Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#1901 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2010 - 10:44

medwyn_cz napsal/a:
Tys ta vyexportovana data potom rucne smazal?

Pokud ne, tak staci dat Soubor -> Přidat podle souboru a pouzit to GPX (bud to z Beeline, nebo to pro Beeline (ale podle nej to asi nepujde))

Jinak asi nechapu v cem je problem. Export neznamena vymazani.

ta vyexportovaná data byl ručně dělaný výběr, odstranil jsem spoustu nyní nelovitelných keší...
Přídat podle souboru i Import se zadrhne protože to to GPX vygenerované pro Beeline nedokáže zpracovat, zhavaruje to.
  • 0

#1902 t100-CZ

t100-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2010 - 17:15

Ahoj lidičky,
dnes jsem se podle návodu:
http://geoget.ararat...alujte_autostat
snažil rozfachat automatické statistiky. Mno a kde se stala chyba, vše se myslím povedlo nastavit a nahrát. Poté jsem naimporotval GPX soubor dal CTRL+A a generovat statistiky, chvíli to něco dělalo a pak to skončilo,a vůbec jako nevím kde mám statistiky a nebo kam se nahráli ši se stala chyba . . .
  • 0

#1903 t100-CZ

t100-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2010 - 17:35

tak jsem asi chybu našel, neměl jsem zašktnuto upload statistik na profil, ale tentokráte je chyba v tom že geoget napíše:Profil file is not exists . . . Nevíte kde je chyba?
  • 0
SE K750i + Nokia LD-3W + Handy Geocaching Asus F3KA + MoZiGo

#1904 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2010 - 17:43

Jde Vám funkce zobrazení bodů v mapě na mapy.cz ??

Vrací mi to Pro zadaný dotaz nebylo nic nalezeno, asi tak 2-3 dny zpátky to začalo.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#1905 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2010 - 18:17

Pred par dny na mapy.cz zmenili parser napsanych souradnic tak, ze skoro vubec nefunguje. A kdyz uz se zda, ze na nejakem formatu funguje, tak je to jen zdani. :( Takze hromada formatu zapisu souradnic pro vyhledavani najednou nefunguje, nebo funguje zkreslene. Ve vyvojove verzi to mam uz opravene, respektive pouzivam jiny format, ktery se zda byti spolehlivym.
  • 0

#1906 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2010 - 19:26

Proklik na mapy.cz z gc.com funguje zcela bez problémů... takže problém bude někde jinde.
  • 0

#1907 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2010 - 19:34

Skvele, letme porovnani neporovnatelneho ti stacilo na udelani takovehoto zaveru? Vtip je v tom, ze link z gc.com je jen na jeden bod najednou. To chodi z GG taky. Problem je v okamziku, kdy chces predat vice bodu najednou. Vzdyt i skripty pro Mazanouopici se kvuli tomu musely predelavat.
  • 0

#1908 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2010 - 19:36

Ve vyvojove verzi to mam uz opravene, respektive pouzivam jiny format, ktery se zda byti spolehlivym.

Dá se ta vývojová verze někde stáhnout? Na stránkách GeoGetu jsem jí nějak nenašel...
  • 0

#1909 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2010 - 19:41

Obcas vydavam betaverze, ale ta je urcena jen tymu betatesteru. Ostatni musi pockat na oficialni vydani nove verze. V soucasne dobe to vypada, ze asi brzy vydam nejakou udrzovaci verzi, kde budou hlavne nashromazdene ruzne takoveto drobne opravy bez nejakych jinych vyraznych zmen.
  • 0

#1910 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2010 - 19:49

HaLuMa napsal/a:To chodi z GG taky.

Tak u mě nechodí...

url z GG co nefunguje:
http://www.mapy.cz/#...54269 14.456789

url z Gc.com co funguje:
http://www.mapy.cz/#...5427 14.45679@@
  • 0

#1911 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2010 - 20:06

Asi te 14. uskrtim. B) Vidis, a pritom format pouzivany Geogetem byl kdysi primo opsan z napovedy na mapy.cz! Ted uz tam nejakou dobu neni. Jenze i kdyz to plusko, ktere oddeluje dve casti souradnic, nahradis mezerou, tak to zdanlive zacne fungovat. Najednou je to vlastne stejne jako to, co pouziva gc.com, ale stale to neni format, ktery funguje vzdy a vsude! Funguje jen do te doby, nez tam timto zpusobem naskladas vice bodu zasebou. (coz je, mimochodem, take vec, ktera z te jejich napovedy nejak vymizela...) Kdyz ale naskladas vice bodu zasebou s jinym formatem souradnic, tak to chodi.
  • 0

#1912 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2010 - 20:13

Já už jinej nebudu... ;)B) ale myslím to fakt dobře :P
  • 0

#1913 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2010 - 20:18

Vzdyt uz jsem tu psal, ze je to opravene. Takze nevim, jakou bohulibou vec jsi tim sledoval. :D
  • 0

#1914 t100-CZ

t100-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2010 - 9:40

chtěl bych se zeptat jestli vadí mezera v nicku na GC.com když si chci vygenerovat statistiky?
  • 0
SE K750i + Nokia LD-3W + Handy Geocaching Asus F3KA + MoZiGo

#1915 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2010 - 21:26

HaLuMa napsal/a:
Asi te 14. uskrtim. B)

Vidis, a pritom format pouzivany Geogetem byl kdysi primo opsan z napovedy na mapy.cz! Ted uz tam nejakou dobu neni.

Jenze i kdyz to plusko, ktere oddeluje dve casti souradnic, nahradis mezerou, tak to zdanlive zacne fungovat. Najednou je to vlastne stejne jako to, co pouziva gc.com, ale stale to neni format, ktery funguje vzdy a vsude!

Funguje jen do te doby, nez tam timto zpusobem naskladas vice bodu zasebou. (coz je, mimochodem, take vec, ktera z te jejich napovedy nejak vymizela...) Kdyz ale naskladas vice bodu zasebou s jinym formatem souradnic, tak to chodi.


To je prima, že si tu tak notujete, ale kdy tedy půjde zobrazit z GG keš a další body v mapě ?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#1916 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2010 - 22:02

Mozna uz zitra.
  • 0

#1917 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 13:18

Tak uz si ji muzes stahnout. ;)
  • 0

#1918 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 19:13

Zdravim, prave jsem nainstaloval novou verzi geogetu a veskere nastaveni je v tovarnim stavu a databaze je prazdna. (GG si vytvoril vlastni datovy adresar a puvodni ignoroval.) Doposud jsem s instalovanim novych verzi geogetu nemel zadne problemy. Vzdy jsem ho nainstaloval, spustil, db byla prazdna, ale po dalsim spusteni si sam datovy adresar nasel. Mam ho na jinem diskovem oddilu, nez system a aplikace. Zkousel jsem pri instalaci normal mode i removable disk mode. Da se s tim prosim neco delat? -- Froggiewalker
  • 0

#1919 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 20:36

Predne pri aktualizaci nezkouset zadne vylomeniny. Patrne si geoget ted mysli,z e datovy adresar mas jinde nez jsi mel pred tim. Najdi v instalacnim adresari soubor geogetboot.ini a v nem najdes i polozku, ktera urcuje datovy adresar. Pokud bude specifikace toho adresare prazdna, bude se hledat ve tvem profilu. A tam si to oprav tak, aby to zase ukazovalo na tvuj stary datovy adresar.
  • 0

#1920 Hobako

Hobako

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 22:10

HaLuMa napsal/a:
Ano, to plusko mapy.cz nove nesezerou. Desim se, co si vymysli priste. :)


Dík za opravu! :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama