Přejít na obsah


Fotka

Velká mafiánská geohra v Praze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
315 odpovědí na toto téma

#201 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2007 - 19:26

Hurw-ice napsal/a:
Měl bych jeden dotaz když přijedu s kamarádem bylo by možné aby jsem byli spolu??


To už je v pravidlech - může se stát, ale nikdo ti za to ručit nebude. (leda použít metodu "U" (úplatek) pak by to snad šlo...:)
  • 0
Nad řekou Blanicí, tyčí se hora. Pěkná tam keška, kačer ji hledá. Hlouběji zarazil do země svou paži, prst na plast narazil, vytáhl krabici. Tak pověst nelhala, jsou tam a čekají, děti mé, neplačte nezoufej, národe kačerů...

#202 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2007 - 20:21

Ano, je to tak, jak říká můj slovutný kolega :D Hlavně nezapomeň nahlásit jeho přezdívku, věk a pohlaví (není-li to žřejmé) do logu.
  • 0

#203 Mates168

Mates168

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2007 - 12:13

Ale proč by si nepodmáznul - vem si příklad z našich politiků, tam je to běžný. A taky přece jenom, jistota je jistota :D
  • 0
Vložený obrázek
ORGANIZATION TEAM MEMBER
rád zodpovím vaše dotazy ohledně eventu MAFIE

#204 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2007 - 16:19

Abych to trošku osvětlil co se týče rozdělení do týmů; týmy nám z databáze přihlášených utvoří na základě našeho skriptu (který zaručí rovnoměrné rozdělení věkových skupin) čtyři týmy. Do skriptu se dále budou vnášet podmínky, které jsou důležité právě pro vaše požadavky na kamaráda ve stejném týmu. Když ale počty nevycházejí. tak kvůli tomu (pokud se nejedná třeba o rodiče + malé dítě) nemůžeme zvýhodnit některý z týmů...
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#205 ezopos

ezopos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2007 - 21:28

Don Pedro de Záblatí napsal/a:

Hurw-ice napsal/a:
Měl bych jeden dotaz když přijedu s kamarádem bylo by možné aby jsem byli spolu??


To už je v pravidlech - může se stát, ale nikdo ti za to ručit nebude. (leda použít metodu "U" (úplatek) pak by to snad šlo...:)


spíš metodu "v" (výhružka) nebo "V" (VYDÍRÁNÍ)B)
  • 0

#206 ezopos

ezopos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2007 - 21:33

Navrhuji snížit hranici souboje tak na cca 5-10m, když už nejsou ty pistolky:D
  • 0

#207 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2007 - 22:05

To je jednoduchý, jak nebudu moct hrát s rudikem, ezopem a boo21 v teamu tak nejedu, to se vam snizi pocet hracu o 1 tudiz jich uz nebude 100 ale jen 99 a cela mafie se muze jit klouzat:-D jak to vidis ty ezope??;-D
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#208 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2007 - 22:43

Qnik napsal/a:
To je jednoduchý, jak nebudu moct hrát s rudikem, ezopem a boo21 v teamu tak nejedu, to se vam snizi pocet hracu o 1 tudiz jich uz nebude 100 ale jen 99 a cela mafie se muze jit klouzat:-D jak to vidis ty ezope??;-D


My se samozřejmě budeme snažit dát ty, kteří o to požádají, spolu do týmu, pokud to jen trochu půjde. Pouze to nejsme schopni stoprocentně zaručit ;)
  • 0

#209 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2007 - 0:20

Tak jsem to myslel ;). Vynasnažíme se splnit vaše priority, ale v okamžiku, kdy by to mělo ohrozit vyrovnanost týmů to bohužel není možné :o.
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#210 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2007 - 9:28

Qnik napsal/a:
To je jednoduchý, jak nebudu moct hrát s rudikem, ezopem a boo21 v teamu tak nejedu, to se vam snizi pocet hracu o 1 tudiz jich uz nebude 100 ale jen 99 a cela mafie se muze jit klouzat:-D jak to vidis ty ezope??;-D


To nevadí, určitě bude spousta náhradníků, kteří jen uvítají tvůj odchod :) a navíc podle toho jak jsem pochopil pravidla tak 100 lidí je minimální počet -> náhradníci nebudou, zato bude víc hráčů (třeba 30 v jednom gangu. Takže ztráta těch pár cacherů co nebudou chtít hrát bez přátel nebude zas tak bolestná...B)
  • 0
Nad řekou Blanicí, tyčí se hora. Pěkná tam keška, kačer ji hledá. Hlouběji zarazil do země svou paži, prst na plast narazil, vytáhl krabici. Tak pověst nelhala, jsou tam a čekají, děti mé, neplačte nezoufej, národe kačerů...

#211 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2007 - 14:54

dobře pedro..už se nebudu snažit vtipkovat...
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#212 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2008 - 22:12

Já bych docela striktně trval na tom, aby kromě zletilých kačerů a jejich momentálně nezaopatřeného mafiánského geopotomstva VYLOUČIL takové ty podmínky typu "chci být v týmu s tím a jinak nehraju". Prostě nekompromisně jen podle kriterií postavte stejně silná mužstva. Třeba já jsem se svým ksichtem v avatarech na foru stejně profláknutej, ale dovedu si představit ten super souboj se svými jinak kamarádskými geokamarády na ostří upilované pušky mafiušky. Buďme si kamarády při geocachingu, ale s psitolí v ruce neznám bratra. Vždyť to takhle získá další super rozměr. Jen ať je to co nejzajímavější a ne že jeden gang se bude dopředu zcela znát. Už vidím jak např. Patologové jsou všichni v jednom týmu, V&F family v druhém, atd. (ta jména jsou čistě náhodná, nic proti vám) a budou se navzájem nahánět v ulicích jen proto, že se znají a čekají, že jsou v jednom gangu. Přijde mi to jako hrát s cinknutými kartami. Prostě si myslím, že zajímavější to bude, pokud se gangy vyberou náhodně, ne stylem úplatků nebo vydírání "já chci s tím a s tím ne". Když na to přijde, tak já klidně zastřelím svou vlastní geomanželku B).....
  • 0

#213 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2008 - 0:10

Díky za názor, naprostý souhlas :) A právě proto je psáno v listingu, že psát si sice lidi můžou, že chtějí být s někým v týmu, ale my jim to nezaručujeme. Protože chceme vyrovnané týmy, tak žádáme v logu Zúčastním se vyplnění pohlaví a věku. Když to bude trochu možné, vyhovíme, ale ne na úkor nevyrovnanosti...
  • 0

#214 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2008 - 20:13

stanleypaulGC napsal/a:
...Jen ať je to co nejzajímavější a ne že jeden gang se bude dopředu zcela znát. Už vidím jak např. Patologové jsou všichni v jednom týmu, V&F family v druhém, atd. a budou se navzájem nahánět v ulicích jen proto, že se znají a čekají, že jsou v jednom gangu...


Vžyť gangy budou (alespoň doufám) známy ještě před začátkem hry a mohou se sejít a prohlédnout si spolu své území, seznámit se, dohodnout se na čem budoupotřebovat... jde jen o komunikaci. (Pokud jí budou členové gangu schopni... tím nemyslím nikoho konkrétního, na to tu nikoho ani dost dobře neznám, ale lidskou vlastnost obecně.)

Problém bude asi v tom, že nejvíce lidí se nezodpovědně přihlásí na poslední chvíli a nebude čas se s nimi dohodnout...
Myslím, že se hra koná ve vhodný čas pro většinu lidí, tak se přihlašte co nejdřív. Kdo to udělá pozdě, nic neovlivní a má smůlu, bude se muset přizpůsobit třeba i jen pěti lidem, protože oni se dohodli včas.
  • 0
Nad řekou Blanicí, tyčí se hora. Pěkná tam keška, kačer ji hledá. Hlouběji zarazil do země svou paži, prst na plast narazil, vytáhl krabici. Tak pověst nelhala, jsou tam a čekají, děti mé, neplačte nezoufej, národe kačerů...

#215 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2008 - 22:45

No, Pedro, ono to, co říkáš, je a není pravda :D
Kdo je s kým v týmu, to zveřejníme dopředu, bude to napsané v listingu. Ale týmy v něm budou označeny jako Gang č. 1 - 4. ;)
Až těsně před zahájením hry si zástupci těchto gangů vylosují, kterým z gangů našeho příběhu se stanou a bude jim podle toho přiděleno území. Toto opatření je proto, že přeci jen některá území jsou výhodnější pro útok/obranu než jiná a my bychom museli neustále čelit prosbám a stížnostem typu: A proč já nejsem v tom a tom týmu, ty to mají lepší... :@
Takže, ano, vy budete znát své spolubojovníky a jestli si před hrou sjednáte nějaké setkání, kde se dohodnete na strategii, vaše věc. Ale území dostanete přidělené až na místě B)
  • 0

#216 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2008 - 18:29

stanleypaulGC napsal/a:
Já bych docela striktně trval na tom, aby kromě zletilých kačerů a jejich momentálně nezaopatřeného mafiánského geopotomstva VYLOUČIL takové ty podmínky typu "chci být v týmu s tím a jinak nehraju". Prostě nekompromisně jen podle kriterií postavte stejně silná mužstva. Třeba já jsem se svým ksichtem v avatarech na foru stejně profláknutej, ale dovedu si představit ten super souboj se svými jinak kamarádskými geokamarády na ostří upilované pušky mafiušky. Buďme si kamarády při geocachingu, ale s psitolí v ruce neznám bratra. Vždyť to takhle získá další super rozměr. Jen ať je to co nejzajímavější a ne že jeden gang se bude dopředu zcela znát. Už vidím jak např. Patologové jsou všichni v jednom týmu, V&F family v druhém, atd. (ta jména jsou čistě náhodná, nic proti vám) a budou se navzájem nahánět v ulicích jen proto, že se znají a čekají, že jsou v jednom gangu. Přijde mi to jako hrát s cinknutými kartami.

Prostě si myslím, že zajímavější to bude, pokud se gangy vyberou náhodně, ne stylem úplatků nebo vydírání "já chci s tím a s tím ne". Když na to přijde, tak já klidně zastřelím svou vlastní geomanželku B).....

Díky, že jsi to řekl za nás.
Samozřejmě to dostává hned několik dalších rozměrů - například i to, že poznáš nové lidi.

Don Pedro de Záblatí napsal/a:
Vžyť gangy budou (alespoň doufám) známy ještě před začátkem hry a mohou se sejít a prohlédnout si spolu své území, seznámit se, dohodnout se na čem budoupotřebovat... jde jen o komunikaci. (Pokud jí budou členové gangu schopni... tím nemyslím nikoho konkrétního, na to tu nikoho ani dost dobře neznám, ale lidskou vlastnost obecně.)

Ano, mám v hlavě myšlenku, že vám vyrobím (pro každou skupinu) "GANG fórum". :D

Don Pedro de Záblatí napsal/a:
Problém bude asi v tom, že nejvíce lidí se nezodpovědně přihlásí na poslední chvíli a nebude čas se s nimi dohodnout...
Myslím, že se hra koná ve vhodný čas pro většinu lidí, tak se přihlašte co nejdřív. Kdo to udělá pozdě, nic neovlivní a má smůlu, bude se muset přizpůsobit třeba i jen pěti lidem, protože oni se dohodli včas.

Ano, počítám s tím, že je mezi námi plno lidí, které o tomto datu rozhodnou třeba týden předem, což je pro pořadatele složitější na plánování (materiálů bude pořádný stoh...).
Včas zveřejníme uzávěrku přihlášek ;)
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#217 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2008 - 15:12

Nechci rejpat, ale... celá hra se odehraje v absolutním centru Prahy. Jak víme tak na staromáku je dosti velkej počet lidí pořád..víc cizinců je snad jen na Václaváku a na Hradě (cituji kámoše:-D). Předpokládám, že nejsme s klukama jediný co přijedou převlečený tak aby..nezapadly do toho šílenýho davu turistů a cizinců..ale tak aby na první pohled bylo vidět, že tam nejsou jen tak. Jak se na nás bude tvářit PČR? Přeci jen stovka lidí..věřím že třetina v obleku...jak říkám, nechci rejt, ale jsem zvědavej. Co budem budou provozovatelé povídat zvědavejm kolemjdoucím až budou zjišťovat co se to tu děje? Jak bude vypadat celá organizace přes stovky lidí na tak rušném místě?
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#218 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2008 - 15:43

Právě proto, aby nemohla naše drahá policie nic namítat, jsme zavrhli akčnější způsob boje např. pomocí stříkacích pistolí. Jinak nebudeme dělat nic, čím bychom porušovali zákon - běhat po centru Prahy v obleku není dokonce ani v tomto státě trestné ;) (a o tom něco vím, studuju práva :D). Ano, může se stát, že vás někdo zastaví. Ale přeci stačí říct, že hrajete hru a pokud zrovna při tom nebudete lézt po sochách apod., nikdo vám nic nemůže říct (v opačném případě je to váš problém a organizátoři se od takovéhoto vašeho chování distancují). A i kdyby přesto měla policie, či kdokoliv jiný nějaké řeči, pošlete ho za mnou, já to s ním vyřídím. Ano, organizace bude náročnější, ale pokud se nenajde někdo, kdo bude dělat lidově řečeno bordel, tak se i stovka lidí dá ukočírovat ;)
  • 0

#219 Mates168

Mates168

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2008 - 17:46

taktak
  • 0
Vložený obrázek
ORGANIZATION TEAM MEMBER
rád zodpovím vaše dotazy ohledně eventu MAFIE

#220 pomeranch

pomeranch

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2008 - 21:34

ok, dejte vedet
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama