Přejít na obsah


Fotka

Nové kešky bez pokladu?!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
57 odpovědí na toto téma

#41 TOREX

TOREX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2008 - 21:25

Přidám trošku do mlýna. Moji robotci jsou nadšení z hledání. Vůbec jim nejde o poklad. Maji radost, že najdou. Maji radost, když to jde rychle.Soutěží kdo tentokrát najde první a nalepí svou nálepku do logbooku.Mají radost, když mohou umístit svůj CWG výměnou za jiný. Mají radost, když zdolaji cache terén 3 nebo 4. Pochopili jste ? Oni maji radost z GC jako takového, ne z toho jestli krabička bude skrývat poklad. Pro ty co stale přemyšlí poznamenám jen ... Geocaching je hra.... :)
  • 0
Geocaching je hra.........

#42 TOREX

TOREX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2008 - 21:29

okakik_cz napsal/a:
čtu si příspěvky abych se poučila. budu zakládat novou keš (konev na mlíko), a zatím věřím, že je dobře ukraytá. Hodlám ji naplnit nějakou skvělou náplní (TB, plyšák, a jiné hračky). Největší obavy mám z krádeže. Konev jsem vyškemrali s velkou obtíží, a tak by mne mrzelo kdyby ji někdo zcizil a já musela zakopat kýbl. Mám ráda originální krabice. Jednou jsem našla eletrikářskou kabičku a byla i dost naditá. Mikro nemám ráda... jsem geokačerka s duší dítete a občas to kindrsmetí zaujme. Vetšinou však měním šňůrky na klíče za otvíráky, hračky a tad.;)


Nechci moc napovědět, ale nebyla ta krabička na jednom mostě v Brně ?
  • 0
Geocaching je hra.........

#43 Tacmud

Tacmud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2008 - 23:57

cz.mikes napsal/a:

Tacmud napsal/a:
Jsem v této komunitě celkem novej, ale začínám mít dojem, že "Hledání pokladů" dostává zcela nový význam!
Už to vypadá, že nejde o to najít "poklad - krabičku", ale najít "poklad - něco hezkého" v krabičkách kterých začíná být někde přeplněno!

Je mi z toho smutno a je mi líto že se GC ubírá tímto směrem. :(

Jestli to chápu dobře , chtěl jsi napsat něco v tom smyslu , že nedá až takovou práci najít krabičku , ale krabičku s hezkým obsahem.


Ano, přesně to jsem chtěl napsat.
  • 0
Lidé o mě říkají, že jsem flegmatik, mě je to ale jedno!

#44 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2009 - 19:45

Myslím že třeba v nějaké small a větší velikosti by mělo být pár věcí na výměnu,docela mě to zklame když jedu někam do lesa na regular a je tam jen logbook.Je to škoda,třeba pro děti co počítají s nějakým pokladem(ke kterým se ještě počítám :D tak je to sklamání.
  • 0

#45 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2009 - 20:27

když v krabičce nic není tak já do ní stejně většinou něco dám.Když to majitele tak baví,ať si dělá co chce,ale mě těší když někdo po mě něco najde.Přikládám obrázek jak jsem naplnila máminu první keš.A já teď připravuji další a nakoupila jsem do ní věci za 250kč,počítám stím že časem tam bude jen bordel,ale co nadělám.Jednoho dne se mi to možná znechutí a budu do kešek dávat žaludy. hmm,tak ne,fotka se nezobrazuje
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#46 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2009 - 20:33

Najít "poklad" je dneska čím dál tím těžší. Trochu vidím problém v tom, že za small jsou vydávány i PET prefebrikáty,což je podle mého spíš mikro..
  • 0

#47 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2009 - 21:01

sobikovi napsal/a:
Najít "poklad" je dneska čím dál tím těžší. Trochu vidím problém v tom, že za small jsou vydávány i PET prefebrikáty,což je podle mého spíš mikro..


Pet prefabrikáty jsou použité na keších v Ráji, třeba Fexti nebo Tutínek a souhlas se small. příjdou mi nejvíce vhodné na strkání do děr :-))
  • 0
PUNK 4 EVER!

#48 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2009 - 21:10

sobikovi napsal/a:
Najít "poklad" je dneska čím dál tím těžší. Trochu vidím problém v tom, že za small jsou vydávány i PET prefebrikáty,což je podle mého spíš mikro..

Rozhodně, svoje PETky mám jako micro.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#49 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2009 - 21:30

Najít "poklad" je dneska čím dál tím těžší. Trochu vidím problém v tom, že za small jsou vydávány i PET prefebrikáty,což je podle mého spíš mikro..

tohle mi docela vadí,já se těším že něco bude a ono tak pidi nic
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#50 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2009 - 21:32

Každopádně vypustit prázdnou krabičku není vůbec hezké pro nálezce.. Do své nové kešky jsem investoval kousek přes 200,z toho téměř 100 na věcí na směnu Obsah na směnu:2x starší CD z Pc pro každého,turistická známka,2x obrázky Žďárských vrchů-skládací materiál
  • 0
Cogito ergo sun ...

#51 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2009 - 21:56

sobikovi napsal/a:
Šel jsem na pár nových keší a co je pro mne velkým zklamáním je to, že krabičky jsou prázdné. Majitel prostě vypustil do světa novou krabičku bez jakéhokoliv pokladu na výměnu. Nejde mi o to, že jsem neměl co měnit, ale je to smutný pohled na krabičku small nebo regular a v ní jen mikro logbook a mikro tužtička. Co vy na to? Pouštíte také své nové krabičky bez pokladů?


Tak já to mám úplně opačně, stačilo by mně v kešu mít logbook a vaše céwégéčka, který bych si bral. A občas GC a TB. jinak je to šrot
  • 0
PUNK 4 EVER!

#52 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2009 - 22:14

Tak já to mám úplně opačně, stačilo by mně v kešu mít logbook a vaše céwégéčka, který bych si bral. A občas GC a TB. jinak je to šrot

to už dávno víme,nemusíš to opakovat v každým vláknu
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#53 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2009 - 22:23

fanfulik napsal/a:

Tak já to mám úplně opačně, stačilo by mně v kešu mít logbook a vaše céwégéčka, který bych si bral. A občas GC a TB. jinak je to šrot

to už dávno víme,nemusíš to opakovat v každým vláknu


proč jsi nervozní? Dyk je léto
  • 0
PUNK 4 EVER!

#54 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2009 - 23:40

spuzva napsal/a:

fanfulik napsal/a:

Tak já to mám úplně opačně, stačilo by mně v kešu mít logbook a vaše céwégéčka, který bych si bral. A občas GC a TB. jinak je to šrot

to už dávno víme,nemusíš to opakovat v každým vláknu


proč jsi nervozní? Dyk je léto

Zapomněl jsi dodat, že je to bukový dřevo a krásně to hoří B)
To víš, já naslouchal ;)
  • 0

#55 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2009 - 5:25

spuzva napsal/a:

fanfulik napsal/a:

Tak já to mám úplně opačně, stačilo by mně v kešu mít logbook a vaše céwégéčka, který bych si bral. A občas GC a TB. jinak je to šrot

to už dávno víme,nemusíš to opakovat v každým vláknu


proč jsi nervozní? Dyk je léto

já nejsem nervozní,jedu na dovolenou a jsem happy,co je to sakra za slovo to dyk?
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#56 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2009 - 5:55

spuzva napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Najít "poklad" je dneska čím dál tím těžší. Trochu vidím problém v tom, že za small jsou vydávány i PET prefebrikáty,což je podle mého spíš mikro..


Pet prefabrikáty jsou použité na keších v Ráji, třeba Fexti nebo Tutínek a souhlas se small. příjdou mi nejvíce vhodné na strkání do děr :-))

Jenže tam jsou ty PET prefabrikáty jenom stage na multinách, finálovky jsou pěkné škatule.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#57 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2009 - 6:53

Aviatik napsal/a:

spuzva napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Najít "poklad" je dneska čím dál tím těžší. Trochu vidím problém v tom, že za small jsou vydávány i PET prefebrikáty,což je podle mého spíš mikro..


Pet prefabrikáty jsou použité na keších v Ráji, třeba Fexti nebo Tutínek a souhlas se small. příjdou mi nejvíce vhodné na strkání do děr :-))

Jenže tam jsou ty PET prefabrikáty jenom stage na multinách, finálovky jsou pěkné škatule.



Ale zrovna zmíněné Tutínek i Fexti maj napsáno v listingu, že jde o "regularky"..
  • 0
PUNK 4 EVER!

#58 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2009 - 20:24

To já jsem taky narazila tak 50% krabek co jsou tak něco mezi tím jsou napsány pod tou menší velikostí.
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama