Přejít na obsah


Fotka

Co kdo má z falešného Found it?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
160 odpovědí na toto téma

#121 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2008 - 23:20

malahavranice napsal/a:
A co muze mit autor z toho, kdyz si zaloguje "found it" na vlastni kesi????


Uz jsem si taky malou poznamku neodpustila a samozrejme na to same narazim zde na diskuzi. Zcela opravnene.
Omylem se muze stat leccos, ale tenhle log omylem neni.... To by me fakt nenapadlo si takto vylepsovat statistiku!
Divim se, ze si nedal i FTF, to by byla bomba, Benjo by utrel [:D]
  • 0

#122 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2008 - 23:30

Třeba ji opravdu hledal :D
  • 0

#123 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 11:36

Taky jsme na to koukali jak spadlý z višně. Jedna z příšernných keší, co jsme už odlovili na podzim je disablovaná rewieverem, protože už dlouho byly logy not found a owner nic a někdo tam napsal sáhodlouhý vyprávění jak si udělal výlet na kešky do Prahy a jak byla super...:D Nepochopím. Jasně, taky chci mít co nejvyšší číslo, přiznávám se, ale pro svůj pocit. A když bude třeba 50% falešnejch tak z toho nic mít nebudu, no ne?? A v pravdě asi je kažždýmu u p.. zadku jaký tam mám číslo. Nebo ne???
  • 0

#124 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 13:49

Kontrola je dobrá věc, jednou za čas to nějak zhruba projet, jestli to aspoň by voko sedí, ale jinak to neřeším...kdo by se s tím luštil:-D. ...Spíš mě dostávají logy tohoto typu http://www.geocachin...7b-826b5c8dae5a a takový bych mazal
  • 0

#125 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 13:51

bodlak napsal/a:
Třeba ji opravdu hledal :D

Já hledal svoji krabičku zrovna včera, a našel jsem ji o 9 kroků jinde. Mám si zalogovat Found It?
  • 0

#126 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 14:30

no mohl bych tady nalinkovat kacera, co ma techhle falesnejch logu spousty.... na jednu stranu at se treba po... kdyz mu to dela radost :D , na druhou stranu k nim krade i fotky jinejch kaceru a takovejm bych nejradsi smazal ucet:(, protoze by to pro ne bylo asi zastaveni zemekoule:D
  • 0

brundi
 


#127 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 14:31

Já mám opačný "problém" vloni jsem si odlovil během služebky dvě keše v Praze a zapomněl jsem je logovat na netu. No a uklízel jsem v Oregánu a fakt nevím které to byly. Mezitím se stalo tolik věcí, že jsem to z hlavy vypudil. Kdybyste owneři pražácí nááhodou kontrolovali logbooky a našli v srpnu 2010 log DUsoft, dejte mi prosím vědět SZ - přecejenom dva body jsou dva body žejo. O to tu hned po bodech jde nejvíc ... děkuji předem. ;)
  • 0

#128 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 14:33

brundi napsal/a:
no mohl bych tady nalinkovat kacera, co ma techhle falesnejch logu spousty.... na jednu stranu at se treba po... kdyz mu to dela radost :D , na druhou stranu k nim krade i fotky jinejch kaceru a takovejm bych nejradsi smazal ucet:(, protoze by to pro ne bylo asi zastaveni zemekoule:D


a co ti brání, hned ho sem práskni bídáka :P
  • 0
www.povetrnik.cz

#129 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 14:36

na nasem malym okresnim pisecku by to pak bylo k nevydrzeni:D
  • 0

brundi
 


#130 h4nek

h4nek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 14:46

No, mě to sice vůbec nevadí, když někdo zapomene tužku a místo toho cache vyfotí ( i když u některých by tím spíš keši uškodil). Ale sám jsem to nikdy neudělal a cache, do které jsem se nedokázal zapsat, jsem prostě navštívil jindy. Např u Computer Cache jsem neměl tužku a cache držel v ruce. Nakonec jsem jí vrátil, a zaloguju teprve, až jí znova navštívím.... Samozřejmě že u některých těžších kešek to docela naštve, ale v takových případech si většinou psací potřebu nezapomenete... Taky se mi stalo, že se mi tužka zlomila, což je ještě horší.:@ Musel jsem jí ručně oštípat a kostrbatě se zapsat.:)
  • 0

#131 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 16:30

Mě vždycky pobaví log ve stylu:

nejde mi o ten bod, [...], pokud s tim ma nekdo problem, klidne to smazu....

B)

  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#132 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 793 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 17:01

Musel jsem jí ručně oštípat a kostrbatě se zapsat.:)

Nenosíš kudlu?
  • 0

#133 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 19:13

honny napsal/a:
Mě vždycky pobaví log ve stylu:

nejde mi o ten bod, [...], pokud s tim ma nekdo problem, klidne to smazu....

B)


hh tak toto je na tom všem uplně nejlepší.
A mohu se zeptat? Stalo se to mě tak bych rád věděl jak na tom jsem. Byli jsme na výletu na sněžce, ale keš byla naprosto přimzlá a omrzlá ledem. Já sem keš pouze vyfotil protože nešla otevřít. Je to platný log? Na šněžku se opravdu každý den nepodívám tak je to jen proto,že sem tam kulí ní v podstatě jel a bylo mi to líto
  • 0

#134 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 19:21

TerZdeK napsal/a:
hh tak toto je na tom všem uplně nejlepší.
A mohu se zeptat? Stalo se to mě tak bych rád věděl jak na tom jsem. Byli jsme na výletu na sněžce, ale keš byla naprosto přimzlá a omrzlá ledem. Já sem keš pouze vyfotil protože nešla otevřít. Je to platný log? Na šněžku se opravdu každý den nepodívám tak je to jen proto,že sem tam kulí ní v podstatě jel a bylo mi to líto


Vyplati se se na to zeptat ownera. Rozumny owner s tim problem mit nebude ti to uznat. ;)
  • 0

#135 martuf

martuf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 15:43

Nikdy jsem s logy problém neměl, bylo mi to vcelku putýnka je to každého věc a otázka čestnosti. Nicméně v neděli se mi logoval jakýsi Rewyl tímto zápisem: " Po chvilce tápání nalezeno, ale nebylo cím zalogovat snad nekdy príšte..." Tak to mě dost nadzvedlo, protože v krabici jsou tři propisky a čtyři "ikea tužky". Ale nedalo mi to a v pondělí jsem skočil na kolo a jel na kontrolu, samozřejmě krabice v pořádku akorát ten Rewylův log jaksi chyběl. Napsal jsem mu přes profil aby věc vysvětlil a samozřejmě nic. Tak že poraďte máznout nebo ho nechat?
  • 0

#136 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 16:10

Pokud nedolozi, ze je kvadruplegik, tak maznout :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#137 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 16:14

Sice jde o prd, ale pokud není v LB a na tvůj mail neodpověděl, pak to klidně smázni. Pokud je to někdo kdo lpí na každém bodu a pro slepotu neviděl ani jednu tužku ani propisku, pak se jistě ozve. Pokud je to náhodný sběratel bodíků, tak se neozve.
  • 0

#138 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 17:23

cinca2008 napsal/a:
Už jsem se taky setkal s tím,že autorka zalogovala "Found It" na vlastní keši.Chci se jen zeptat,odporuje to pravidlům GC ?


Jo, znám jednu, co si to loguje u každý svojí keše. Na začátku napíše write note a když je tam dost nálezů, tak to změní na found it. Ale taky si logovala FTF :D
a když teda čtu její logy u vlastní keše:
"Moc děkuju za hezkou keš a krásné místo."
tak teda padám na znak.
Asi to v pravidlech není, ale je to docela trapas. Zvlášť, když má jinak nálezů dost a nemá to zapotřebí.
  • 0

#139 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 17:38

Tak vážení, nemyslel jsem si, že sem někdy budu muset přispět. Vesměs je mi jedno, jestli si někdo píše foundy aniž by vylez z postele, ale co ani mi hlava nebere je dnešní případ na mé keši. Nazcu jsem archivoval na den přesně před rokem. Dnes mi přišel found log "nalezeno již dříve díky moc" od kačera, jehož nick byl založen před třemi týdny. Požádal jsem ho o vysvětlení, ale mám obavu, že jakékoliv vysvětlení mi nebude dost dobré. Tedy takto: vy, co podvádíte, podvádějte aspon chytře.
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#140 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 18:08

Che Che to nic není přátelé proti tomu že znám jeden kešovaci pár kde on seděl(ležel)nemocny doma a ona zatím pilně běhala po rakouskem powertrailu a do každé kesky ho zapsala a po návratu si to společně zalogovali. Každý má svůj účet. Taky nevím proč to dělají a nebylo to poprvé. <blicí smajlik>
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama