Přejít na obsah


Fotka

Co kdo má z falešného Found it?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
160 odpovědí na toto téma

#81 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2008 - 11:18

Ruvit napsal/a:
Pěknou legraci jsem zažil u jedné své disablované kešky, kde jsem napsal, že se ztratila krabička a tak ji až do obnovy disabluji. Ale ona se opravdu ztratila je krabička, obsah byl na místě vysypaný do sáčku, který jsem ve skýši nechal;). Najednou se ale během hodiny objevily 4 zpětně zalogované nálezy:p. Samozřejmě, ani jeden nebyl v lokbooku. Když jsem to autorům napsal, tak 3 neodpověděli vůbec a jeden se vymlouval, že na to asi zapomněl. Když jsem po něm chtěl, aby skrýš popsal, tak se už neozval.


:D i když teda je to spíš k :(
  • 0

#82 Ondraha

Ondraha

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2008 - 12:13

V případě, že si je autor jistý podvodem ze strany kačera, založil bych např. zde na fóru téma Podvodníci a pěkně bych je tam vypisoval. Třeba by je to zevnitř hlodalo a přišli na podstatu kešování. ;)
  • 0
MDA Asus P535, OziexplorerCE v2.19, mapy Published by CENIA © ČSÚ, ČÚZK 1:10 000, GSAK, GpxView

#83 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2008 - 9:28

drobik napsal/a:

eMenthal napsal/a:
Napadá někoho z vás, co tak může někdo mít z toho, že zapíše Found it, přestože kešku nenašel?

Bodíky bodíky everywhere :) Bolo len otazkou casu kym jedinci, ktori si potrebuju liecit mindraky dokazovanim si ze su kuul, zacnu hrat GC. Vsetci to vieme... statistika je silna voda na ego-mlyn a nie vsetci tomu odolaju, tak preco to prekvapenie? :)

I pro mě je to překvapení. Kdyby se za bodíky propláceli peníze nebo dávali medajle, tak by se toto jednání dalo pochopit (ne však omluvit). Ale takto? Nejdůležitější je zážitek spojení s případným řešením a nakonec s nalezením kešky. Z toho bodu nemám nic víc, než radost z toho, jak nalezené kešky přibývají, jak se posouváme ve statistice, jak máme více než ostatní atd. Ale když budu švindlovat? Zážitky nebudou, radost z bodů nebude, tak proboha proč? Jaký mindrák si švindlováním zde mohu vyléčit? Uvažování těchto lidí mně fakt uniká.

Není zde někdo psycholog, který by toto chování dokázal vysvětlit? Nebo rovnou psychiatr? :D
  • 0

#84 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2008 - 14:07

Jak už tady bylo několikrát podotknuto...lidi jsou různí. Znám jednoho cachera, který naopak neloguje...:D. Do logbooku v kešce ano, ale na webu to nějak moc neřeší...
  • 0

#85 LittleBeaver

LittleBeaver

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2008 - 15:34

ssva napsal/a:
Jak už tady bylo několikrát podotknuto...lidi jsou různí. Znám jednoho cachera, který naopak neloguje...:D. Do logbooku v kešce ano, ale na webu to nějak moc neřeší...


V tom musí mít ale za chvíli bordel, ne? ;) Klik ... hmm, tuhle už jsem našel, klik ... tuhle taky, klik ... taky ... klik ... ha, tuhle ještě ne. :D

Aviatik napsal/a:
To heslo v keši mají například Maďaři...


Fuuuuj ... heslo ne. Jen když si vzpomenu, kolikrát jsem se musel vracet ke keším typu "nezapomeňte si opsat speciální číslo pro nalezení bonusové keše". :@:@:@ Ještě tak, aby to bylo na každé. :@
  • 0
Hlodat keše, to je moje ...

#86 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2008 - 17:14

LittleBeaver napsal/a:

Aviatik napsal/a:
To heslo v keši mají například Maďaři...

Fuuuuj ... heslo ne. Jen když si vzpomenu, kolikrát jsem se musel vracet ke keším typu "nezapomeňte si opsat speciální číslo pro nalezení bonusové keše". :@:@:@ Ještě tak, aby to bylo na každé. :@

No to mi vyprávěj :) Začal jsem to řešit tak že si speciální čísla (většinou na víčku zevnitř) hned vyfotím.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#87 MAO

MAO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2008 - 19:49

Nedavno jsem taky lovil jednu ze serie a hadejte co? no vyfotil sjem si to ale driv nez jsem si to stahl do PC tak jsem to smaznul takze muzu taky znova :-D
  • 0
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

#88 TOREX

TOREX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2008 - 19:39

Souhlasím s těmi co tvrdí, že je to hra. Osobně bych si mohl v klidu napsat Found it u GC1A31E znám souřadnice keše i finalku. Mikrovka v sobě obsahuje souřadnice finalky. Finalku jsem našel , ale jelikož jsem totálně geoslepý a na místě jsem byl moooockrát - a mikrovku tu potvoru prťávou ( však ja si tě najdu !!! :@ ) ne a ne najít tak jsem si spokojeně zanadaval napsal DNF dokonce několikrát a pujdu ji hledat znova. Až ji najdu tak si ji lognu. A to bude pro mě hotový svátek !!!! Kdo ještě nehledal 5x na stejným místě tak neví o čem píšu. Ajá ji najdu !!!
  • 0
Geocaching je hra.........

#89 TOREX

TOREX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2008 - 0:05

Ej jupííííí !!! Našli jsem georobotka zašiteho schovaného maskovaného. Lidi to byl pocit když jsem logoval ! Po třech měsících snažení, krabka kousek za barákem a ona ne a ne padnout. Ale už to ma za sebou !!!Zalogovano ! fakt zasloužený bod, alepsoň pro mě ! A to vim o čem mluvim, odlovil jsem již 4,5/4,5 (GC11EJJLost Dharma....
  • 0
Geocaching je hra.........

#90 DATaTEAM

DATaTEAM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 14:47

My jako zacinajici geocacheri jsme take premysleli nad tim, je-li zpetna kontrola :-) Hlavne jsem se bala, ze kdyz naprosto zmrzlou rukou pisu log, jestli to po me nekdo precte:D I kdyz moc kesek nemame, z praktickych duvodu s sebou nosim nalepky s nickem a napisem found it!, kdyz me zradi propiska. A zacinam vazne uvazovat o razitku.. jen nejak to logo jeste neni dane;) P.S. K tomu logovani, jak se mam zalogovat do kese, ktera je umistena ve vysce a ja mam necelych 160cm? :o Ani muj muz, co ma 175 tam nedosahl, musel treti clen naseho tymu, co je nejvyssi:D A i tak musel na spicky a hodne opatrne, aby se keska neposkodila :-) Nekdy je to fakt svizelne;)
  • 0

#91 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 15:06

asi sis spatne zvolila muze ;) :P melas brat nad 185 :D
  • 0

#92 DATaTEAM

DATaTEAM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 15:12

Dain & Olik napsal/a:
asi sis spatne zvolila muze ;) :P melas brat nad 185 :D


Kdyz on je tak uzasnej i s tema 175cm :D:D

Hledam vysokeho muze
Zn.: Vlastni garmin vyhodou :D:D
  • 0

#93 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 15:14

tak asi když si ho brala tak nevěděla co jí v životě ještě čeká a že na své koníčky bude potřebovat žírafu:-)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#94 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 15:28

Qnik napsal/a:
tak asi když si ho brala tak nevěděla co jí v životě ještě čeká a že na své koníčky bude potřebovat žírafu:-)


zirafu, zirafu .... ale az polezou do jeskyni, tak se bude muset rozvest a sehnat trpaslika :)

ale tak to je jasny - si propocetla spotrebu jidla, mnozstvi latky na obleceni, boty a vyhodnejsi ji vysla vyska 175, nez o 10 vys ;) :D
  • 0

#95 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 15:30

DATaTEAM napsal/a:

Kdyz on je tak uzasnej .... :D:D


cerstva novomanzelka :D
  • 0

#96 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 15:31

Docela by mě zajímalo, který z vašeho dua tohle napsal? :D
  • 0

#97 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 15:36

ten, co tady keca uplne do vseho :)
  • 0

#98 DATaTEAM

DATaTEAM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 18:21

Dain & Olik napsal/a:

cerstva novomanzelka :D



Spis uz zaslouzila:D Ale on je proste i po tech letech bajecnej :-D


P.S. Oprava, muz ma 180cm, ted me donutil, abych ho premerila a nechce mi tech 5cm odpustit:o :D
  • 0

#99 MArtinPP69cz

MArtinPP69cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2008 - 21:38

Diskuse tady čtu docela pravidelně, do dnešního dne bez registrace, ale k tomuhle tématu se chci připojit. Keškování je zábava a mám radost z každé nalezené, trochu i proto, že mi to čísílko u "found it" naskakuje. Zažil jsem i takovéto situace: - kdysi jsem se zúčastnil FTFminieventu a zalogoval jsem se do kolujícího logbooku, aniž bych sám kešku našel. Jsem proto hříšník a podvodník? - nedávno jsem se logoval a zapomněl jsem napsat svůj nick, vracet se mi nechtělo - chtěl jsem do cíle novaauthorcupu dojet, dřív, než zbourají dojezd, a měl jsem v úmyslu odlovit jich po trase více. Jsem proto hříšník a podvodník? - občas se o nějakou kešku pokouším několikrát, ale nechávám jen prvotní záznam DNF - Jsem proto hříšník a podvodník? - předevčírem jsem kešku našel, ale neodlovil - byla demaskovaná a protože okolo bylo docela přemudlováno a já neměl moc času čekat na vhodnou chvíli, tak jsem ji akorát nenápadně zamaskoval. Takže si momentálně zapíšu jen "write note". Řekl bych, že cílem odlovu je i zalogování se - jednu kešku se mi podařil odlovit docela v pohodě, ale pak jsem přes půl hodiny musel čekat, abych ji vrátil zpátky. A to jsou ty správné zážitky! A navštívit místa, jako jsou tato GC14JR4, stojí opravdu zato!!!
  • 0

#100 harald.cz

harald.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2008 - 23:50

Lidoop napsal/a:
... kdyz jsem si ho prohlizel, nahodou sem si vsiml jedne veci - na netu je cca 100 logu, v logbooku z kesky jen cca 60. Prijde mi to docela velky nepomer a neumim si to vysvetlit, protoze u nekterych "nezalogovanych" se mi nechce verit, ze by to udelali.

Když vyrazím na keše ve skupině, tak píšeme vždycky jenom 1 zápis do logbooku, byť jsme třeba 4. Na gc.com si to pak zapíše každý sám. Není to ten případ?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka