Přejít na obsah


Fotka

Nastaveni BeelineGPS for Geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
47 odpovědí na toto téma

#41 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 13:22

No běhat s tím asi nemusíš, ať mi pak nenadáš, co sem ti to poradil za blbost.Fixovani polohy u Statické navigace je při rychlosti zhruba pod 4km/h (u mojeho A639 cca. 3,6m/s.Někde sem četl pod 5-6) takže k tomu stačí i svižnější chůze Vyskoušej si dát waypoint cca 100m od tvé pozice a dej navigovat na něj. Pokud se k němu na mapce přibližuješ skokově(dlouho to stojí na místě a pak to poskočí o pár metrů) tak je problém ve statické navigaci. Pokud se to vůbec nepohne a dojdeš na místo waypointu, tak je blbě něco jinýho :|
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#42 licantrop

licantrop

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 21:29

Tak sem stáhnul nejnovější beeline a v nastavení sem zkusil vypnout SN, to po chvýli vyhodilo chybu. A od tý doby nemužu chytit signál... To už je to asi v... ?:(
  • 0

#43 sowda

sowda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 21:35

licantrop napsal/a:
Tak sem stáhnul nejnovější beeline a v nastavení sem zkusil vypnout SN, to po chvýli vyhodilo chybu. A od tý doby nemužu chytit signál... To už je to asi v... ?:(

http://carnero.cc/mo...tic-navigation/
Zkus tohle
  • 0
HTC One X, Android 4.0.4
c:geo, Locus
Lidi, já žijuVložený obrázek

#44 licantrop

licantrop

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 8:25

Tak po vyndání batrky přes noc už to zase signál nachází. Tak se chci zeptat. Když vypínam SN přes nějakej program. Má bejt GPS vypnutá, nebo zapnutá, nebo je to jedno?
  • 0

#45 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2009 - 7:31

sowda napsal/a:

licantrop napsal/a:
Tak sem stáhnul nejnovější beeline a v nastavení sem zkusil vypnout SN, to po chvýli vyhodilo chybu. A od tý doby nemužu chytit signál... To už je to asi v... ?:(

http://carnero.cc/mo...tic-navigation/
Zkus tohle


Přesně tyto stranky jsem kdysi navštivil - vše podle nich nastavil a razem se vše změnilo - po změně nastavení je hledani razem přijemnějši
  • 0

#46 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 11:43

Potřebuji poradit se severem v Beeline. Mám vyplou statickou nav - viz o přispěvek vyše - ale nevim co ještě nastavit abych nemusel mit zapnuty sever pořad nahoru gps-ky - prostě aby mi šipka ukazovala kde je sever nezavisle na poloze pda. Když tuto funkci zapnu tak je jedno jestli ctojim nebo se pohybuji dosti rychlo - pořad mi šipka přeskakuje ze strany na stranu a ja nevim kam mam vlastně jit Nejhorši je když se dostanete na 15m ke kešce a zastavite se aby ste si ujasnili směr - šipka přeskakuje a vy nevite kam se mate pohnout. Mám to nainstalovane na PDA MIO P560 dík za rady - momentalně nosim v ruce normalni kompas a podle něho si natošim pda směrem na sever a ihned mi je jasne kde keša je - ale když zapomenu kompas doma tak jsem celkem v pr....
  • 0

#47 johny_r

johny_r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2009 - 13:05

Zdravím, zajímalo by mne, jestli beeline umí zpracovávat signál z BT modulu při nastavení modulu na 5Hz. Ještě to musím otestovat, ale mám pocit, že to moc nezvládá. Dalším problémem by mohla být statická navigace, ale nejsem si jist, jestli Mediatek chipsety tuto funkci vůbec mají. Doufám, že ne. Nevíte někdo? Díky
  • 0
Qstarz BT-q1000x GPS modul/track logger, HTC Touch Pro2

#48 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2009 - 22:47

Ahojda, zkusila jsem si nainstalovat BeeLineGPS, podařilo se mi stáhnout kešky, ale nemám u nich listing. Nevíte někdo co s tím? Postupovla jsem podle tohoto návodu: http://edenik.elka.c...na-geocaching/. Díky za pomoc :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama