Přejít na obsah


Fotka

SmartGPX - jak naplnit daty bez Premium Members?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
63 odpovědí na toto téma

#61 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2008 - 22:18

Ahoj JJ. Ničeho si nevážíš. Ničemu nerozumíš. Tohle fórum je stejně jako stránky GS dostupné všem a zdarma. Zdejším adminům a všem co se na tom podílí můžeme být vděční za jejich práci v jejich volném čase. Stejně tak GS za to, že nám umožňuje GC. Fórum však je určeno pro úplně jiné účely, než je používáš. Svými zbytečnými příspěvky je zbytečně znepřehledňuješ a zaplácáváš. Zamysli se nad tím, pro koho by tvé příspěvky mohli být zajímavé a jakým jsou pro ostatní přínosem. Až ti dojde, co jsi při jejich psaní promarnil času a kolika lidem bylo nepříjemné na tvojí obehranou písničku v několika vláknech narazit, zkus přemýšlet kolik úsilí a času se skrývá za zakládáním a údržbou kešek, které navštěvuješ. A kolik autorů těch nejlepších už tohle fórum díky lidem jako jsi ty už ani nenavštěvuje. Pokud na můj příspěvek odpovíš, nebo pokud budeš do tohoto fóra psát pořád stejně tak jsi nic nepochopil a můj příspěvek je tady taky zbytečný.
  • 0

#62 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2008 - 1:04

V databázi jsou naše data, která jsme tam zadarmo vložili a Groundspeak nám brání v jejich efektivnější využívání, příp. po nás chce platit (pravdou tedy je, že s tím každý "souhlasil" v pravidlech, ale to je teď vedlejší)


Milý Jimmy, která že data tam jsou "TVOJE" kromě logů??? Zatím jsi žádnou cache nezaložil, ale máš řečí jako majitel minimálně desítky prosperujících keš... Co takhle udělat něco užitečného pro rozvoj geocachingu či pro nás, ostatní a založit nějakou pěknou cache... Vždy, když čtu podobná vlákna, tak mám sto chutí všechny své cache převést do PM only režimu nebo je archivovat.

Založení a pravidelná údržba keší stojí spousty času, úsílí a také docela dost peněz a přitom mám v poslední době silný pocit, že většinu kontroverzních diskuzí zde startují a pak úspěšně provozují právě ti, kteří geo-prd pro "ostatní" udělali a jejichž zkušenosti také nebývají zrovna nejvyšší.
  • 0

#63 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2008 - 1:13

alkes napsal/a:
Tys to JimmyJamesi asi nezažil, ale tak před půlrokem, než koupili výkonější hardware.


Jen tak pro zajímavost ... možná si to někdo třeba ani nedokáže představit ... do databáze geocaching.com přibejvá okolo 1.4 milionů logů měsíčně.
  • 0

#64 JardaD

JardaD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2008 - 9:15

Děkuji zejména těm, kteří nějakým způsobem odpověděli k tématu. A to jak na stránkách diskuse tak mě do soukromých zpráv. Pomohli mi také ti, kteří mi poskytli k vyzkoušení originální PQ GPX soubory. Trochu mě zklamalo, že pro některé to tu bylo jako souboj v ringu. I když některé názory byly zajímavé. S čím jsem potřeboval poradit, to bylo zodpovězeno. Účel tématu byl dle mého splněn. Souboje můžou pokračovat jinde, tady… zamykám.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama