Přejít na obsah


Fotka

Vznik vašich přezdívek a avatarů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
300 odpovědí na toto téma

#141 CINCILA

CINCILA

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 0:51

Přezdívku CINCILA používáme všude na internetu, tak jsme ji použili i sem... Jsme milovníci těchto malých zvířátek (mimo jiné) a máme doma 8 prcků. Avatar má znázorňovat tlapu psa se srdcem, kde písmena vevnitř srdce jsou začínající písmena našich jmen. Martin + Zdenča No a srdce, protože se milujeme ;)
  • 0

#142 4lf-7641

4lf-7641

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 9:01

No muj nick4LF (pro starsi generace-ALF) vznikl asi pred 3 roky kdyz sem hral CounterStrike1,6. Tenkrat sem mezi vsema silackymi nicky si vymyslel prezdivku ALFONS kterou sem pak psal 4LF(-_-)n7 ( proc Alfons nevim asi me nic lepsiho nenapadlo, taky mozna proto ze ten den jsme neco brali o muzi jmenem Alfons Mucha). Kdyz jsme pak ve skole o hodine IVT na pocitacich nasli CSko nevahal jsem zadali si tam svou prezdivku a vesele hral postupem casu se mi PCprezdivka zdala moc dlouha na vyplnovani tak jsem ji trochu skratil a tak trochu mi zustala;):D. s Avatarem to nebylo tak tezky proste google..... zadal jsme si tam svuj nick a hledal obrazky... libila se mi lama ALF s kresleneho serialu (ktery sem v zivote nevidel;)) pak jsem jeste nasel logo A.L.F (animal liberation front) ale to se mi zdalo moc politicke...
  • 0

#143 Brebta-Team

Brebta-Team

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2008 - 13:15

Svoje zážitky z cest a různých dobrodružství, včetně těch z dětství :o jsem vždycky popisoval barvitě a zdlouhavě. Jednou to kolegině na pracovišti nevydržela a celkem v dobrém a v pohodě řekla "...ale jdi ty brebto ..." A tak jsem časem zaslechl i přezdívku, která pasuje a která se mi fakt zalíbila. Abych na lovení nebyl sám (chybí mi můj Míša a nechci už žádného jiného!) vymyslel jsem team, který průběžně doplňuju o mugly se zájmem. Doufám, že se osamostátní (kolegové jsou i ze Slovenska) - i když na druhou stranu statistikám teamu by to zas neprospělo. :D
  • 0
Cesta je důležitá!

#144 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2008 - 14:08

Moje přezdívka byla obsazená a po ruce jsem měla atlas rostlin. Můj nick se tedy nepřekládá do češtiny a s jedním hereckým odvětvím též nemám nic společného. Jsem pouhá Atropa bella-donna (neplést si s atrapou).:D
  • 1

#145 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2008 - 14:09

Baron12 - chtěli jsme jen Baron - to už bylo obsazené. Baron je složeno ze jmen našich kačerátek- Bára + Ondra. No a 12 je naše šťastný číslo. Takže Baron12
  • 0
Hledejte a najdete!

#146 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2008 - 16:13

bella-donna napsal/a:
Moje přezdívka byla obsazená a po ruce jsem měla atlas rostlin. Můj nick se tedy nepřekládá do češtiny a s jedním hereckým odvětvím též nemám nic společného. Jsem pouhá Atropa bella-donna (neplést si s atrapou).:D


To by ale byla škoda to nepřekládat, ty Zlomocná !:D
(alébrž : Rulík, Beladonka, Blázníček, Bláznivá třešnička, Bláznivý lilek, Černé višně, Čertova třešeň, Čertův blázníček, Hadí hrozinky, Hadí třešeň, Jahody čarodějnic, Krasavice, Krásná dáma, Lesní lulok, Lilek bláznivý, Lilík, Lolek, Lulčí, Mandragule, Němnice, Psí třešeň, Psinky, Rozpuka, Šalamom, Šalamoun, Toten, Vlčí jahoda, Vlčí oko, Vlčí třešně, Vraní oko, Zlá jahoda, Zlatá kráska)

To by bylo, aby si nikdo nevybral :D (u mě vede Lesní lulok :D:D)
  • 0
Retired slowcacher

#147 randir

randir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2008 - 16:28

Ještě předtím než vyšel Pán prstenů v češtině se ke mě dostala nějaká fotokopie neoficiálních překladů. Pak jsem začal hrát různé hry typu D & D a pro svou postavu používal jméno jako Durandir, randir a další (vždy byl ale základ randir). No a když jsem si vytvořil první email a registroval se do první diskuse a chatu, byla volba jasná. Dnes to bude už víc než dvacet let co tuhle přezdívku používám. Jinak randir znamená v sindarštině plášť a přeneseně poutník. Nebudu to více rozebírat, protože bych se dostal do vymyšlené mytologie. Někteří (moje žena milovaná a další) jen začínají blahoskloně kroutit hlavami a říkat si - ono ho to ještě po tolika letech nepustilo?!
  • 0

#148 koukal

koukal

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2008 - 10:04

Tak sem si před rokem říkal, že se jen KOUKNU o čem to je... No a pak už jsem to tak nechal ;)
  • 0

#149 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2008 - 12:13

Ostravaček? Kdysi, před více než 20 lety, jsem měl rád smetanový dezert Ostraváček, který se vyrábí i dnes. Sice není až tak dobrý, jako tenkrát, ale ujde a moje děti ho baští jako divé. Takže volba byla jasná a navíc s krátkým "a" vyjadřující ostravský dialekt. No a avatar je vlastně mapa Ostravy rozdělená do pomyslných čtyř polí, které znázorňují barvami GC a taky tak trochu roční období.... (žlutá - jaro, podběly a pampelišky, zelená - léto, zelené stromy, oranžová - podzim, oranžoví se listy a modrá - zima, studená barva, sníh a led.....
  • 0
Tuž tak:

#150 Lisak

Lisak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 26 listopad 2008 - 17:26

Moje přezdívka je stará asi tak 10 let, nevím jak přesně vznikla ale objevila se za mích skautských let a používám jí do teĎ
  • 0

#151 hulihenova

hulihenova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2008 - 18:10

Moje přezdívka vznikla v době, kdy jsem studovala střední zdravotnickou školu a dělala jsem zdravotnici na skautském letním táboře. Přebrala jsem tedy jméno vrchní sestry Hulihenové ze seriiálu M*A*S*H.:)
  • 0

#152 MAO

MAO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2008 - 18:11

koukal napsal/a:
Tak sem si před rokem říkal, že se jen KOUKNU o čem to je... No a pak už jsem to tak nechal ;)

todle je pekny:D
  • 0
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

#153 suzhor

suzhor

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2008 - 18:56

Moje přezdívka suzhor opravdu znamená že su z hor, ale napadla mne ve chvíli, když jsem hrál na internetu proti hráči SuzerHorse, který mi při pokecu na char řádku sdělil, že suzerrain horse je v malířství jezdecká postava, která dominuje centrální části obrazu.
  • 0
suzhor

#154 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2008 - 19:17

Rufuc mě pojmenovali kámoši už na základní škole...Je to takovej paskvil z mého příjmení Kuruc...Díky tomu příjmení jsem se stával čato terčem srandiček kamarádu, hlavně v dějepise, či v různých muzeích... Dodnes nemůžu zapomenout, když jsme byly ve Velkých Karlovicích v muzeu a paní průvodkyně povídala u jedné expozice: "Kuruci, maďarské vojsko Rákócziho, byly největší darebáci,rabijáti a násilníci a čemu se to jako smějete? Rufuc naštěstí nebyl nikde nikdy obsazen a tak ho používám.Nejbližší podobné je Rufus což byl dokonce nějaký svatý (ve francii byl nedávno svátek sv. Rufuse) a ve filmu Dogma(doporučuju :) )to byl třináctý apoštol, ale protože byl černoch, tak ho nedali do Bible a známe jen apoštolů 12. Avatar je z ICQ,sotva sem si ho tamdal, protože mě lepší nenapadl, všichni se shodli, jako by byl kreslenej podle mě a mám ho i na razítku i na CWG
  • 0

#155 DATaTEAM

DATaTEAM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 20:01

Inu, nas team je ze tri kaceru, tudiz ta prvni tri pismenka jsou z nasich nicku :-) Muj nick vznikl kdysi davno, kdyz soused koukal na nejmenovany kresleny serial MTV o celkem sverazne divce, ktera me neskutecne sarkasticky pohled na svet. Vybehnul tri patra nahoru a zarval, ze to jsem ja :D Tak mi Darja zustala a uz uvazuju u legalizaci, nikdo uz moje prave jmeno nepouziva :-D A jak vzikly prezdivky A a T? To budou muset prasknout sami ;)
  • 0

#156 seiza

seiza

    seiza

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 20:51

Tak bych měl taky prozradit od čeho je vlastně odvozen můj nick, který používám v podstatě úplně všude ;) Jelikož se dlouhá léta věnuji bojovým uměním a seiza je jeden s posedů jak meditačních, tak i bojových, padla volba na tento nick... taky jsem takový ne-poseda :P A avatar mám tuhle vysmátou kobru, protože v podstatě vystihuje mě... vysmátej, hbitej, nebezpečnej a silně jedovatej :D
  • 0

#157 ykul

ykul

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 21:50

ykul <-> luky ;)
  • 0

#158 tloustik

tloustik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2008 - 21:09

Nick vznikl na základě mé váhy 162 kg při mém vstupu do GC v r.2006.A avatar byl věrný otisk mojí postavy.Dnes jsem na váze 12O kg-takže stále TLOUŠTÍK.:D
  • 0

#159 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2008 - 11:45

tloustik napsal/a:
Nick vznikl na základě mé váhy 162 kg při mém vstupu do GC v r.2006.A avatar byl věrný otisk mojí postavy.Dnes jsem na váze 12O kg-takže stále TLOUŠTÍK.:D

to jsi měl tak málo??to jsem větší prase :)
ale abych se držel tématu.jelikož mě bavilo psát básničky,ale uměl jsem jen přirovnávat,tak jsem si našel jak se to řekne v cizích jazycích no a italština byla jasná volba,proto comparare;)
  • 0
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#160 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2008 - 12:31

Tak muj nick vzniknul asi tak pred 10 lety, kdy jsem zacal s historickým šermem. Jednou na přehlídku jsem přijel na koni, kterej nebyl zas tak docela hezkej a když se mi všichni smali, vyzval jsem je na souboj... Nepripomina vam to neco (3 mušketýři /příjez Dartanana/). No a potom my to zustalo. Jinak avatar nemam ale premyslim nad nejakym co by vystihnul historii geocachingu z obdobý mušketýrů. Asi mi to par mesicu potrva, ale znaha se ceni.
  • 0
Dartanan




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama