Přejít na obsah


Fotka

Vznik vašich přezdívek a avatarů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
300 odpovědí na toto téma

#241 outlonteam

outlonteam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 14:49

Dokud jsem kešovala sama, měla jsem neoriginální přezdívku odkazující na skutečné jméno. Pak jsme vytvářeli kešovací tým a ve stejné době jsem někde objevila video s outloněm váhavým. Ukázala jsem to příteli a ten z toho byl nadšenej, že prý přesně takhle se taky tvářím po ránu s těma vykulenejma očima a taky se tak hltavě dívám na jídlo. No a pak už to tak nějak začalo a zůstalo mi to, máme týmové tričko i outloní hymnu:) A já už i v civilním životě slyším na outloně :D
  • 0

#242 React67

React67

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 18:37

U mě to bylo vše jen náhodou. Nick je vygenerovaný a číslo jsem si náhodně domontoval sám. Avatar jsem si našel na internetu před dávnou dobou. Zalíbil se mi a od té doby nikde jiný nemám.
  • 0

HTC Touch2 windows mobile 6.5 Profesional + Cachebox! + Opera mini + wherigo player


#243 romar20

romar20

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 18:53

Tak ještě já;)
Monika a Roman - je to historické ještě z doby, kdy jsme neměli děti.
  • 0

#244 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 19:16

Můj nick, který teď používám na webu, vznikl víceméně čistou náhodou. Nechtělo se mi pamatovat několik různých přihlašovacích jmen na všelijaké služby, tak jsem si jedno složil. :) Zkoušel jsem různé kombinace, skládal k sobě všechna možná písmenka, každé hezky znějící složené slovo jsem si vždy progoogloval (aby bylo jedinečné) a po několika hodinách se zrodil nick Etigo. Prakticky až na web a svět GC ho nikde nepoužívám. B) A díky eventům jsem si už zvykl, když někdo na mě timto nickem volá. A avatary zatím moc nepoužívám, takže v tomto ohledu nemůžu sloužit. ;)
  • 0

#245 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 19:36

http://www.etigo.com/
:D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#246 Pan Pctros

Pan Pctros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 20:45

tak to uz ani poradne nevim ale dost sme tenkrat chlastali a od ty doby mi uz nikdo jinak nerek :))B)
  • 0

#247 staska

staska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 21:23

Muj nick vznikl v roce 1975, kdy jsem na stredni skole jezdil po hadankarsko-krizovkarskych preborech po vlastech cesko-moravsko-slovenskych a nekteri starsi a zkusenejsi resitele pouzivali neco podobneho. Tak jsem vzal prvni tri pismena ze jmena a prijmeni a bylo to. Tudiz jde o "jmeno" nesklonne, protoze by se zcela menila samotna podstata.
  • 0

eTrex Legend, evolve touchTraxx, GPSmap 60CSx + 8GB microSDHC, Oregon 450


#248 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 22:05

solsais napsal/a:
Kdysi jsem nastoupil do banky jako ajťák. A protože to byla malinká rodinná bančička, bylo tam asi osmdesát lidí, tak jsme jako ajťáci byli tři a dělali jsme všichni všechno. Začínal se budovat bankovní systém a bylo třeba všem uživatelům přidělit jména.
Měli jsme tři lokality Sevastopol S, Celetná C a Národní N. První tři znaky bylo jméno, čtvrtý znak lokalita a poslední tři znaky bankovní úsek (AIS - automatizované informační systémy, UIB - úsek investičního bankovnictví apod.). No a já jsem Šole, byl jsem v Sevastopolu a dělal jsem v ais (ajťák), tak jsem dostal solsais.
A pak se to nějak vžilo a říkali jsme si:
"Navsais (kolega Navrátil z vedlejšího kanclu), kam si dal ten disk?"
"Parsais, nemělas' už bejt na tý poradě?"
"Zajdi k Licnuib a zapoj mu ten modem."
"Solsais, pojď na voběd!"
A už to bylo :P

[red]Tak tohle je hodne vtipny![/red];):D;):D
  • 0

#249 dcom

dcom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 23:06

Můj nick jsem poprvé použil na legendární Infima BBS někdy v roce 96. No a od tý doby ho používám všude. Význam toho nicku je myslím jasnej (podobnost se stejnojmennou Mrkvosoftí technologií je čistě náhodná :D) a v tomto duchu je i sada mých CWG, které jdou právě do výroby... :) Avatar mám z našeho barákovýho fóra.
  • 0
eTrex Legend/Topo 50 v.4, Nokia 5230/Handy Geocaching, ASUS A696/Pocket Drake

#250 Eskaver

Eskaver

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 8:03

I můj nick je pouhou a prostou, leč povedenou složeninou jmen mého a mých dcer. Původní myšlenka byla podle vesmírné lodi Discovery... ovšem Ester, Katka a Veronika daly dohromady Eskaver (psáno takhle jednoduše), a Eskaver je skoro jako Discovery... prý raketový start, říkal kdosi... Ale, bohužel, taky nekonečná opuštěnost ve vesmíru, pořád se s ostatními loděmi nějak míjím.:)
  • 0

#251 Komar 1981

Komar 1981

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 10:01

Nekdy koncem zakladky to asi prislo, ani nevim jak a kdo to vymyslel. Kdyz se nekdo pta proc Komar, tak uvadim dva duvody s tim, ze nevim, ktery byl ten pravy: a] byval jsem dost hubeny = komari postava b] mozna jsem lidem dost pil krev.... Komaru po netu je jako much [sorry Moucho] a tak jsem musel pridat neco navic, rok vylihnuti se nabizel uplne automaticky.
  • 0

#252 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 11:50

Kopíruji ze svého profilu:

"V době, kdy jsme se registrovali, jsem se zotavoval z následků krize středního věku: Po léta jsem rád běhal dlouhé trasy v přírodě, svým tempem, spokojeně. Pak jsem si však předsevzal zaběhnutí maratonu, zakoupil si měrič tepové frekvence, opatřil tréninkové tabulky, a výsledek se brzy dostavil. Výkonnost krásně stoupala až do okamžiku, kdy jsem si zničil vazy v levém koleně. Uzdravil jsem se, nepoučil se, a do roka si utrhnul vazy v pravém koleně. Od té doby jen jezdím na kole a chodím, vždy však s GPSkou - a nikdy s měřičem tepové frekvence!"

Avatar je náhodně vybraný obrázek z webu, i když takhle nějak se tvářím při dohledávání krabičky :).
  • 0

#253 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 9:16

moje presdivka Do-bby ma delsi historii.. kdyz jsem byl maly a ma prvni slova teprva vznikala a lide na me mluvili, jednou z otazek bylo jak se jmenujes. ma odpoved z nejasneho duvodu byla misto Pavlik - Dobík. no ale ted uz nejsem Pavlik, ale Pavel, tak musim byt Doby pak prazdivka prosla grafickou upravou, protoze jednak si ji spousta lidi spojovala se skritkem z Harryho Pottera a nebo dalsi to spojovali se slovem doby jako doba kamenna a tak coz stale nechapu. nejdriv to bylo Do-by to vypadalo divne tak nakonec finalni podoba Do-bby. kupodivu se mi objevila dalsi vec, ze spousta lidi muj nick cte jako Důby - nevim proc (jsou tam dve B a ne dve O) :)
  • 0

#254 Seb.Loeb

Seb.Loeb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 10:16

Moje prezdivka vznikla dadaisticky. Potreboval jsem se zaregistrovat nekam, kam jsem se nechtel hlasit zadnou ze svych znamych prezdivek. Nahodou na idnesu psali neco o Sebastienu Loebovi, tak jsem tam natukal pro zkraceni Seb.Loeb s tim, ze uz to beztak nikdy nepouziju. Ale nejak jsem si na to pozdeji zvykl a tak jsem zacal prezdivku Seb.Loeb pouzivat i jinde nez pri psani nesmyslnych prispevku na ruzne servery vyzadujici registraci.
  • 0

#255 m.a.r.k.a.l.

m.a.r.k.a.l.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 10:32

To bylo ještě v době, kterou jsem trávil v zahraničí. V podstatě jsem vymýšlel nick na chat, který se následně ujal a mnohdy mi ostatní ani jinak neřekli. A je to tvořeno prvními třemi písmeny jména a prvními třemi písmeny příjmení. A pro zajimavost mezi písmena přidány tečky.
  • 0
Garmin Oregon 450 + TOPO Czech PRO 2010 HTC Sensation & C:Geo

#256 Guitarister

Guitarister

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 11:56

Můj nick vznikl tak, že hodně hraju na kytaru a tak jsem si ho chtěl spojit s nějakým kytarovým názvem a protože anglicky kytarista - guitarist už bylo někým obsazené tak jsem přidal ještě za toto slovo koncovku er a nick byl na světě.
  • 0
HTC HD mini + Pocket Drake

#257 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 12:37

Když byla moje neteř menší (teď je jí 6) neuměla vyslovit moje vcelku neobvyklé jméno: Prokop. Proto mi začala říkat Popo. Na skautském táboře se to velice ujalo a časem se to přeneslo na Popina. Používám jej ve světě GC a ve skautu :-)
  • 0

#258 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 15:58

Moje záliba tajné služby a záliba mé ženy detektivky dala dohromady Sherlocka Holmse. Přispěla k tomu i adresa Baker Street 221/B která nikdy neexistovala. Pro zajímavost, v roce 1940 bylo na Baker Street 64 přestěhováno ředitelství Special Operations Executive. (SOE) Oddělení pro zvlaštní operace, Britská MI6 .....
  • 0
<a href="http://www.svetgc.cz...ction/all">Moje sbírka CWG</a>

#259 beeuskadawe1

beeuskadawe1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 18:05

Už od puberty jsem ulítlá na berušky, proto můj 1.nick kdysi nutně MUSEL být beruškovitý. A protože všechny berušky byly obsazené, nahradila jsem R dalším E. Čili vznikla beeuska.Pak už mi to zůstalo. Dawe se zase píše s W proto, že je to na klávesnici blízko sebe (taky pozůstatek z dob paření WoW:D). No a tak vzniklo spojení beeuskadawe, s jehož vyslovením mají mnozí problém ;) Odvařil (v dobrém) mě jeden kačer, který mě v mailu nazval "Dawovou včeličkou" :D:D:D No a avatar nepotřebuje vysvětlení, že jo:D
  • 0
statusbar
GOOGLOVAT UMÍME :-)

#260 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 18:35

beeuskadawe1 napsal/a:
Už od puberty jsem ulítlá na berušky, proto můj 1.nick kdysi nutně MUSEL být beruškovitý. A protože všechny berušky byly obsazené, nahradila jsem R dalším E. Čili vznikla beeuska.Pak už mi to zůstalo. Dawe se zase píše s W proto, že je to na klávesnici blízko sebe (taky pozůstatek z dob paření WoW:D). No a tak vzniklo spojení beeuskadawe, s jehož vyslovením mají mnozí problém ;)

Odvařil (v dobrém) mě jeden kačer, který mě v mailu nazval "Dawovou včeličkou" :D:D:D

No a avatar nepotřebuje vysvětlení, že jo:D

Bee(včela)us/ka/(snad use?)dawe= daweova včela :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama