Přejít na obsah


Fotka

MoZiGo - štatistiky do profilu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
626 odpovědí na toto téma

#101 karelbela

karelbela

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 30 September 2008 - 11:10

Nedaří se mi natáhnout z GC všechny kešky pro statistiku. Nenajde ani po dohledání. Co s tím? Pravda je, že ani mozigo nerozděluje do krajů, kde může být chyba? Dík.
  • 0

#102 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3867 příspěvků(y)

Publikováno 30 September 2008 - 11:26

mio napsal/a:
Tak jsem si chtěl také zkusit generovat statistiku, ale aplikace bohužel podle nicku trvá na vytvoření souboru "*mio*_guig.gci", což windows na rozdíl třeba od linuxu nezkousnou :-(

Nešlo by s tím něco udělat, pls?

V novej verzii bude menit '*' za '-', takze by si mal dostat subor "-mio-_guid.gci",

@karelbela
Rozdelenie do regionov a potrebne subory ti do PC priniesla instalacia mozigo 2008.9.28.10...
Otazka znie, nepreskočil si túto inštaláciu?
MoZiGo vydávam ako update do chvíle kým nepribudnú nové súbory, akonáhle sa tak stane, potrebné súbory sa do vášho PC dostanú len z inštaláciou...

Nedaří se mi natáhnout z GC všechny kešky pro statistiku. Nenajde ani po dohledání. Co s tím?

Toto si viem prdstavit len u kesiek, ktore sa medzitym stali PM, a ktore uz nie je mozne stiahnut, ale co s tym ..nuz ja s tym ako programator tazko daco urobim...
Ak vsak ide o kesky, ktore su bezne bude to chyba netu, ked je gc.com pretazeny a podobne.



  • 0

#103 karelbela

karelbela

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 30 September 2008 - 11:30

ok na istal regionu se ještě podívám, ohledně načítání kešek - už se mi to jednou stalo myslel jsem že se to spravilo update, protože po cca týdnu už načetla bez problému, zatím dík du zkoušet.
  • 0

#104 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3867 příspěvků(y)

Publikováno 30 September 2008 - 22:06

[2008.10.1.1]Update
UPOZORNENIE, TOTO NIE JE INSTALACNA VERZIA ALE LEN UPDATE, NOVACIKOVIA STIAHNITE SI POSLEDNU INSTALACNU VERZIU A POTOM PREPLACNITE EXE SUBOR TYMTO SUBOROM!!!

Ak VAM NEFUNGUJU REGIÓNY TAK JE TO PRETO, ŽE STE SI ICH NENAINŠTALOVALI. UPDATE NEOBSAHUJE POTREBNÉ SÚBORY PRE URČENIE REGIONOV.

Prináša

umoznuje pouzit aj znak '*' v nazve suboru /meno kesera/- je premenovany na '-'/*mion*/
zvyraznenie maxim v v matrix statistike
pridane nove druhy mapiek do statistiky cz,sk,cz+sk

http://www.geocachin...a8-018dfcc69ed9
  • 0

#105 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3867 příspěvků(y)

Publikováno 02 October 2008 - 22:23

[2008.10.2.23] Update
UPOZORNENIE, TOTO NIE JE INSTALACNA VERZIA ALE LEN UPDATE, NOVACIKOVIA STIAHNITE SI POSLEDNU INSTALACNU VERZIU A POTOM PREPLACNITE EXE SUBOR TYMTO SUBOROM!!!

Ak VAM NEFUNGUJU REGIÓNY TAK JE TO PRETO, ŽE STE SI ICH NENAINŠTALOVALI. UPDATE NEOBSAHUJE POTREBNÉ SÚBORY PRE URČENIE REGIONOV.

Rieši

kešky mimo mapky by sa nemali už zobraziť - kotrola hraníc vykresľovania
podpora pre text titulku mapky
Prináša

podporu pre mapy ciachované a zobrazované cez Lambertove kónické zobrazenie
mapu európy - ale teraz už nie je problém dať aj mapu sveta bez nutnosti google mapiek resp. gsak mapiek
voliteľné body zobrazenia - zatiaľ len dva

Vysledok si pozrite v naśom profile...



  • 0

#106 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3867 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2008 - 9:20

[2008.10.4.10]Update UPOZORNENIE, TOTO NIE JE INSTALACNA VERZIA ALE LEN UPDATE, NOVACIKOVIA STIAHNITE SI POSLEDNU INSTALACNU VERZIU A POTOM PREPLACNITE EXE SUBOR TYMTO SUBOROM!!! Ak VAM NEFUNGUJU REGIÓNY TAK JE TO PRETO, ŽE STE SI ICH NENAINŠTALOVALI. UPDATE NEOBSAHUJE POTREBNÉ SÚBORY PRE URČENIE REGIONOV. Prináša preorganizovanie nastavení mapiek pre štatistiku poloha značiek závislá na ich veľkosti a vždy vycentrovaná /silvia&juraj/ základné nastavenie eu mapky podľa /silvia&juraj/ Uvítam názory pripomienky ...
  • 0

#107 karelbela

karelbela

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 09 October 2008 - 19:37

Stává se vám, že po zalogování keše na GC, se neobjeví ve statistice? Co s tím je to moje chyba nebo ........
  • 0

#108 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 09 October 2008 - 19:38

když spustíš mozigo až po zalogování, určitě to tam budeš mít
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#109 karelbela

karelbela

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 09 October 2008 - 20:20

právě že ne zalogoval jsem 7.10. od té doby jsem spustil několikrát a nenačte ju.
  • 0

#110 karelbela

karelbela

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 17 October 2008 - 16:51

Tak si trochu hraju s Mozigem a objevují se mi tyto problémy snad někdo pomůže, poradí. - po zalogování na gc.com mi mozigo nenačte kešky - někdy jo, někdy ne, po instalaci upgrade se tam objeví. - ted po uplné nové instalaci včetně vyčištení registrů pokračuje chyba kvůli které jsem to vlastně dělal.- program neumožní zapracování logů do listingu - neudělá nic a vypíše " List index out of bounds (29646620) " Poradí někdo co a jak s tím. :(
  • 0

#111 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 17 October 2008 - 17:22

karelbela napsal/a:
Tak si trochu hraju s Mozigem a objevují se mi tyto problémy snad někdo pomůže, poradí.
- po zalogování na gc.com mi mozigo nenačte kešky - někdy jo, někdy ne, po instalaci upgrade se tam objeví.
- ted po uplné nové instalaci včetně vyčištení registrů pokračuje chyba kvůli které jsem to vlastně dělal.- program neumožní zapracování logů do listingu - neudělá nic a vypíše " List index out of bounds (29646620) "
Poradí někdo co a jak s tím. :(

Na GC.com se něco změnilo. Musíme počkat až se příští týden vrátí Klama a Mozigo znovu zprovozní
  • 0

#112 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3867 příspěvků(y)

Publikováno 18 October 2008 - 15:01

No toto citam na letisku v Seremetevo zial museli zas daco zmenit dufam ze to nebude nic vazne... Zajtra t.j. v nedelu sa na to mozem pozriet najskor to bude dake vylepsenie...
  • 0

#113 karelbela

karelbela

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 19 October 2008 - 13:03

tak jsem provedl update na poslední verzi......... Povedlo se najít 110 keší ze 111 (poslední jsem logoval včera cca 17h) načtení do listingu proběhlo OK, regiony OK, ale při generování statistiky to vypsalo chybu u cca 7 keší a že je mám stáhnout znova, jak? dík
  • 0

#114 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3867 příspěvků(y)

Publikováno 19 October 2008 - 17:18

Ich gc kody ti zapise do riadku nad ktorym je uvedene "zoznam kesiek, ktore treba dohladat" a su od seba oddelene ciarkami...pouzil by som mackadlo "dohladaj listingy"... Mal by si mat tolko ksesiek v zozname kolko si ich aj nasiel, cize ak si ich nasiel 111 tak 111. Program by ti mal vypisat kesku, ktoru nemas na disku ...
  • 0

#115 karelbela

karelbela

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 19 October 2008 - 17:47

to sem udělal listingy to dohledalo, ale po spuštění statistiky to vypsalo chyba keška GC......., jedná se o cca 7 keší. Poslední keš se vůbec neobjevila při načtení, jedna prostě chybí, ale to se mi stává pravidelně. Nejsem schopný říct jestli se objeví update nebo po nějaké době.
  • 0

#116 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3867 příspěvků(y)

Publikováno 19 October 2008 - 18:35

Tazko mi je radit , ked mne to funguje...:)ale skusil by som nasledovne... - Nezalogoval si omylom tu istu kesku dvakrat?/"Kontrola na Double log"/-na stranke spracovania logov - v adresari gc vymaz guid.gci - indexovy subor - program bude musiet vsetko urobit odznova - Skusil by som pred spustenim MoZiGo vymazat vsetko co je v MoZiGo\tmp adresari ...
  • 0

#117 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3867 příspěvků(y)

Publikováno 20 October 2008 - 18:04

[2008.10.20.20] Update
bug1=resize obrazovky pre generovanie statistiky /mininotebook/
bug2=luid fix pre generovanie statistiky /ti-na/
add1=pridana moznost rucneho zadefinovania regionu ak program automaticky kesku nikam nezaradi
  • 0

#118 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3867 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2008 - 19:50

[2008.10.21.21] Update
bug1=prisposobenie funkcii "vycisti,uprav.." pre nove listingy po 10.10.2008
add1=pokusne doplnenie funkcie pre majitelov mininotebookov s rozlisenim len 1024x600px
cez menu resp. ctrl+H a ctrl+D - posun obrazovky - neviem ci to bude vyhovovat
Tieto posuny su implementovane aj v inych obrazovkach tiez cez ctrl+H a ctrl+D
  • 0

#119 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3867 příspěvků(y)

Publikováno 23 October 2008 - 16:29

[2008.10.23.17]Update
Prináša
pre českých userov mapku regiónov
archivované kešky majú svoju dbázu - jednoduchý listing gcxxxx na page "Programové info"
Archivované kešky sa automaticky dopĺňajú ak program na takúto kešku naďabí...napr. pri tom, keď dáte vyhľadať nálezy nejakej "legengy gc ako je u nás "arwen" ".

Do zoznamu môžete pridať kešku aj ručne z hlavného menu cez pravú myšku...

Prikladám aj zoznam archivovaných kešiek získaných tak, že som dal stiahnuť zoznam kešiek ktoré našla arwen...vznikol tak súbor archivovane_gc.txt, ktorý si nahrajte do adresára mozigo\gc\, mimochodom je ich skoro toľko, koľko/187ks/ mi máme nájdených :)

Do tohoto zoznamu môžete pridať kešku aj ručne v notepade...

Očakávam pripomienky a návrhy...


  • 0

#120 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 23 October 2008 - 19:04

diky za ty ceske regiony, hned jsem vyzkousel, je to ok, akorat nerozumim tomu, proc me to nezobrazilo nic v kralovehradeckem kraji, kde jsem nasel 87 kesek, pritom v tabulce to uvedene je a u ostatnich kraju ro sedi jinak jsem si nejak rozhodil tu mapu s nalezy, oziexplorer pro pc nepouzivam, je nejaka jina moznost jak to zkorigovat, aby to sedelo?
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama