Přejít na obsah


Fotka

MoZiGo - štatistiky do profilu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
626 odpovědí na toto téma

#81 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 866 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2008 - 7:44

[2008.9.17.9] Update
Riesi
chybu v zobrazeni nespravnychi gps v nadpise pri zaujimavych cislach

Prinasa
moznost spatneho nacitania milestone resp. favorite do zoznamu
volitelne pripojenie listingov favorites a milestones do vyslednej statistiky

  • 0

#82 kires

kires

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2008 - 14:10

Ahoj, vždy když dám generovat statistiku vyhodí mi to hlášku : Invalid floating point operation, zastaví se to zde: Pridal som vzdialenosti Idem pridat vlastne speedbutton140 Po pridani Nalezy podla dni Nalezy dni v tyzdni Nalezy mesiace Mapka EU Nalezy krajiny Smer lovu Předem díky za radu.
  • 0

#83 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 866 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2008 - 10:09

Odpovedal som uz vcera, server uz vsak bol nedostupny... Smer lovu je uz posledna statistika , to znamena ze to zhavaruje v samom zavere... Tam to moze spadnut ak si modifikoval formatovaci subor pre statistiku a urobil si nejaku chybku - vymaz/premenuj subor sum...cz.txt mozigo bude musiet zobrat defaultne data - slovencinu... Alebo este ak mas zadany meraci bod v nespravnom formate, ine ma nenapada...
  • 0

#84 toomik

toomik

    Toomik

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2008 - 15:10

Tak mám ten samý problém jako Kires, stejná hláška. Nic jsem neměnil ve formátovacím souboru pro statistiku. Ani po nahrání originálního souboru sum...cz.txt se nic nezměnilo. Kde se prosím zadává "měřící bod" a v jakém má být formátu ? Jinak až do instalace update 2008.9.17.9 všechno fungovalo naprosto v pohodě, super prográmek, Díky moc
  • 0

#85 toomik

toomik

    Toomik

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2008 - 15:14

Ještě doplním, že od uvedeného update, kdy skončí generování statistiky uvedenou hláškou, objeví se při ukončení programu hláška: Access violation at address 0000000E. Read of address 0000000E. Díky za pomoc
  • 0

#86 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 866 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2008 - 15:38

[2008.9.18.17]"Diagnosticke"


@toomk,kires a podobni...

Zatrhnite si v okne nad "Generuj statistiku " checkbox a pri chybe mi skopirujte posledne riadky a dajte na forum...alebo do mailu ...


  • 0

#87 toomik

toomik

    Toomik

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2008 - 15:43

Tady jsou poslední řádky: Spracuvam:GC12EBZ Spracuvam:GC1EW1W Koniec spracovania guid.gci Pridavam mil.kml Pridavam fav.kml Pridavam Obtiažnosť/Terén Pridavam historia v grafoch Pridavam graf:2007 Pridavam graf:2008 Pridal som kolace Nalezy podla dni Pridal som vzdialenosti Pridal som typu tradi ... Pridal som autorov Nalezy dni v tyzdni Nalezy mesiace Mapka EU Nalezy krajiny Smer lovu Tady se to zastaví a vyhodí hlášku "Invalid floating point operation"
  • 0

#88 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 866 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2008 - 16:02

Skusil si to s touto diagnostickou verziou? Ja uz nicomu nerozumiem...
  • 0

#89 toomik

toomik

    Toomik

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2008 - 16:20

Super, diagnostická verze funguje v pohodě i s češtinou, žádný problém. Díky moc
  • 0

#90 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 866 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2008 - 19:28

[2008.9.18.20]Update
Bugy

pozicne prehodene tlacitka na odoslanie fav a mil /funkcne vsak boli spravne//S&J/
osetreny stav ak user nema nic zalozene a teda nema ani logy ani slova atdatd - viedlo to k chybe invalid...
opravena chyba subor neexistuje, pri pokuse o otvorenie v google earth - /zdf/

  • 0

#91 zdf

zdf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2008 - 19:54

potvrzuji, vše je již OK, díky
  • 0

#92 kires

kires

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2008 - 21:06

diky, statistiky se již generují. Můžeš prosím ještě poradit jak nastavit geodeticky stred? Nedari se mi to. Take v záložce groundspeek seek geocache - Mapa, se stále zobrazuje jen mapa slovenska a při hledání cachí to vždy defaultne hodí souřadnice kruhu na té mapě... asi jsou to triviality ale uz nad tim travim dlouhou dobu dik.
  • 0

#93 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 866 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2008 - 21:22

Geodeticky stred sa nenastavuje ale pocita - je to jednoduchy priemer vsetkych kesiek co si nasiel a ich suradnic... Nastavuje sa vychodzi bod a meraci bod jeden je na stranke nastaveni a druhy v pomockach geokesera, oba sa ulozia do ini suboru az pos stlaceni "Zapis do ini" na stranke nastaveni... A mapku pouzivaj google tam mas nielen slovensko ale cely svet... Dokonca si mozes nastavit zoom tejto google takze ak si napr. z Prahy mozes si nastavit ked aj Vaclavak:)a pri kazdom starte sa budes vediet zorientovat kde si...;)
  • 0

#94 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 866 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2008 - 20:53

[2008.9.25.15]Instalator
bug1=vzdialenosti na juznej a sucasne zapadnej pologuli /lafy/
add1=delenie nalezov podla regionov
add2=statistika nalezov podla regionov
Zo Slovenska zatial nie su vsetky - chybaju mi hranice za KE,BB a bolo by to kompet...
Cesko je asi cele ...ale neodskusane lebo ja sam nemam v cesku ziadne nalezy...
Postup pri zapracovani regionov - toto staci spustit len raz - do databazy gc sa zaznamena prislusnost kesky ku kraju - zmenu mozete urobit aj rucne prepisanim zaznamu v gc - polozka region
1.Nahrajte si zoznam kesiek cez "Nacitaj zoznam"
2.Oznacte vsetky cez checkbox
3.Aplikujte "Regiony"
Tym sa do gc databazy zapisu prislusnosti kesiek k regionom a pri generovani statistiky z toho bude graf nalezov podla regionov...zatial nezotriedeny
Vysledok si pozrite tu
http://www.geocachin...a8-018dfcc69ed9
  • 0

#95 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 866 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2008 - 9:40

Vcera sa do instalacnej verzie dostala chyba - nevytvoril sa adresar regiony a preto rozdelenie kesiek podla regionov nemohlo fungovat..
[2008.9.28.10]Instalator
bug1=vzdialenosti na juznej a sucasne zapadnej pologuli /lafy/
add1=delenie nalezov podla regionov
add2=statistika nalezov podla regionov
Postup pri zapracovani regionov - do databazy gc sa zaznamena prislusnost kesky ku kraju - zmenu mozete urobit aj rucne prepisanim zaznamu v gc - polozka region
1.Nahrajte si zoznam kesiek cez "Nacitaj zoznam"
2.Oznacte vsetky cez checkbox
3.Aplikujte "Regiony"
Tym sa do gc databazy zapisu prislusnosti kesiek k regionom a pri generovani statistiky z toho bude graf nalezov podla regionov...zatial nezotriedeny..
Pripominam :
Toto staci spustit len raz a potom uz len pre kesky, ktore pribudli do zoznamu - staci ich oznacit...
Ukazka
http://www.geocachin...a8-018dfcc69ed9

  • 0

#96 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2008 - 20:13

klama napsal/a:

Ukazka
http://www.geocachin...a8-018dfcc69ed9

Chtěl jsem se zeptat, zda existuje podobná mapka jako v profilu na ukázce i pro Česko.
  • 0

#97 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 866 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2008 - 21:05

Nie a asi ani nebude, lebo som zistil, ze takato metoda zobrazovania je ina v preview a ina na gc.com. Formatovanie stranky ma vplyv aj na zobrazenie textu v Mozille a IE az natolko, ze to je rozhodene, ale komu sa s tym chce hrat moze si svoju mapku dostelovat...
Ja som ale rezignoval cez htm kod som nepsisiel na spolahlivu metodu zobrazenia textu do obrazku...
Cize v poslednej verzii som aj slovensku mapku defaultne zablokoval...
Upozornujem, ze statistika poctov v krajoch nehladi na povod, to znamena, ze je to gulas moravskych a slovenskych a ceskych krajov...

Ak by to niekomu vadilo nemusi si to dat zobrazit...:)

[2008.9.28.22] Update
Rieši
koláčový graf pre dni v týždni atď...- nastavovanie farieb
import mnou nájdených nepreplácne ale pridá záznamy - čiže najprv si najhrajte zotriedený zoznam a potom prihrajte aktualizovaný zoznam z webu
defaultne som mapku slovenska zakazal, lebo som zistil ze
zobrazenie je ine v preview ako na gc.com ..treba sa s tym hrat ak sa niekomu chce, moze...

Prináša
graf vo forme mapky Slovenska s počtami nálezov pre jednotlivé kraje
preklad listingov zo Slovenciny alebo do Slovenciny z inych svetovych jazykov!!!Vdaka translate.google.sk samozrejme...



  • 0

#98 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 866 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 6:40

[2008.9.29.8] Update Bug1=chyba "nie ste prihlaseny" sposobena upravou programu pri praci so zoznamom pre spracovanie statistiky Bug2=odstranenie rozdielu "vyzáže" mapky v preview a na gc.com http://www.geocachin...a8-018dfcc69ed9
  • 0

#99 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 866 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 7:10

[2008.9.30.8]Update
Rieši
chybu implementácie skratiek štátov mimo európy /schevka&stano/
Prináša
možnosť skontrolovania si, či skratka pre štát je taká aká má byť.../Cez Pomôcky Geokešera/
  • 0

#100 *mio*

*mio*

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 9:39

Tak jsem si chtěl také zkusit generovat statistiku, ale aplikace bohužel podle nicku trvá na vytvoření souboru "*mio*_guig.gci", což windows na rozdíl třeba od linuxu nezkousnou :-( Nešlo by s tím něco udělat, pls?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama