Přejít na obsah


Fotka

Vltava: levy x pravy breh


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
125 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2005 - 21:48

Toto je thread pro diskusi o hre levobreznich proti pravobreznim (pro novacky: puvodni diskuse ve threadu Capture the Flag).
K tagu, ktery jsem dostal od Barby, jsem pridal "typicky cesky suvenyr" (kdo byl na poslednim geopivu, vi o co jde), konecne sepsal pruvodni karticku, aktivoval Travel Bug, a umistil ho do neutralni zony.
Pravidla hry nejsou moc zmenena proti memu puvodnimu navrhu, pridany nektere pripominky, jeste lze upresnit, pokud je tam neco nejasneho. Bodovani zjednoduseno, individualni bodovani nereseno - az se nabere vic statistik a ujme-li se toho nekdo, lze delat statistiky nejaktivnejsich / nejdal posunujicich / nejrychlejsich atd. hracu.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2005 - 0:13

Vynikajici napad! Hrde se jakozto malostranak hlasim k levemu brehu a budeme za nej bojovat ze vsech sil :) Skoda ze neexistuje taktez pouze prazska varianta, anzto jsem momentalne bez prostredku dopravniho :(
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2005 - 11:46

Super ze si to spustil :) Mam jednu otazocku: ako je to s umiestnovanim TB do novych cache - este neapprovnutych cache?
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2005 - 12:24

Prosim soutezici pod praporem praveho brehu aby se laskave prepojili na samostatne vlakno, ktere prave oteviram !!!
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2005 - 14:02

pravidla


Mam navrh na zjednoduseni casti pravidel.
Pokud do hraciho pole pribereme i okrajove casti povodi (Sumava, Liberec a pod.) a nechame jen vychodni hranici s povodim Moravy a statni hranici nic zasadniho by se nezmenilo.
K tomuto navrhu me vedou probihajici diskuse na toto tema. Take by se touto zmenou mohly omezit pripadne budouci spory o spravne ci nespravne umisteni TB.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2005 - 20:51

Toto je thread pro diskusi o hre levobreznich proti pravobreznim (pro novacky: puvodni diskuse ve threadu Capture the Flag).
K tagu, ktery jsem dostal od Barby, jsem pridal "typicky cesky suvenyr" (kdo byl na poslednim geopivu, vi o co jde), konecne sepsal pruvodni karticku, aktivoval Travel Bug, a umistil ho do neutralni zony.
Pravidla hry nejsou moc zmenena proti memu puvodnimu navrhu, pridany nektere pripominky, jeste lze upresnit, pokud je tam neco nejasneho. Bodovani zjednoduseno, individualni bodovani nereseno - az se nabere vic statistik a ujme-li se toho nekdo, lze delat statistiky nejaktivnejsich / nejdal posunujicich / nejrychlejsich atd. hracu.

Jeste by to chtelo nejake casove omezeni teto hry. Co takhle 180 dni?
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2005 - 14:22

Východni hranicí hracího pole je velké evropské rozvodí Labe x Dunaj (všude jinde jsme se doufám shodli, že ohraničením bude státní hranice). Poblíž tohoto rozvodí je několik keší, které jsou bez znalosti situace v terénu diskutabilní (a možná ani tak se nedá rozhodnout). Navrhuji je všechny brát jako přijatelné: U obeseneho GCPW77, Tisuvka rozvodi GCKCAT, Hornicka cesta GCNDW2 a Peak of Pilgrimage GCGH5N.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2005 - 17:04

"Do pravidel bych jeste zavedl jednu vec a to moznost umistovat TB do kazde kesky pouze jednou bez ohledu na osobu, ktera ho tam uklada. Tim se zamezi opakovane vyuzivani stejnych strategickych mist! Tak to tak vypada, ze pujde o boj, kdy kazda strana bude v maximalni mire vyuzivat spatne pristupne a obtizne kesky. Myslim, ze se jich na obou brezich najde dost." piše Dryjak v naší "pravostranné" diskuzi o tom jak se "levákům" (díky GoranoNdovi) podařil skvělý tah s umístěním TB Vltava do Pekla. Přimlouvám se za to - hra bude potom zajímavější. Dále připomínám svůj návrh na časové omezení hry - navrhoval jsem 180 dní.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2005 - 15:35

Dotaz:
1. Je povinnost herniho TB zalogovat pri umisteni do kese do loglistu v kesi? Nebo - obecneji - je potreba vubec zapsat svoji navstevu do loglistu v kesi, pokud je to kes, kterou jsem uz drive objevil?

2. Mohu zapsat na GC.COM log o ulozeni herniho TB do cache drive, nez ho tam opravdu vlozim?

3. Nebylo by lepsi pocitat hru na hodiny, nez na dny? Pokud bude herni TB ulozen v Praze, mozna se protoci pres kese i vcekrat za den, a pak by nejake destinky bodu za kazdou hodinu nebyly k zahozeni :-)
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2005 - 11:13

Tak nam TB pekne lita ode zdi ke zdi :)
Mimochodem, prisel nekomu, kdo ma TB na watchlistu, e-mail o tom, ze ho pete29 umistil do cache? Mne jako vlastnikovi ne, uz driv se mi stavalo, ze mi logy z mych cachi postnute pres WAP nedorazily.
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2005 - 14:03

Též se hlásím do boje za pravou stranu, jen co mi TB přijde někde pod ruku. Dávám si ho na watch list.
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2005 - 18:29

Po ulozeni TB do cache jej stejny geocacher nesmi 7 dni vyzvednout ze stejne ani z jine cache.

jen ciste ze zajimavosti(zakazana oblast), jaka je penalizace za poruseni tydeniho pravidla? ;-)
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2005 - 19:05

Pridal jsem do pravidel poznamku o tom, ze se pocitaji jen cele dny - to plati pro bodovani, lhutu drzeni, sedmidenni "karantenni" lhutu.
Priklad: Mion vyzvedl TB 28.9., ma tedy k umisteni 29.9., 30.9., 1.10. (cely den az do pulnoci).
Umisti-li ho 1.10, nesmi se ho dotknout do 8.10. vcetne.
PlachtaS: skore updatuju jen pri zmenach, ted je vyrovnano.
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2005 - 17:01

navrhujem urobit strategicke planovanie pravobreznikov niekde na pive buduci tyzden, co vy na to? agenti z lavej strany nemaju narok, budu odhaleni a hodeni do Vltavy :)))
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2005 - 23:20

Super ze si to spustil :)
Mam jednu otazocku: ako je to s umiestnovanim TB do novych cache - este neapprovnutych cache?

Aha, o tom jsme se snad taky bavili, ze by to bylo dobre zakazat, aby prodlevy zpusobene vlastnikem nebo reviewerem neovlivnovaly skore, pridam to do pravidel.
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2005 - 14:39

Mam navrh na zjednoduseni casti pravidel.
Pokud do hraciho pole pribereme i okrajove casti povodi (Sumava, Liberec a pod.) a nechame jen vychodni hranici s povodim Moravy a statni hranici nic zasadniho by se nezmenilo.
K tomuto navrhu me vedou probihajici diskuse na toto tema. Take by se touto zmenou mohly omezit pripadne budouci spory o spravne ci nespravne umisteni TB.

Já bych byl pro.
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2005 - 14:46

Mam navrh na zjednoduseni casti pravidel.
Pokud do hraciho pole pribereme i okrajove casti povodi (Sumava, Liberec a pod.) a nechame jen vychodni hranici s povodim Moravy a statni hranici nic zasadniho by se nezmenilo.
K tomuto navrhu me vedou probihajici diskuse na toto tema. Take by se touto zmenou mohly omezit pripadne budouci spory o spravne ci nespravne umisteni TB.

Tak pod tenhle návrh se taky podepíšu!
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2005 - 17:06

Mam navrh na zjednoduseni casti pravidel.
Pokud do hraciho pole pribereme i okrajove casti povodi (Sumava, Liberec a pod.) a nechame jen vychodni hranici s povodim Moravy a statni hranici nic zasadniho by se nezmenilo.
K tomuto navrhu me vedou probihajici diskuse na toto tema. Take by se touto zmenou mohly omezit pripadne budouci spory o spravne ci nespravne umisteni TB.

Takto by mohlo vypadat podle tvého návrhu (má i mou podporu) celé herní území herního pole
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2005 - 13:00

Mam navrh na zjednoduseni casti pravidel.
Pokud do hraciho pole pribereme i okrajove casti povodi (Sumava, Liberec a pod.) a nechame jen vychodni hranici s povodim Moravy a statni hranici nic zasadniho by se nezmenilo.
K tomuto navrhu me vedou probihajici diskuse na toto tema. Take by se touto zmenou mohly omezit pripadne budouci spory o spravne ci nespravne umisteni TB.

Zjednoduseni by to bylo prijemne, aby pravobrezni nemuseli chodit po hrebeni Jizerek s vodovahou, a taky nemyslim, ze by se tim narusila rovnovaha - nejsou-li zasadni namitky, pridam odstavec o povodi Nisy a link na obrazek do popisu TB.
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2005 - 12:42

Musim sa priznat, ze povodne som cakal, ze hra bude obmedzena na uzemie Prahy, takto roztiahnuta na obrovske uzemie nebude mat asi tu stavu... Neda sa s tym este nieco robit?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama