Přejít na obsah


Fotka

Nové kešky bez pokladu?!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
57 odpovědí na toto téma

#21 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2008 - 9:47

Ja si hlavne myslim, ze tyhle temata sou stejne o nicem. Protoze to stejne nic neresi. Sobikovi se asi musej hodne nudit, co? Jinak moje pixly jsou vzdycky celkem fajne vybavený, ikdyz na tej poslední regularce byly taky jen 2 coiny, TB papír a tužka...a ten logbook to byl fakt jen papír... No proste jsou nekdy i vyjímky...A co vsichni chválej!
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#22 Thovt

Thovt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2008 - 11:59

Protože lovím sám, tak mi dvakrát nevadí, že je občas krabka prázdná. Podle mě lepší prázdná než plná humusu, co tam nepatří.:| Chápu ale, že děti z rodinných geoklanů mohou být zklamané, ale to je život. ;)
  • 0

#23 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2008 - 12:32

Problém mnohdy je v chybném trejdování, nikde totiž není zřetelně napsáno, že TB či GC se nemění kus za kus a není předmětem obchodu (trejdu), nezřídka čtu logy typu, in: TB, out: pastelky, apod. Nicméně, po čase je především v často navštěvované keši tak jako tak sajrajt, který chce občas vyházet, vážně někdy nechápu, proč kačeri rvou do keší bonbóny, lízázka, žvýkačky, kapesníky, místo věcí peníze, jakožto koruny, pětikoruny... o šiškách, kamenech a jiných cipovinách ani nemluvím.
  • 0

#24 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2008 - 12:34

pozor nepoužitý kapesníky v kešce jedině cením..pokud je teda dostatečně těsná a z kapesníků není papírová kashe
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#25 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2008 - 14:16

Autacek napsal/a:
místo věcí peníze, jakožto koruny, pětikoruny... o šiškách, kamenech a jiných cipovinách ani nemluvím.


Nevím, jestli jsem to četl tady nebo v nějakém logu, jak jednoho kačera pětikoruna z kešky zachránila před smrtí žízní, protože mu chyběla na pivo :)

Nad kondomy se tu taky čas od času leckdo pohoršuje, ale třeba SAS je mají v krabičkách poslední záchrany (ne proto, aby si voják na nepřátelském území užil, ale protože je to věc užitečná v nouzi i na mnoho jiných způsobů :))

A pěkný kamínek taky potěší - možná víc než kindersmetí.
  • 0

#26 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2008 - 14:20

pavels napsal/a:

Nad kondomy se tu taky čas od času leckdo pohoršuje, ale třeba SAS je mají v krabičkách poslední záchrany (ne proto, aby si voják na nepřátelském území užil, ale protože je to věc užitečná v nouzi i na mnoho jiných způsobů :))


Kondom v KPZ by mi nevadil, ale z kešky? Nemyslím, že je to bezpečné. viz: "Já mám děti rád." ;)
  • 0

#27 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2008 - 14:23

Obsah některých keší je fakt drsný - zlomená voskovka,jehličí,žabka na záclony,zmuchlané papírky,rezatá pinzetka,zkrátkla co kdo našel zrovna na chodníku.Ale mám i opačný problém,dali jsme do jedné keše-kýble nové,ještě zabalené DVD s pohádkami,ať udělá radost dětem,my ho neužijem.Asi jsme tam měli připsat,že si ho může nějaké to děcko vzít i bez výměny,protože tam už druhý měsíc leží a asi se ho bojí vyměnit za nějakou prkotinku:)
  • 0

#28 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2008 - 14:44

cinca2008 napsal/a:
Obsah některých keší je fakt drsný - zlomená voskovka,jehličí,žabka na záclony,zmuchlané papírky,rezatá pinzetka,zkrátkla co kdo našel zrovna na chodníku.Ale mám i opačný problém,dali jsme do jedné keše-kýble nové,ještě zabalené DVD s pohádkami,ať udělá radost dětem,my ho neužijem.Asi jsme tam měli připsat,že si ho může nějaké to děcko vzít i bez výměny,protože tam už druhý měsíc leží a asi se ho bojí vyměnit za nějakou prkotinku:)


A opravdu tam jeste lezi? Nebo jenom nekdo nezapsal trade down ? :)
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#29 autor_2

autor_2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2008 - 21:33

čtu si příspěvky abych se poučila. budu zakládat novou keš (konev na mlíko), a zatím věřím, že je dobře ukraytá. Hodlám ji naplnit nějakou skvělou náplní (TB, plyšák, a jiné hračky). Největší obavy mám z krádeže. Konev jsem vyškemrali s velkou obtíží, a tak by mne mrzelo kdyby ji někdo zcizil a já musela zakopat kýbl. Mám ráda originální krabice. Jednou jsem našla eletrikářskou kabičku a byla i dost naditá. Mikro nemám ráda... jsem geokačerka s duší dítete a občas to kindrsmetí zaujme. Vetšinou však měním šňůrky na klíče za otvíráky, hračky a tad.;)
  • 0

#30 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2008 - 14:40

Já mám jiný problém na mojí dětské krabce Tlamilanův poklad GC1D30X jsem napsal, že děcka nemusí měnit, ale klidně jen brát, že to časem doplním, ale všichni poctivě mění. ;)
  • 0
www.povetrnik.cz

#31 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2008 - 20:48

BAFteam napsal/a:
...Vetsinou plati, cim je krabka narocnejsi na odlov, dal od civilizace, tim je jeji obsah kvalitnejsi.

Přečetl jsem tu diskuzi celou a hlavní myšlenka, se kterou jednoznačně souhlasím, je tahle. Nezbývá než za kvalitním obsahem chodit na náročnější (kvalitnější) místa... A to je asi mnohem lepší, než kdyby to bylo obráceně, ne...?! :D

Jinak k hlavnímu tématu - před týdnem jsme se snažili o dvě FTFka v Německu a obě krabky byly jen s logbookem a tužkou. Moc smutný nám to přišlo, moc smutný, a to už s námi děti nechodí...
  • 0

#32 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2008 - 21:47

okakik_cz napsal/a:
Konev jsem vyškemrali s velkou obtíží, a tak by mne mrzelo kdyby ji někdo zcizil a já musela zakopat kýbl.


Na tohle prosím pozor !!! To není standartní postup !!!

viz. toto vlákno:
http://www.geocachin...ort=&rowstart=0
  • 0

#33 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2008 - 22:30

kiReGPS napsal/a:

BAFteam napsal/a:
...Vetsinou plati, cim je krabka narocnejsi na odlov, dal od civilizace, tim je jeji obsah kvalitnejsi.

Jinak k hlavnímu tématu - před týdnem jsme se snažili o dvě FTFka v Německu a obě krabky byly jen s logbookem a tužkou. Moc smutný nám to přišlo, moc smutný, a to už s námi děti nechodí...

To je smutný najít při FTF prázdnou krabičku :( ale na druhou stranu, většina FTF hunterů moc netraduje :D
No a i ve městě se dají najít místa, kde jsou pěkné velké krabičky plné zajímavých "hraček".
  • 0

#34 Pan_Veprinu

Pan_Veprinu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2008 - 22:32

chemic77 napsal/a:

okakik_cz napsal/a:
Konev jsem vyškemrali s velkou obtíží, a tak by mne mrzelo kdyby ji někdo zcizil a já musela zakopat kýbl.


Na tohle prosím pozor !!! To není standartní postup !!!

viz. toto vlákno:
http://www.geocachin...ort=&rowstart=0


Cha - pokud jde o IQ cache v Bene, tak já jsem tu konev na mlíko, kterou okakik skutečně zakopala našel a opakované hledání se stalo studnicí neobyčejných zážitků :D
  • 0

#35 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2008 - 14:07

Já našel minule v kešce prázdnou a špinavou krabičku od sirek. To raději neměnit než tam nechat takovou trapnost. Uvažuju o mentalitě kešerů, kteří tím vpodstatě opovrhují dalšími, když nechají v krabce bordel za něco, co má i malou, ale každopádně alespoň nějakou hodnotu.
  • 0
Tuž tak:

#36 Tacmud

Tacmud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2008 - 16:00

Jsem v této komunitě celkem novej, ale začínám mít dojem, že "Hledání pokladů" dostává zcela nový význam! Už to vypadá, že nejde o to najít "poklad - krabičku", ale najít "poklad - něco hezkého" v krabičkách kterých začíná být někde přeplněno! Je mi z toho smutno a je mi líto že se GC ubírá tímto směrem. :(
  • 0
Lidé o mě říkají, že jsem flegmatik, mě je to ale jedno!

#37 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2008 - 17:15

Tacmud napsal/a:
Jsem v této komunitě celkem novej, ale začínám mít dojem, že "Hledání pokladů" dostává zcela nový význam!
Už to vypadá, že nejde o to najít "poklad - krabičku", ale najít "poklad - něco hezkého" v krabičkách kterých začíná být někde přeplněno!

Je mi z toho smutno a je mi líto že se GC ubírá tímto směrem. :(


Jak tedy můžeš soudit, kam se GC ubírá, když jsi tu nový ? Tímto směrem se ubíral odpočátku a vždy bylo součástí nalezení krabičky i radost z jejího obsahu. Jde právě o to, že se ubírá směrem opačným, tj. mít ošklivé, malé a prázdné krabky ... :(
  • 0

#38 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2008 - 17:20

Tacmud napsal/a:
Jsem v této komunitě celkem novej, ale začínám mít dojem, že "Hledání pokladů" dostává zcela nový význam!
Už to vypadá, že nejde o to najít "poklad - krabičku", ale najít "poklad - něco hezkého" v krabičkách kterých začíná být někde přeplněno!

Je mi z toho smutno a je mi líto že se GC ubírá tímto směrem. :(


Ono je to tak,že někdo nemění a ten hledá poklad-krabičku.Ale zkus vytáhnout děti do lesa s tím,že půjdou hledat nějakou mokrou,špinavou,plastovou krabičku,zahrabanou ve smradlavém listí v dutině stromu? Pokud v ní nenajdou něco zajímavého,tak můžeš zapomenout na rodinné výlety spojené s Gc ;)I když to co si syn kolikrát vybere,to mi hlava nebere.Myslel jsem ,že děti jsou vyčůrané,ale kdepak,když syn něco chce,snaží se tam dát i další věc navíc.
A jinak,já myslím,že šlo vždy o to,najít něco hezkého ;)
  • 0

#39 cz.mikes

cz.mikes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2008 - 19:44

Tacmud napsal/a:
Jsem v této komunitě celkem novej, ale začínám mít dojem, že "Hledání pokladů" dostává zcela nový význam!
Už to vypadá, že nejde o to najít "poklad - krabičku", ale najít "poklad - něco hezkého" v krabičkách kterých začíná být někde přeplněno!

Je mi z toho smutno a je mi líto že se GC ubírá tímto směrem. :(

Jestli to chápu dobře , chtěl jsi napsat něco v tom smyslu , že nedá až takovou práci najít krabičku , ale krabičku s hezkým obsahem.
  • 0

#40 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2008 - 20:52

Já to pochopil tak,že kačeři nehledají pro potěšení z nalezení,ale pro získání cenností uschovaných v krabičce !?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama