Přejít na obsah


Fotka

MoZiGo - štatistiky do profilu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
626 odpovědí na toto téma

#61 Walker_Team

Walker_Team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2008 - 13:37

Ahoj Klamo, klobouk dolů před Tvým nasazením a super práci pro taková nemehla jako jsem já, statistiky jsem sám na GC prostě dostat nedokázal a tak jsem s velkou radostí uvítal Tvá vylepšení už tak skvělého programu MoZiGo. Dovolím si dva dotazy: a) nedrží mi Merací bod, v záložce Pomocky geokešera si nastavím moje home coordinates, šipkou dolu načtu, v záložce Nastavenia také zvolím Zapíš do INI a bohužel po dalším přihlášení to vypadá, že se zpět vrací Tvé přednastavené hodnoty :o( ini soubor jsem editoval i ručně, ale bez výsledku. B) uniklo mi - lze nějak určit Favoritné kešky ? Díky za super podporu, Tom
  • 0
Kdo jde pořád rovně, daleko nedojde ...Antoine Saint Exupery

Nokia E50 + BT GPS modul Evolve, Garmin eTrex, HTC P3300

#62 JuCaKe

JuCaKe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2008 - 14:21

Mám menší problém. Po chvilce hraní si s MoZiGo se mi přestaly zobrazovat stat bary na GS i tady (kromě klamy, což je mi divný):(. Nevíte, jak to zpátky nahodit? Díky
  • 0

#63 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2008 - 16:50

@Walker_...
Ale no tak ...
To co je v zelenom poli sa ulozi do ini a tato hodnota sa nahra pri starte programu...
Ak to chcete editovat rucne tak toto je tato polozka v ini subore...pozor tych bodov je tam viac ale iba jeden je "meraci=mypoint"...
[MainPoint]
MyPoint=N 48°12.163' E 018°31.212'

Ale omnoho pohodlnejsie je to zmenit z programu ale opakujem zapise sa to co vidis v zelenom edit boxe...!

b)Favoritne kesky
1.Nacitaj zoznam mnou najdenych
2.Vyber si kesky - oznacis si ich a tie ktore si oznacil budu favoritne...
3.Generuj favoritne kesky vygeneruje zoznam kesiek a ulozi ich do dvoch suborov
prvy - je fav.kml - tento si mozes pozriet v googli earth resp tento mozes poslat na server mozigo/prislusnym mackadlom v mozigo/ kde ho mozu vidiet vsetci userovia netu cez tvoj profil /odkaz v tvojom profile/
druhy - fav.txt - cast htm kodu ktory je nachystany na vclenenie do generovanej statistiky

Je tu jeden limit, medzi favoritne si mozes dat max 10 kesiek

@JuCaKe - radsej sa hraj s dacim inym...
  • 0

#64 JuCaKe

JuCaKe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2008 - 20:05

Už to chodí, asi spíš shoda náhod :-)..jj. příště si radši budu hrát hada :D:D:D
  • 0

#65 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2008 - 13:13

2008.9.13.14 Update
Zmeny okolo generovania statistiky - najma opakovane generovanie by malo byt uz bez pomoci netu...

- pribudli dva podadresare luid a guid
- luid je adresar, ktory je urceny na vase logy, ktore ste urobili vy na inych keskach
- guid je adresar, ktory obsahuje jedinecne odkazy na vase kesky, ktore vnutorne pouziva gc.com, obsahuje full logy inych userov na vasich keskach
Subor mozigo\guid\mysort.txt vznikne, ak si stiahnuty zoznam vami najdenych kesiek pomocou drag&drop /tahaj a pust/ preusporiadate podla poradia, ktore vam vyhovuje a nasledne ulozite do suboru.
Urobil som to tak preto, lebo poradie zoznamu vratenych kesiek z gc.om nie je vzdy rovnake ak ste v jeden den logovali viacero kesiek...

V samotnej statistike sa nic nezmenilo len som zvysil dimenzaciu pre ciarove grafy...


  • 0

#66 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2008 - 20:02

Verzia 2008.9.13.21
bug1=Ciarove grafy prirastok bol urobeny naopak - dik za upozornenie od silvia&juraj...
add1-Ciarove grafy prisposobene dynamickou vyskou, podla poctu typov najdenych kesiek
add2=Doplneny preview grafov statistik...

  • 0

#67 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2008 - 10:19

[2008.9.13.21]Update
bug1=oprava počítania vzdialenosti od kešiek na južnej pologuli /v praxi neodskúšané/
add1=generovaný kód je validný - prejde cez kontrolu html-validator
add2=nejaké zhrňujúce štatistiky
add3=do statistiky sa zapisuje aj verzia mozigo

  • 0

#68 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2008 - 16:21

Děkuji za doplnění moziga o možnost zpracování statistik. Chtěl bych však nahlásit problém. Dnes stáhl jsem si dnešní verzi moziga 2008.9.14.11 a dal si vygenerovat statistiku. Oproti minulé verzi ve výstupu nevidím statistiku nálezů na mnou založených keškách. Je to pravda nebo musím ještě něco provést. Další problém mám v tom, že statusbar hlásí 343 nalezených kešek, zatímco mozigo říká, že jsem našel 341 keší
  • 0

#69 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2008 - 19:10

V nastaveniach statistik je checkbox "Pouzi offline htm - vase kesky " alebo tak nejak, ktore je default zapnute...Je to koli urychlenemu generovaniu statistiky amensej zatazi netu... Problem s poctami kesiek mi uz hlasilo viac userov, ale neviem odkial fuka vietor, zatial si to neviem vysvetlit. Same vrchne cislo je to pravdive a ostatne statistiky niekedy u niekoho narataju viac..nem rozumiem tomu a nic ma nenapada...budem samozrejme patrat.
  • 0

#70 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2008 - 19:16

klama napsal/a:
V nastaveniach statistik je checkbox "Pouzi offline htm - vase kesky " alebo tak nejak, ktore je default zapnute...Je to koli urychlenemu generovaniu statistiky amensej zatazi netu...
Problem s poctami kesiek mi uz hlasilo viac userov, ale neviem odkial fuka vietor, zatial si to neviem vysvetlit. Same vrchne cislo je to pravdive a ostatne statistiky niekedy u niekoho narataju viac..nem rozumiem tomu a nic ma nenapada...budem samozrejme patrat.

Rozdílný počet bude asi způsoben tím, že jsem našel jednu kešku, která byla posléze archivována a jednu kešku, která se později změnila na Premium member only.
  • 0

#71 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2008 - 8:17

klama napsal/a:
Problem s poctami kesiek mi uz hlasilo viac userov, ale neviem odkial fuka vietor, zatial si to neviem vysvetlit. Same vrchne cislo je to pravdive a ostatne statistiky niekedy u niekoho narataju viac..nem rozumiem tomu a nic ma nenapada...budem samozrejme patrat.

U mě to dělá rozdíl jen jedné kešky, která ve statistice není. Náhodou se mi podařilo docela upřesnit okruh kešek, která by to mohla být. Není to ani archivovaná, ani ta, která se po zalogování změnila na PM only, ale v mém případě jedna z tradičních kešek od Autacka, tzn. GC1DDGV, GCX9WH, GCXPZD, GCY355, GCZPXF nebo GC13JA4. Víc to upřesnit nedokážu. Přitom ve všech je zapracován můj log.
Zajímavé je, ale nevím, jestli to je řešení, že u GCZPXF mi nejde ve file manageru (používám FAR) kopírovat listing. Stejně tak mi nejde kopírovat .rtf soubor. Oba ale jdou kopírovat normálně ve standardním File exploreru ve Windows. Viděl v bych to v tomto případě na nějaký problémový znak v názvu souboru "Brno Main Station (Brno - Hlavni nadrazi)_GCZPXF.htm". Možná to ten důvod, proč se keška nepřidá do statistiky, možná je to jiná ze jmenovaných 6 - ale tento problém mi přišel jako dost výrazný a jako možná příčina ...
  • 0

#72 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2008 - 8:42

Aha, tak to nemusí výbec být keška od Autacek. Ve statistice mám sice 9 nalezených a nalezl jsem 10, ale i treba u kešek od Tomus mám ve skutečnosti nalezeno 11 a statistika říká 10. Takže i tam je nějaká chybka a nepočítá se správně ... :(
  • 0

#73 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2008 - 12:00

[2008.9.15.23]Update Prinasa vsetko iba zmeny v spracovani statistiky
add1=Volitelnu funkciu kontroly na duplicitne logovanie
add2=pridane rozne kontroly na pozadi ako prevenciua voci neocakavanym datam
add3=doplnene hlavne hinty a menu
add4=moznost offline spustenia statistiky - samozrejme potrebne data uz musia existovat na disku

  • 0

#74 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2008 - 18:53

klama napsal/a:
V nastaveniach statistik je checkbox "Pouzi offline htm - vase kesky " alebo tak nejak, ktore je default zapnute...Je to koli urychlenemu generovaniu statistiky amensej zatazi netu...

Chtěl jsem se zeptat, kde je uvedený checkbox k nalezení,
po stisku tlačítka Parametre statistiky/prewiew vidím pouze zaškrtnutí u políčka moje kešky
  • 0

#75 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2008 - 19:38

Petr1868 napsal/a:

klama napsal/a:
V nastaveniach statistik je checkbox "Pouzi offline htm - vase kesky " alebo tak nejak, ktore je default zapnute...Je to koli urychlenemu generovaniu statistiky amensej zatazi netu...

Chtěl jsem se zeptat, kde je uvedený checkbox k nalezení,
po stisku tlačítka Parametre statistiky/prewiew vidím pouze zaškrtnutí u políčka moje kešky


Když jsem si stáhl dnešní mozigo 2008.9.15.13 tak mi po prvním načtení statistik nahlásilo dvě mé kešky s cca 60 nálezy a při každém dalším zpracování statistik přihodilo jednu nebo dvě další kešky a několik desítek nálezů a až po cca 25 zpracování statistik jsem se dostal na můj počet založených keší a ani počet nálezů se nemění.
  • 0

#76 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2008 - 19:52

Treba byt prihlaseny a na stranke nastavenie statistiky si odfajkni "použi offline htm - vase kešky"=nepouzije sa disk ale web... Vtedy by sa mal vymazat subor, ktory popisuje tebou zalozene kesky...owned.htm alebo tak nejak... Potom by sa ti mali stiahnut do adresara guid\ vsetky logy ostatnych ktori nasli tvoje kesky... Toto vsetko som robil len preto aby pri skusani vyslednej podoby statistiky nebolo treba vsdy data stahovat z netu...
  • 0

#77 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2008 - 20:01

klama napsal/a:
Treba byt prihlaseny a na stranke nastavenie statistiky si odfajkni
"použi offline htm - vase kešky"=nepouzije sa disk ale web...
Vtedy by sa mal vymazat subor, ktory popisuje tebou zalozene kesky...owned.htm alebo tak nejak...
Potom by sa ti mali stiahnut do adresara guid\ vsetky logy ostatnych ktori nasli tvoje kesky...
Toto vsetko som robil len preto aby pri skusani vyslednej podoby statistiky nebolo treba vsdy data stahovat z netu...



Přihlášený jsem byl.
Prosil bych po lopatě uvést, jak se dostanu ke stránce nastavení statistiky a k odfajfknutí "použi offline htm - vase kešky". Zatím jsem to nenašel.
Děkuji
  • 0

#78 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2008 - 20:07

Dve moznosti 1.Menu - spracuj statistiku offline 2.zalozka groundspek ,Logy/Statistika/Parameter statistiky/preview
  • 0

#79 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2008 - 16:23

klama napsal/a:
Dve moznosti
1.Menu - spracuj statistiku offline
2.zalozka groundspek ,Logy/Statistika/Parameter statistiky/preview

Děkuji za radu po lopatě.
Provedl jsem generaci statistiky a mám tyto problémy:
- Po stisku tlačítka milníky (zvolil jsem 1, 10, 50, 100, 200...) se objeví hláška TP Progresbar property out of range a ve vygenerované statistice nejsou žádné milníky
- od doby vygenerování poslední statistiky jsem obdržel cca 25 logů na mých keškách, ale na vygenerované statistice zůstal stejný údaj o počtu logů
  • 0

#80 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2008 - 19:37

[2008.9.16.23b]Update
bug1=odstranena chyba ak sa milestone alebo favorite kesky "trafili" do zrusenej
bug2=snad opravene pocitanie rekordu za den
bug3=ikonky webcam pri statistike v zozname/ti-na/
add1=pridany memo konfiguracny subor pre ceskych userov ale aj pre toho kto si chce zmenit texty
add2=nove statisticke udaje - ratanie slov v logoch , priemer slov v jednom logu
add3=najdlhsi log

Dajte pozor pri prepisovani konfiguracnych textov ...defaultne je tam slovencina a ked sa nenajde cestina resp. eng tak sa natiahne slovencina...
Jednoducho si zmodifikujte texty a dajte ulozit do ini...
Dajte pozor aj na pocet riadkov, pretoze program berie tieto formatujuce texty z memo a ak by daco nesedelo zhavaruje...
Ak by sa vam to stalo, staci vymazat prislusny
sumstat_sk.txt resp. sumstat_cz.txt
Mozno jednoduchsie by vam bolo editovat rovno tento subor v notepade...
Nesmiete zmenit iba text kde je
%d
%2.1f a podobne
%s
<b></b>- tymto len zvyraznujete cisla
Snad sa Vam to podari, ab bude mat nejaky cesky user zeditovany subor sumstat_cz.txt, mohol by mi ho poslat a ja ho dam na web nech si to ostatny mozu odtial stiahnut..
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama