Přejít na obsah


Fotka

Vznik vašich přezdívek a avatarů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
300 odpovědí na toto téma

#261 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 19:00

WAW napsal/a:

beeuskadawe1 napsal/a:
Už od puberty jsem ulítlá na berušky, proto můj 1.nick kdysi nutně MUSEL být beruškovitý. A protože všechny berušky byly obsazené, nahradila jsem R dalším E. Čili vznikla beeuska.Pak už mi to zůstalo. Dawe se zase píše s W proto, že je to na klávesnici blízko sebe (taky pozůstatek z dob paření WoW:D). No a tak vzniklo spojení beeuskadawe, s jehož vyslovením mají mnozí problém ;)

Odvařil (v dobrém) mě jeden kačer, který mě v mailu nazval "Dawovou včeličkou" :D:D:D

No a avatar nepotřebuje vysvětlení, že jo:D

Bee(včela)us/ka/(snad use?)dawe= daweova včela :D


no to je opravdu velmi logicky preklad, jeste se trochu zlepsi a muzes prekladat vietnamcum navody na spotrebni elektroniku B)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#262 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 19:05

No to by šlo s těmi návody :D mám to skoro správně až na ten zkomoleny prostředek. Věřím ale že kačer z některé Anglicky mluvících zemí si podobně beeusku vykládá. btw vysvětlení mého nicku WitkoAWendy je někde v tomto vláknu,stačí hledat.
  • 0

#263 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 19:09

to WAW: jj, lidi veri tolika vecem B)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#264 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 19:21

Je to stejné jako když v čechovi nějaké anglické slovo iniciuje česky znějící slovo úplně jiného významu.
  • 0

#265 beeuskadawe1

beeuskadawe1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 22:32

WAW napsal/a:
No to by šlo s těmi návody :D mám to skoro správně až na ten zkomoleny prostředek. Věřím ale že kačer z některé Anglicky mluvících zemí si podobně beeusku vykládá. btw vysvětlení mého nicku WitkoAWendy je někde v tomto vláknu,stačí hledat.


:D:D jojo, to vysvětlení je právě logické, takový ten doslovný překlad. Taky se mi stávalo, že mě kačeři oslovovali v mailech jako chlapa:D Jako to Dawe na konci k tomu svádí, ale v profilu máme komplet rodinné foto :D
  • 0
statusbar
GOOGLOVAT UMÍME :-)

#266 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2011 - 7:25

Myslím, že já nic vysvětlovat nemusím. Š-š-š-š.
  • 0

#267 Matt_Stifler

Matt_Stifler

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2011 - 7:46

Vláček je hezký nick, ale podle mě nejlepší vláčkovitý nick má kačer El důňo ;)
  • 0

#268 ALTEMOJA Team

ALTEMOJA Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2011 - 8:55

taky přidám jak vznikl náš nick.Chtěli jsme nick tak aby obsahoval něco z našich jmen , tak jsme kombinovali až vzniklo spojení ALTEMOJA což je ALenka TErezka MOnika JArda.No a avatar vybrala tehdy ještě 6 letá Alenka.Pořád kreslila obrázky se sluníčkem a jak viděla ten obr. tak volba byla jasná.
  • 0
Oregon 450 +Samsung Galaxy mini

#269 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2011 - 22:26

Nikdy v životě mi žádný sport nebo něco podobného nic neříkalo, zato pivečko mi chutná pořád. A tak se stalo že mi narostl pěkný pivní pupek. Pouhé partnerčino: "Pojď se projít, dnes je venku hezky." na mě prostě nefungovalo, leda by cíl vycházky byla hospůdka. Když jsem objevil geocaching, objevil jsem konečně něco co by mě dokázalo zvednout ze židle, protože mám li se pohnout, potřebuji cíl cesty. Když jsem doma oznámil čemu že se to chci věnovat, sklidil jsem téměř potlesk, že by se mi snad mohlo konečně podařit s tou mojí váhou něco dělat. Předsevzetí tedy bylo jasné - zbavit se toho pivního pupku, no a nick byl na světě. No a uznejte sami, že k takovému nicku jiný avatar snad ani nejde. A co že budu dělat, když se mi předsevzetí podaří a pupek shodím? To vím jasně. Svůj nick budu nosit dál a snad s ještě větší hrdostí, jako upomínku na dno, od kterého jsem se na začátku musel odrazit, a také jako výstrahu, kam už se nechci vracet. Uf, to jsem se rozepsal, snad jsem vás moc nenudil.
  • 0

#270 Musky

Musky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 9:18

Přezdívku mám od střední, nevím kdo už ji vymyslel. Je to asi zkomolenina příjmení. Většinou je obsazena, tak mám většinou Musky80 - číslo 80 je rok narození. Používám ji všude, kde jsem zaregistrovaný. Avatar ještě jsem nevymyslel.
  • 0

#271 ratkiller

ratkiller

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 12:05

Ja som ratkiller, lebo som proste kocka...:o
  • 0

#272 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 12:26

No u nás podobně jako u mnohých ostatních, je REVIZ zkratka ze jmen. RE jsou první dvě písmena příjmení a k tomu jsme přidali první písmena našich jmen Vali Iva Zdenek
  • 0

#273 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 13:00

ratkiller napsal/a:
Ja som ratkiller, lebo som proste kocka...:o

A co na to MUDr. Rath?
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#274 Punkrac

Punkrac

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 15:23

kdysi na nejakem televiznim chatu na teletextu jsem byl Knize Temnoty, podle jedne skladby Jihlavskych XIII. stoleti, ale to by byl dlohy nick na logovani. Tato kapela je nasledovnici punkove legendy HNF, a jelikoz bydlim v prazske mestske casti Pankrac a jako nactiletej jsem poslouchal cesky punkovy kapely jako byly VZ, HNF, E!E... tak myslim ze je to jasne... :D no a avatar je moje baskytara
  • 0
Punkrac

#275 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 16:27

Punkrac napsal/a:
kdysi na nejakem televiznim chatu na teletextu jsem byl Knize Temnoty, podle jedne skladby Jihlavskych XIII. stoleti, ale to by byl dlohy nick na logovani. Tato kapela je nasledovnici punkove legendy HNF, a jelikoz bydlim v prazske mestske casti Pankrac a jako nactiletej jsem poslouchal cesky punkovy kapely jako byly VZ, HNF, E!E ... tak myslim ze je to jasne... :D
no a avatar je moje baskytara


E!E paráda moje mládí :)

Míša je náš kama-kama-kamarád. Teď jsme zase pevně v sedle, kdo by nám chtěl židle brát, ... B)
  • 0
<a href="http://www.svetgc.cz...ction/all">Moje sbírka CWG</a>

#276 Ostrovaci

Ostrovaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)
  • LocationKarlovarsko

Publikováno 23 červen 2011 - 17:08

My bydlime v Ostrove, takze Ostrovaci byla jasna volba, po te, co jsem zjistil, ze mnou pouzivany nick je obsazen. A veverka? Je ve znaku mesta Ostrova. Cast ruzice je uz urcite jasna.
  • 0
GARMIN GPSmap 62st + Topo Czech PRO Lifetime
GARMIN GPSmap 60C + Topo Czech 2
GARMIN nuvi 770 + Lifetime

Opravy GPS, PDA, NTB a jiných udělátek
Revize vyhrazených elektrických zařízení

#277 brzozin family

brzozin family

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 22:07

Tak se taky demaskujeme. Brzozin mi říkají všichni známí už od vysoké. Tam v Čechách jim to moje polopolské příjmení nějak nešlo pod fusy, tak si ho upravili. A když jsme začali kešovat jako rodina, brzozin family byla jasná volba.
  • 0

#278 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 14:07

Tak to tady trochu oživím. Ač se může zdát, opravdu nejsem nějaký hrdobec (hrdý blbec), vzniklo to tak trochu nevinně, mám rád pražské maličkosti, zajímavosti a o ty které znám, jsem se chtěl podělit na internetu. Ještě na webzdarma, jsem začal kutit stránky, jenže tam člověk musel do adresy dát něco přednastaveného (wz, mysteria, kvalitne, chytrak apod.) a tak mě napadlo spojení hodící www.prazsky.chytrak.cz, což působilo jako jakýsi internetový plátek. Jak se píše ve vedlejším vlákně, i já jsem nakonec na gc.com narazil na obsazenost přezdívek a tak jsem si dal toto. Ještě jsem netušil, jaký bič jsem si na sebe upletl :D Evidentně pár lidí přezdívka upoutala, už na prvních eventech jsem začal slyšet "jo, to už jsem někde viděl v logbooku...jo, ty jsi mi nedávno našel kešku", teď už jí zmiňují i pro mě neznámí kačeři v logách u mě na keškách "prazsky chytrak dostal prezdivky a chytre pouzil schovku na rusnem miste"...ale samo je i mnohým trnem v oku, pár lidí mě kvůli ní nemá rádo, neví jak mě oslovovat (pro ty kdo tohle čte, v rodném listě jsem Radomír  :ph34r:, což lidi taky neví jak uchopit  :D tak mi říkají Radane, Radku, Rendy, atd.)...takže tak...uf, to jsem se rozkecal... 


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#279 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 16:12

TY bys mel mit Prazskej Lupic archivnich logbooku :P


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#280 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 16:25

Jak jsem přišel na svůj nick?

 

Tad Williams: trůn z dračích kostí -> drak Shurakai

Název moc originální není (viz google) takže zpitvořeno na jedinečné jméno "skurakai" :-)

 

A avatar? Pan J. R. R. Tolkien by mi snad prominul, kdyby ještě byl mezi námi. Pochopitelně že s jedná o autorovu malůvku draka Šmaka (Smaug) z mapy v knížce Hobit aneb cesta tam a zase zpátky.


  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama