Přejít na obsah


Fotka

Vznik vašich přezdívek a avatarů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
300 odpovědí na toto téma

#221 komarrek

komarrek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 10:50

Jelikož bydlím ve vesničce jménem Komárov, tak se mi na učilišti spolužáci říkali Komáre nebo Komárku. No a když jsem se chtěla registrovat na jednom chatu, tak Komar i Komarek byly už zabraní, tak jsem si u Komarka zdvojila r a můj nick byl na světe. Teď ho používám snad všude.
  • 0

#222 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 11:43

Hledal jsem vhodné jméno bez číslic teček znáčků, aby se to dalo zapamatovat lehce se to vyklikalo a bylo to, jeden známý požil přezdívku nějak Tadysat? A ani nevím jak to, že jsem přeměnil T na K. Koncovka sak byla na světě, tak jsem přemýšlel o jménu, měl jsem rád G bylo hodně nepoužívané a taky jsem měl rád Kokos tedy to slovo, zkáceně Koko dále při jazykových říčkách Kogo to jsem ještě nemyslel na toho saka, a pak jsem si řekl rogo skoro jako rogalo, že by rogalosak? je to ale pěkně dlouhé, odělal jsem to a byl rogosak
tak to je asi ten příbeh. nick vznikl asi před 7 lety v Německu v mé hlavě. Co ale znaméná rogosak pod geocachingem?
rozeny obsah geokeškaře o_síle aktivně kmitavé ;) tento slogan mě napadl tento týden když vymýšlím logo pro své jméno, trochu to aj dává smysl
  • 0
Vložený obrázek

#223 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 19:27

Kdyby chtěl někdo vědět, proč mishiczka a k tomu číslice 1. Na úvod podotýkám, že vím, jaké Y se píše ve slově myšička a že se nejmenuji Michala. Nick mishiczka se mnou jde od počátku a vznikl náhodou. Hledala jsem něco zajímavého, originálního. Jako když vybíráte jméno dítěti, prohlížela jsem časák a zaujala mě svým jménem jedna zpěvačka. MISHA. Zalíbilo se mi to natolik, že jsem si pohrávala s tvary. Takže z MISHA byla najednou MISHKA a když mishka, tak proč ne rovnou MISHICZKA? Jakou radost jsem měla do doby, než jsem se registrovala na herně scrabble, protože tam jedna už byla. No a proto vznikla MISHICZKA1 a není to čteno jako mishiczka jednička, ale mishiczka jedna. Prostě číslo. No, jsem pěkný číslo :D Avatar jsem pro tento server hledala na google obrázcích a jelikož mi ostatní říkaj myško, nebo myšičko, tak to musela být myš, přeci. ;) Tu samou mám i na svém CWG.
  • 0
mishiczka1

#224 MorceZaVolantem

MorceZaVolantem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 19:42

Poslouchám písničky se zajímavými texty a občas se v nich objeví slovní spojení, kterému neodolám a je z něho nick. Obvykle je to nick dost nepraktický, protože dlouhý, takže nepraktický zvlášť na logování do kešek. Zde je navíc nepraktičnost umocněna nemožností z toho vyrobit nějaký rozumný avatar. Zkuste nakreslit morče, aby to nevypadalo jako myš, křeček nebo jiný hlodavec... Písničku Morče za volantem zpívá táborská zoo-punková skupina Peshata.
  • 0

#225 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 19:48

Vložený obrázek

  • 0
mishiczka1

#226 goodhoko

goodhoko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 20:11

Tak já to sem tak napíšu :) Nick goodhoko používám asi tak 4 roky. Vše začalo když mi bylo kolem osmi byli jsme na fotbalovém soustředění (teď už dělám atletiku) a tam nám rozdávali flašky a podepisovali nám je. No a já že nevim, tak trenér rychle vybalil zkratku HOKO jako HOnza KOutný, a bylo to na světě. No a pak asi v jedenácti, jsem přidal slovíčko good. Proč to nevím, asi to tehdy bylo in či co, a navíc mi bylo 11! Můj avatar, moje cwg, a moje budoucí razítko to je jednoduché, je to tretra a bežecká dráha. Dělám atletiku (dloué tratě) a tak se toto samo nabídlo. :D:D
  • 0

#227 Jani007

Jani007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 20:38

Tak taky prispeju. Muj nick je napad meho kamarada, ktery me do gc uvrtal :) Beznou internetovou prezdivku mam vic jak deset let zcela jinou, ale na gc.com byla bohuzel obsazena (majitel nema jedinou kes a prihlasen byl naposled asi 6 mesicu po registraci nekdy v roce 2006). Takze jsem vymyslela nejakou formu ze sveho jmena (ano, jmenuju se Jana). Takze nejdriv prisly ruzne formy jen jmena, ale v podstate jsou obsazene. No a pak kamarad navrhl tohle, tak jsem to uz ze zoufalosti zkusila a ono to vyslo. Jo, jeste ten avatar. Berusky se tykaji prave meho dlouholeteho nicku (zpusobeno zkracenim nicku k osloveni, tehdy ma barva vlasu atd). Tak me ty berusky tak nejak provazeji .)
  • 0

#228 tymian

tymian

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 20:40

Nikdy jsem žádnou přezdívku nevlastnila, vymýšlení té své jsem dala hodně času. Chtěla jsem jednoduché, zapamatovatelné, poeticky znějící slovo bez čísel, které by vyjadřovalo moje zájmy a životní postoje, a přitom bylo v mužském rodě (občas je to výhoda, být považována na netu za chlapa). Ten svůj správný nick jsem našla v atlase léčivých bylin (příroda a kytky, to je moje hobby). Tymian je léčivka (i mě se občas daří najít správný lék na neduhy své i lidí okolo), je to bezva koření (jedno z mých kulinářsky nejoblíbenějších), příjemně voní a hezky se s ní usíná (pozor, již rezervováno Ignácem!!) nejbližší česká příbuzná rostlina je mateřídouška (mateřství a rodina je pro mě nejcennější deviza) a jak poeticky to zní... Avatar, CWG ani razítko nevlastním, můj podpis v logbooku je vždy vlastnoruční originál.... Díky za prima vlákno, už dlouho jsem si tak nepočetla!
  • 0

#229 PropertYcz

PropertYcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 20:51

Tak já se taky přidám... Přezdívku mi vymyslel kamarád v dobách mého mládí, kdy jsme s kamarády trávili spoustu chvil u StarCrafta a CS :-) No a logo vzniklo tak, že jsem si hodně oblíbil knížky od Terryho Pratchetta a zvláště postavu Smrtě, kterýžto mi přišel jako výborná osobnost (férový, charakterní,...) :-) No a tak jsem požádal kolegu, který umí hodně luxusně malovat, aby mi nějakého vymyslel na logo... :-) A ejhle, PropertYho Smrť je na světě... :-)
  • 0
Jedinec neznamená nic. Celek celkem nic. (Cimrman) ---------------------------------------------- Garmin Oregon 450 + TOPO Czech 2010 SE Xperia X1 + Garmin Mobile XT Canon EOS 350D + spoooousta dalších věcí :-) ------------------------------------------------------ http://www.property.ic.cz

#230 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 21:31

Můj nick je nešťastný a naprosto průhledný. Používám ho na odborných diskusích, kde se musím registrovat, ale nechci se tam moc vracet. Jednou jsem totiž potřeboval zjistit, kde je jeden pomník u Čimelic a našel jsem GC stránky. Abych viděl souřadnice, musel jsem se zaregistrovat. Hledat jsem začal až půl roku po tom a nick už jsem pak po několika desítkách krabiček nechtěl měnit.
  • 0

#231 peterconnery

peterconnery

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 21:51

Když jsem začal šedivět a nechával si růst vousy, bylo mi někým řečeno, že vypadám jako Sean Connery. :-) No a spolu s jménem Peter z toho znikl nick, který jsem všude používal už dlouho před GC. Avatar s křížem mám i na razítku a na CWG, - prostě se mi dostal do ruky "Templar Geocoin" a ten motiv se mi moc líbil. - Hlavně proto, že geocaching i templáři v sobě mají něco tajemného. :-)
  • 0

#232 frigo67

frigo67

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 23:17

tak i já se přidám. můj nick je frigo67. pracuji jako strojvedoucí a ti starší si jistě pamatují na grotesku "frigo na mašině". a 67 je rok mého narození.:P. avatar byl vybrán náhodně.
  • 0

#233 rattlesnake.andy

rattlesnake.andy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 23:58

Taky se přidám s vysvětlením svého nicku :) Už od útlého dětství mám rád hady, k této zálibě mě přivedl dokumentární pořad Lovec krokodýlů :) No a můj nejoblíbenější had je chřestýš, anglicky rattlesnake, Andy už je jen anglická zdrobnělina mého jména :) No a můj avatar je prostě nejhezčí kreslenej chřestýš, jakýho jsem na netu našel :)
  • 0

#234 Chodimpozde

Chodimpozde

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 2:32

Tak co k tomu rict... Ne, tak jednoduche to neni :-) To ja se kdysi pred hodne lety chtel zaregistrovat na nejakou seznamku nebo spachat nejaky podobny pocin uz ani nevim a nechtelo se mi tam pod mojim oficialnim Moje.jmeno.a.prijmeni@mail.cz. Tehdy byly mezi mymi vrstevniky v mode ruzne drsne znejici prezdivky jako X-neco, neco-ator nebo alespon neco-man a u krasnejsich polovicek zase kocicka/pusinka/nevimco69 nebo 666. Sedim tak u toho monitoru a rikam: toto nee, to ja nechcu... Tak premyslim, premyslim a rikam si sakra zase dojdu pozde... No a tak vznikl mail Chodim.pozde@neconeco.cz a uz mi to pak i zustalo jako internetove alterego. Opravdova prezdivka jakou mi rikaji kamaradi je samozdrejme jina a hlavne kratsi :-)
  • 0

#235 Krakono

Krakono

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 7:52

Moje přezdivka vznikla tím, že jsem se chtěl zaregistrovat pod jménem Krakonoš na jednom anglickém serveru, ale neumí to háčky, tak z toho vzniklo Krakono. A můj avatar na GC.com-ten snad ani nemusím vysvětlovat.
  • 0

#236 l_ucie

l_ucie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 8:38

Tak u mě je to jasné - jmenuju se Lucie a protože toto jméno bylo v několika modifikacích již logicky obsazené a já nechtěla k nicku přidávat žádná čísla, zkusila jsem nahradit první písmeno znaky. Takže l_ = L a tudíž l_ucie ;)
  • 0

#237 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 10:41

Když můj synovec ještě neuměl moc mluvit, tak moje křestní jméno zkomolil právě takto (tedy šašlik), což jsem převzal a upravil, aby byla výslovnost jasná i pro nečeštináře:) Schválně, jestli uhádnete, jak zní ono křestní jméno...
  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#238 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 12:04

Jakože se Skála jmenuju.
  • 0

#239 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 361 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 12:24

XORK mi kdysi davno vypadlo z generatoru nahodnych kombinaci - teda ono toho bylo nekolik stranek ale XORK mi padlo do oka a 42 ... znate stoparova pruvodce po Galaxii ? :oF avatar ... ja draky rada a mam stejnyho na rameni
  • 0

#240 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 14:36

Muj nick vznikl zcela neoriginalne a bez napadu slozenim casti jmena a prijmeni. Kdyz jsem vymejslel razitko, tak jsem ukecal pritelkyni, at mi vyrobi neco, co vystihne me velke konicky : GC, stolni tenis a tvrdou hudbu. Puvodne tam melo byt nekde nejak zakomponovane jeste kostene S jako znak skupiny Sepultura, ale uz by to bylo preplacane, tak z toho seslo a zustala jenom palka s kompasem.
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama