Přejít na obsah


Fotka

Zasloužilý geocacher vzorem - zklamání


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
80 odpovědí na toto téma

#41 adp.

adp.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2007 - 9:12

myslim ze papundekl na koleckach uloven, i kdyz uplne jistej si nejsem, rozliseni mizerny asi budu ve volnych chvilkach zkouset dal
  • 0

#42 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2007 - 9:38

Kéž by každá zdejší hádka skončila tak užitečným závěrem, jakým je v tomto případě virtuálka Trabant. Jdu na ni :)
  • 0

#43 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2007 - 10:04

marekl napsal/a:
Kéž by každá zdejší hádka skončila tak užitečným závěrem, jakým je v tomto případě virtuálka Trabant. Jdu na ni :)


Moje němčina je chabá... Ale je tam něco o micro keši kdesi uložené... Tak nevím, jestli to je tak úplně couch cache.
  • 0
Garmin GPSMAP 60CSx + Topo Czech 1.2
Sony Ericsson K750i + Opera Mini 4.1beta + Handy Geocaching 3.2.5
Apple iPod Nano + Pocket Queries as VCards (via GPSBabel :-)

#44 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2007 - 10:10

PaBa napsal/a:

minarjo napsal/a:
Chudák Pavel, to aby se zastyděl :D.

Jojo, neodpustitelny zlocin

Není to zločin, ale úplně férové to také není. Kdyby to tady LaLu nezmínil tak také budu čubrnět jak jsi šikovný kačer s tolika nálezy. Ani tvoje vysvětlení že jsi takto odlovil pouze 6 keší už nezní příliš věrohodně. Proč jsi to alespoň nezmínil v lozích když jsi to myslel zak nevinně?
  • 0

#45 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2007 - 10:13

Teda rozeznat na těch obrázcích Pryskyřičník pádivý je docela problém :(
  • 0
Sylvia999

#46 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2007 - 10:22

Ještě by na PaBu mohl někdo složit nějakou pěknou písničku, jak je teď v módě.:D:D
  • 0

#47 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2007 - 10:23

Sylvia999 napsal/a:
Teda rozeznat na těch obrázcích Pryskyřičník pádivý je docela problém :(

No když vás to baví a máte na to čas, tak se snažte a neztěžujte si :-P :D
  • 0

#48 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2007 - 10:47

na objednavku pro alkese: hledani si uzivej, na poradi nedivej. nekdo najde v tydnu jednu, nekdo 30 za pulden, nekdo lovi v snehu v lednu, jinemu se nechce ven. racte, je li libo splhat, nebo mestskou prochazku, nezli plane casem mrhat, lepsi je jit pro kesku. kazdeho v tom bavi neco, muzeme si vybirat, kdyz mam na lov jiny pohled, netreba se nasirat. muzes to klidne zhudebnit, michale [;)] o tantiemy se sabnem
  • 0

#49 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2007 - 10:49

xpj napsal/a:

Moje němčina je chabá... Ale je tam něco o micro keši kdesi uložené... Tak nevím, jestli to je tak úplně couch cache.


Podle satelitní mapy je to uprostřed vozovky. Ale německy taky tak moc neumím.
  • 0
Sylvia999

#50 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2007 - 10:53

Spíš to bude v tom sloupu vedle (asi tak 3m od šipky). I nápověda by tomu odpovídala.
  • 0

#51 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2007 - 10:58

Dain & Olik napsal/a:
muzes to klidne zhudebnit, michale [;)] o tantiemy se sabnem

Hezký :D S mým zhudebněním by to možná i splnilo účel... všichni by raděj utekli pryč kešovat. :)
  • 0

#52 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2007 - 11:05

Dáine, připadá mi to jako Óda na radost - nemyslel jsi na ni?
  • 0
Sylvia999

#53 PaBa

PaBa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2007 - 11:07

JarMar napsal/a:
Není to zločin, ale úplně férové to také není.


Vysvetli mi prosim, co na tom neni ferove? Splnil jsem podminku logu. Zalezi na vlastnikovi kese, jak svoji kes udela a jak takove logy uzna. Pro tvoji informaci - mam treba nalez na Samanove/Spyderove mezinarodni dvoukesi GCNHZY, i kdyz jsem v Kalifornii fyzicky nekesoval. To je taky nefer? Podvod?

Kdyby to tady LaLu nezmínil tak také budu čubrnět jak jsi šikovný kačer s tolika nálezy.


Priznam se, ze je mi uplne jedno, jak budes cubrnet...

Ani tvoje vysvětlení že jsi takto odlovil pouze 6 keší už nezní příliš věrohodně.


... ale dost mi vadi, ze me obvinujes ze lzi a podvodu. Jak uz jsem rikal drive - neni nic snazsiho nez sbalit GPSku a vyrazit na kese, kde mam 'Found'. I ty mas u me zvejkacku, kdyz najdes nejakou, kde jsem se dopustil podvodu. Do ty doby si prosim to obvinovani nech.

Proč jsi to alespoň nezmínil v lozích když jsi to myslel zak nevinně?


V jakych lozich? Tohle nechapu...

A priznam se, ze na rozdil od zacatku debaty me to uz zacina trochu nudit. Bezte radsi vsichni kesovat! (prave jsem se vratil z FTF nalezu, to bude urcite nejakej podvod) :D:D:D
  • 0
PaBa

--
I always use ROT13 twice for extra security

#54 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2007 - 11:16

PaBa napsal/a:

Bezte radsi vsichni kesovat! (prave jsem se vratil z FTF nalezu, to bude urcite nejakej podvod) :D:D:D

No vždyť kešuju až se ze mně kouří :D:D Lovím Trabanta.
  • 0
Sylvia999

#55 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2007 - 11:17

samozrejme ze je to podvod - vsichni kdo zakladaji v praze a prilehlem okoli totiž povinne fasuji paba razitko a musí před publikaci otisknout ftf paba do logbooku. vim, ze za sve odhaleni budu pykat, ale uz jsem to dele zamlcovat nemohl! :)
  • 0

#56 lamin

lamin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2007 - 11:17

Jezusmarja uzamknete to uz nekdo :@..anebo navrhuji "provinilce" ukamenovat coinama na nejakem Eventu, ale hod coinem,kdo jsi bez viny :D:D sam mam Four windows taky zalogovany a nestydim se za to..
  • 0

#57 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2007 - 11:21

To: PaBe No, přeber si to jak chceš. Ale faktem je že v očích poctivých kačerů jsi klesl na ceně. A tady tím "kopáním" kolem sebe to určitě nespravíš. A jestli je ti to jedno jak píšeš, tak nevím proč tedy odpovídáš. ;)
  • 0

#58 PaBa

PaBa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2007 - 11:26

JarMar napsal/a:
No, přeber si to jak chceš. Ale faktem je že v očích poctivých kačerů jsi klesl na ceně.

'Poctivi kaceri' jsou neco jako 'Zizkovske zeny'?
Nic, tomu mladsi nemuzou rozumet :D
  • 0
PaBa

--
I always use ROT13 twice for extra security

#59 javla

javla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2007 - 11:31

Dain & Olik napsal/a:
samozrejme ze je to podvod - vsichni kdo zakladaji v praze a prilehlem okoli totiž povinne fasuji paba razitko a musí před publikaci otisknout ftf paba do logbooku. vim, ze za sve odhaleni budu pykat, ale uz jsem to dele zamlcovat nemohl!
:)


Tak v naší kešce GC16MVJ rozhodně PaBa byl a to osobně - stejně jako téměř všichni ostatní kdo zde logovali byl při logování pozorován a posléze dle fotky identifikován ;)

Pokud jde o diskusi samotnou, tak i když bych sám takto virtuálně nelogoval, tak daleko větším zklamáním jsou pro mne zdejší reakce :(
  • 0
Jana a Vlasta (JaVla) (PDA FS Loox N560)

#60 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 467 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2007 - 12:02

Reakce jsou zajímavé, ale přimlouvám se moc - nechte toho... :) Já sám jsem si touto debatou značně rozšířil obzory o "gaučokešing" :D a přiznávám se dobrovolně - odlovil jsem si dnes během dopoledne od klávesnice pár zajímavých kešek/virtuálek. A světe div se - fajn jsem se u toho pobavil. (Rád leccos googlím a dohledávám z více či méně skrytých indicíí - a to nemusí jít jen o GC.) Jediné, co se k tomu dá snad relativně objektivně říct - pokud log vyhovuje všem parametrům definovaným v listingu, není co řešit. A dál už je to případně na ownerovi. :) Jinak si tu třeba roztrhejte občanky, ale stejně nic nevymyslíte.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama