Přejít na obsah


Fotka

Makra GSAK


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
535 odpovědí na toto téma

#161 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2008 - 19:10

A co by nam to prineslo? Ze by fungovala fce GetCounty()? Myslim ze by nam stacil spis od Groundspeeku state=kraj.... County ma dle me vyznam tak mozna v USA
  • 0

#162 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 12 June 2008 - 6:35

Jen tak na okraj - nová verze GSAKu již podporuje v GPX exportu název keší o libovolné délce - takže při generování POI pro Colorado, kde je limit názvu cca 1000 znaků, lze do jména POI přidat více informací (jméno keše, kód, její vlastnosti, případně i hint). Hodí se to proto, že colorado zatím stále (po x měsících existence !!!!:@) neumí zobrazit description POI bodu...

viz changelog:

7.2.2 5th June, 2008
...
- removed 100 character name limit on GPX export (more information)
...

  • 0

#163 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 12 June 2008 - 7:00

Uy jsem zareagoval a upravil puvodni makro GarminPOICSVExport. Vygeneruje mi to klasicky bod a dale dalsi POI s hintem. !!URČENO POUZE PRO COLORADO!! Muzete vyzkouset:

Přiložený soubor (y)


  • 0

#164 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 12 June 2008 - 7:43

Dik ozkousim, trosku s tim Coloradem jeste tapu....ty ikonky kesek co jsou k makru tady http://gsak.net/boar...t=0 se musi do Colorada natlacit pres ten soft xImage?
  • 0

#165 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 12 June 2008 - 7:58

ja je mam v adresari kam se nakopiruji csv soubory. xImage s Coloradem nefunguje.... Alespon me ne....
  • 0

#166 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 12 June 2008 - 8:04

Skleba napsal/a:
Dik ozkousim, trosku s tim Coloradem jeste tapu....ty ikonky kesek co jsou k makru tady http://gsak.net/boar...t=0 se musi do Colorada natlacit pres ten soft xImage?


ne. pro PIO musis vystup z gsaku (csv soubory jednotlivych typu kesi - ktere ti vyhodi makro) mit ve stejnem adresari jako ikonky. pak spustis program POIloader, kteremu zadas cestu k adresari a on podle shodneho jmena ikonky a csv souboru je priradi k sobe a hodi do gps.

xImage dela neco trochu jineho - do pameti gpsky pouze nahraje obrazek, ktery pak muzes pouzit ke vsem tem stromeckum, lodickam, domeckum, truhlickam.... jako symbol waypointu. v coloroadu to nejde, to zatim ve fw nema volne misto na vlastni ikonky.
  • 0

#167 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 12 June 2008 - 8:45

suplere napsal/a:
Uy jsem zareagoval a upravil puvodni makro GarminPOICSVExport. Vygeneruje mi to klasicky bod a dale dalsi POI s hintem.

Muzete vyzkouset:


Stahnul jsem, vyzkousel a nejak mi to orezava hinty. Zobrazi se vzdy jen kousek. Starsi makro co jsem mel nainstalovane mi to nedelalo. Musel jsem to vratit zpatky. Neni tam nekde chybka???:o
  • 0

#168 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 12 June 2008 - 9:04

Tohle macro je pro Colorado!!! Jestlize mas 60CSx, zustan u puvodniho makra....
  • 0

#169 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 12 June 2008 - 9:07

Aha. OK, diky a info.;)
  • 0

#170 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 12 June 2008 - 14:42

suplere napsal/a:
Uy jsem zareagoval a upravil puvodni makro GarminPOICSVExport. Vygeneruje mi to klasicky bod a dale dalsi POI s hintem.

!!URČENO POUZE PRO COLORADO!!

Muzete vyzkouset:


Tak nevim, pouzil jsem tvoje makro, vygeneroval *.csv soubory k jednotlivym druhum kesek a nacpal pres Poi Loader do Colorada. Kesky tam vidim v Custom POIS - vyberu si druh kese a danou kesku.
Je tam treba popis kdyz ji vyberu RS5Mlyny Mu/Sm 3,5/2,5 0000 PI:9.6.5008 lf:Mak_CZ ...kde bych mel videt ten hint?
  • 0

#171 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 12 June 2008 - 18:13

A zaskrtl jsi Output Hint? Pokud ne, tak bez toho to jaksi nejede....;)

Me to funguje v pohode.....

Jinak již začínám publikovat na :

gc.supler.com

tak mrkněte, o makrech budu psát na mojem webu, bu
du se snažit dělat podrobné popisy, publikovat svoje miniupravy maker a další....
  • 0

#172 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2008 - 17:21

Mam podobny problem ovsem podivny. Na Win XP se mi zobrazuje vse OK - mysleno diakritika, ale na druhem PC se stejnyma souborama v adresari makros a stejnyma verzema maker na Win Vista cestinu take nemam (Stredocesky) :(


Tak problem s diakritikou v GSAKu je jiz diky Honzikovi & Pavlince vyresen: http://gsak.net/boar...?showtopic=8695
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#173 krajzlik

krajzlik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 04 July 2008 - 15:16

Mám od jisté doby problém s Addlogs.gsk. Po spuštění se chvilku snaží a pak vyhodí následující hlášku

Vložený obrázek

Nevíte, co s tím?
  • 0

Líbí se vám můj statusbar? Udělejte si podobný podle mého návodu.


#174 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 07 July 2008 - 7:09

Omlouvam se za newbie dotaz, ale muze mi nekdo vysvetlit jaka je vyhoda ladovat si do Colorada kese pomoci vyse zmineneho postupu pres POI loader kdyz si muzu z GSAKu vyexportovat rovnou gpx? Jediny co me napada je, ze tim ziskam moznost mit v Coloradu vic kesi, ale zas to nebude aktualni z hlediska disabled atp. ne? Asi tady o neco prichazim, ale jeste nevim presne o co :)
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#175 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 07 July 2008 - 8:52

malcor napsal/a:
Omlouvam se za newbie dotaz, ale muze mi nekdo vysvetlit jaka je vyhoda ladovat si do Colorada kese pomoci vyse zmineneho postupu pres POI loader kdyz si muzu z GSAKu vyexportovat rovnou gpx? Jediny co me napada je, ze tim ziskam moznost mit v Coloradu vic kesi, ale zas to nebude aktualni z hlediska disabled atp. ne? Asi tady o neco prichazim, ale jeste nevim presne o co :)


presne jak rikas, narvu tam tim a) celou republiku kesi b.) celou republiku aditional waypointu (coz mi prijde u colorada jeste dulezitejsi nez ty kese, protoze mi pak nezabiraji misto pro waypointy). aktualni/neuktualni to bude stejne jako gpxko a abych mel 100% jistotu, posilam si pred vyletem PQ500 oblasti, kam mirime.
  • 0

#176 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 11 July 2008 - 17:39

Fajn, dneska jsem si nainstaloval makro NastavKraje pro nový statistiky atd. Po nastavování zbylo několik keší, kterým makro nepřiřadilo kraje. Co s nima? Jo a pak se chci zeptat, jak to ještě je, když importuji nový PQ, tak se jim automaticky nastavují krají nebo musím prostě před statistikama nebo importu spustit tohle makro?
  • 0

#177 Bludi

Bludi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 11 July 2008 - 19:16

Tuším, že jakmile makro NASTAVKRAJE doběhne, je tam ještě volba nastavit cache mimo regiony... K druhé části dotazu, jestli že PQ obsahuje cache, u kterých již byl kraj jednou nastaven, tento nastaven zůstane. V případě zbrusu nových cachí obsažených v PQ je samozřejmě nutné makro spustit znovu...
  • 0

#178 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 11 July 2008 - 20:28

Mam jeden dotaz: kdyz pouziji na databazi mnou odlovenych kesi resp. zalozenych makro NASTAV KRAJE (od Miona)- lze pak klasicky vygenerovat statistiku s MAPAMI EVROPY /CZ event D, SK viz.http://www.geocachin...07-392debedf551? Mne se to s timto makrem nepodarilo.:( Tak dopisuji kraje rucne vzdy u pridanych kesi a pak az statistiku generuji...
  • 0

#179 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 11 July 2008 - 21:35

trochu OT, ale musim napravit veci na pravou miru: nastavkraje a fullmapycz jsou suplerova makra, ja na nich nemam temer zadnou zasluhu :)
  • 0

#180 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 12 July 2008 - 7:07

Bludi napsal/a:
Tuším, že jakmile makro NASTAVKRAJE doběhne, je tam ještě volba nastavit cache mimo regiony...

Ano, takže nastavit ručně... šlo mi spíš o to, proč zůstanou některé kešky nenastaveny - to jsou mimo souřadnice nějakého polygonu? To by se asi nemělo stát, ne?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama