Přejít na obsah


Fotka

OpenWIG - wherigo v Javovém telefonu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
712 odpovědí na toto téma

#121 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 22 May 2008 - 12:27

Tak jsem zabrousil do tohoto vlakna a i ja se pripojuji k pochvale autorovi za tento vyborny program. Drobnou (ci vetsi;)) satisfakci mu muze byt treba fakt, je na GC1BVTQ padlo FTF prave s pouzitim openWIGu, kde fungoval zcela bez problemu. (Je ovsem pravda, ze z programatorskeho hlediska je tato cartridge veskrze primitivni a pouziva pouze zakladni lua funkce ;)
  • 0
Retired slowcacher

#122 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 22 May 2008 - 13:49

druzicka & team napsal/a:
Paradni kus prace. Trosku mam strach z velikosti 420kilo


to je proto, že uvnitř JARu je předdefinovaná cartridge (kterou z něj klidně můžeš smazat a smrskne se to na přijatelných asi 80). až bude funkční file browser, tak ji vyndám definitivně .e)
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#123 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 22 May 2008 - 16:09

JJ, pak mi to doslo :o) ale priznam se, ze me to nejdriv celkem leklo :o)
  • 0

#124 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 22 May 2008 - 19:34

Právě jsem prošel tutoriál a zdá se že to funguje. Scrolování u nokie už je v pořádku.
  • 0

#125 StandaVacek

StandaVacek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 23 May 2008 - 8:45

Taky jsem si to nainstaloval do své NOKIE 6233 a jede to OK
  • 0

#126 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2008 - 4:38

nová verze 0.2.9 beta0 - codename Zlatokop
speciálně pro české cachery ... ačkoliv jsem zrovna těch pár českých textů v aplikaci přeložil do angličtiny, protože se chystám oslovit cachery zahraniční

http://www.matejcik....-0.2.9beta0.zip
(verze uvnitř jaru je nastavena na "0.2.90", protože nic většího než 0.2.99 nejde (viz tohle). pokud bude před 0.3 ještě nějaká verze, bude to 0.2.91, a tak dál. potřebuju to nějak odlišovat a s verzí 0.2.99 jsem si lehce naběhl)

hledám dobrovolníka, který otestuje cartridge Zlaté nugety (http://www.wherigo.c...18-8ebad66739f5) - v emulátoru to chodilo celkem pěkně, ale šedá je teorie a věčně zelený strom života, a já se do Jinců v dohledné době nedostanu.

v jaru žádná cartridge není - nejsem si totiž jist, jestli nemá každý uživatel svůj vlastní unlock code, tím pádem by vám cartridge ode mě byla prd platná (nebo je unlock code společný?) - takže si ji musíte nahrát sami, buď do filesystému nebo přibalit do jaru. instrukce tady proběhly nebo je najdete na stránce openwigu.

Mimoni, nahraj prosím tuhle verzi do té tvé aplikace, místo té .99 co je tam teď...
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#127 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2008 - 4:42

pé es: slibuju že příští verze bude umět přehrát Davli B)
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#128 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2008 - 6:44

Ano, unlock code je v kazde stazene verzi GWC souboru unikatni, dle toho, jaky uzivatel cartridge stahoval.
  • 0

#129 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2008 - 9:22

matejcik napsal/a:
Mimoni, nahraj prosím tuhle verzi do té tvé aplikace, místo té .99 co je tam teď...

Hotovo, zaktualizováno.
  • 0

#130 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 19 July 2008 - 20:24

Tak se mi s OpenWig podarilo odehrat a najit WIG cache Za prazskymi vodniky. Vsechno v pohode slapalo, jenom byl problem s vyberem odpodi na par stagich, ale vyber sparne odpovedi nebranil v postupu na dalsi lokaci. Paradni prace
  • 0

#131 anomen

anomen

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 20 July 2008 - 21:02

pezik1 napsal/a:
Tak se mi s OpenWig podarilo odehrat a najit WIG cache Za prazskymi vodniky.


jaká verze to byla? a na jakém přístroji? já to testoval doma na SE 750i a po zadání souřadnic druhé stage a návratu do menu mi zmizel kurzor a nic nešlo dělat :(
což mě prozatím trochu odradilo od cesty na kampu...
  • 0

#132 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 20 July 2008 - 21:54

[quote]
jaká verze to byla? a na jakém přístroji? já to testoval doma na SE 750i a po zadání souřadnic druhé stage a návratu do menu mi zmizel kurzor a nic nešlo dělat :(
což mě prozatím trochu odradilo od cesty na kampu...[/quote]
[/quote]
Stahnul jsme posledni verzi co je a mam K800i.
je fakt, ze jsem k nemu mel pripojenou externi GPsku Quartz 800, ktera ma myslim nemerix.
Tedy na prvni stagi se mi nejak ztrayil signal a odpojilo se mi to, a tak jsme musel od zactaku, ale to znamenalo navrat jen asi o 100m, ale pak uz to bylo ok
  • 0

#133 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 23 July 2008 - 14:12

HURÁ! HURÁ! HURÁ! Nainstaloval jsem si jen tak pro zajímavost openwig-0.2.9beta0.zip a nainstaloval do Nokie N73. Řekl jsem si, zkusím nějakou cartridge a nějak mi padla do oka "Zachraňte matýska" GC1A85B. Nemaje GPS Bluetooth modul, zkusil jsem pomocí Mapsource, mapy.cz a Google najít vše potřebné (navíc to mám do Klášterce skoro 200km). Zadávání souřadnic bylo sice trochu otravné, ale co by člověk ze zvědavosti neudělal. A světe div se, Matýska se mi nakonec podařilo zachránit :) OpenWIG se mi zdá sice trochu spartánský, ale hlavní je, že je použitelný! Pár postřehů: 1) Obě verze cartridge (Colorado a PocketPC) vypadají a chovají se identicky 2) Texty voleb v dialozích se nevejdou na šířku a jsou uříznuty 3) Na konci se mi nezobrazil unlock kód, i když se mi zdálo, že cartridge doběhla podle všeho do konce
  • 0

#134 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 12:45

Tak jo konecne se mi povedlo to co jsem vytvoril taky fyzicky projít. A to díky autorum openwherigoplayeru - DÍKY:p. Bohužel se potvrzuje, že scripty na odchodu ze zón VUBEC nepracují:(. A to je bída, protože práve ony mají dodávat podstatné info. Bez nich je to obtížnost 4, je treba být místní a nebo se místních vyptávat... Také se za celou dobu neozval jediný zvuk... Jinak je to prostě fungující. Holt šikovné české ručičky, gratuluji tvůrcům a přeji mnoho dalších a vylepšenějších verzí..
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#135 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2008 - 12:46

Aha ještě taky wo co go..:D Cartridge Zachraňte Matýska pomocí NOKIA E65 a LD3W modulu
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#136 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2008 - 11:48

Tak jsem dneska odehrál pomocí OpenWIGu kešku Za prazskymi vodniky. Ještě ráno jsem zjistil, že je nová verze cartridge (1.6), tak rychle stáhnout a překompilovat. Hrál jsem na Nokii 6300 s externím BT modulem. Vše šlape docela dobře, cartridge se dá bez problémů odehrát. Narazil jsem jen na menší chybku ve finále, kde se nedalo vrátit k zadání kódu z krabičky po využití možnosti navigovat se ke krabičce.

Pokud jde o OpenWIG, pak bych ocenil šipku vyplněnou, při vypnutém podsvícení a slunného dne nebyla skoro vidět.. občas v listingu navíc značky <BR>, ale to je maličkost..
  • 0

#137 supermanci

supermanci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 28 July 2008 - 9:53

Tak jsem také objevil tuhle šikovnou aplikaci a hned se jal testování. Nahrál poslední verzi, zkonvertoval cartridge a ouha při zvolení souboru na mně nepěkně vyskočila nějaká chyba. Nevadí zkouším znovu a znovu a tu náhle úspěch!! Pokud zkonvertuji soubor tak, že se jedná o "celou aplikaci" a ne tedy jen konvertované CWG, tak to šlape jako víno. Testoval jsem na N95. Pak přišlo ještě lehké zklamání, že není podporována interní GPS, ale nakonec jsem si zajistil BT modul od NaviLOCK BT-338 a už to jelo jak po másle. No ne že by nedošlo k chybám, ale jinak parádička. I když na závěr byla úspěšnost jen 50%. Jedna Cartridge mi bohužel u posledního úkolu ne a ne odemknout úkol. A to jsem více než 20 minut brousil kolem správného místa a prostě nic. Jednalo se o brněnskou Dělovou kouli. Další den jsme šli na Čertovu rokli a vše šlapalo jako na drátkách. Sice jsem musel nejdříve zjistit jak aktivovat numerický režim klávesnice, protože číslo zadané alfa režimu to ne a ne akceptovat, ale nakonec se i podařilo přemluvit telefon a juhuuuu. Takže teď už jen aby to umělo interní GPS a ukládat stav hry a nebude to mít vůbec žádnou chybku.
  • 0

#138 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 28 July 2008 - 10:12

supermanci napsal/a:
Jedna Cartridge mi bohužel u posledního úkolu ne a ne odemknout úkol. A to jsem více než 20 minut brousil kolem správného místa a prostě nic. Jednalo se o brněnskou Dělovou kouli.

Nevzpomeneš si náhodou, jestli jsi v Dělové kouli odklepával všechny dialogy tlačítkem "Pokračovat ...", nebo jsi někdy ťuknul i na "Storno" nebo na jiné tlačítko? V téhle cartridgi je totiž chyba, a pokud zapomeneš ťuknout na "Pokračovat...", tak se sice konkrétní úkol označí jako splněný, ale nezmenší se počitadlo splněných úkolů, takže se pak po nalezení poslední stage neodemkne závěrečný úkol.
  • 0

#139 supermanci

supermanci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 28 July 2008 - 12:10

Předpokládám, že jsem klikal na OK, ale na 100% to tvrdit nemohu. Faktem je, že na konci jsem měl vše kromě koule splněno. Ale pokud jsem omylem někdy klik jinam tak to nevím. I tak jsem to šel dvakrát (jednou v silném dešti) a poprvé mi nějak u koule spadla komunikace s BT modulem. Takže jak jsme uschnuli, tak jsme vyrazili podruhé. Problém nastal opět až u koule, kdy se mi nechtěla fáze odemknout, prostě jako bych byl jinde. Ale neva vypadá to na lepší počasí, takže přeinstaluji a oběhnu si to ještě jednou. Třeba to tentokrát klapne. :| Ale díky za radu, budu si na to dávat pozor.
  • 0

#140 supermanci

supermanci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 30 July 2008 - 6:24

Tak snad jen doplnění pro ostatní OpenWIG lovce. Včera jsem znovu optimalizoval cartridge Dělová koula a znovu ji nainstaloval. Po třetí obešel Špilberk a bohužel došel ke stejnému výsledku. Poslední stage ne a ne povolit. Testoval jsem v simulátoru, kde se dokonce objevily nové funkce v podobě kontrolních otázek, tyto se mi na telefonu vůbec nezobrazily. Takže někde bude asi zakopaný pes. Naštěstí jsem o víkendu prošel také Čertovu rokli, která fungovala na 100%. Takže jsem rád, že OpenWIG pracuje i namém stroji.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama