Přejít na obsah


Fotka

plně automatické statistiky na gc.com :)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
448 odpovědí na toto téma

#321 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 11:42

HaLuMa napsal/a:
Tak znova... geojarry.congig.pas z posledni verze zadne nastaveni pro proxy NEMA. Takze neni co vyplnovat. Neni to proto, ze by na to u GJ zapomneli, je to proto, ze to ted delaji jinak. Nova GJ makra si misto z konfiguraku berou nastaveni proxy z promennych Geogetu. Takze proxy pak nastavujes jen na jednom miste.

Pokud ale nekdo udelal nejake svoje GJ makro, pak je potreba, aby jej upravil ve stejnem duchu, tedy prestat cist proxy z konfiguraku a zacit jej cist z promennych GG.


Aha. Tohle mi nejak uteklo.. Sem si rikal, ze by to tak bylo sqele - a ono to tak zatim je!
Ted vyzkouseno, fakt funguje.. ;)
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#322 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1966 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 14:58

uz jsem teda pochopil kde je chyba. zkuste verzi 2.31 ;)
  • 0

#323 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 15:43

mikrom napsal/a: uz jsem teda pochopil kde je chyba. zkuste verzi 2.31 ;)


Zkusil jsem a ikonka se opět nezobrazuje v GeoGetu, tzn. chyba syntaxe makra GgStat2.ggp.pas, debbuger hlásí chybu

(402:9): Semicolon (';') expected


když ; doplním, nastane chyba

(488:1) Unexpected end of file


Jinak všechno nej k narozeninám...! B)
  • 0

#324 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1966 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 15:56

aha, ja to tam jen dopsal a nekontroloval, kouknu na to :) jinak narozeniny mam 3.kvetna, tak sem to bud zadal blbe tady nebo je nekde chybka :D
  • 0

#325 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1966 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 16:03

tak 2.31a ?
  • 0

#326 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 16:26

mikrom napsal/a:
tak 2.31a ?


HuntBehind byl minule rychlejsi... za mne ted jiz ok, vse jede, stats do profilu se generuji tak jak maji.

Diky za makro. :)
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#327 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1966 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 16:34

jinak plany do budoucna: - pokud to tu cte nejakej skusenejsi koder nez jsem ja, tak bych chtel rozjet vetsi spolupraci s databazi, ze by se na zacatku udelal SELECT do nejakyho pole jen FOUND a OWN kesi a pak se pracovalo s nima, myslim, ze by to nehorazne urychlilo, protoze ted to projizdi celou databazi a kdyz to narazi na nalezenou nebo vlastni tak ji to zpracuje - po teto uprave by normalne asi nasledoval nazev GgStat3 :), ale po vasich radach bych teda sel cestou prejmenovani, a to na AutoStat, kdyz uz se tak jmenuje helpstranka na webu GeoGetu co vy na to?
  • 0

#328 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 17:50

udelej to ve dvou krocich. v jednom projdi found kese (priklad mas v poslednich mych makrech, ktere odesilaji found kese nebo hodnoceni na gc.cz) a v druhem kroku se musi udelat dotaz,ktery probehne vlastni kese. (musi se upravit select na vyhledavani ve jmenu ownera.)
  • 0

#329 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 858 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 18:15

mikrom napsal/a:
jinak plany do budoucna:

- pokud to tu cte nejakej skusenejsi koder nez jsem ja, tak bych chtel rozjet vetsi spolupraci s databazi, ze by se na zacatku udelal SELECT do nejakyho pole jen FOUND a OWN kesi a pak se pracovalo s nima, myslim, ze by to nehorazne urychlilo, protoze ted to projizdi celou databazi a kdyz to narazi na nalezenou nebo vlastni tak ji to zpracuje
- po teto uprave by normalne asi nasledoval nazev GgStat3 :), ale po vasich radach bych teda sel cestou prejmenovani, a to na AutoStat, kdyz uz se tak jmenuje helpstranka na webu GeoGetu
co vy na to?

Ahojky.
Mikrome to by bylo fajn to takhle udelat a kdyz tu predkladas plany do budoucna mam naveh: neslo by vytvorit makro pro export z geogetu, které by exportovalo listing keší jako POI do Oregona. Děkuji.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#330 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 18:25

Kupte mi Oregona, a ten export vam udelam. :D
  • 0

#331 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1966 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 20:47

Kupte mi Oregona, a ten export vam udelam. :D
  • 0

#332 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1383 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 20:49

Nebo ho kupte me, ja pridam i statistiky. :D
  • 0
MaFa

#333 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 21:25

Nebo ho kupte mně a já vám řeknu, jak by to mělo vypadat :D:D:D Ne. Takové makro ještě neexistuje? To se divím...
  • 0

#334 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 21:50

HuntBehind napsal/a:
... nejmladsi a nejstarsi kese ... nikde neni napsano, ze je to datum tveho nalezu, ale je to datum zalození kese...

jj. to mas asi pravdu. vypada to tak logicteji. na prvni pohled jsem to vzhledem k mym statistikam ocekaval jinak, ale kdyz se zamyslim, tak tohle je vlastne uvede v milnicich.

...poradne procist vsechna prislusna vlakna...

to jsem pochopitelne udelal ze vseho nejdriv, ale uprimne, chvilema je v tom takovej gulas, ze se clovek ztraci. postupoval jsem podle tveho navodu

...jake mas uvedene souradnice v nastaveni makra GgStat2 (Nástroje/Nastavení/Pluginy/Konfigurace/GgStat2 HomeLat a HomeLon)...

mel jsem spravne uvedene sve domaci. je jedno v jakem formatu jsou uvedene? vcera vecer jsem to resil jeste s jednim kacerem. tomu to hazelo take chybu. souradnice mel zprvu ve formatu DD MM.MMM. pak je prepsal do formatu DD.DDDDDD a razem bylo vse v poradku. je mozne ze to ovlivni vystup?

...v Template radek HOMECOORDINATES...pred nim mas #

jj byl tam. odstranil jsem ho a mam konecne spravny vystup. jupiiii.... :D ted by mne zase zajimalo proc tam znak # byl?? v navodu se o tom nezminujes ze by se mel odstranit rucne. s tim jsem urcite nemanipuloval, takze tohle na ten megavirus mezi zidlou a klavesnici nesvedes

...problem mezi zidli a klavesnici a program za to nemuze...


hehe. sak ja jsem taky rikal ze mne staci nakopnout tim spravnym smerem. a vida, povedlo se. funguje. trikrat hura. budu te za odmenu vsuche chvalit. :D
  • 0

#335 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1966 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 21:55

sHpy00n:
zprvu ve formatu DD MM.MMM. pak je prepsal do formatu DD.DDDDDD a razem bylo vse v poradku. je mozne ze to ovlivni vystup? - ano!

proc tam znak # byl?? - standardne je tahle moznost zakomentovana (vyrazena z funkce), protoze ty souradnice se tomu predavaj jako parametry (stejne jako jmeno kacera atd), ale pro nejaky pripady se to da nastavit natvrdo v template a prebije to asi nejaky pripadny kraviny v parametrech
  • 0

#336 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 22:02

mikrom napsal/a:
sHpy00n:
zprvu ve formatu DD MM.MMM. pak je prepsal do formatu DD.DDDDDD a razem bylo vse v poradku. je mozne ze to ovlivni vystup? - ano!

tak sup s tim do navodu. podle mne docela podstatna informace. nebo ze bych to prehledl?

to ovsem nic nemeni na faktu, ze ted uz mam souradnice v gpstat2.config.pas ve spravnem formatu a kdyz zpatky zakomentuju homecoordinates v template, tak jsem zase v troube.
  • 0

#337 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 22:06

neberte to jako rypani, ale spis ze jsem exemplarni rez vzorken tupounu. co tady proberem, muze helfnout dalsim. mozna je nas pomalejsich vic a mozna ze se boji zeptat. jo a nemam to rozbity.. :D
  • 0

#338 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 22:10

sHpy00n napsal/a:
neberte to jako rypani,

no, všechno na co jsi se ptal, tak už tu bylo probráno a sepsáno. Pravda, ne v jednom uceleném A4 helpu, ale tu střípek , tam střípek.
Jinak většina autorů kolem GG a pluginů dává k dispozici své vzorové soubory (template, *.pas, ...), stačí číst a porovnávat se svým pokusem.
Držím palce v poznávání GG - jde to :)
  • 0

#339 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 23:07

sHpy00n napsal/a: tak sup s tim do navodu. podle mne docela podstatna informace. nebo ze bych to prehledl?

...To ovsem nic nemeni na faktu, ze ted uz mam souradnice v gpstat2.config.pas ve spravnem formatu a kdyz zpatky zakomentuju homecoordinates v template, tak jsem zase v troube.


Tak jsem nepochopil, jestli máš pořád problém nebo ne. Do svého návodu tady na fóru jsem to doplnil, najdeš to u značky !!

Prostě se buď použijí souřadnice z makra GgStat2 nebo se použijí souřadnice z Template (nepoužívají se oboje najednou) ... v čem je problém? Vyber si co ti vyhovuje nebo funguje ...
  • 0

#340 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2009 - 23:44

HuntBehind napsal/a:
...Tak jsem nepochopil, jestli máš pořád problém nebo ne....


nene. problem je odstranen. ted uz mi nejde do hlavy tohle:

souradnice v GgStat2.config.pas ve formátu xx.xxxxx yy.yyyyy + v template #HOMECOORDINATES > NEFUNGUJE

souradnice v GgStat2.config.pas ve formátu xx.xxxxx yy.yyyyy + v template HOMECOORDINATES > FUNGUJE


pro poradek navrhuju navod upravit jeste takto

- přejděte na GgStat2 (tím budete editovat soubor GgStat2.config.pas ve složce "data" ): "Statistics" nechte jak je, "Template" změňte na Template.cz, pak vyplňte domácí souřadnice ve formátu xx.xxxxx yy.yyyyy, opět přihlašovací údaje, GenerateFTFindex nastavte jako no, pokud máte méně než 200 nálezů a navíc třeba žádné FTF; ostatní položky neměňte.

to je totiz to podstatne
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama