Přejít na obsah


Fotka

Skrýšotlač


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
742 odpovědí na toto téma

#101 PetrJih

PetrJih

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2008 - 12:42

To jsem si celkem oddechnul,pořád mě nebylo jasný co by jsem mohl blbě přenastavit ... Ač situace nepříjemná,přece jen mě to potěšilo.
  • 0

#102 DIrKa team

DIrKa team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2008 - 13:23

Potěšení je na mé straně, já se s tim trápil asi dvě hodiny. Asi nějaká změna na gc.com
  • 0

#103 PetrJih

PetrJih

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2008 - 13:57

Byli jsme na tom dost podobně,akorát doufám,že tam nedošlo k nějaké změně,se kterou si Skrýšotlač neporadí,protože jinak by byl dobrý tak k vyhledání a exportu do GPX souboru,ten asi funguje.
  • 0

#104 PetrJih

PetrJih

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2008 - 19:25

Máte někdo tušení co se může dít,proč nešlape Skrýšotlač ? Podle všeho asi nejsem jediný,kdo řeší tento problém ...
  • 0

#105 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2008 - 19:36

Zřejmě na geocaching.com nějak změnili formát listingů.:( V pátek ještě všechno fungovalo. Snad to autoři skrýšotlače zas brzo opraví.
  • 0

#106 PetrJih

PetrJih

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2008 - 19:55

Dobrá zpráva,zrovna jsem si stahnul aktualizovanou verzi a vše je funkční.Tímto děkuji autorům Skrýšotlače a doufám,že udělám radost i ostatním uživatelům.
  • 0

#107 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2008 - 20:30

Změnili. A zřejmě tam mají nějakou chybku, musel jsem před chvílí opravovat listing jedné mojí cache, který se zobrazoval jen z části. Musel jsem z listingu vyhodit některé svoje zakomentované části - na komentářích (tag s vykřičníkem a pomlčkami) to začalo blbnout. :|

alkes napsal/a:
Zřejmě na geocaching.com nějak změnili formát listingů.:( V pátek ještě všechno fungovalo.
Snad to autoři skrýšotlače zas brzo opraví.


  • 0

#108 DIrKa team

DIrKa team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2008 - 20:34

Tak paráda, hned sem přepsal uložený kešky. Jenom v BeeLine nejsou nikde vidět Additional Waypoints, přitom v náhledu Cacheprinteru jsou. Dá se to nějak napravit? po konverzi GPX do ov2 se keška rozdělí na všechny Waypointy.
  • 0

#109 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2008 - 20:39

PetrJih napsal/a:
Dobrá zpráva,zrovna jsem si stahnul aktualizovanou verzi a vše je funkční.Tímto děkuji autorům Skrýšotlače a doufám,že udělám radost i ostatním uživatelům.

Supeer, tak to bylo opravdu hodně rychlý. :)
Přidávám se k díkům, snad se dostanou na správnou adresu i tudy.
  • 0

#110 DIrKa team

DIrKa team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2008 - 20:50

A taky přibyl další formát pro export.
  • 0

#111 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2008 - 22:50

OT - mně po "předělávkách" na gc.com zmizely z tagů span informace o barvě písma
  • 0

#112 Hledatchi

Hledatchi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2008 - 15:31

Chtel bych se zeptat, jak mam donutit Skrysotlac, at mi pri exportech a ukladani do jakychkoliv formatu nenahrazuje nestandardni znaky (tim mysleno i ceskou diakritiku, zavorky html tagu, atd.) UNICODE kodovanim.. :@ Tedy "é" uloží jako "& #283;", "<" jako "& lt;", atd. Stahuji si takhle kratke seznamy mysterek v okoli do XML (PQ) a v GSAK si je spravuji. Jenze beda jak je treba v nazvu kese diakritika.. Takze budto: 1) At Skrysotlac uklada bez UNICODE. 2) Nejaky filtr, makro, regexp do externiho programu na nahrazeni veskereho UNICODE balastu lidsky citelnym textem. 3) Nejake makro do GSAK na prefiltrovani a nahrazeni.. Pokud nekdo vi, budu mu vdecen, predem diky!
  • 0

#113 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2008 - 16:58

Hledatchi napsal/a:
Chtel bych se zeptat, jak mam donutit Skrysotlac, at mi pri exportech a ukladani do jakychkoliv formatu nenahrazuje nestandardni znaky (tim mysleno i ceskou diakritiku, zavorky html tagu, atd.) UNICODE kodovanim.. :@

Tedy "é" uloží jako "& #283;", "<" jako "& lt;", atd.

Stahuji si takhle kratke seznamy mysterek v okoli do XML (PQ) a v GSAK si je spravuji. Jenze beda jak je treba v nazvu kese diakritika.. Takze budto:

1) At Skrysotlac uklada bez UNICODE.
2) Nejaky filtr, makro, regexp do externiho programu na nahrazeni veskereho UNICODE balastu lidsky citelnym textem.
3) Nejake makro do GSAK na prefiltrovani a nahrazeni..

Pokud nekdo vi, budu mu vdecen, predem diky!


Jediné rozumné řešení je nepoužívat nabodeníčka v názvech keší.

On to pořádně nepodporuje ani GS :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#114 DIrKa team

DIrKa team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2008 - 17:07

já dělám dva exporty, jeden do GPX. V názvu je pak skutečný název a ne GCXXX a je i s diaktitikou a vyexportuje i Additional waipoints. Ale, neobsahuje listing. Potom ukládám do GPX PQ. V názvu je nic neřikající GCXXX a název je až v notes a ještě rozbitej tím & #368 nebo co. Additional Waipoints tam taky nejsou, ale zase tam je listing. Supr by bylo tyhle výhody exportu GPX dostat do ukládání v GPX PQ. Prosimprosimprosimprosimprosimprosim
  • 0
David Irenka Kateřina a okolo pobíhající Argus

#115 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2008 - 9:06

Hledatchi napsal/a:
Chtel bych se zeptat, jak mam donutit Skrysotlac, at mi pri exportech a ukladani do jakychkoliv formatu nenahrazuje nestandardni znaky (tim mysleno i ceskou diakritiku, zavorky html tagu, atd.) UNICODE kodovanim.. :@

Tedy "é" uloží jako "& #283;", "<" jako "& lt;", atd.


Nejedná se o Unicode kódování, ale o kódování spec. znaků v html. Skrýtotlač je v tom nevině, takhle je už uložen html listing keší. Udělal sem si krátký prográmek, který tyhle znaky z html i xml nahrazuje. Tak jestli ho chceš, napiš přes SZ
  • 0

#116 DIrKa team

DIrKa team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2008 - 13:27

Ale v tom exportu to funguje, v ukládání do GPX PQ nebylo by lepší upravit skrýšotlač?
  • 0
David Irenka Kateřina a okolo pobíhající Argus

#117 masox

masox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2008 - 19:45

Prosim poradte: Vzdy kdyz stahuju ve skrysotlaci hodne kesi se mi to sekne u 182 kesky a dal to nejede, nejde to ani zastavit, resetovat, jenom ukoncit. Zkousel jsem pokazde dat 181.,182.,183. kes jinou, ale vzdycky se to sekne. Nevite cim to muze byt?
  • 0

#118 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2008 - 19:48

Přečti si toto vlákno od začátku ...
  • 0

#119 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 16:38

Vytvořil jsem ve skrýšotlači několik souborů ve formátu GPX(PQ) obsahujících po cca 100 keší stažených z geocaching.com. Pokud je však nahraji do colorada, tak mi colorado hlásí, že neobsahuje žádné keše a když se do těchto souborů podívám pomocí mapsource tak se objeví hláška, že soubor nelze naimportovat. Chtěl jsem se zeptat, zda nejsou v poslední době nějaké problémy se stahováním keší z geocaching.com
  • 0

#120 prometheus.cz

prometheus.cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2008 - 11:40

používám Skysotlac a ukladam do GPX (s hintem, popisem,...) a pak importuji do GeoScouta, ale ma to jeden hacek, Geoscout mi sezere max 30kesek v jednom GPX souboru(nedostatek pameti). Vsimnul jsem si ze GeoScout ty velke GPX soubory ze Skrysotlace rozkouskuje a vytvori pro kazdou kesku jeden. Nevíte někdo o programu kterej by to udělal v počítači? Abych pak jen nakopíroval jednotlivé GPX soubory jen do skozky GeoScouta?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama