Přejít na obsah


Fotka

Vznik vašich přezdívek a avatarů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
300 odpovědí na toto téma

#281 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 17:27

Jednou v televizních novinách oznamovali, že se v ZOO narodilo žirafí mládě a mě zaujalo, že má stejné rozměry jako já. Reportéři k tomu dodali, že má rozměry průměrného dospělého muže, což mě rozezlilo, protože já jsem žena a hned jsem si tedy postěžovala kamarádům, no a vznikla z toho přezdívka - Žirafka. Protože již byla obsazená, tak jsem byla nucená to něčím obohatit, takže jsem přidala moji výšku - a vlastně i výšku narozeného žirafího mláděte. A avatar je jasný.
  • 0

#282 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 19:07

Přezdívka z vojny+číslo popisné (které je tak blbé, že si ho nikdo kromě nás nepamatuje)  :D

Avatar jsem schrastil kdysi na G, teď nedávno jsem ho hledal kvůli vyššímu rozlišení a už jsem ho nenašel... :(


  • 0

#283 Rentier1967

Rentier1967

    Rentier1967

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 19:29

Ahoj,

zajímavé odpočinkové téma, takže se rád přidám :-)

Nick "Rentier" je pro mě vidina budoucího důchodce :D a "1967" je moje narození. No a obrázek s tímto samozřejmě souvisí :D :D


  • 0
Výskyt - nový - západní Čechy GPS: Dakota 20, Samsung Y, iPhone

#284 Godfrit 32

Godfrit 32

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 19:37

K tomuto nicku jsem přišel náhodou. Takto mě kdysy nazval přítel mé matky, bo to slyšel raz v rádiu, kde bylo: Povídání strýce Gotfrida z poza Odry.  :D  (nebo bůh ví jak to bylo...) :D No a já jsem to poupravil na Godfrit. Pak jsem nějak na svém mailu zapoměl heslo a nedokázal jsem ho dále používat s touto přezdívkou, tak jsem přidal i číslo 32. (Proč 32? Nevím, napadlo mě a líbilo se mi...) :D  No a už mi to nějak zůstalo ;)

Jinak pokud posloucháte v okolí Ostravy a Karviné dopravní info v rádiích a uslyšíte agenta či špióna "Mamlase", tak to je má další přezdívka. :P


  • 0

#285 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 19:59

Přezdívka z vojny+číslo popisné (které je tak blbé, že si ho nikdo kromě nás nepamatuje)  :D

Avatar jsem schrastil kdysi na G, teď nedávno jsem ho hledal kvůli vyššímu rozlišení a už jsem ho nenašel... :(

 

Sambar tak já ti možná udělam radost s tim obrázkem. Pokud hledáte obrázek podle jeho předlohy, je na to skvělá služba tinyeye.com viz link na podobné obrázky jako máš ty. http://www.tineye.co...8a5518029bf5d4/

 

Zkus to...


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 22 leden 2014 - 20:02

  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#286 Sobík898

Sobík898

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 21:39

Muj Sobik898 vznikl kdyz mi asi pred rokem mamin pritel rekl, ze moje nove kozacky vypadaji jako sobi nohy :D a zacal mi rikat Sobíku :) A cislo 898 je tam jenom proto, ze Sobík uz nekdo mel a stejne mam u mailu :)
  • 0

#287 e.lisabeth

e.lisabeth

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 7:33

No tak já od malička trpím fascinací Alžbětou Bathoryovou a že to na ní sehráli sem tvrdila dřív než natočili film jako jo :D . No a avatar je erb Bathoryů.


  • 0

#288 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 8:03

Nikdy jsem neměl žádnou přezdívku, tak jméno+první písmeno příjmení+číslo, kdy jsem narozen já, moje sestra a můj syn :-)

Avatar je profil Lysé hory. Té naší Beskydské magické hory.


  • 0

#289 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 8:59

Muj nick vznikl take pred mnoha lety, kdyz jsem si zakladal alternativni mail bez prijmeni. Tehdy byly vsemozne kombinace obsazene, ale bylo mi 29, tak jsem to spojil a tato kombinace byla volna. Dnes to jiz neni aktualni, ale legracni, kdyz kolegove zkoumaji kolik mi vlastne je let a nekteri i dlouho verili, ze mi je opravdu tolik. Kdyz jsem potreboval nick pro GC, automaticky jsem pouzil tuto kombinaci, protoze ji mam tak nejak zazitou.
Pro avatara jsem zvolil nas obecni znak.

Pokud jde o Team Controllers, tak to je take proste, jsme v praci tri kolegove a vsichni hrajeme GC. Nekdo vice nekdo mene, ale s Tomem (Slabochs) jsme jednou vyrazili na Hradnikuv pohar a potrebovali jsme nazev tymu a tak jsem navrhl nasi spolecnou profesi a ujalo se to. Od te doby, kdyz se nam podari jit na krabicky spolecne ve trech (s Martinem MPRBIKKS), tak pouzivame krom svych osobnich nicku i ten spolecny.
Avatar mame logo z alba skupiny EdGuy na jejimz koncertu jsme byli a pan ho mel pred nami na tricku, tak jsem ho nafotil a od te doby ho mame jako logo.
  • 0

#290 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 9:30

Nikdy jsem neměl pořádnou přezdívku.

Když jsem se registroval na gc.com, vzpomněl jsem si na svého oblíbeného autora Julesa Verna. A "02"? To je pořadové číslo a i moje oblíbené.

Ve znaku mám "N" a moji pracovně říkám Nautilus.


Tento příspěvek byl upraven od Nemo02: 23 leden 2014 - 9:34

  • 0

#291 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 9:32

Jak už jsem psal jinde, přezdívka "mistr Tříska" mne provází dlouhá léta (od doby kdy jsem montoval nábytek) a nedlouho poté byla mou kamarádkou zkrácena na  "mr3ska". ;)


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#292 raddino

raddino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 10:29

Nick raddino je ještě ze základky, kdy bylo zvykem řikat si přezdívkama, nejlépe s nějakým zdvojeným písmenem, či vyměněným v za w. U mě tedy byla proměna Radim - > Raddy -> Raddino (u kámošů to bylo Lukáš -> Lukky -> Lukíno, Tomáš -> Tommy -> Tomíno :) ).

 

No a avatar je inspirovanej mojí oblíbenou hrou z mládí Mariem.


  • 0

#293 TeamSolaris

TeamSolaris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 10:31

Moje osobní přezdívka byla vždy "Qo", nemá to žádný smysl ani podtext. Bylo to random bouchnutí do klávesnice a mělo to být jednoduché, krátké a snadno zapamatovatelné. Kdo studuje IT je mu jasné co Solaris je a tak jsme si z tohohle operačního systému dělali srandu, pořád na něj padali nějaké hlášky až nám profesor začal říkat "Solaris + jméno toho čověka". Dumali jsme na tím jaké jméno náš team bude mít a jednou jsme tak prohlásili ze srandy "TeamSolaris", tak a je to. :)


  • 0

#294 Zememeric_K

Zememeric_K

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 16:15

Jde o postavu zeměměřiče K z románu Zámek Franze Kafky. Tato postava pracně hledá a sbírá svoji identitu. Zeměměřič není spokojený sám se sebou, má svůj sen, dostat se mezi panstvo na zámek, ale ten sen se mu stále vzdaluje jako fata morgana. Kafka svoji knihu nikdy nedokončil a chybí tak pointa. Podobně tak i můj avatar má otevřený konec a neznámý cíl. (Co by tak jenom mohl být svatý grál geocachingu? Obejmout Jeremyho, dostat se do Seattlu na HQ? Odlovit 5/5 kešku?). Rád bych něco dokázal, někam došel, byl u cíle... ale jednak nevím co by to mohlo být a jednak se mi to stále nedaří.


  • 1

#295 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 17:47

Můj nick vznikl hodně zajímavě, je to jmého mého maskota + oblíbené číslo a maskot je i na mém avataru. Více u mé keše: GC4A057 :D


  • 0

#296 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 19:05

Nick raddino je ještě ze základky, kdy bylo zvykem řikat si přezdívkama, nejlépe s nějakým zdvojeným písmenem, či vyměněným v za w. U mě tedy byla proměna Radim - > Raddy -> Raddino (u kámošů to bylo Lukáš -> Lukky -> Lukíno, Tomáš -> Tommy -> Tomíno :) ).

 

No a avatar je inspirovanej mojí oblíbenou hrou z mládí Mariem.

Ondrinno, Kubinno, Petrinno, Peppino, Vojtinno, Danninno a tak? :)


  • 0
:)

#297 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 19:09

Přezdívka ze ZŠ. Dodnes na to slyším  :D


  • 0

#298 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 19:27

Přezdívka ze ZŠ. Dodnes na to slyším  :D

Ovšem na tom je nejlepší, že ctěný pan choť je teďo Pan Muf :D!


  • 0

#299 jonathane1

jonathane1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 205 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 20:01

Jonathan Davis....zpevak me oblibene kapely KORN.....proto jonathane......kdysi jsem mel i svoji kapelu, kde jsem zpival a kluci mi rikali jonathane pojd na dve :-)
  • 0

#300 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 21:09

Zvolil jsem neutrální a relativně krátký (z důvodu logování) nick iniciály+datum narození. A myši a prakticky všechna myšoidní zvířátka mám rád. Doma máme křečka, rodiče mají v současnosti dvě činčily a dvě morčata a brácha je Myšák (paradoxně má poněkud nepochopitelný nick lycka82) :D a proto mám v profilu něco myšoidního (mám dvě varianty, jednu s ocáskem a jednu bez, takže buď křeček nebo myš). Jinak za mého mládí jsme mívali džungarský křečíky a v jednu dobu, když se nám přemnožili, jsme jich měli kolem čtyřiceti. Prostě myšoidi jsou mi asi souzeni :) A pro toho kdo má fantazii, tak může zkratku MK dekódovat jako Malý Křeček/Krysák, Myš K. ;)  Obrázek je značně upravený myšák z vtipu mého olíbeného autora kreslených vtipů Pavla Kantorka.

 

PS: Když už jsem se tak rozkecal, tak vysvětlím i citát ve svých statistikách. Hledal jsem něco na úvodní stranu statistik a chtěl jsem něco jednoduchého, ale aby to mělo i nějakou "úroveň". A citát VENI VIDI VICI se mi líbil, ale chtělo to změnu. Zkoušel jsem různé varianty (ala generál Tacticus viz Zeměplocha Hrr na ně!, i když tyto varianty jsem zavrhnul, přece jen Veni, vermini, vomui či Visi, veneri, vodpali nebylo to pravé ořechové) a nakonec se ve spolupráci s google překladačem našlo to správné slovíčko INVENI. Padlo tam takříkajíc jako prdel na hrnec. VENI VIDI INVENI = Přišel jsem, viděl jsem, nalezeno.


Tento příspěvek byl upraven od MK1977: 23 leden 2014 - 21:30

  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama