Přejít na obsah


Fotka

Co kdo má z falešného Found it?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
160 odpovědí na toto téma

#141 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 18:12

Já bych ho smazal. Už proto, že logoval se špatným datem.
  • 0

#142 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 18:21

Já ho smažu, ať napíše cokoliv, protože cokoliv, co napíše, nemůže být věrohodné. Ale nesmáznul jsem ho rovnou jen z toho důvodu, že mi zajímá, na co se bude vymlouvat. Pokud odpoví dřív, než objeví tuto diskusi, rád se s Vámi o ten blaf podělím.
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#143 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 18:24

A zase na druhou stranu mě se stalo při logovani z mobilu že jsem se uklikl při zadávání datumu a keš jsem nalezl půl roku před založení sveho účtu což je blbost. Nespletl se dotyčný jen? či snad nick si změnil a neuvědomil si že v logbooku je jinak?
  • 0

#144 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 18:30

WAW napsal/a:
A zase na druhou stranu mě se stalo při logovani z mobilu že jsem se uklikl při zadávání datumu a keš jsem nalezl půl roku před založení sveho účtu což je blbost. Nespletl se dotyčný jen? či snad nick si změnil a neuvědomil si že v logbooku je jinak?


koukni se na profil, logoval jich dneska hafo.
  • 0

#145 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 18:37

Arne1 napsal/a:

WAW napsal/a:
A zase na druhou stranu mě se stalo při logovani z mobilu že jsem se uklikl při zadávání datumu a keš jsem nalezl půl roku před založení sveho účtu což je blbost. Nespletl se dotyčný jen? či snad nick si změnil a neuvědomil si že v logbooku je jinak?


koukni se na profil, logoval jich dneska hafo.

Kouknu.....ua nezměnil si dotyčný nick nebo se snad trhl od teamu?(viz nedávno chudák kluk z prahy o němž jste si mysleli že s..e do keši-hon na čarodějnice?)
  • 0

#146 kostapanaj

kostapanaj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 19:41

Tak nám se stalo něco podobného. Zalogoval si keš kačer, tím způsobem, že místo logu přiložil foto logbooku. na tom by možná nebylo nic zvláštního, kdyby v keši nebyl logbook č.3 a on poslal foto logbooku č. 1 jen s FTF logem. Shodou okolností mám ty dva předchozí doma a jeho nick tam samosebou není. No zajímalo by mě kde ji vzal po víc jak 1,5 roce. Ale nemám ani chuť mu psát, je to jeho svědomí a jeho věc.
  • 0
Pro radost a zábavu. A co ty?

#147 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 19:57

Tak už se ozval, zde je záznam diskuse... Vážený kamaráde, mohu vědět, jak jsi mohl najít kešku Nazca, která šla do archivu přesně před rokem a ty jsi kačerem teprve tři týdny? Děkuji za vysvětlení. Ouner Promin, driv jsem kesoval s kamaradem a mel jsem nick jhaman, tam jsem stratil heslo a poridil si novy pristroj, omlouvam se za zmatky Vážený kolego... 1)pokud zapomeneš heslo ke svému účtu, je na gc.com odkaz "forgot your password?". Pokud na to klikneš, přinde ti mailem heslo nové a do účtu se dostaneš. 2)ani jako jhaman jsi nesplnil podmínku logu (tehdy mystery keše), kterým bylo poskládání nicku z kamení. Měl jsem ti kdysi smazat log, přehlédl jsem to. 3)ani jako jhaman jsi nezalogoval se správným datem. Ti, se kterými jsi tam byl, logovali jindy, spolu, správně. Další důvod pro smazání už tehdejšího logu. 4)dnes jsi zalogoval keš (s dnešním datem), která již rok nefunguje, pokud už bys chtěl, abych log vzal, měl být se správným datem a log měl vypadat rozhodně jinak, než jak jsi ho napsal. PS: mám pochopení pro zpožděné logování, pokud se například rozvedou manželé, jeden si původní nick nechá, druhý si založí nick vlastní a zpětně s patřičným vysvětlením v každém logu popíše proč loguje tolik zpětně. V tvém případě jednotlivce, s přístupem, jakým jsi napsal log a vůbec vším nejsu přesvědčen o věrohodnosti tvého vysvětlení. Proto mažu tvůj log, nezlob se. Neber si to špatně, ale tohle vzít nemůžu. ------------ Já za celou historii smazal teprve snad druhý log, ve své podstatě o nic nende, ale občas mi lezou někteří svými manýry krkem.
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#148 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 22:29

hauskaa: souhlas.
  • 0

#149 chochocz

chochocz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 10:10

hauskaa napsal/a:
Tak vážení, nemyslel jsem si, že sem někdy budu muset přispět. Vesměs je mi jedno, jestli si někdo píše foundy aniž by vylez z postele, ale co ani mi hlava nebere je dnešní případ na mé keši. Nazcu jsem archivoval na den přesně před rokem. Dnes mi přišel found log "nalezeno již dříve díky moc" od kačera, jehož nick byl založen před třemi týdny.
Požádal jsem ho o vysvětlení, ale mám obavu, že jakékoliv vysvětlení mi nebude dost dobré.
Tedy takto: vy, co podvádíte, podvádějte aspon chytře.

Nebyl to nahodou nick: TypekVklobouku dosel me log z me kese ve stejnem zneni...pochybuju ze je napsan v logbooku.
  • 0

#150 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 10:26

Nebyl to nahodou nick: TypekVklobouku dosel me log z me kese ve stejnem zneni...pochybuju ze je napsan v logbooku.

Jojo, přesně tenhleten týpek. Neobtěžuje se nic vysvětlit, změnit datum, ani nic jiného. Považuji se za kačera z té starší gardy, kdy jsme to všichni ešče hráli s určitými mantinely korektnosti, pokud není keš vyložená blitka, snažím se napsat aj zajímavý log, tohle je typ člověka, který nevidí tu práci ounera a nemá k ní úctu.
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#151 keeehi

keeehi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 11:15

Co kdo má z falešného Found it?
A co kdo má z toho takové logy řešit?

Mně to přijde, že se těšíte, až někdo nesplní do puntíku podmínky a vy konečně budete moct mu ten log smazat, když už jste přece majiteli a máte tu pravomoc. Je to aspoň krásný pocit?

hauskaa:
Já se snažím logovat, podle data nálezu, ale znám jiné, kteří logují s datem napsání logu a nemají s tím problémy. Asi ještě nenavštívili tvoji keš. Jestli je to někde v pravidlech ošetřené to nevím, tak podrobně jsem je nečetl. A jestli je to důvod ke smazání logu? Podle pravidel možná ano, ale podle zdravého rozumu ne.

  • 0

#152 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 12:40

logovat se ma dle data nalezu. Aspon jako owner vim, jak to s mou cachi vypada (pochopis, az nejakou zalozis ;) ). POkud nekdo loguje s jinym datem, je to skoda, a pokud loguje s datem, kdy byla cache napr. disable, tak ho smazu B)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#153 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 14:03

nosferatu XIII. napsal/a:
logovat se ma dle data nalezu. Aspon jako owner vim, jak to s mou cachi vypada (pochopis, az nejakou zalozis ;) ). POkud nekdo loguje s jinym datem, je to skoda, a pokud loguje s datem, kdy byla cache napr. disable, tak ho smazu B)

Obcas si spletu datum a keš zaloguji treba s datumem o den dřív než jsem keš našel. A pokud je keš disable a kačer je v logbooku tak chraň tě ruka páně někomu log smazat :D
  • 0

#154 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 14:50

Navíc znám jednoho kačera, který do logů na netu vždycky psal jen: HALELUJA! a do logbooků logoval neviditelným inkoustem :-D Takže si dávejte pozor na to, co mažete :-D
  • 0

#155 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 20:31

Popina napsal/a:
Navíc znám jednoho kačera, který do logů na netu vždycky psal jen: HALELUJA! a do logbooků logoval neviditelným inkoustem :-D Takže si dávejte pozor na to, co mažete :-D

No to je jasný případ pro psychiatra :)
  • 0

#156 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 22:44

keeehi napsal/a:
Mně to přijde, že se těšíte, až někdo nesplní do puntíku podmínky a vy konečně budete moct mu ten log smazat, když už jste přece majiteli a máte tu pravomoc. Je to aspoň krásný pocit?


Zaloz si nejdriv kes, a pak si ten pocit muzes vyzkouset. ;);)
  • 0

#157 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2011 - 8:00

co ma kdo z lamentovani nad falesnym foundit?
  • 0

#158 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2011 - 8:40

zLOST napsal/a:
co ma kdo z lamentovani nad falesnym foundit?


Z lamentování nemá nikdo nic. Smysl vidím v tom, že komunita kačerů vytváří nepsaná pravidla. Pokud přijdeš třeba do nové práce, tak se s nimi dřív nebo později musíš seznámit a do určité míry srovnat. Není to nic statického, ale je toho mnoho. Detaily typu kde kdo sedí u oběda atp.
Nikde nic takového není sepsáno a můžeš dělat přesný opak. Můžeš mít z toho i jakousi radost. Nečekej ale, že si tím získáš respekt nebo oblibu.
  • 0

#159 keeehi

keeehi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2011 - 15:57

k-lord napsal/a:

keeehi napsal/a:
Mně to přijde, že se těšíte, až někdo nesplní do puntíku podmínky a vy konečně budete moct mu ten log smazat, když už jste přece majiteli a máte tu pravomoc. Je to aspoň krásný pocit?


Zaloz si nejdriv kes, a pak si ten pocit muzes vyzkouset. ;);)

Myslím, že ten pocit zkoušet nebudu. O smazání logu bych uvažoval jedině v případě, že by byl vulgární, nebo by se v něm vyskytovala velká nápověda třeba k řešení mysterky. Stejně bych se ale nejdříve snažil, ať si ho dotyčný upraví sám.
  • 0

#160 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2012 - 10:50

No tak z falešnýho FI má kešer samozřejmě bod(y), co jiného? Jinak to že se někdo nezapíše do logbuku nemusí hned znamenat, že schválně podvádí. V počátcích kešování jsme se s partnerem v jedné keši nezapsali, protože byl plný logbuk. Prostě jsme uvažovali způsobem: máme se zapsat do notýsku , v notýsku není místo-> nemáme se kam zapsat-> nezapisujeme se. Samozřejmě te už se zapisuju a i kdyby byl logbuk skoro úplně plný, tak klidně někde v prostředku si najdu místečko, kam se zaloguju. Taky jsem tehdá nepsal ke keši Need Maintenance, protože jsem si myslel, že bych tím přišel o svůj log Found It! Takže když už o tom píšu, děkuju PC-romeovi, že nám ty logy nesmazal. Naproti tomu jsem se jednou nezapisoval, když jsem našel jen logbuk, ale ne keš (owner LB ani nechtěl vrátit). Možná jsem tam dokonce psal DNF. Co se týče logování, tak už si dávám pozor na to, abych byl v keši zapsanej (kromě toho si keše rád fotim na památku), když keš nenajdu zblízka tak loguju DNF a když keš nenajdu, ale připadám si, že jsme byl dost daleko na DNF, tak píšu WN. Při zápisu do terénního logbuku píšu zpravidla jen datum a nick, protože tam víc hrozí načapání mudly, spěchá se na další keš, spěchá se domů, atd, ale na netu se (zvlášť u eventů) grafomansky rozepíšu ;-). Jako některým jiným (a ani moc nevěřím, že z těch co logují na netu o ně nejde) to dělám pro body, ale logovat na netu keš na kterou jsem nešel ve zvyku nemám. A přiznávám, že závidím těm, co mají odloveno víc keší než já (zvláště pokud jich mají aspoň o 100 víc).
  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama