Přejít na obsah


Fotka

Vznik vašich přezdívek a avatarů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
300 odpovědí na toto téma

#161 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2008 - 21:00

Když se někdo jmenuje Hoblík, nikdy žádnou přezdívku nedostane ani si žádnou vymýšlet nepotřebuje. Takže jsem na tom podobně třeba jako Kolombo.
  • 0

#162 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 11:28

Původně jsem navrhoval, že budeme hlodavci, ale geoženě se t nelíbí, prý si každý představí myši. Tak tedy veverky, ale to den před námi někdo registroval, takže smůla. Nakonec po krátké poradě vznikla "rodinka veverek". Chtěli jsme zdůraznit, že mnohdy lovíme společně, ale nelíbí se nám amerikanismy jako team, family a podobně. Chtěli jsem českou přezdívku. Navíc jsme nechtěli prznit přezdívku odstraňováním diakritiky.

A proč vlastně veverky? Jsme Veverkovi, bydlíme blízko Veverské Bítýšky a nejbližší neodlovenou kešku máme "Veverské voříšky", ty jsou hodně tvrdé.
  • 0

#163 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 13:33

Tak to si ještě sežeňte Veveřáckou kroniku :) o životě veverek a budete to mít kompletní. http://veveraci.bloudil.cz
  • 0
Sylvia999

#164 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 21:53

Přezdívku užívám už pár let na různých chatech a diskusních fórech. Proč mauricie? Jednoduše proto, že bydlím v Mořicích a jsem tedy Mořičačka. Ovšem napsáno bez diakritiky to vypadá příšerně, tak jsem raději zvolila anglickou verzi jména Mořic.:)
  • 0

#165 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 21:37

Tak já používám polas s mírnými obměnami pořád,začalo to polas5 na emailu asi v roce 2003,kdy jsem si založil mail,je to podle příjmení Poláček,před geocaching jménem jsem byl polas N70,protože se jsem ho měl na fora o mobilech
  • 0
Cogito ergo sun ...

#166 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 22:14

u me neni asi moc co vysvetlovat, ano je to kvuli krabickam od vitaminu. Jeden cas jsem si jich kupoval velke mnozstvi ruzne druhy a bylo mi lito je vyhazovat, nyni uz pouzivam prevazne jen ty pro ridice :) Kdyz me geocaching ukazal kamarad, napadlo me, ze bych vsude nechaval krabicku, jako ze jsem tam byl. Postupne jsem zjistil, ze se vsude nevejde a ze dokonce, nekde je ta krabicka jako cache samotna. Nicmene mam jich porad spousty, takze kdyby nekdo potreboval, dejte vedet :)
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#167 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 23:28

comparare napsal/a:

tloustik napsal/a:
Nick vznikl na základě mé váhy 162 kg při mém vstupu do GC v r.2006.A avatar byl věrný otisk mojí postavy.Dnes jsem na váze 12O kg-takže stále TLOUŠTÍK.:D

to jsi měl tak málo??to jsem větší prase :)
ale abych se držel tématu.jelikož mě bavilo psát básničky,ale uměl jsem jen přirovnávat,tak jsem si našel jak se to řekne v cizích jazycích no a italština byla jasná volba,proto comparare;)

Compíku - ty a prase? Človíček těsně pod 200 kg je pro mě jen plasátko :D:D:D
  • 0

#168 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 8:43

dachmh napsal/a:

comparare napsal/a:

tloustik napsal/a:
Nick vznikl na základě mé váhy 162 kg při mém vstupu do GC v r.2006.A avatar byl věrný otisk mojí postavy.Dnes jsem na váze 12O kg-takže stále TLOUŠTÍK.:D

to jsi měl tak málo??to jsem větší prase :)
ale abych se držel tématu.jelikož mě bavilo psát básničky,ale uměl jsem jen přirovnávat,tak jsem si našel jak se to řekne v cizích jazycích no a italština byla jasná volba,proto comparare;)

Compíku - ty a prase? Človíček těsně pod 200 kg je pro mě jen plasátko :D:D:D


Kdyby měřil tak 160cm tak neřeknu ale když má odhadem přes dva metry... ;)
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#169 moucha111

moucha111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 10:39

Já jsem nikdy žádnou přezdívku neměl a protože mám příjmení Moucha, nebylo co řešit.Bohužel nick moucha už byl obsazen a tak žádné 1 nebo 11 ale šel jsem rovnou na 111, to bude volné určitě a bylo. Atavar je snad jasný, tam snad není co dodávat.:)
  • 0

#170 cz.mikes

cz.mikes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 21:17

Mikeš jsem od nějakých svých 15 let , na hacky a carky se na netu nějak nehraje , mikes byl obsazen , tak jsem přidal MPZ a ono to šlo :-)
  • 0

#171 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 22:09

moucha111 napsal/a:
Já jsem nikdy žádnou přezdívku neměl a protože mám příjmení Moucha, nebylo co řešit.Bohužel nick moucha už byl obsazen a tak žádné 1 nebo 11 ale šel jsem rovnou na 111, to bude volné určitě a bylo. Atavar je snad jasný, tam snad není co dodávat.:)


jednoho mouchu znám také. Michal Moucha se jmenuje..., a říká se mu MiMouch :P
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#172 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 23:04

Můj nick Archi1 vznikl na trempu, kdy jsem různé výpravy fotografoval a zapisoval do kroniky co se událo. Z toho vznikla přezdívka Archivár a už mi zůstala ikdyž přišel mladší kluk, který se tomu věnuje taky. Aby nás rozlišili já jsem Archi1 a ten druhý zůstal Archivářem. Na awataru mám ježka, protože ježek je ve znaku Jihlavy a taky se tu vaří pivo Ježek, proto to motto"Ježek bodne".
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#173 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 23:52

Tak já s registrací Hičkoš (anglicky Hickos - to vychází taky dost zajímavě - zkuste si to přeložit po částech) taky nemám nikde problém, protože to slovo existuje pouze v jednom slovenském nářečí na východě, kde to znamená halušku (s bryndzou) a říkali mi tak spolužáci na gymplu, když zkomolili mé příjmení natolik, až jim z toho vyšel Hičkoš :)
  • 0

#174 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2009 - 12:00

Tak i ja se pridam. Vzhledem k delce meho jmena a jmena naseho tymu jsem se psala puvodne jako Zuza (abychom se vesli) a pak mi to vxp zacal psavat jako Zuzu no a vzhledem k memu rukopisu jsem to predelala na ZuZu. Jedina odchylka od naseho razitka a opravdove prezdivky je + To nam nepovolili. Takze na GC.com se logujeme jako VXP&ZuZu a v kesi jako VXP+ZuZu A avatar jsem ja:D
  • 0

#175 Jakuje

Jakuje

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2009 - 19:22

Tak já také přidám své do sbírky. Přezdívka Jakuje vznikla už přímo pro počítače, kdysi na základní škole. Počáteční písmena jména a přijmení pro přihlášení do školní síťě. Nějak jsem neměl sílu vymýšlet něco jiného a tak to zůstalo doteď. Už jsem si na ni zvykl.
  • 0

#176 ssamson

ssamson

    ssamson

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2009 - 20:22

Hraju poměrně často na kytaru. Když jsem začínal, tak jsem byl zblázněnej do folkového písničkáře Jaroslava Samsona Lenka :o . Pidlikal jsem to pořád dokola , až mi začli říkat Samson. Dneska už jsem repertoár podstatně rozšířil, ale kamarádi mi už 15 let jinak neřeknou. A protože nick Samson už byl použit, tak jsem jen přidal jedno s a bylo. A je pořád.:)
  • 0

#177 Pupkovi

Pupkovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2009 - 22:12

Přezdívka našeho manželského týmu vznikla v době, kdy má geožena čekala prvního syna a já jí začal říkat Pupíček, pak ženu napadlo volat na mě Pupku. Párkrát jsme se takto oslovili před známými a už jsme byli Pupkovi.:)
  • 0

#178 KubelikTeam

KubelikTeam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2009 - 22:35

Tak my máme jednoduché vysvětlení: naše přezdívka je proto, že se rádi v týmu kubelíme :)
  • 0

#179 GeraldVP

GeraldVP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 0:05

Jelikoz jsem fanda fatasy knizek, vybral jsem si svuj nick temer okamzite. Jedna se o postavu zaklínače vytrenovaneho v zaklinacskem hradu Kaer Morhen, tedy o Geralta z Rivie. Kdo o tom neco malo vi, okamzite se mu vybavi polsky spisovatel Andrzej Sapkowski. Abych se ale trochu odlisil od ostatnich "Geraltu" na netu, jen jsem si trochu poupravil nick na GeraldVP, kde si to "VP" snad domyslite sami ;-) . Mno a v avataru je prave znak zaklinacu z Kaer Morhenu.
  • 0
Garmin Oregon 300 | Nokia 5800 XM | Qstarz 1000x | Ovi mapy s BZ | SmartGPX

#180 sowda

sowda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 15:45

Můj nick je z dávnější doby, kdy jsem začínal programovat na Sharpu MZ800. software dalibor byl podpis mých pokusů o programy a ten nick mi už zůstal.
  • 0
HTC One X, Android 4.0.4
c:geo, Locus
Lidi, já žijuVložený obrázek




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama