, NIC NEŘEŠÍM.
A spousta dalších vychytávek.
Ale určitě by byo co vylepšit. ;)
  • 0

#87 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 20:20

Nojo, PDA. To nemám ( a pořizovat si ho jen kvůli GC...) ... S PDA je PQ asi o DOST větší přínos.
  • 0

#88 DIrKa team

DIrKa team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2008 - 13:56

Psal sem autorům CachePrinteru, ale neodpověděli. Řešil sem 1) jak to nastavit, aby název nebyl GCxxxx, ale název cache? 2) jak to nastavit, aby listing nebyl v kurzívě? standard je čitelnější... 3) jak to nastavit, aby se mi zobrazovali obrázky v html? Exportuju GPX pq do BeeLine a jako prohlížeč mám operu Taky by byl fajn export do *.ov2 pro TomTom
  • 0

#89 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2008 - 16:37

DIrKa team napsal/a:
Psal sem autorům CachePrinteru, ale neodpověděli.
Řešil sem
1) jak to nastavit, aby název nebyl GCxxxx, ale název cache?
2) jak to nastavit, aby listing nebyl v kurzívě? standard je čitelnější...
3) jak to nastavit, aby se mi zobrazovali obrázky v html?

Exportuju GPX pq do BeeLine a jako prohlížeč mám operu

Taky by byl fajn export do *.ov2 pro TomTom

Já řeším změnu názvu pomocí GSAKu (GeoGet to snad umí taky).
Export pro TomTom dělám taky pomocí GSAKu. Někde v jiném vlákně na to byla zmíněna nějaká utilita.
  • 0

#90 posmera

posmera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2008 - 18:42

DIrKa team napsal/a:

Taky by byl fajn export do *.ov2 pro TomTom


Není problém zkonvertovat gpx vyexportované Skrýšotlačí do ov2 pomocí programu GPSBabel.
  • 0
Motto: It's not about the number you've found it's about the fun you had along the way.

#91 DIrKa team

DIrKa team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2008 - 12:25

posmera napsal/a:

Není problém zkonvertovat gpx vyexportované Skrýšotlačí do ov2 pomocí programu GPSBabel.


To jistě problém není, jenže pokud GPX konvertuju na .ov2, tak se kešky jmenují TS21, MM11, UM21, US24 atd. a to je k ničemu.
  • 0

#92 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2008 - 12:51

No ja si ve skrysotlaci definuju name a description podle sveho, taky se mi nelibilo ze nazvy jednotlivych waypointu jsou GC.... mam tam typ kese + jmeno a v description hint a je tam jeste comment tusim tam taky peru hint at se nenudi :o)
  • 0

#93 DIrKa team

DIrKa team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2008 - 13:48

To: druzicka & team A to ukládáš do GPX (PQ), nebo do GPX? To GPX (PQ) žádný nastavení nemá.
  • 0

#94 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2008 - 14:29

ukladam to do gpx, resp. aby to bylo uplne jasne Vystup->Export do gpx presne touhle volbou
  • 0

#95 DIrKa team

DIrKa team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2008 - 15:08

A co přesně máš v tom nastavení? Zkoušel sem tu volbu uložit GPX (PQ), protože ten jedinej jde zpětně načíst. Máš v listingu i obrázky?
  • 0

#96 posmera

posmera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2008 - 16:05

DIrKa team napsal/a:
To jistě problém není, jenže pokud GPX konvertuju na .ov2, tak se kešky jmenují TS21, MM11, UM21, US24 atd. a to je k ničemu.


Nesmysl, jmenují se tak jak si je sám nadefinuješ, mám to vyzkoušeno. Už ti to tady i druzicka psal.. Klidně si ulož pro zálohu GPX (PQ), ale potom ještě potřebuješ to zjednodušené GPX (bez listingů) , tam si nadefinuješ název kešky dle libosti a to potom překonvertuj Babelem do ov2 a je to.
  • 0

#97 DIrKa team

DIrKa team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2008 - 6:53

To: Posmera Jasně, už sem na to přišel. Export do GPX, nadefinovat názvy a pak konvertovat do ov2. Dík za radu. Já chtěl přenastavvovat názvy u GPX (PQ), protože ten používám v BeeLine právě kuli těm listingům. Přímej export do ov2 by ovšem byl bezesporu lepší. Ještě otázka na ty, kteří importují GPX (PQ) do BeeLine. Proč se v listingu nezobrazují obrázky? (v opeře)
  • 0

#98 PetrJih

PetrJih

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2008 - 11:34

Zkouseli jste nekdo v posledni dobe expert do formatu *.csv ? Kdyz vyexportuju,tak ve sloupci pro hint,mam vypsany cely text ,ktery je uvedeny u kese,ale ten hint tam neni ... Nevim jestli mam hledat chybu v nastaveni u sebe v PC,nebo jestli jsme na tom vsichni stejne ... Diky za odpoved
  • 0

#99 PetrJih

PetrJih

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2008 - 12:22

Zkoušel jsem převod do html a tam to zase nějaké kešky píše po zadu ... tak nevím co s tím ...
  • 0

#100 DIrKa team

DIrKa team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2008 - 12:34

Aha, tak to teď taky řeším jak blbec. Asi není závada na našem přijímači.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama