Přejít na obsah


Fotka

OpenWIG - wherigo v Javovém telefonu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
712 odpovědí na toto téma

#101 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2008 - 18:17

cartridge Davle nefunguje, v tomto konkrétním případě proto, že Mion se nespoléhá na builder a využívá možnosti jazyka Lua naplno ... ale OpenWIG ještě, ehm, není tak plný. dopoledne mi to hlásil Mimon, myslím že to opravím do příští verze. šipka zřejmě taky bude brzy. ten problém s nescrollovatelností je jen u obrazovek zón, nebo i u předmětů? no ... spolubydlící myslím N70 má, tak to otestuju a uvidím.
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#102 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2008 - 18:36

matejcik napsal/a:
ten problém s nescrollovatelností je jen u obrazovek zón, nebo i u předmětů?
no ... spolubydlící myslím N70 má, tak to otestuju a uvidím.


Ted jsem udělal pokus s tutoriálem. Když si prohlížím zonu, jak je daleko, tak scorling zlobí (ale ne tolik jako u Davle). Ale když ke mě mluví kapitán, tak bez problemu naroluju až dolu.

U cartrige s tučnákama je to stejné. Když ke mě mluví zookeeper, tak bez problému najedu až dolu a přečtu celý text. Když se chci navigovat k Penguin Pool, tak scorovat nejde.

Jestli to nedělá měnící se pozice GPS a vždy znovu načítání aktualizované stránky s měnícími se souřadnicemi.
  • 0

#103 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2008 - 18:49

Vancosi napsal/a:
Jestli to nedělá měnící se pozice GPS a vždy znovu načítání aktualizované stránky s měnícími se souřadnicemi.

toho se právě bojím.
aneb jak si nokia opět dělá co se jí zlíbí, specificky pak něco jiného než všichni ostatní [hluboký povzdech]
no ale snad to nějak půjde, už mě napadlo několik řešení, a v nejhorším prostě šipka s navigací půjde na samostatnou obrazovku

mimochodem, na té nokii, když překlikáváš jednotlivé zprávy dialogu, tak vyjede to vždycky nahoru na obrázek, nebo to zůstává odscrollované dole na textu?
  • 0

#104 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2008 - 19:25

mimochodem, na té nokii, když překlikáváš jednotlivé zprávy dialogu, tak vyjede to vždycky nahoru na obrázek, nebo to zůstává odscrollované dole na textu?

Vyjede to vždycky nahoru na obrázek.
  • 0

#105 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2008 - 20:18

Vancosi napsal/a:
... snad se dostanu na Mimonovu Davli.
... V Praze zkouším zapnout Mimonovu Davli....

Pozor pozor, Davle je Mionova, ne moje!
  • 0

#106 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 9:52

Mimon_team napsal/a:

Vancosi napsal/a:
... snad se dostanu na Mimonovu Davli.
... V Praze zkouším zapnout Mimonovu Davli....

Pozor pozor, Davle je Mionova, ne moje!


Je je :o , to se pánové omlouvám. proč si dáváte tak podobný jména? :-)
  • 0

#107 Lidoop-2694

Lidoop-2694

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 11:34

Cau vsem, jakozto uzivatele smartphonu se mi tato myslenka moc libi. Zkusim sem to ted na HTC Vox 710 a aplikace jede, nicmene nejsem schopen najit bt modul. Zalezi nejak na portech a tak? Snazil jsem se to ted cele procist, ale neiceho jsem si nevsiml. Dik
  • 0
Hop a byl tu Lidoop!
http://www.veselakavarna.cz/

#108 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 11:42

Lidoop napsal/a:
Cau vsem,
jakozto uzivatele smartphonu se mi tato myslenka moc libi.
Zkusim sem to ted na HTC Vox 710 a aplikace jede, nicmene nejsem schopen najit bt modul.
Zalezi nejak na portech a tak?
Snazil jsem se to ted cele procist, ale neiceho jsem si nevsiml.
Dik

HTC Vox S710, ten co má Windows Mobile? na kterém by měl fungovat originální Player?
se jen ujišťuju...
jinak openwig používá pro hledání zařízení standardní mobilní API, které na WM smartfounech zřejmě nefunguje (?), a brát data ze sériového portu jako HG zatím neumí
  • 0

#109 Lidoop-2694

Lidoop-2694

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 11:57

matejcik napsal/a:
HTC Vox S710, ten co má Windows Mobile? na kterém by měl fungovat originální Player?
se jen ujišťuju...
jinak openwig používá pro hledání zařízení standardní mobilní API, které na WM smartfounech zřejmě nefunguje (?), a brát data ze sériového portu jako HG zatím neumí


Ano, ma WM6
Nicmene original Player mi nejel (nemam dotykac)
OK to o portech jsem nevedel, dik
  • 0
Hop a byl tu Lidoop!
http://www.veselakavarna.cz/

#110 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 16:26

verze 0.2.6 - codename "kdekoliv, kdykoliv"

jenom v rychlosti - nová verze podporuje
* jednak Timery
* a jednak funkce oficiálních PlayAnywhere cartridgí

wherigo player tutorial třeba ještě nefunguje úplně dokonale, ale dá se dohrát skoro do konce (spadne chvíli před tím, než by vypsal odemykací kód)
primitive compass navigation by měla být plně hratelná

linky stále stejné: konvertor na cartridge, hlášení chyb

a ještě ... Vancosi, vyzkoušej to prosím na té nokii n70, jestli už jde scrollovat - použil jsem nejjednodušší z možných řešení, kdyby to pomohlo, bylo by to skvělé
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#111 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 16:58

Vancosi, vyzkoušej to prosím na té nokii n70, jestli už jde scrollovat - použil jsem nejjednodušší z možných řešení, kdyby to pomohlo, bylo by to skvělé


Jdu na to :)
  • 0

#112 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 17:27

Vancosi napsal/a:

Vancosi, vyzkoušej to prosím na té nokii n70, jestli už jde scrollovat - použil jsem nejjednodušší z možných řešení, kdyby to pomohlo, bylo by to skvělé


Jdu na to :)


Zkouším a scorling a je to pořád špatný. Sice doscoroluju až dolu, ale hned to zase skočí nahoru.
Ale další problém je, že zona co má být 50m daleko je pořád 9763335.776m daleko.
  • 0

#113 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 17:40

Ještě dotaz. Na stránkách optimalizeru mohu stáhnout jednak instalační soubor cartrige*.jar, ale taky optimalizovaný soubor *optimalized.gwc Je ten druhý nějak použitelný, pokud mám samostatně nainstalovaný OpenWig?
  • 0

#114 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 18:06

Vancosi napsal/a:
Ještě dotaz. Na stránkách optimalizeru mohu stáhnout jednak instalační soubor cartrige*.jar, ale taky optimalizovaný soubor *optimalized.gwc

Je ten druhý nějak použitelný, pokud mám samostatně nainstalovaný OpenWig?

pokud kromě samostatně nainstalovaného openWIGu máš i samostatně nainstalovaný ofiko Player, tak ano .e) jinak zatím ne.

Vancosi napsal/a:
Zkouším a scorling a je to pořád špatný. Sice doscoroluju až dolu, ale hned to zase skočí nahoru.
Ale další problém je, že zona co má být 50m daleko je pořád 9763335.776m daleko.

jestli se to vztahuje k tutorialu, tak to bych spíš řekl že je správně (ale budu to muset vyzkoušet), protože o tu zónu tam nejde, ta je tam jen na ozdobu (má pevně zadané souřadnice někde v Seattlu). když opravdu odejdeš 50m (libovolným směrem), tak to normálně pokračuje.
  • 0

#115 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2008 - 7:28

Ahoj, můžeme se těšit na další verzi tvého playeru?
  • 0

#116 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2008 - 18:35

Jestli pak bude fungovat WIG cache Davle na OpenWig. Zítra se tam chystám.
  • 0

#117 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2008 - 18:59

Vancosi napsal/a:
Jestli pak bude fungovat WIG cache Davle na OpenWig. Zítra se tam chystám.

Tak jsem zjistil, že Davle fungovat nebude. No nic.
Pánové jak pokračuje vývoj OpenWig?
  • 0

#118 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2008 - 20:32

Vancosi napsal/a:
Tak jsem zjistil, že Davle fungovat nebude. No nic.
Pánové jak pokračuje vývoj OpenWig?


Z matejcikova blogu (http://matejcik.blogspot.com/) se da ledacost zajimaveho o chystanych zmenach (a o tom co vsechno to obnasi) vycist.
A v changelogu celeho projektu (http://code.google.c...wig/source/list) je zase videt co uz je hotove a commitnute.

Jinak toho nevim o nic vic nez ty, ale sleduji zmeny a netrpelive cekam na navigacni sipku a navigaci i k predmetum/osobam :)
  • 0

#119 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2008 - 4:59

verze 0.2.99 - codename "Akta X"

...omlouvám se místním, že jsem nereagoval, nicméně měl jsem spoustu práce a navíc se mi kdovíproč vypnulo upozorňování.

každopandě, verze 0.2.99 je tady, a ač je neuhlazená, má dvě revoluční novinky:

- navigační obrazovku s šipkou.
Ta funguje ... no řekněme že spíš na čestné slovo, protože bere údaje o směru přímo z GPSky bez nějakého zpracování a průměrování a podobně, takže ten směr (alespoň mně) v polovině případů ukazuje blbě a nezbývá než vytrvat, jít chvíli pořád rovně a zprůměrovat si to v hlavě.

Plus umíme navigaci k objektu (potřeba v cartridgi Park Čechy (či jak se jmenuje)) a u každého takového objektu je vkusná ikonka s kompasem (který skoro není poznat - pokud někdo vyrobí a nabídne lepší ikonku, rád ji použiji)

- čtení cartridgí z telefonního filesystému.
na což zatím není žádný pěkný browser, musí se cesty zadávat ručně, návod je tady (jestli to chce někdo česky, ptejte se, klidně přeložím)

ke stažení zde
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#120 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2008 - 7:12

Paradni kus prace. Trosku mam strach z velikosti 420kilo je uz celkem dost, ale na N6230i jsem to zatim nainstaloval a spustil. Funguje i nahravani cartridge z karty Nokia6230i file:///E:/adresar/atd.gwc Diky za super program, ted jeste otestovat v terenu ;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama