Přejít na obsah


Fotka

Vznik vašich přezdívek a avatarů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
300 odpovědí na toto téma

#181 Alleekatze

Alleekatze

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2009 - 15:27

Můj nick vzniknul tak trochu zvláštně. Když jsem se registroval na gc.com, zjistil jsem, že můj obecně používaný nick - Alleycat - mi už kupa dalších lidí vyfoukla. Tak jsem to - poněkud kamenně - přeložil do němčiny. A proč Alleycat? Podle staré gamesky, jak tam má kočka za úkol napřed vyskákat po popelnicích na plot a odtud do otevřeného okna, kde má plnit úkol jako třeba vychytat myši ze sýra, shodit ze stolu klec s kanárkem a kanárka chytit, vypít spícím psům mléko z misek... přičemž kočku prohání smeták. Znalci určitě vědí, o co jde. Když jsem tuto hru hrál poprvé, tak jsem málem zlomil joystick:)
  • 0

#182 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2009 - 14:16

4Alleekatze: Zamačkávám slzu nostalgie...to byla moje druhá počítačová hra (po Diggrovi), ještě na xtéčku s černobílým monitorem, kde půlka postaviček splývala s pozadím B)
  • 0

#183 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2009 - 17:55

Muj nick vyšel asi z toho že jsem do 5té třídy nosil hodinky tj "Watch", tedy Watchick :D
  • 0

#184 smajlici

smajlici

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2009 - 18:27

Naše přezdívka je podle nejmenšího člena teamu, Smajlíka,který má téměř stále dobrou náladu a je to pěkný smíšek, stejnou přezdívku má i na skautu
  • 0

#185 Betax

Betax

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)
  • LocationBrno, Vysočina

Publikováno 19 březen 2009 - 11:18

Zajimavy, je tady malo Brnaku.. Ja mam zajimavou genezi.. :) Me jemno je Ales, od zakladky mi rikaji Ajax. Bohuzel, pri zakladani profilu na GC byl uz Ajax obsazen. Proto jsem musel pozit dalsi pismeno v abecede a vyslo z toho Betax. :)
  • 0

#186 Hrošík97

Hrošík97

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 12:49

tak Hrošík má dávnou minulost. brachovýmu kámoši z tenisu začali říkat Hroch a on začal říkat Hroši jim a ze všech se stali hroši a já jsem bohužel mladší než brácha tak mi začali říkat Hrošík. a čísla 9 a 7 jsou z data narození.
  • 0

#187 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 14:30

Ja byl uz pomerne dost dlouhou dobu internetove znamy s jinym nickem. dodnes s nim vystupuju na nekolika serverech. ale protoze jsem si jednoho dne rekl, ze uz mam te inetove slavy az az, poridil jsem si jeste jednu kybernetickou identitu. docela slozitou na zapis, aby hned tak nekdo neotravoval. ta se ale casem stala taky slusne proflaknutou na jistem serveru a kdyz jsem registroval ucet na GC.com, byla volba jasna, nebot jsem napodruhe volil nadcasove :-D. kazdej mi to cte jako špion, ja to sam vysvetluju jako agent "nula nula en" a to prece na geocaching sedne uplne dokonale. no ni? :-D
  • 0

#188 vejvarka

vejvarka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 15:09

Přidám svůj příběh o nicku...znáte knihu nebo film Otec Kondelík a ženich Vejvara...tak já si vzala Vejvaru a táta mi začal říkat Vejvarko a to mi zůstalo, táta už není a tak to pro vzpomímku stále používám ;) A avatar prostě mám ráda modrou:D
  • 0

#189 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 15:36

Odhalím se tedy taky. Je to však prosté, je to název mojí firmy, neboť jsem pod tímto nickem známý všude na internetu, použil jsem ho i tady a věřte nebo ne, už se mi přihlásilo několik lidí z tadyma, že mě asi znají odtamtaď ... a co byste řekli - je to tak. Takže všude jsem DUsoft a dokonce mě několik lidí oslovuje "pane DUsoft" i když to příjmení není. Všude kromě éteru. Tam jsem OK1FCV. Eve se skenerem na mém CWG je proto, že učarovala mému Vojtovi.
  • 0

#190 Marsyas

Marsyas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 15:38

Tak já avatar musím ještě dokončit, hraju už si cele odpoledne s photoshopem... No a moje přezdívka vznikla tak, že mě vždycky říkali Dandy (čti Dendy) po tatínkovi. No a já začal hrát LARP a tam mi tak říkali a uznejte, Dendy nejni pro fantasy moc ideální jméno. Tak jsem si jednoho dne sednul a vymyslel jsem si svojí přezdívku. No a o necelý měsíc později se objevila skupina z prahy, která si říká stejně jako já. Pro informaci Mars je bůh války a přípona yas se mi prostě líbila. A podle tolkiena nic neznamená:)
  • 0

Co jako?


#191 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 21:43

Tak kolik ti je? Vždyť Marsyas hraje od 70-tých let. Něco mi uniklo. Jinak pro tvou informaci:
Marsyas:
V řecké mytologii postava podobná Silénům. Nalezl flétnu, kterou Athéna zahodila, protože se jí nadouvaly při pískání tváře, a naučil se na ni hrát tak obratně, že vyzval k soutěži samotného Apollóna. Podle úmluvy směl vítěz naložit s poraženým zcela podle své libosti. Apollón zvítězil hrou na kitharu, dal Marsya pověsit na strom a stáhnout mu za živa kůži s těla.
(Encyklopedie antiky)


A vymysli si pěkné logo na CWG. Marsyas k tomu vybízí.


  • 0

#192 E-quinnie-E

E-quinnie-E

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2009 - 21:47

Tak já se s vámi taky podělím. Základ nicku quinnie už vznikl dříve, tak před 9 lety, kdy jsme si pořídili internet. Byla potřeba si najít nějakou přezdívku, kterou budu používat na mailu, na diskuzích a vůbec všude, a která nebude moc okoukaná a objevila jsem quinnie (v té době byla velmi málo používaná, ne jako dnes). Nalezla jsem ji na nějaké pejskařské stránce, takže předpokládám, že je to přezdívka či jméno psa:D No a při zakládání profilu na gc už byla quinnie obsazena, tak jsem jen přidala dvě éčka. První E jako Eva a druhé E jako Endy(pes).
  • 0

#193 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 23:45

Náš nick je celkem jasný a není třeba za ním hledat něco složitého :o. S GC jsme začali pár měsíců po našem seznámení a honza-pavla vystihlo nejlépe naší představu o minulosti, současnosti i budoucnosti. Co se týče avatara (samozřejmě jej máme i na razítkách) jedná se o počáteční písmena našich jmen (HP) sloučeny do harmonicky vyváženého a esteticky ztvárněného spojení (tedy alespoň tak to bylo myšleno B), i když fantazii se meze nekladou – už jsme se setkali s ledasjakým výkladem :D). Konečná grafika je výsledkem několikadenního tvoření , která se nám moc líbí a patří prostě k nám jako honza k pavle ;)
  • 0

#194 Marsyas

Marsyas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2009 - 20:05

No, abych pravdu rekl, nevim odkdy skupina hraje, ale na internetu se objevila az po tom, co jsem prezdivku zacal pouzivat. A to o tom stahování zaživa jsem nevěděl... no, abych se začal hrát na nějakej nástroj...
  • 0

Co jako?


#195 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2009 - 22:07

U mě to je velmi jednoduché. V turisťáku - tak se v mém mládí maskoval skaut - jsme dostali úkol zvolit si přezdívky dobrovolně, než dostaneme nějakou nařízenou. No z různé zvířecí havěti mi byl nejsympatičtější bobr. Je pravda, že někdy se tak i chovám - dodnes. No a podtržítko, protože to jméno kazí nejmíň. Někdy i zmizí. A avatar byl jasnej jak facka, ale už dávno používán, tak malá nápověda mé domoviny a vznikl originál. Na razítku vypadá přímo úžasně. No už větrám.
  • 0

#196 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 224 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2009 - 23:46

Balil jsem jednu Pražandu, ona si ze mě dělala srandu, že jako vesničan určitě nosim holinky a čepici zmijovku. Založil jsem si mejl zmijovkar a zkoušel, jestli pozná, kdo jí píše. Takže tak. PS: dotyčná je teď už moje žena, žije na vsi, bydlení v Pze si už nedovede představit - ještě měla mezidobí, kdy bydlela nějaký rok v drážním domku v polích bez elektřiny (vzpomíná na to, u mě je luxus, elektřinu mám).
  • 0

#197 Tenebrae

Tenebrae

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 0:01

Tak muj nick saha do meho hlubokého mládí a odkazuje na mé dřívější okultisticko-temné zájmy. Pokud vím tak to znamená latinsky temnota a kdysi jsem si to nasel v jakemsi slovnicku cizich slov :)
  • 0

#198 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 19:59

Jak vznikla moje přezdívka ani nevím, už je to dost dlouho, asi když jsme si koupili domů ke starému počítači naši první tiskárnu a já pořád tisknul co se dalo :D V té době by mě teda ještě opravdu nenapadlo, že nakonec půjdu tiskaře studovat. No a moji přezdívku zakončuje můj rok narození. Co se týče avataru, to jsem koukal na kinotipu na nějakou pohádku. Ale nelíbila se mi, kočky zde byly jako špatné a myši nad nimi vyhrávaly :@. Ale když jsem viděl jednu kočku v téhle pohádce, hned se mi její výtvarné zpracování zalíbilo natolik, že jsem ji začal používat jako svůj avatar. Dnes už ani nevím, jaká pohádka to vlastně byla.

Přiložené miniatury

  • kockaavatarcernobily.png

  • 0

#199 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 20:51

Starověký Egypt má své kouzlo, jak by někteří zdejší kačeři mohli vyprávět:-)) (Zdravím Sutecha a Thovta...)... Anupev (nebo taky Anup, řecky Anubis) dbal u velkých vah v síni obou pravd v podsvětí o to, jestli je srdce (duše) nově příchozího mrtvého lehčí, než pírko na druhé misce... (nechtějte vědět, co se stalo, když nebylo :-)) ) - je to strážce zemřelých,pohřebišť a vlastně i spravedlnosti:-) Mám rád skryté věci, tajemství, tajemná místa, noční scenérie... Tak i proto je můj patron:-)
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#200 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 20:59

Cokoli mě napadlo, bylo obsazené. A o víkendu jsme měli jet k rodičům do Nového Města pod Smrkem. Do kalendáře jsem si proto napsal Smrk. Ze zoufalství jsem to zkusil přihlásit a ono ho to vzalo. A obrázek je z omalovánek.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama