Přejít na obsah


Fotka

Vznik vašich přezdívek a avatarů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
300 odpovědí na toto téma

#201 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 03 May 2011 - 21:11

Nick jsem už někde vysvětloval, ale avatar jsem dodal až později.. Ten je mnohým známý, je to logo kdysi populárních Her bez hranic (francouzsky Jeux Sans Frontiers - z toho to JSF). Když to v telce běželo, nevynechal jsem ani jeden díl a tu soutěž jsem přímo miloval. Nu co, je pryč, tak aspon to logo ešče udržuju.
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#202 zir37

zir37

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 03 May 2011 - 21:11

Toto vlákno vidím poprvé, ale dobrej nápad. :o

;) Náš nick se skládá z prvních písmen našich křestních jmen, číslo je číslo popisné chalupy.

:D Avatar jsme dlouho vymýšleli. Nejdřív tam měla být překreslena socha u naší první založené keše, pak ale někoho napadla žába (nevím proč, asi protože se jednou jedna ropucha objevila na zahradě a já ji z ROPUCHY OBECNÉ přejmenoval ČERNOŽÁBU PUCHÝŘNATOU). Na internetu se našly dvě roztomilé žáby. Na našem prvním avataru byla jen ta tlustá (ta se líbila nejvíc a nejlíp zaplnila pole CWGčka). Postupem času ale přibyla i ta menší a teď už tam jsou dvě malé - celkem tedy tři jako členů v týmu.

B) Na CWG je vyobrazena jen ta tlustá, na MWG dvě malé žabky, na avataru tedy dvě malé a jedna bačatá uprostřed, však vidíte.
  • 0
Zkuste si dobrovolný anonymní test pro začátečníky, nové zakladatele keší, nebo pro pokročilé kačery.

#203 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 03 May 2011 - 21:34

chemic77 napsal/a:
... a přezdívka mi zůstala. Nadále jsem ji pužíval i na jakémsi chatu v dobách kdy jsem byl v německu a toto byla jediná komunikace s domovem. Od té doby mi kamarádi říkají chemiku.


Poslouchej, nebyl ten chat nahodou na Liane BBS? :) Nejakeho chemika jsem tam potkaval.

Jinak u me je vznik nicku celkem snadny. Jako prvnimu novopecenemu otci na jine BBS (Temnet) mi zacali rikat fotrik a mne se to zalibilo.
  • 1
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#204 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 03 May 2011 - 22:10

hauskaa napsal/a:
... kdysi populárních Her bez hranic ...Nu co, je pryč, tak aspon to logo ešče udržuju.

jj, to byla paráda. Organizovalo to SSM :-) Teď jsem ale viděl někde v TV reklamu na nábor pro novou verzi... myslím,že se ty hry vrací!

Smrk napsal/a:
... do Nového Města pod Smrkem. ...

Tohle místo jsem měl vždy moc rád, koupaliště a taky kostel na cestě do NMpS. Byly tam krásný srazy PO SSM a taky farma na nutrie :-) Moc rád jsem prolézal štoly na Měděnci.

Bobr_ napsal/a:
V turisťáku - tak se v mém mládí maskoval skaut - jsme dostali úkol zvolit si přezdívky dobrovolně, než dostaneme nějakou nařízenou.

Hele, docela mi zatrnulo. Bobr... že by to byl turisťák s hlavní postavou Fru Fru? Teď koukám na profil, že jsi chlap, tak je to dobrý...

sowda napsal/a:
Můj nick je z dávnější doby, kdy jsem začínal programovat na Sharpu MZ800. ..

MZ 800 = Flappy :-) V době pravěku jsem pracoval ve spotřebních družstvech a tyhle počítače byly nasazeny do IT :-) Programovalo se vesele, ale nejlepší z toho byla horda školení programování, krásný IT holčiny a noční pařby Flappyho :-D
  • 0

#205 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3057 příspěvků(y)

Publikováno 03 May 2011 - 22:29

Trhač od léta 1980. Trampská přezdívka napasovaná puberťákovi, co na sobě všechno roztrhal. Později vysvětlována jako nactiuTrhač.
A k teamu - míval jsem velký sen mít mývala. Poté, co jsem viděl, co dokáže takový milý malý mýval v pražském bytě (jedna známá mívala mývala) jsem sen zaplašil, ale vztah k tomu milému zviřátku, jehož pruhovaný ohon by byl ozdobou každého stetsonu nebo krku od kytary, přetrval. No neni roztomilý?

Přiložené miniatury

  • 800px-raccons_in_a_tree.jpg

  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#206 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1865 příspěvků(y)

Publikováno 03 May 2011 - 23:17

U nás je to jednoduché - Alf je náš pes a Gang je tam proto, že jsem si myslela, že to bude pro naše puboše přitažlivější, než Team, Family apod. No, nakonec s námi puboši na kešky skoro vůbec nechodí, takže bych Gang klidně vypustila, ale už to máme i na CWG a razítku, tak to nechávám být... A avatar - to je obrázek našeho Alfa udělaný z jeho skutečné fotky.:)
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#207 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1865 příspěvků(y)

Publikováno 03 May 2011 - 23:20

Trhac - mývala měli naši příbuzní, ale milý byl jen na pohled. :D Po čase už to bylo neúnosné, tak ho věnovali do nějaké malé ZOO. Ale na pohled fakt krásné zvířátko.:)
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#208 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3057 příspěvků(y)

Publikováno 03 May 2011 - 23:44

Alf Gang napsal/a:
Trhac - mývala měli naši příbuzní, ale milý byl jen na pohled. :D Po čase už to bylo neúnosné, tak ho věnovali do nějaké malé ZOO. Ale na pohled fakt krásné zvířátko.:)


Ano, pár jich skončilo tady GC16WN0. Není to domácí mazlíček.

Přiložené miniatury

  • myval_v_kleci.jpg

  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#209 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3057 příspěvků(y)

Publikováno 03 May 2011 - 23:50

A přitom má i vlastní kešku GC1Y0KB! Viz též toto foto…

Přiložené miniatury

  • raccoon_cache.jpg

  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#210 GG-RIN

GG-RIN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 04 May 2011 - 0:30

Můj nick vznikl před 15 lety na běžeckém závodě kde bylo podmínkou zadat název oddílu a se strýcem nás napadlo jediný a to "GAGARIN"které používám do dnes na všech oficiálních prezentacích a přezdíváním.Ale po celou dobu jsem si nebyl jist autorskými právy,takže vznikla psaná zkomolenina "GG-RIN",ale při výslovnosti to zní stejně.
  • 0

#211 Trnec

Trnec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 04 May 2011 - 0:32

Muj nick se vztahuje k memu prijmeni. Jiz od malicka (a to doslova) holduji pocitacum a od chvile meho vpusteni na internet ji pouzivam. Mam sice dva bratry a dva bratrance, ale nikdo z nich nebyl v dobe, kdy jsem pronikal do taju vypocetni techniky tak smely si zaregistrovat tenhle nick, kdekoliv, takze jsem to ja :)... Jo a ta jitrnice na razitku, no to jsem celej ja :D
  • 0
Garmin eTrex H, HP Pavilion dm3, Geoget, Locus, WhereIGo ... Vek? To je ta doba, po kterou sbiram ty plastove krabicky na potraviny...

#212 Ruuzha

Ruuzha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 04 May 2011 - 1:37

Tak u mě je to z příjmení, odjakživa mi skoro všichni říkají Růža jelikož se jmenuju Růžička no a aby to bylo použitelný i na cizích serverech tak Ruuzha :)
  • 0

#213 Erectic

Erectic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 04 May 2011 - 1:50

...ehm, no a u mě, ehm... ;o))))
  • 0
Podpis: Už umím! Díkeš a nálepka???

#214 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1040 příspěvků(y)

Publikováno 04 May 2011 - 6:20

No já jsem takhle jednou s Danem44 střílel z luku...... Witko je Lakotský(indianský) slovo a věřte nebo ne znamená "bláznivý" mám to asi od patnácti :) a Wendy je Vendula
  • 0

#215 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 04 May 2011 - 6:38

Tak jelikož se menuju ondra a mám kamaráda Honzu ktermu jsem začal říka Honzus tak k samotnému Ondrus nebylo daleko....a avatar....Mlékař dan je můj životní vzor..:D
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#216 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1912 příspěvků(y)

Publikováno 04 May 2011 - 9:08

Na průmyslovce mi spolužáci změkčili příjmení (Parkan) na Parki, při jakési společenské hře mi kdosi při výrobě lístečků připsal s a vznikl Parkis. Od té doby se tak prezentuji všude kde je třeba, většinou je tohle jméno volné. Jen na gmailu mi ho zabral jakýsi Steve Parkis, Senior Vice President Walt Disney Company ;) Už dostal nemálo emailů od mojí přítelkyně, která se často plete....tak aspoň si počte, když už mi šlohnul předzívku ;)
  • 0

#217 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 04 May 2011 - 9:09

Parkis napsal/a:
Na průmyslovce mi spolužáci změkčili příjmení (Parkan) na Parki, při jakési společenské hře mi kdosi při výrobě lístečků připsal s a vznikl Parkis. Od té doby se tak prezentuji všude kde je třeba, většinou je tohle jméno volné. Jen na gmailu mi ho zabral jakýsi Steve Parkis, Senior Vice President Walt Disney Company ;) Už dostal nemálo emailů od mojí přítelkyně, která se často plete....tak aspoň si počte, když už mi šlohnul předzívku ;)


dybys nekecal.. vsichni vime, ze to je zkracene 'Parkinson'
  • 0

#218 labyorkie

labyorkie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 04 May 2011 - 10:04

To je dobré vlákno, celkem se tu bavím. Škoda že jsem na něj narazila až ted :-) jinak kdyby někoho zajímala moje přezdívka tak vznikla v roce 2007 kdy jsem si zakládala maila pro své nové webové stránky o našich psech. Vzhledem k tomu, že mám labradora a sestra jorkšíra, použila jsem anglické zkratky těchto dvou plemen, tedy lab & yorkie a vzniklo labyorkie (čti jako LABJORKÍ) No a avatar je labrador :-)
  • 0

#219 RouLovci

RouLovci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 04 May 2011 - 10:12

Moje příjmení a příjmení přítelkyně se liší v jednom písmeně. Tak jsme ho z nicku vypustili (proto to podtržítko). Sice se to blbě vyslovuje, ale takovou shodu náhod nešlo nevyužít. Kdo tohle o nás ví, tak na eventech vtipkuje, že jediné východisko z toho je svatba a společné příjmení. No a avatar je zachycení běžné situace, kde zatímco já hledám na GPS nulu, tak Martina najde kešku :D .
  • 0

#220 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1061 příspěvků(y)

Publikováno 04 May 2011 - 10:49

tam kde je ma klasicka prezdivka (mashe) uz zabrana, pouzivam Orxiona. Je to Orion ale s X uprostred. Zatim sem se nesetkal ze by uz ten nick byl nekde zabrany a veseleho ho pouzivam jako alternativu i na dale.
Avatar je pak ze staricke hry The Loom, mozna nekteri i pamatuji ... a pouzivam jej rovnez vsude B)
http://en.wikipedia....om_(video_game)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama